Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο μέλος απορειες


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η geozak είπε:

εμενα εδειξε 4 μερες πριν το iq early....κ 2 μερες πριν που το ξαναεκανα..σου το ευχομαι ολοψυχα

Αν αντέξω θα περιμένω μήπως κάνω πράγματα να περάσει γρήγορα κ όσο μπορώ να το αποβαλω!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μία χαρά! !!!!σου εύχομαι σε μια βδομάδα να κρατάς το θετικο τεστακι!!!!!όσο μπορείς να εισαι χαλαρή! !!!???

Μακάρι κορίτσι μου το ευχομαι είναι όλες!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια κάτι ακόμα!!! Την θερμοκρασία την μετράμε ποτέ? Όλο τ μήνα? Κ η μασχαλη είναι αξιόπιστο σημείο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλώς όρισες!!! Σου εύχομαι να έχεις ένα θετικότατο τεστάκι!!!Παρόλα αυτά και εγώ είμαι της άποψης ότι 7 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είναι αρκετά νωρίς και μπορεί να πάρεις και παραπλανητικά αποτελέσματα... Χαλάρωσε και κάντο όταν έρθει η ώρα του...

Όσον αφορά τη θερμομέτρηση την κάνουμε καθόλη τη διαρκεια του κύκλου μας το πρωί πριν από οποιαδήποτε δραστηριότητα!Τώρα αν είναι αξιόπιστη δεν το γνωρίζω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Καλημέρα και καλώς όρισες!!! Σου εύχομαι να έχεις ένα θετικότατο τεστάκι!!!Παρόλα αυτά και εγώ είμαι της άποψης ότι 7 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είναι αρκετά νωρίς και μπορεί να πάρεις και παραπλανητικά αποτελέσματα... Χαλάρωσε και κάντο όταν έρθει η ώρα του...

Όσον αφορά τη θερμομέτρηση την κάνουμε καθόλη τη διαρκεια του κύκλου μας το πρωί πριν από οποιαδήποτε δραστηριότητα!Τώρα αν είναι αξιόπιστη δεν το γνωρίζω...

 

Και με τη θερμοκρασία υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? Με μπερδεύει πολύ οποίο σιτε και αν έχω διαβάσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αλήθεια ένα μήνα το προσπάθησα και επειδή μπερδεύτηκα αγόρασα τεστ ωορρηξίας. Απ ότι κατάλαβα (με κάθε επιφύλαξη) στην ωορρηξία ανεβαίνει η θερμοκρασία μας κάποια δέκατα τα οποία πέφτουν όταν αδιαθετούμε, εκτός αν υπάρχει εγκυμοσύνη οπότε παραμένουν ανεβασμένα..

Εγώ προσωπικά δεν την εμπιστεύομαι ιδιαίτερα αυτή τη μέθοδο, άσε που ο άντρας μου με έβλεπε κάθε πρωί με τα θερμόμετρα και νόμιζε ότι έχω πυρετο...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Να σου πω την αλήθεια ένα μήνα το προσπάθησα και επειδή μπερδεύτηκα αγόρασα τεστ ωορρηξίας. Απ ότι κατάλαβα (με κάθε επιφύλαξη) στην ωορρηξία ανεβαίνει η θερμοκρασία μας κάποια δέκατα τα οποία πέφτουν όταν αδιαθετούμε, εκτός αν υπάρχει εγκυμοσύνη οπότε παραμένουν ανεβασμένα..

Εγώ προσωπικά δεν την εμπιστεύομαι ιδιαίτερα αυτή τη μέθοδο, άσε που ο άντρας μου με έβλεπε κάθε πρωί με τα θερμόμετρα και νόμιζε ότι έχω πυρετο...:)

Χαχαχα έλα ντε!  Πήρα και εγώ τα οωρηξιας τα home test! Έκανα δύο τον προηγούμενο μήνα τα οποία ήταν αρνητικά! Εύχομαι να μην τα ξανά χρειαστω! Τα πονακια περιόδου μπορεί να είναι σύμπτωμα τόσο νωρίς! Σας έχω ζαλισει το ξέρω νομίζω όλο ότι κάτι με πιάνει! Κ ότι είναι κ σημάδι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Χαχαχα έλα ντε!  Πήρα και εγώ τα οωρηξιας τα home test! Έκανα δύο τον προηγούμενο μήνα τα οποία ήταν αρνητικά! Εύχομαι να μην τα ξανά χρειαστω! Τα πονακια περιόδου μπορεί να είναι σύμπτωμα τόσο νωρίς! Σας έχω ζαλισει το ξέρω νομίζω όλο ότι κάτι με πιάνει! Κ ότι είναι κ σημάδι! 

Μακαρι κοπελα μου να εισαι εγκυος!Φαινεται οτι το θες παρα πολυ και λαχταρας!Ειναι νωρις για τεστακι ,αλλα αν δεν αντεχεις ,κανε ενα να σου περασει λιγο η ανυπομονησια ,χωρις ομως να απελπιζεσαι οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα!Μπορει να δειξει νωριτερα,μπορει να πρεπει να περιμενεις μεχρι και 1-2 μερες  απο την καθυστερηση περιοδου!Ποτε δεν ξερεις τι εχει συμβει εκει μεσα!Τις καλυτερες ευχες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλώς σας βρήκα είμαι νέα στο φόρουμ και προσπαθώ για παιδάκι!  Κύκλος 31 ημερών.. Γονιμες μέρες 20/8 με 27/8! Επαφή 20 και 22! Περιμένω να αδιαθςτησω σε 7 ημέρες! Έχω πολύ πρησμένο στήθος και πολλά υγρά! Υπάρχει Κάμια πιθανοτητα? Αν κάνω το σελφ κλεαρ θα είναι σωστό το αποτέλεσμα? Συγνώμη για το κατεβατο! Ευχαριστώ πολύ... 

Καλησπέρα και καλός ήρθες! Σου εύχομαι λοιπόν να είσαι έγκυος Αφού το επιθυμείς τοοοσο πολύ! Και σου δίνω συμβουλή να το βγάλεις εντελώς από το μυαλό Σου! Εμείς με το σύζυγό μου θέλαμε ένα παιδάκι από τον περασμένο Νοέμβριο... Και προσπαθούσαμε σαν τρελοί.... Και τεστ ωορρηξίας και τεστ κινητικότητας και εγώ εξετάσεις.... Και τίποτα.... Μέχρι που είπαμε... Δε βαριέσαι, αν δεν θέλει ας μην ερθει! Και έτσι διανύω τον 4ο μήνα μιας εγκυμοσύνης που προέκυψε από μια και μοναδική επαφή τον Μάιο!!!! ?❤???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Lini είπε:

Καλησπέρα και καλός ήρθες! Σου εύχομαι λοιπόν να είσαι έγκυος Αφού το επιθυμείς τοοοσο πολύ! Και σου δίνω συμβουλή να το βγάλεις εντελώς από το μυαλό Σου! Εμείς με το σύζυγό μου θέλαμε ένα παιδάκι από τον περασμένο Νοέμβριο... Και προσπαθούσαμε σαν τρελοί.... Και τεστ ωορρηξίας και τεστ κινητικότητας και εγώ εξετάσεις.... Και τίποτα.... Μέχρι που είπαμε... Δε βαριέσαι, αν δεν θέλει ας μην ερθει! Και έτσι διανύω τον 4ο μήνα μιας εγκυμοσύνης που προέκυψε από μια και μοναδική επαφή τον Μάιο!!!! ?❤???

Χαχαχα έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ αρκετές περίπτωσεις τετειες που είναι μοναδικες! Μ είναι πολύ δύσκολο να το αποβαλω τελείως προσπαθώ βέβαια!!! ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μακαρι κοπελα μου να εισαι εγκυος!Φαινεται οτι το θες παρα πολυ και λαχταρας!Ειναι νωρις για τεστακι ,αλλα αν δεν αντεχεις ,κανε ενα να σου περασει λιγο η ανυπομονησια ,χωρις ομως να απελπιζεσαι οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα!Μπορει να δειξει νωριτερα,μπορει να πρεπει να περιμενεις μεχρι και 1-2 μερες  απο την καθυστερηση περιοδου!Ποτε δεν ξερεις τι εχει συμβει εκει μεσα!Τις καλυτερες ευχες μου!

Άσε πόσο λαχταραω athena μου σκέφτομαι πως θα το ανακοινωσω σε όλους χαχαχ κακό βέβαια!!!  Ότι είναι να έρθει θα έρθει!!! Αποφάσισα να περιμένω λίγο κ Ν μην χαλάω κ άσκοπα λεφτα σε τεστ γιατι αν δεν βγει αυτό που θέλω θα πάρω κι άλλο κι άλλο δεν χρειάζεται! Θ προσπαθήσω να αντέξω κ αυτή την εβδομάδα!!! Τα καλύτερα σε όλες εύχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lini είπε:

Καλησπέρα και καλός ήρθες! Σου εύχομαι λοιπόν να είσαι έγκυος Αφού το επιθυμείς τοοοσο πολύ! Και σου δίνω συμβουλή να το βγάλεις εντελώς από το μυαλό Σου! Εμείς με το σύζυγό μου θέλαμε ένα παιδάκι από τον περασμένο Νοέμβριο... Και προσπαθούσαμε σαν τρελοί.... Και τεστ ωορρηξίας και τεστ κινητικότητας και εγώ εξετάσεις.... Και τίποτα.... Μέχρι που είπαμε... Δε βαριέσαι, αν δεν θέλει ας μην ερθει! Και έτσι διανύω τον 4ο μήνα μιας εγκυμοσύνης που προέκυψε από μια και μοναδική επαφή τον Μάιο!!!! ?❤???

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!! Με το καλό όλα!!! Να είναι όλα υπέροχα!!! ? ? ? Έχεις δει το φύλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Άσε πόσο λαχταραω athena μου σκέφτομαι πως θα το ανακοινωσω σε όλους χαχαχ κακό βέβαια!!!  Ότι είναι να έρθει θα έρθει!!! Αποφάσισα να περιμένω λίγο κ Ν μην χαλάω κ άσκοπα λεφτα σε τεστ γιατι αν δεν βγει αυτό που θέλω θα πάρω κι άλλο κι άλλο δεν χρειάζεται! Θ προσπαθήσω να αντέξω κ αυτή την εβδομάδα!!! Τα καλύτερα σε όλες εύχομαι!!!! 

Τα καλυτερα σε ολες μας!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!! Με το καλό όλα!!! Να είναι όλα υπέροχα!!! ? ? ? Έχεις δει το φύλο? 

Σε ευχαριστώ πολύ! Είναι αγοράκι... 

Περιμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα νέα λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lini είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Είναι αγοράκι... 

Περιμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα νέα λοιπόν!!!

Μακάρι να σας πω ευχαριστα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω στην ίδια φάση με σένα  @Scooby! Αλλά για το 2ο μωράκι.

Περιμένω περίοδο σε 8 μέρες και Ανυπομονώ....αν και προς το παρόν δεν έχω καθόλου συμπτώματα.

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι και περιμένω νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Και γω στην ίδια φάση με σένα  @Scooby! Αλλά για το 2ο μωράκι.

Περιμένω περίοδο σε 8 μέρες και Ανυπομονώ....αν και προς το παρόν δεν έχω καθόλου συμπτώματα.

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι και περιμένω νεα σου!!!

Σευχαριστω πολύ κορίτσι μου... Ανταποδίδω τις ευχές... Εγω σήμερα έκανα ένα home test. Αρνητικο το οποίο μετά είδα ότι δεν ανιχνεύει πριν την καθυστέρηση... Πήρα ένα predictor early!! Θα περιμένω λίγο κ ίσως το κάνω... Δεν αντέχω αυτή την αναμονή ενώ είχα πολύ αισιοδοξία αυτό το Μηνα τώρα νιώθω πάλι σκατα... Μια έτσι είμαι μια αλλιώς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Έλα ρε μην στεναχωριέσαι. Και να μην έρθει αυτό το μήνα, θα μας έρθει κάποιον από τους επόμενους...

Είμαι στις 4 μέρες τώρα αν το κάνω αύριο το πρωί π θα είμαι στις 3 θα είναι σωστό το αποτέλεσμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Είμαι στις 4 μέρες τώρα αν το κάνω αύριο το πρωί π θα είμαι στις 3 θα είναι σωστό το αποτέλεσμα? 

Δεν ξέρω...εγώ αυτά τα early δεν τα εμπιστεύομαι, αλλά υπάρχουν κοπέλες που έχουν πει ότι τους έβγαζε σωστά αποτελέσματα. Δεν κρατιέσαι 3 μέρες ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Δεν ξέρω...εγώ αυτά τα early δεν τα εμπιστεύομαι, αλλά υπάρχουν κοπέλες που έχουν πει ότι τους έβγαζε σωστά αποτελέσματα. Δεν κρατιέσαι 3 μέρες ακόμα...

Δεν το πιστεύω μόλις αδιαθετησα 4 μέρες νωρίτερα!!!!! :(:( γιατί!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Δεν το πιστεύω μόλις αδιαθετησα 4 μέρες νωρίτερα!!!!! :(:( γιατί!!!!!!!!

scooby! μην στεναχωριέσαι αγάπη μου!!! έχεις καινούργιο μήνα μπροστά σου, και ο Σεπτεμβρης είναι απο τους ιδανικότερους να ξέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Δεν το πιστεύω μόλις αδιαθετησα 4 μέρες νωρίτερα!!!!! :(:( γιατί!!!!!!!!

Δε χρειάζεται να στεναχωριέσαι...Κι εγώ περιμένω να αδιαθετήσω από ώρα σε ώρα...Καλώς ή κακώς παίζουμε κάθε μήνα με τις πιθανότητες...οπότε χαλαρώνουμε και ξεκινάμε δυναμικά τις προσπάθειες!!!!:x

Και πού ξέρεις;;;μπορεί ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

scooby! μην στεναχωριέσαι αγάπη μου!!! έχεις καινούργιο μήνα μπροστά σου, και ο Σεπτεμβρης είναι απο τους ιδανικότερους να ξέρεις!!!

Είναι κάθε μήνα νομίζω ότι έγινε το θαύμα. Έστω κ από αυτές τις φορές κ πάλι κλάμα ?. Γιατί όμως και νωρίτερα λέτε να έχω τίποτα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/9/2017 at 0:12 ΜΜ, ο/η katerinant95 είπε:

ναιιιι...εγω ειχα παρα πολλα....

κ δυστυχως ακομη τ εχω.... ειναι απολυτα φυσιολογικο μ ειπε ο γιατρος μ...

απο τα υγρά κορίτσια είχε καμία σας ενοχλήσεις του τύπου σαν επερχόμενη μυκητίαση;; και αν ναι τι σας συμβούλεψε ο γιατρός σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...