Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?


Lovely

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Δεσποινα!!γιατι να τους τα χαρισουμε αυτοι μας χαριχουνε τιποτα

Τίποτα μα τίποτα...σαν χιλιάρικα μας βλέπουν κ σου πεταν στο τέλος μια βιοχημική κ έλειξε ...κοινώς η εγχείρηση πέτυχε αλλά ο ασθενής απεβίωσε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Εννοείται ότι θα κοιτάζεις και θα ψάχνεσε.Και οτι θες το συζητάς με τον γιατρο,και εγώ έτσι κανω (μετά την φωτογράφιση βέβαια ?) αλλά με μέτρο παντα....πιστεύω να καταλαβενεις γιατί το λέω.

μωρέ καταλαβαίνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Τίποτα μα τίποτα...σαν χιλιάρικα μας βλέπουν κ σου πεταν στο τέλος μια βιοχημική κ έλειξε ...κοινώς η εγχείρηση πέτυχε αλλά ο ασθενής απεβίωσε !

και εμείς απλά κρεμόμαστε από τα χείλη τους.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Τίποτα μα τίποτα...σαν χιλιάρικα μας βλέπουν κ σου πεταν στο τέλος μια βιοχημική κ έλειξε ...κοινώς η εγχείρηση πέτυχε αλλά ο ασθενής απεβίωσε !

Λυπάμαι ....Δυστυχώς το ζούμε και αυτο !!!

Εύχομαι να βρεις την λύση σου !!!!

Εχω πάει και στο Αλεξάνδρας και Στο αττικό ...το άσχημο ειναι ότι δεν έχουν την υποδομή που χρειάζονται ....πως το κατάλαβα ??? Σε όλα τα ιδιωτικά ειχα αρκετά ωάρια και πολυ καλή γονιμοποίηση ..στα δημόσια με το ζόρι ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sunset13 είπε:

Λυπάμαι ....Δυστυχώς το ζούμε και αυτο !!!

Εύχομαι να βρεις την λύση σου !!!!

Μακαρι αλλά νομίζω μας βλέπουν σχετικά κ μικρό ζευγάρι οποτε δν αγχώνονται ίσως ...δν ξέρω τ να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sunset13 είπε:

Λυπάμαι ....Δυστυχώς το ζούμε και αυτο !!!

Εύχομαι να βρεις την λύση σου !!!!

Εχω πάει και στο Αλεξάνδρας και Στο αττικό ...το άσχημο ειναι ότι δεν έχουν την υποδομή που χρειάζονται ....πως το κατάλαβα ??? Σε όλα τα ιδιωτικά ειχα αρκετά ωάρια και πολυ καλή γονιμοποίηση ..στα δημόσια με το ζόρι ..... 

Α ναι Ε;και εγω έλεγα μήπως θέλουν επιτυχίες εύκολα εφόσον δν είναι ιδιωτικά να τα περνούν στην τσέπη τους κατευθείαν...αρα μούφα κ εκεί...εσυ που είσαι από Αθήνα έχω ακούσει παρά πολυ καλα  για τον παντό έχεις κάτι ν μας πεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Και συγνώμη αν τα έμβρυα μας δεν επιβιώνουν μέσα μας λόγω χρωμοσωμικών ανωμαλιών γιατί δν τα ελενχουν πριν τ βάλουν στην τελική!;

Για να ελέγχουν τα έμβρυα με αυτό το τρόπο που λες υπάρχει Ο προεμφυτευτικος που πιστεύω ειναι και το τελευταίο βήμα εαν έχεις κάνει πολλες εξωσωματικες ...εαν υπάρχει εμφύτευση αλλά δεν προχωράνε ...Και πάντα άμα υπάρχουν θέματα κληρονομικά !!!!

Φυσικά εαν ήξερα ότι θα φτάσω ως εδω αυτό που θα επέλεγα απο την πρωτη εξωσωματική ειναι να κάνω βλαστοκυστες και να τα στείλω για προεμφυτευτικο....θα είχα γλυτώσει πολλές χιλιάδες ευρω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Μικροι αλλα τα χρονια που προσπαθουμε ειναινπολλα καπου στα 12 !!!!

Κ σεις μικροί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sunset13 είπε:

Για να ελέγχουν τα έμβρυα με αυτό το τρόπο που λες υπάρχει Ο προεμφυτευτικος που πιστεύω ειναι και το τελευταίο βήμα εαν έχεις κάνει πολλες εξωσωματικες ...εαν υπάρχει εμφύτευση αλλά δεν προχωράνε ...Και πάντα άμα υπάρχουν θέματα κληρονομικά !!!!

Φυσικά εαν ήξερα ότι θα φτάσω ως εδω αυτό που θα επέλεγα απο την πρωτη εξωσωματική ειναι να κάνω βλαστοκυστες και να τα στείλω για προεμφυτευτικο....θα είχα γλυτώσει πολλές χιλιάδες ευρω !!!!!

Λογικά αυτό χρεώνετε έξτρα Ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Α ναι Ε;και εγω έλεγα μήπως θέλουν επιτυχίες εύκολα εφόσον δν είναι ιδιωτικά να τα περνούν στην τσέπη τους κατευθείαν...αρα μούφα κ εκεί...εσυ που είσαι από Αθήνα έχω ακούσει παρά πολυ καλα  για τον παντό έχεις κάτι ν μας πεις;

Ειμαι στον παντο .....Αλλά έιμαι εκει γιατι πιστεύω έχει τα καλύτερα μηχανήματα και απο τους καλύτερους εμβρυολογους !!!! Εάν ξεκιναγα τωρα ....Η επιλογή μου θα ήταν να παω σε κάποιον που συνεργάζεται η Κοντογιάννη ...εμβρυολογος γενετιστρια απο τις καλύτερες ....

Ο Πάντος καλος ...Πολύ καλος ...ΑλλάΜην περιμένεις να σε θυμάται ..Είμαστε απλά στο κομπιούτερ του .....μέσα απ εκει διαβάζει και ξανα διαβάζει για εμάς ....,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Δυστηχως και ο προεμφυτεφτικος δεν ειναι 100% συγουρο οτι θα βγαλει αποτελεσμα γιατι το ρωτησα και αυτο!

Ότι να ναι...ουφ δν θα βγάλουμε ποτε άκρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sunset13 είπε:

Ειμαι στον παντο .....Αλλά έιμαι εκει γιατι πιστεύω έχει τα καλύτερα μηχανήματα και απο τους καλύτερους εμβρυολογους !!!! Εάν ξεκιναγα τωρα ....Η επιλογή μου θα ήταν να παω σε κάποιον που συνεργάζεται η Κοντογιάννη ...εμβρυολογος γενετιστρια απο τις καλύτερες ....

Ο Πάντος καλος ...Πολύ καλος ...ΑλλάΜην περιμένεις να σε θυμάται ..Είμαστε απλά στο κομπιούτερ του .....μέσα απ εκει διαβάζει και ξανα διαβάζει για εμάς ....,

Είσαι στον παντό τα κατάφερες ποτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Λογικά αυτό χρεώνετε έξτρα Ε;

Ναι ο προεμφυτευτικος χρεώνεται έξτρα ...και το κυριότερο θα πρέπει να έχεις καλά έμβρυα .,,ωστε να φτάσουν βλαστοκυστες !! Στέλνεις πανω 4...5,,,και ελέγχεται το dna των εμβρύων ,,,,και μετά τοποθετούνται σε υγιές μήτρα ....πολυ πολυ βασικό να έχεις ενδομήτριο καλο ,,,να βγάζει πολλά πινοποδια ωστε να μπορεί να προχωρήσει μια κύηση!!!

Ο προεμφυτευτικος στοιχίζει απο 300...εως 500 το κάθε έμβρυο ,,,όσα πιο πολλά γίνεται και καλύτερη τιμή !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Είσαι στον παντό τα κατάφερες ποτε;

Παραμένω εκει ...γιατι με την πρωτη μου έδωσε κύηση ....άσχετα εαν δεν προχωρησε.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Δεσποινα!! είπε:

Είσαι στον παντό τα κατάφερες ποτε;

@Sunset13 κατ αρχας Καλη Επιτυχια στην προσπαθεια σου!!

Επειδη εγω ειμαι στην Κοντογιαννη δεν ειναι γ εμενα σωστη απο θεμα επαγγελμιτισμου αλλα και ανθρωπινης φυσης!

Καποια στιγμη θα μπω να σας γραψω!

Τα φιλια μ και παλι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολες!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lovely είπε:

@Sunset13 κατ αρχας Καλη Επιτυχια στην προσπαθεια σου!!

Επειδη εγω ειμαι στην Κοντογιαννη δεν ειναι γ εμενα σωστη απο θεμα επαγγελμιτισμου αλλα και ανθρωπινης φυσης!

Καποια στιγμη θα μπω να σας γραψω!

Τα φιλια μ και παλι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολες!!???

Περιμενω την εμπειρία σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...