Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια μου? Δύσκολη μέρα πολύ δουλειά... Ευτυχώς Παρασκευή και το πιο τέλειο δεν δουλεύουμε Σάββατο (όσες δουλεύαμε) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κ εγώ δεν δουελύω...σπίτι...και σήμερα μέρα που είναι το χάρηκα για τα καλά...γενική καθαριότητα και....έστρωσα τα χαλιά μου....καλό χειμώνα κοριτσάρες με πολλά μωρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώπα και μεθαύριο μέρα είναι....όσο και να καθαρίζεις...οι δουλειές δεν τελειώνουν...ειδικά αν μένεις σε μονοκατοικία!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Σώπα και μεθαύριο μέρα είναι....όσο και να καθαρίζεις...οι δουλειές δεν τελειώνουν...ειδικά αν μένεις σε μονοκατοικία!! :roll::roll::roll:

Έχεις βάλει κάμερα στο σπίτι μου.; αχαχα καλή η μονοκατοικία αλλά όταν είναι πολλά τα τετραγωνικά εκεί να δεις βαρεμάρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ καλά είμαι δεν δουλεύω οπότε όλοι μέρα σπίτι 

Εγώ κορίτσια δουλεύω 6 στα 7...πολλες φορές έχω πει τι ωραία να καθόμουν σπίτι.... Από την άλλη κ αυτό δεν πάλευεται... Δεν ξέρω πάντως νιώθω εξουθενώμενη... Καλημέραααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παθούσα μονοκατοικία 90τ.μ.....4 σκυλάκια και 3 γατάκια.....δεν προλαβαίνω να βαρεθώ και πολύ....πάντα κάτι θέλει περιποίηση ή καθάρισμα....αλλά πραγματικά νιώθουμε και οι δύο πως τώρα έχουμε τη ζωή που ονειρευτήκαμε....εκτός από αυτό το κάτι που μας λείπει ακόμα.....θα'ρθει όμως...πού θα βρει χειρότερα;;; χαχαχα

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ κορίτσια δουλεύω 6 στα 7...πολλες φορές έχω πει τι ωραία να καθόμουν σπίτι.... Από την άλλη κ αυτό δεν πάλευεται... Δεν ξέρω πάντως νιώθω εξουθενώμενη... Καλημέραααααα

Δουλεύω από 16 χρονών γιατί δεν ήθελα να παίρνω χαρτζιλίκι από τους γονείς μου,έλεγα ότι αν κάποια στιγμή σταματήσω τη δουλειά χάθηκα....μπορεί να είναι νωρίς ακόμα,αλλά το ότι είμαι σπίτι και το φροντίζω,καθώς και τα ζωάκια μου και το ότι γυρνάει ο άντρας μου σπίτι και είναι στην εντέλεια με ζεστό φαγητό και με εμένα χαμογελαστή το απολαμβάνω όπως κ εκείνος,έχει αναθερμανθεί η σχέση μας!!!Καλημέρα κοριτσάρες!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..!!

@Νινα85 καλά Είναι τα 90τμ. Μακάρι να ήταν τόσο και σε εμένα αλλά άστο πόσο είναι. Εγώ κορίτσια δεν δουλεύω αλλά υπάρχουν διαφορές φάσεις που μπορεί να δουλέψω αλλά δεν είναι σε καθημερινή βάση είναι όταν Κάπιος με χρειαστεί..! Κι εγώ έχω 4 γατάκια αλλά εκτός σπιτιού. Αν τα ειχα μεσα κι αυτα παει το σπιτι.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη το λες...τα γατάκια δεν λερώνουν όπως τα κουτάβια....κ εγώ όλα έξω τα έχω,εκτός από τα 2 μωρά γατάκια που δεν είναι έτοιμα ακόμα να βγουν....βέβαια η μεγάλη η γάτα το βράδυ μπαίνει μέσα και κοιμάται...καλομαθημένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 ω έχεις μικρούλια.. Εμένα έχουν ένα κακο συνήθειο να τα πετάνε όλα έξω από το μπολ και μετά να τρώνε δεν θέλουν στο μπολ μέσα όταν τα είχα στο σπίτι μέσα ήθελαν να τα ρίχνουν στα χάλια και να τα τρώνε.. ιδικά κονσέρβες.  Οπότε έξω και καλά είναι.. Καλημέρα να πλένω πάρα να τρίβω χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγω κανω ενα ενα δωματιο γιατι χθες ζοριστηκα με το δωματιο που βαφαμε και μετα ποναγα το βραδυ και λεω αστο τωρα τελειωσα και το αλλο και θα κατσω δεν το ρισκαρω να παθω τα ιδια!!!!! Εγω γενηκα δουλευω τωρα εχω αδεια αλλα τελειωνει την αλλη εβδομαδα καλα ειναι ακι η δουλεια και το σπιτι αλλα στο σοιτι ποσο να κατσεις τρελενεσε!!!!αλλα μαλον εμενα θα με απολυσει γιατι οταν εμαθε οτι ειμαι εγκυος ειπε να με απολυσει γαιτι σου λεει θα καθετε και θα την πληρωνω αλλα εφοσον δεεενννν θα δω τι θα γινει!!!!υγεια και βλεπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ καλά είμαι δεν δουλεύω οπότε όλοι μέρα σπίτι 

Και εγώ κορίτσια έχω ένα σκυλάκι Jack russell αν ξέρετε την ράτσα θα καταλάβετε είναι μέσα όσο είμαστε εμείς αλλά κοιμάται έξω.. Εμένα το σπίτι είναι μεζονέτα νοικιαζουμε βέβαια αλλά πολύ ξεπατώθηκα πάνω κάτω συνέχεια.... Κ θέλω να μετακομίσω να σας πω την αλήθεια... Αν δεν ζεις δικό σου σπίτι είναι θεμαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Καλημερα εγω κανω ενα ενα δωματιο γιατι χθες ζοριστηκα με το δωματιο που βαφαμε και μετα ποναγα το βραδυ και λεω αστο τωρα τελειωσα και το αλλο και θα κατσω δεν το ρισκαρω να παθω τα ιδια!!!!! Εγω γενηκα δουλευω τωρα εχω αδεια αλλα τελειωνει την αλλη εβδομαδα καλα ειναι ακι η δουλεια και το σπιτι αλλα στο σοιτι ποσο να κατσεις τρελενεσε!!!!αλλα μαλον εμενα θα με απολυσει γιατι οταν εμαθε οτι ειμαι εγκυος ειπε να με απολυσει γαιτι σου λεει θα καθετε και θα την πληρωνω αλλα εφοσον δεεενννν θα δω τι θα γινει!!!!υγεια και βλεπουμε!

Αυτά πολύ μ την δίνουν κ εγώ το έχω ένα ανχος όταν με το καλο έρθει αλλά ρε κορίτσι μ δεν λένε ότι δεν μπορούν να σε διώξουν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορει να με διωξει αλλα στην αρχη νομιζε πως θα με πληρωνει αυτος καινεγινε εξαλος!!!! Μετα ρωτησε και εμαθε πως δεν μπορει να με διωξει αλλα τωρα που ξερει οτι προσπαθω σιγα μη με κρατησει!!!!εδω ελεγε προσπαθουσε και εμεις δεν το ξεραμε και κατι τετοια χαζα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Δεν μπορει να με διωξει αλλα στην αρχη νομιζε πως θα με πληρωνει αυτος καινεγινε εξαλος!!!! Μετα ρωτησε και εμαθε πως δεν μπορει να με διωξει αλλα τωρα που ξερει οτι προσπαθω σιγα μη με κρατησει!!!!εδω ελεγε προσπαθουσε και εμεις δεν το ξεραμε και κατι τετοια χαζα!!!!

Χαχαχ ναι πρέπει να τους το λέμε όλο βλακεις είναι δεν φτάνει π μας δίνουν τον κατώτερο του κατώτερου... Ενοχλούνται κιόλας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Και εγώ κορίτσια έχω ένα σκυλάκι Jack russell αν ξέρετε την ράτσα θα καταλάβετε είναι μέσα όσο είμαστε εμείς αλλά κοιμάται έξω.. Εμένα το σπίτι είναι μεζονέτα νοικιαζουμε βέβαια αλλά πολύ ξεπατώθηκα πάνω κάτω συνέχεια.... Κ θέλω να μετακομίσω να σας πω την αλήθεια... Αν δεν ζεις δικό σου σπίτι είναι θεμαα

Αυτό το πανό κάτω το βαριέμαι αφάνταστα.. ιδικά όταν πρέπει να καθαριστεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Δεν μπορει να με διωξει αλλα στην αρχη νομιζε πως θα με πληρωνει αυτος καινεγινε εξαλος!!!! Μετα ρωτησε και εμαθε πως δεν μπορει να με διωξει αλλα τωρα που ξερει οτι προσπαθω σιγα μη με κρατησει!!!!εδω ελεγε προσπαθουσε και εμεις δεν το ξεραμε και κατι τετοια χαζα!!!!

Μα δε σε πληρωνει αυτος... Το ικα σε πληρωνει (αμα θυμηθιει βεβαια)!! Αρε πατημα που θελουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω το ικα αυτος δεν το ηξερε αλλα το εμαθε τις τρεις πρωτες μερες αυτος και τις υπολοιπες το ικα σχετικα γρυγοαρα μπορω να πω αλλα και το ποσο τραγικο δουλευω 7ωρο αλλα με εχει σαν 4ωρη και βγηκε για ενα δεκαπενθυμερο 44€ δηλαδη 80€ περιπου το μηνα τραγικο!!!!!!!!τα υπολοιπα θα τα δωσει αυτις γιατι και καλα δεν υπαρχουν επιπτωσεις σε εμας ,!!!!βλακειες τωρα !!!θα δω οταν τελειωσει η αδεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Το ξερω το ικα αυτος δεν το ηξερε αλλα το εμαθε τις τρεις πρωτες μερες αυτος και τις υπολοιπες το ικα σχετικα γρυγοαρα μπορω να πω αλλα και το ποσο τραγικο δουλευω 7ωρο αλλα με εχει σαν 4ωρη και βγηκε για ενα δεκαπενθυμερο 44€ δηλαδη 80€ περιπου το μηνα τραγικο!!!!!!!!τα υπολοιπα θα τα δωσει αυτις γιατι και καλα δεν υπαρχουν επιπτωσεις σε εμας ,!!!!βλακειες τωρα !!!θα δω οταν τελειωσει η αδεια!!!

   Eμενα το ΙΚΑ μου εδωσε τα κανονικα μου λεφτα πριν λιγες ημερες-ενω εχω αδεια απο τον ιουλιο!!!! Αυτα που πηρες ηταν τοσο λιγα κ τα πηρες τοσο νωρις γιατι τις πρωτες 25 μερες πληρωνει το ικα μαζι με τον εργοδοτη... Απο κει κ περα, δηλ τους επομενους μηνες πληρωνει αποκλειστικα το ΙΚΑ, κ τα χρηματα ειναι λιγο πιο κατω απο τα καθαρα τις συμβασης σου (πχ αν η συμβαση γραφει καθαρα 400, παιρνει γυρω στα 350). Επθσης καθυστερουνε πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/25/2017 at 5:10 ΜΜ, ο/η Rosemary είπε:

Μηπως Βαγγελης ηταν το παλιο σου καλε???

Βαγγέλη με λέγανε πριν το νομοσχέδιο του ΣΥΡΙΖΑ για την επιλογή φύλου!!! Το κατάλαβες, τσακάλι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεζονέτα;;;.....ποτέ ξανά!!!Έμενα με τους γονείς μου σε μεζονέτα κ κίντεψα να πάω από αφυδάτωση γιατί βαριόμουν να ανέβω να πιω νερό!!Όσο για τις μικρούλες μου....τα ρίχνουν απ'έξω,αλλά τρώνε μόνο ξηρά τροφή...γιατί η μία έχει και πρόβλημα μετεωρισμού και δεν παλεύεται!!!Εμένα το τελευταίο μου αφεντικό νόμιζε ότι ήμουν έγκυος επειδή πήρα μερικά κιλά και δεν μου μίλαγε....ό,τι να'ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemaryδεν το ηξερα τωρα αυταωτα δυο δεκαπενθυμερα θα παρω αδεια μετα τελος για ποιο λογο να την παρω θα μηλησω με το αφεντικο θα γινει απολυση και μετα οαεδ τι να κανω !!!! Μακαρι να πανε καλα την επομενη φορα και δεν με νοιαζει η δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια, πολυ ωραιο θεμα! Εγω είμαι η Άννα, 27 ετών, παντρεμένη 28 ημέρες και ελπίζω σύντομα εγγυούλα!!! Κι εγώ εργάζομαι και είμαι από Αθήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

καλησπερα κοριτσια, πολυ ωραιο θεμα! Εγω είμαι η Άννα, 27 ετών, παντρεμένη 28 ημέρες και ελπίζω σύντομα εγγυούλα!!! Κι εγώ εργάζομαι και είμαι από Αθήνα!

Να ζήσετε.. Και με το καλό να έρθει σύντομα..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...