Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχα να στε καλα κορίτσια μου, με κάνατε να κλαίω απο τα γέλια!!  Φοβερό χιούμορ έχετε!! Να λέμε και τίποτα άλλο που και που να ξεχνιόμαστε λίγο απο τα γνωστά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Γελάω ρε κοπέλες με τα σχόλιά σας! Επιτέλους ένα υπερχάααλαρο θέμα! Εγώ είμαι ο Βαγγέλης και είμαι από την Θεσσαλονίκη! Σκαλώσατε εεεε? Είμαι η Κωνσταντία λοιπόν, δια του λόγου το αληθές, και είμαι από την φτωχομάνα Θεσσαλονίκη! Είμαι 32, έχω έναν μπόμπιρα 10 προς 11 μηνών, είμαι εργαζόμενη και σύζυγος. Είμαι Λέων με ωροσκόπο Παρθένο (σας κούφανα τώρα μιλάμε!)

Μηπως Βαγγελης ηταν το παλιο σου καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποθέωση είσαστε...κ μετά λένε εμένα τρελή!!!χαχαχα

Εμένα με λένε Κατερίνα,είμαι 32 ετών άμυαλη και μένω Αθήνα....δεν έχω παιδάκι ακόμα,δεν είμαι καν πεντρεμένη και τους τελευταίους 3 μήνες περίπου είμαι άνεργη,αλλά κάνω τα πρώτα μου βήματα δειλά-δειλά με ένα νέο επάγγελμα που μ'αρέσει πολύ και μπορώ να δουλεύω από το σπίτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...Το δικό μου όνομα και ηλικία δεν νομίζω να τα βρήκε καμία....είχα τρελή έμπνευση όταν  έβαζα  ψευδώνυμο...Είμαι η Σοφία, είμαι 35 χρόνων και είμαι καλά!!!:)...Μένω κοντά στην Αθήνα και έχει τόσο κρύο που για πρώτη φορά άναψα τζάκι....το παράκανα μάλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...Το δικό μου όνομα και ηλικία δεν νομίζω να τα βρήκε καμία....είχα τρελή έμπνευση όταν  έβαζα  ψευδώνυμο...Είμαι η Σοφία, είμαι 35 χρόνων και είμαι καλά!!!:)...Μένω κοντά στην Αθήνα και έχει τόσο κρύο που για πρώτη φορά άναψα τζάκι....το παράκανα μάλλον...

Κοντά Αθήνα και έχει κρύο; θέλω κι εγώ.. χαχα εγω εδω που μένω έχει λιακάδα σαν να είναι άνοιξη και κάνω πιο έξω από Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάχαχα τέλεια λοιπόν εγώ είμαι η Μαρία μένω με τον σύντροφο μου εδώ κ 2 μισή χρόνια...είμαι 23 Δεν είμαστε παντρεμένοι το συζητάμε... (χάχα) προσπαθούμε για νινακι.. Κ έστρωσα χάλια από αρχές; του μήνα αν και είχαμε πολύ ζέστη ? τότε αλλά μ αρέσουν πολύ τα χάλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:
στις πριν 4 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Συμφωνώ.. Είναι ο κουμπάρος μας από εκεί και πάμε κάθε χρόνο..

Εσυ αγαπη μου εχεις ερθει και εχεις βγαλει τις ομορφοτερες foto?

Εμενα παντως το μυαλο μου πηγε στο πονηρο!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τι φωτο εβγαλες Love30 με τον κουμπαρο??? :shock::shock::shock: ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! είμαστε ίσα σε ηλικία το μόνο που αλλάζει είναι ότι εγώ είμαι παντρεμένη εδώ και 3 χρόνια. 

Αχ αντε να παντρευτουμε και έμεις επιτέλους :) Χ χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lila..! είπε:

Εμενα παντως το μυαλο μου πηγε στο πονηρο!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τι φωτο εβγαλες Love30 με τον κουμπαρο??? :shock::shock::shock: ???????????

Αχαχαχα.. δεν νομίζω να έκανε τέτοιο πράγμα..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lini είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Με διαφορά το καλύτερο θέμα!!! Φιλιά πολλά σε ολες❤

Γεια σου liniii :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Κοντά Αθήνα και έχει κρύο; θέλω κι εγώ.. χαχα εγω εδω που μένω έχει λιακάδα σαν να είναι άνοιξη και κάνω πιο έξω από Αθήνα.

Μη φανταστείς....απλά του άντρα μου του αρέσει να βλέπει τη φλόγα...ελπίζω να τον έπιασε ο ρομαντισμός και όχι μελαγχολία...εγώ εντωμεταξύ μετά από την πρώτη ώρα έχω βγάλει την πεμπελη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Μη φανταστείς....απλά του άντρα μου του αρέσει να βλέπει τη φλόγα...ελπίζω να τον έπιασε ο ρομαντισμός και όχι μελαγχολία...εγώ εντωμεταξύ μετά από την πρώτη ώρα έχω βγάλει την πεμπελη

 

Αα μια χαρά τότε.. Κι εγώ θέλω να ανάψω αλλά ξέρω ότι θα σκάσουμε.. οπότε το αφήνω να πιάσουν τα κρύα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δεν γινετε και εγω θα αρχισω να ξεμπερδευω και να παρω τηλ την Δευτερα να μου φερουν τα χαλια !!και μετα θα κατσω και θα το απολαυσωωωωωωωωωω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε δεν υπάρχεται!!!

Εγώ είμαι η Κέλλυ, έχω μια μπουμπού 16 μηνών. Είμαι εργαζόμενη μαμά και στον ελεύθερο μου χρόνο πλέκω. 

Έχω στρώσει από αρχές Οκτώβρη γιατί η μικρή μου βγάζει τις παντόφλες...αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Ρε δεν υπάρχεται!!!

Εγώ είμαι η Κέλλυ, έχω μια μπουμπού 16 μηνών. Είμαι εργαζόμενη μαμά και στον ελεύθερο μου χρόνο πλέκω. 

Έχω στρώσει από αρχές Οκτώβρη γιατί η μικρή μου βγάζει τις παντόφλες...αυτά!

Να σου ζήσει..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!!! Εγω είμαι η Κατερίνα, το defne δηλαδή δάφνη προέκυψε από μια πλάκα που έκανα με την αδερφή μου παλιότερα. Είμαι 28 χρονών και μένω στα Γιάννενα. Η μικρούλα μου είναι 4,5 μηνών!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η defne89 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!! Εγω είμαι η Κατερίνα, το defne δηλαδή δάφνη προέκυψε από μια πλάκα που έκανα με την αδερφή μου παλιότερα. Είμαι 28 χρονών και μένω στα Γιάννενα. Η μικρούλα μου είναι 4,5 μηνών!!!

Α στα πολύ ωραία μέρη είσαι.. να σου ζήσει η μικρούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιάννενα αγαπημένα!! Αγαπημένος προορισμός! Ήρθαμε δυο χρονιές στη σειρά. Το 2016 οι δύο μας, το 2017 οι δύο μας συν ένα νινι στην κοιλιά κ το 2018 λένε να έρθουμε 3 πλεον!

Εμένα με λένε Μαρία κ ειμαι από Σέρρες. Εγώ μια μπεμπουλα 2.5 μηνών. Για χρόνια δούλευα κ εμένα σε νησιά οπότε είχα αρκετά πήγαινε έλα με λεωφορεία, αεροπλάνα κ φυσικά καράβια. Κατάλληλα με ρη για να σ πιάσουν την κουβέντα. Το Δίωνη προκύπτει από την ηρωιδα ένοε βιβλίου π διάβαζα σε ένα ταξιδι κ κπ με ρωτησε πως με λενε. Από τότε έμεινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από Σέρρες είναι ο πατέρας μου @Diwni. Πηγαίναμε τα καλοκαίρια συνήθως αλλά τώρα έχω χρόνια να πάω..... Γιάννενα ήρθα για σπουδές και έμεινα εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...