Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

,σε ευχαριστώ πολυυυυ!!!!!????

Με το καλό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Κορίτσια δυστυχώς αρνητικη χοριακη!!!δεν πετυχαμε!!!?????

Λυπάμαι πολύ! Ηρέμησε και ανασυγκρότησε τις δυνάμεις σου. Σου στέλνω όοοοοολη μου τη θετική ενέργεια και την αισιοδοξία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!

Η αλήθεια όπως όλες ξέρετε είναι οτι είναι δύσκολο!!!όσο κι αν το περιμένεις...ήμουν προετοιμασμενη γι αυτό!!!όσο γίνεται δηλ...

Ο άντρας μου το πήρε πιο βαριά...επειδή το πρόβλημα ξεκίνησε απο κείνον οποτε καταλαβαίνετε το φέρει βαριά!!!??

Ολα γινονται για κάποιο λογο....δεν ηταν αυτή η στιγμη μας!!!ας μας δώσει ο θεός τη δυνατότητα να προσπαθήσουμε ώσπου να τα καταφέρουμε!!!γιατί δυστυχώς πέρα απ όλα ,είναι σοβαρη οικονομική δυσκολία!!!ειδικα αυτές τις εποχες!!!

Ολα θελουν το χρονο τους...???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2018 at 9:49 ΜΜ, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!τι κάνετε;;;

Έχω ερώτηση...στις 09/02 εκανα έμβρυο μεταφορά και στις 20/02 είναι να κάνω τη χοριακη!!!αλλά χτες και σημερα νοιωθω κάτι ψιλοπονακια χαμηλά όπως όταν περιμένω να αδιαθετησω....οχι ολη μερα κυειως τις βραδυνες ωρες!!σας έχει τύχει??είναι λογικό η μάλλον θα ερθει η ακατανομαστη;;;???

Έχω αγχωθει!!!

Κορίτσι μου λυπαμαι ειλικρινα πολυ..Δεν μοορω να σου πω τιποτα..Μόνο να περάσει γρήγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2018 at 10:49 ΜΜ, ο/η ioannapl είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!

Η αλήθεια όπως όλες ξέρετε είναι οτι είναι δύσκολο!!!όσο κι αν το περιμένεις...ήμουν προετοιμασμενη γι αυτό!!!όσο γίνεται δηλ...

Ο άντρας μου το πήρε πιο βαριά...επειδή το πρόβλημα ξεκίνησε απο κείνον οποτε καταλαβαίνετε το φέρει βαριά!!!??

Ολα γινονται για κάποιο λογο....δεν ηταν αυτή η στιγμη μας!!!ας μας δώσει ο θεός τη δυνατότητα να προσπαθήσουμε ώσπου να τα καταφέρουμε!!!γιατί δυστυχώς πέρα απ όλα ,είναι σοβαρη οικονομική δυσκολία!!!ειδικα αυτές τις εποχες!!!

Ολα θελουν το χρονο τους...???

 

Λυπαμε κοριτσακι μου πολυ !!ειναι δυσκολο οτι και να σου πουμε αλλα bravo σου που σε βλεπω να περνεις την κατασταση στα χερια σου και να σηκωνεσε ορθια  οπως πολυ σωστα ειπες ολα για καποιο λογο γινονται!!!!! Ευχομαι γρυγορα ευχαρηστα νεα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Tι καντεμιά είναι αυτη ρε γαμωτο? Ποιος μας εφτυσε?

Πραγματικά πικοκάκι. Πολλή ατυχία τελευταία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η nikona είπε:

Πραγματικά πικοκάκι. Πολλή ατυχία τελευταία.

Και για να το ελαφρυνω λίγο... μηπως μας "μάτιαξαν" επειδή είμαστε κουκλάρες??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Και για να το ελαφρυνω λίγο... μηπως μας "μάτιαξαν" επειδή είμαστε κουκλάρες??? :P

Λεεεεεςςςςςς;;;;;;;; χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες τι κάνετε;;

Να ρωτησω κάτι...έχει καμια εμπειρία απο εξωσωματικη σε δημόσιο νοσοκομειο στην Αθήνα??ποια η γνώμη σας?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεερααα!  Έκανα την επέμβαση για την βιοψία και με χαρτί είναι όλα τα ευρήματα καλά στον μαστό. Επόμενο βήμα να γράψουμε τα φάρμακα, να μιλήσουμε με τον γιατρό πως ξεκινάμε και μακάρι να παν όλα καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέεεερααα!  Έκανα την επέμβαση για την βιοψία και με χαρτί είναι όλα τα ευρήματα καλά στον μαστό. Επόμενο βήμα να γράψουμε τα φάρμακα, να μιλήσουμε με τον γιατρό πως ξεκινάμε και μακάρι να παν όλα καλά :)

Μπράβο @ElektraGr!!! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η nikona είπε:

Γεια σου @ioannapl!!! Εγώ δυστχώς δεν ειμαι από Αθη΄να και δεν γνωρίζω. Εσύ πώς είσαι;;;;

Καλά κουκλιτσα μου!!!έχω ανασυνταχθεί και την αλλη βδομάδα έχω ραντεβού με το γιατρό να μας πει τι πήγε στραβά...κια μετα βλέπουμε!!!

Εσύ τι κανεις;;???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέεεερααα!  Έκανα την επέμβαση για την βιοψία και με χαρτί είναι όλα τα ευρήματα καλά στον μαστό. Επόμενο βήμα να γράψουμε τα φάρμακα, να μιλήσουμε με τον γιατρό πως ξεκινάμε και μακάρι να παν όλα καλά :)

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!άντε με το καλό τώρα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλά κουκλιτσα μου!!!έχω ανασυνταχθεί και την αλλη βδομάδα έχω ραντεβού με το γιατρό να μας πει τι πήγε στραβά...κια μετα βλέπουμε!!!

Εσύ τι κανεις;;???

Μπράβο @ioannapl!!!Χαίρομαι που προχωράς στο επομενο βήμα.

Εγω περιμένω να αδιαθετησω σε λιγες μερούλες και μετά να ξεκινησουμε την προετοιμασια για την ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζει κάποια από Αθήνα τον κύριο Παράσχο ή τον κύριο Καιλα ; Αν ναι ας μου στείλει μερικές πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα . Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/26/2018 at 5:08 ΜΜ, ο/η ElektraGr είπε:

Καλησπερα κοριτσια . Υπαρχει κοπελα που να εχει οζους ; Κι αν ναι ,τα φαρμακα πως επηρεασανε;

@ElektraGr καλησπέρα. Εγώ έχω έναν μικρό όζο στον θυρεοειδή αλλά δεν τον έχω ελέγχξει ακόμη μετά από τη διαδικασία της εξω. Άλλωστε τον ανακάλυψα όταν είχα ήδη ξεκινήσει την διαδιακσία. Οπότε δεν γνωρίζω κάτι που να σε βοηθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κάνετε;;πως πάτε;;

Επειδή λέω να κοιτάξω το θέμα του επιδόματος εξωσωματικής...ξέρει καμια σας να μου πει...αν το παρουμε, υπάρχει περιπτωση αν χρειαστούμε παλι επιτροπή για φάρμακα να μην μας περάσουν??

Και αν ξέρετε τι χαρτιά χρειάζονται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioannapl γιατί να μην σε περάσουν;; Αφού το δικαιούμαστε νόμιμα μετά από κάθε προσπάθεια εξωσωματικής. Εμείς κάναμε διέγερση τον Δεκέμβριο, τέλη Δεκέμβρη πήρα αρνητική χοριακή. Αρχές Ιανουαρίου καταθέσαμε τα χαρτιά μας και σε ένα μηνα μας έβλαν τα χρηματα στον λογαρισαμό.

Χρειάζεται μία βαβαίωση από το κέντρο εξωσωματκής που να γράφει ακριβώς τις ημερομηνίες όλων των φάσεων που διενεργήθηκαν, αυτοί ξέρουν θα στο δώσουν.

Οι αποδείξεις που πληρώσατε όλες τις φάσεις.

Η πρωτότυοπη απόφαση της επιτροπής για την προσπάθεια.

Το βιβλιάριο υγείας

Ταυτότητα

Αριθμός λογαριασμού

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...