Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ήθελα να σας πω για ένα διάστημα θα απέχω από το φόρουμ.. Και όταν γυρίσω θέλω να είστε όλες εγκυουλες..!!! Σήμερα πήρα την μεγαλύτερη απόφαση και θα σταματήσω για ένα χρονικό διάστημα να προσπαθώ για παιδάκι μπορεί να είναι εβδομάδα μπορεί να είναι και μήνες αυτό θα το δείξει ο καιρός...!!! Έχω την ανάγκη να ξεκουραστώ ψυχικά πολύ..! Όλα αυτά που περνάω με έχουν αλλάξει πολύ ιδικά στο ψυχολογικό κομμάτι και πρέπει οπωσδήποτε να το αντιμετωπίσω.. συζήτησα και με τον άντρα μου και συμφωνήσαμε μαζί να το αφήσουμε στην άκρη το θέμα παιδί όπως και μίλησα με τον γυναικολόγο μου και συμφώνησε να το αφήσουμε για λίγο.. (ξέρει τα πάντα ο γιατρός μου τι έχω περάσει και την περνάω και μπορώ να πω ότι δεν με πίεσε σε τίποτα ακόμη και ο ίδιος είχε ότι δεν είμαι καλά και μου είχε πει).. Δεν σας έχω πει ποτέ και ποτέ μου δεν μίλησα πουθενά Και τώρα ια έρθει η ώρα να μιλήσω να μπορέσω σαν ΝΊΚΗ να επανέλθω στην ηλικία μου 24 να γίνω ξανά κορίτσι και όχι μια 80αρα που νιώθω..(εχω περάσει τα τελευταία 2 χρόνια σχεδόν πάρα πολλά και όλα αυτά μου βγήκαν σε μεγάλο σοκ και ξεσπάει από εχθές συνέχεια.. Μόνο στο νοσοκομείο δεν πήγα από το τίποτα) για αυτό κορίτσια πρέπει μα ηρεμήσω είναι δύσκολη εβδομάδα αυτή για εμένα και για την οικογένεια μου...!!!! Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο...

Κορίτσια μην τα παρατηρήσετε ποτέ και να μην το βάλετε κάτω με τίποτα..!!! Θέλω όταν ξανά μπω να διαβάσω μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα....!!!!!!!

Α! Και μην στεναχωριέστε πολύ ούτε να κλαίτε δεν κάνει καλό στον οργανισμό και σε εσάς....!!!! 

@NikhNikh σου ευχομαι να πανε ολα καλα! Νομιζω οτι κανεις την καλυτερη δουλεια λιγο να ανασυνταχθεις και να ξεκουραστεις! Άλλωστε εισαι μονο 24 και εχεις καθε δικαιωμα να εισαι χαλαρη, γελαστη και χωρις αγχος και να απολαμβανεις τις στιγμες σου. Εγώ στα 24 σε καποιο μπιτσμπαρ κοπροσκυλιαζα απο οσο θυμαμαι και δε με ενοιαζε τιποτα. Δε πα να καιγοταν ο κοσμος ολος. Τα αγχη και τα παιδια μου βγηκαν πολυυυ αργοτερα, οπότε χαλάρωσε και απόλαυσε τις στιγμες σου με τον ανθρωπο σου, με τις φιλες σου και με σενα, και ολα τα αλλα θα ρθουν. Εχεις άπλετο χρονο! όλα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@NikhNikh εισαι πολυ γλυκος και λογικος ανθρωπος. και πολυ συγκροτημενη για το ποσο μικρουλα εισαι. ελπιζω να μην σου εχει συμβει τιποτα σοβαρο και ολα να σου πανε δεξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια μην τα παρατηρήσετε ποτέ και να μην το βάλετε κάτω με τίποτα..!!! Θέλω όταν ξανά μπω να διαβάσω μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα....!!!!!!!

Α! Και μην στεναχωριέστε πολύ ούτε να κλαίτε δεν κάνει καλό στον οργανισμό και σε εσάς....!!!! 

Νικη μου! Ξεκουρασου χαλαρωσε. Αφου σεχει επηρεασει ψυχολογικά όλο αυτό καλά κάνεις. Κοίτα λίγο τον εαυτό σου και τον αντρούλη σου κι όλα ταλλα θαρθουν! Δεν το βαζουμε κατω εννοειται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Και εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα. Ένας άνθρωπος για να είναι ευτυχισμένος χρειάζεται κατά διαστήματα να παίρνει αποστάσεις από όσα τον πιέζουν καθημερινά. Εύχομαι αν δεν μπορέσεις να ξεχάσεις, τουλάχιστον να μάθεις να ζεις με αυτό. Κοίτα τον εαυτό σου, κακόμαθε τον και όλα θα πάνε καλά. Καλή συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30 Ιανουαρίου 2018 at 2:25 ΜΜ, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ήθελα να σας πω για ένα διάστημα θα απέχω από το φόρουμ.. Και όταν γυρίσω θέλω να είστε όλες εγκυουλες..!!! Σήμερα πήρα την μεγαλύτερη απόφαση και θα σταματήσω για ένα χρονικό διάστημα να προσπαθώ για παιδάκι μπορεί να είναι εβδομάδα μπορεί να είναι και μήνες αυτό θα το δείξει ο καιρός...!!! Έχω την ανάγκη να ξεκουραστώ ψυχικά πολύ..! Όλα αυτά που περνάω με έχουν αλλάξει πολύ ιδικά στο ψυχολογικό κομμάτι και πρέπει οπωσδήποτε να το αντιμετωπίσω.. συζήτησα και με τον άντρα μου και συμφωνήσαμε μαζί να το αφήσουμε στην άκρη το θέμα παιδί όπως και μίλησα με τον γυναικολόγο μου και συμφώνησε να το αφήσουμε για λίγο.. (ξέρει τα πάντα ο γιατρός μου τι έχω περάσει και την περνάω και μπορώ να πω ότι δεν με πίεσε σε τίποτα ακόμη και ο ίδιος είχε ότι δεν είμαι καλά και μου είχε πει).. Δεν σας έχω πει ποτέ και ποτέ μου δεν μίλησα πουθενά Και τώρα ια έρθει η ώρα να μιλήσω να μπορέσω σαν ΝΊΚΗ να επανέλθω στην ηλικία μου 24 να γίνω ξανά κορίτσι και όχι μια 80αρα που νιώθω..(εχω περάσει τα τελευταία 2 χρόνια σχεδόν πάρα πολλά και όλα αυτά μου βγήκαν σε μεγάλο σοκ και ξεσπάει από εχθές συνέχεια.. Μόνο στο νοσοκομείο δεν πήγα από το τίποτα) για αυτό κορίτσια πρέπει μα ηρεμήσω είναι δύσκολη εβδομάδα αυτή για εμένα και για την οικογένεια μου...!!!! Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο...

Κορίτσια μην τα παρατηρήσετε ποτέ και να μην το βάλετε κάτω με τίποτα..!!! Θέλω όταν ξανά μπω να διαβάσω μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα....!!!!!!!

Α! Και μην στεναχωριέστε πολύ ούτε να κλαίτε δεν κάνει καλό στον οργανισμό και σε εσάς....!!!! 

@NikhNikhμου, σου εύχομαι να ηρεμήσεις και να γυρίσεις πιο δυνατή! Και με ευχάριστα νεα! Είσαι πολύ μικρή για να αγχώνεσαι, εχεις το πλεονέκτημα του χρόνου αξιοποίησε τον όσο πιο καλυτερα μπορεις! Οτι καλύτερο σου εύχομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε και με πολλές εκπλήξεις. Ελπίζω να σται καλά όλα λύνονται και διορθώνονται και στις σπάνιες περιπτώσεις υπάρχουν και οι εναλλακτικές λύσεις τα δικά μου στάσιμα η γκαντεμιά στο μεγαλείο της η δότρια μου χειρουργείο σκωληκοειδίτιδα και πάλι από την αρχή δεν πειράζει η αναμονή συνεχίζεται. Οποία Θεσσαλονικια η οποία μένει εκεί απόψε θα μαι εκεί και για5μερες αν θέλει κάποια σας πίνουμε ένα καφέ και θα χαρώ να τα πούμε, τα φιλιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε και με πολλές εκπλήξεις. Ελπίζω να σται καλά όλα λύνονται και διορθώνονται και στις σπάνιες περιπτώσεις υπάρχουν και οι εναλλακτικές λύσεις τα δικά μου στάσιμα η γκαντεμιά στο μεγαλείο της η δότρια μου χειρουργείο σκωληκοειδίτιδα και πάλι από την αρχή δεν πειράζει η αναμονή συνεχίζεται. Οποία Θεσσαλονικια η οποία μένει εκεί απόψε θα μαι εκεί και για5μερες αν θέλει κάποια σας πίνουμε ένα καφέ και θα χαρώ να τα πούμε, τα φιλιά μου 

Καλο μηνα ολα να μας πανε καλα !!!! Πωπω γκαντεμια δεν προλαβατε δηλαδη....και ποσο καιρο μετα θα μπορει η δοτρια μετα το χειρουργειο σκωληκοειδιτιδας να αρχισει?αχ τι καλα καφεδακι τι καλα θα ηταν μακαρι να ημουν Θεσσαλονικη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2018 at 2:25 ΜΜ, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. ήθελα να σας πω για ένα διάστημα θα απέχω από το φόρουμ.. Και όταν γυρίσω θέλω να είστε όλες εγκυουλες..!!! Σήμερα πήρα την μεγαλύτερη απόφαση και θα σταματήσω για ένα χρονικό διάστημα να προσπαθώ για παιδάκι μπορεί να είναι εβδομάδα μπορεί να είναι και μήνες αυτό θα το δείξει ο καιρός...!!! Έχω την ανάγκη να ξεκουραστώ ψυχικά πολύ..! Όλα αυτά που περνάω με έχουν αλλάξει πολύ ιδικά στο ψυχολογικό κομμάτι και πρέπει οπωσδήποτε να το αντιμετωπίσω.. συζήτησα και με τον άντρα μου και συμφωνήσαμε μαζί να το αφήσουμε στην άκρη το θέμα παιδί όπως και μίλησα με τον γυναικολόγο μου και συμφώνησε να το αφήσουμε για λίγο.. (ξέρει τα πάντα ο γιατρός μου τι έχω περάσει και την περνάω και μπορώ να πω ότι δεν με πίεσε σε τίποτα ακόμη και ο ίδιος είχε ότι δεν είμαι καλά και μου είχε πει).. Δεν σας έχω πει ποτέ και ποτέ μου δεν μίλησα πουθενά Και τώρα ια έρθει η ώρα να μιλήσω να μπορέσω σαν ΝΊΚΗ να επανέλθω στην ηλικία μου 24 να γίνω ξανά κορίτσι και όχι μια 80αρα που νιώθω..(εχω περάσει τα τελευταία 2 χρόνια σχεδόν πάρα πολλά και όλα αυτά μου βγήκαν σε μεγάλο σοκ και ξεσπάει από εχθές συνέχεια.. Μόνο στο νοσοκομείο δεν πήγα από το τίποτα) για αυτό κορίτσια πρέπει μα ηρεμήσω είναι δύσκολη εβδομάδα αυτή για εμένα και για την οικογένεια μου...!!!! Συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο...

Κορίτσια μην τα παρατηρήσετε ποτέ και να μην το βάλετε κάτω με τίποτα..!!! Θέλω όταν ξανά μπω να διαβάσω μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα....!!!!!!!

Α! Και μην στεναχωριέστε πολύ ούτε να κλαίτε δεν κάνει καλό στον οργανισμό και σε εσάς....!!!! 

Νίκη μου πολύ στενοχωριέμαι που δε θα μπαίνεις, αλλά θα πρέπει να κάνεις ό,τι καλύτερο για εσένα και τον οργανισμό σου! Εύχομαι να επανέλθεις σύντομα και μάλιστα να έχεις και τέλεια νέα να μας πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Ελπίζω να είστε όλες καλά! 

Τι κανεις??? Πηγες για εξεταση σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Τι κανεις??? Πηγες για εξεταση σημερα?

Ναιιιι! Θα ξέρω το νούμερο στις 2 μιση. Ελπίζω να είναι καλό γιατί έχω αρχίσει από χθες το βράδυ να αγχώνομαι... χωρίς λόγο αλλά αγχώνομαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Ναιιιι! Θα ξέρω το νούμερο στις 2 μιση. Ελπίζω να είναι καλό γιατί έχω αρχίσει από χθες το βράδυ να αγχώνομαι... χωρίς λόγο αλλά αγχώνομαι... 

Αναμενομενο το αγχος και δεν εχει νοημα να σου πω να μην αγχωνεσαι, αλλα μην αγχωνεσαι. Χιχιχιχι. Περιμενουμε να μας πεις τα νεα. Τηλεφωνησες σε γιατρο ή θα τον παρεις μετα τη χοριακη να τα πεις ολα μαζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αναμενομενο το αγχος και δεν εχει νοημα να σου πω να μην αγχωνεσαι, αλλα μην αγχωνεσαι. Χιχιχιχι. Περιμενουμε να μας πεις τα νεα. Τηλεφωνησες σε γιατρο ή θα τον παρεις μετα τη χοριακη να τα πεις ολα μαζι?

Μετά την χοριακή, δεν έχω κάποιο ιστορικό ή πρόβλημα υγείας ή κάτι που χρειάζεται να συζητήσω μαζί του νωρίτερα. 


Ευτυχώς που μου είπες να μην αγχώνομαι για να αγχωθώ περισσότερο!
χαχα! 
 

Άσχετο, άλλα σας βλέπω να συζητάτε για επαφές και αγαπούλες φουλ, και έχω λυσσάξει, θέλω και εγώωωωω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Μετά την χοριακή, δεν έχω κάποιο ιστορικό ή πρόβλημα υγείας ή κάτι που χρειάζεται να συζητήσω μαζί του νωρίτερα. 


Ευτυχώς που μου είπες να μην αγχώνομαι για να αγχωθώ περισσότερο!
χαχα! 
 

Άσχετο, άλλα σας βλέπω να συζητάτε για επαφές και αγαπούλες φουλ, και έχω λυσσάξει, θέλω και εγώωωωω! 

Μην τα θες ολα δικά σου. αχαχαχαχ! Προς το παρόν θα κάνεις λιγη υπομονή και φαντάζομαι ότι θα σου πει και ο γιατρός πότε μπορείς να έχεις επαφές. Λες και περιμενουμε αποτελεσματα εξετασεων σε διαγωνισμο νιωθω καθε φορα με τα τεστ ωορρηξιας/εγκυμοσυνης/χοριακες. Ελεος. αχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια που είστε χαθήκαμεε! 

Καλως την!!!!εσενα θυμομουν απο τοτε που χα να μπω κ ξαναμπηκα κ χαθηκες! Πως εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Καλά κορίτσι μου! Τι να κάνω τα ίδια! Εδώ δουλειά πολύ! Από νέα τίποτα το καλο :P εσύ? 

Τιποτα απολυτως κ εγω! Θελεις να κανουμε ενα τοπικ " ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ"??? ??? αχ θεεμου τι θα γινει με μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxa xa έλα ντε είναι καιρός κ για ένα τέτοιο τοπικ... Απογοητευμένη πολύ εγώ κ αυτό το μήνα σε σημείο να μην έχω όρεξη για την πράξη γιατί σκέφτομαι πάλι θα κλαις..... Κάπως καλύτερα ξύπνησα σήμερα θα δείξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Xaxaxa xa έλα ντε είναι καιρός κ για ένα τέτοιο τοπικ... Απογοητευμένη πολύ εγώ κ αυτό το μήνα σε σημείο να μην έχω όρεξη για την πράξη γιατί σκέφτομαι πάλι θα κλαις..... Κάπως καλύτερα ξύπνησα σήμερα θα δείξει! 

Μια απ τα ιδια γελαω γελαω αλλα τη Δευτερα θα κλαιω. Εσυ ποτε δεν περιμενεις; εγω ειμαι σιγουρη οτι θα ρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα αγαπημένες μου τι κάνετε 

Που είσαι βρε κορίτσι; Χάθηκες! Όλα καλά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑ 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@misofeggaro που σε λιγο θα γίνεις full moon :P Τι κανεις πώς πας? Που ήσουν η μονη που το Γενάρη έκανε το θαυμα-θαύμα!

Μπράβο βρε κορίτσι, μου έφτιαξες τη διάθεση γιατί δεν είμαι στα καλά μου σήμερα! 
Καλά είμαι, σε λιγάκι θα πάρω τον γιατρούλη τηλέφωνάκι να κλείσουμε ραντεβουδάκι (πόσο τα σιχαίνομαι τα υποκοριστικά  πόσο) !! 
Από χθες έχω μπει στην 6 εβδομάδα, δεν έχω ούτε ζαλάδες, ούτε αναγούλες. Καμιά καούρα που και που, πονάκια στην κοιλιά, πρησμένο στήθος, και μια τρέλα στο μυαλό, μια γελάω μια κλαίω...
Άντε να δω το σποράκι μου να αρχίσω να σας φυσάω μπεμπεδόσκονη! 

Καλά το θαύμα έγινε μπροστά στα μάτια μου και δεν το πίστευα! Μέχρι να πλύνω χέρια, όπως είχα ακουμπήσει το τεστ στον καθρέφτη του μπάνιου, άρχισε να κοκκινίζει! Δεν πρόλαβαν να περάσουν ούτε 5 δεύτερα, τι 5 λεπτά! 
Άντε και στα δικά σας <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...