Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δύσκολος ο δρόμος της μητρότητας...


Recommended Posts

στις On 5/7/2023 at 10:47 ΜΜ, ο/η Zaxaroulamak είπε:

Ποσο δυναμη και κουραγιο δινει το μηνυμα σου σε ολες εμας που προσπαθουμε και ποναμε. Να σας ζησει το μωρακι σας. Να ειναι καλοτυχο και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και χαμογελαστοι!!

Ευχαριστώ για τις ευχές! Σύντομα εύχομαι να σταματήσει ο πόνος σου και να έρθει αυτο που τόσο επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 5/7/2023 at 11:44 ΜΜ, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια @peacock! Επιτέλους ήρθε η πολυπόθητη στιγμή! Την άξιζες με τα χίλια! Μια όμορφη ζωή στον μπέμπη με υγεία κι αγάπη! Κι εσείς γεροί να του δείχνετε τον κόσμο! 

Ευχαριστώ αγαπημένη για τις ευχές!☺️

Όλες όσες το θέλουμε το αξίζουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock πόσα τράβηξες βρε κορίτσι... Είσαι μια από τις ηρωίδες εδώ μέσα! 

Χαίρομαι που αυτό το λεωφορείο έφτασε επιτέλους στον προορισμό του ❤️ 

Αυτός ο μπέμπης είναι πολύ τυχερός γιατί ήρθε σε ένα σπιτικό που τον ήθελαν πολύ και θα έχει όλη την αγάπη που χρειάζεται ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

@peacock πόσα τράβηξες βρε κορίτσι... Είσαι μια από τις ηρωίδες εδώ μέσα! 

Χαίρομαι που αυτό το λεωφορείο έφτασε επιτέλους στον προορισμό του ❤️ 

Αυτός ο μπέμπης είναι πολύ τυχερός γιατί ήρθε σε ένα σπιτικό που τον ήθελαν πολύ και θα έχει όλη την αγάπη που χρειάζεται ❤️ 

Πόσο τυχεροί είμαστε εμείς που τον έχουμε!!! 💙 

Σε ευχαριστώ πολύ ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 2:44 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

Να σας ζήσει κορίτσι μου ....να είναι γερό και ευλογημένο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2023 at 8:49 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστώ ☺️ 

Χαίρομαι αν μπορώ να δώσω ελπίδα σε κάποιο κορίτσι με την ιστορία μου... Δε ξεχνώ τι πέρασα...είμαι εδώ για όποια κοπέλα θέλει βοήθεια η σε κάποιον να μιλήσει...

Κοριτσάκι μου γλυκό με τον όμορφο μπέμπη σου. Όχι μόνο ελπίδα δίνεις αλλά δίνεις και ενημέρωση.  Ξέρεις πολύ καλά ότι τηννιστορια σου την έχουμε πει και την λέμε.ξανα και ξανά για να την ακούσουν όσες περισσότερες κοπέλες που τόσο άδικα σταματάνε απότομα αυτό το λεωφορείο.  

Εύχομαι από εδώ και πέρα να έχεις μόνο υγεία . Γερός και δυνατός ο μπεμπακος σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου ....να είναι γερό και ευλογημένο

Ευχαριστώ πολύ! 💙☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό με τον όμορφο μπέμπη σου. Όχι μόνο ελπίδα δίνεις αλλά δίνεις και ενημέρωση.  Ξέρεις πολύ καλά ότι τηννιστορια σου την έχουμε πει και την λέμε.ξανα και ξανά για να την ακούσουν όσες περισσότερες κοπέλες που τόσο άδικα σταματάνε απότομα αυτό το λεωφορείο.  

Εύχομαι από εδώ και πέρα να έχεις μόνο υγεία . Γερός και δυνατός ο μπεμπακος σου. 

Αγαπημένη μου 💙 ευχαριστώ ☺️

Να χαιρόμαστε τα αγοράκια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/7/2023 at 9:47 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστώ ☺️❤️ εσύ ξέρεις από την αρχή όλον αυτόν τον αγώνα! ❤️ 

Είχε το πιο γλυκό τέλος αυτός ο αγώνας.. Έχουμε να πούμε πολλές ιστορίες σε αυτόν τον μπέμπη αργότερα.. ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Είχε το πιο γλυκό τέλος αυτός ο αγώνας.. Έχουμε να πούμε πολλές ιστορίες σε αυτόν τον μπέμπη αργότερα.. ❤️ 

Μην ξεχνάμε τι έλεγε η @peacock παιδί με προσωπικότητα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/7/2023 at 2:44 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Τη τελευταία φορά που έγραψα εδώ δε πίστευα ποτέ ότι θα το έκανα πάλι έχοντας αυτή τη φορά τερματίσει στον τελικό προορισμό! 

7 χρόνια προσπαθειών.... Για μένα ήταν μακρύς και μεγάλος ο δρόμος της μητρότητας και με πολλές δυσκολίες... 

25/10 μπήκα στο λεωφορείο, δειλά... Χωρίς να βρω θέση αυτή τη φορά... Είχα συνηθίσει να κατεβαίνω νωρίς από το λεωφορείο άλλωστε. Και οι μήνες περνούσαν και πηγαίναμε όλο και πιο μακριά...

03/07 το λεωφορείο σταμάτησε επιτέλους στο προορισμό του, εκεί με περίμενε ένα καστανό  αγοράκι, του έπιασα το χέρι, του υποσχέθηκα ότι θα είμαι δίπλα του πάντα και ξεκινήσαμε το νέο μας ταξίδι για τη πιο συναρπαστική μας περιπέτεια! 

 

να σας ζησει @peacock να ειναι γερο και δυνατο. πράγματι δυσκολος δρομος χωρις να ξερεις τι θα συναντήσεις και αν θα φτασεις στον προορισμο. διαβασα την ιστορια σου και πραγματικά ανατριχιασα. βλεπεις απο ιατρικο λαθος κοντεψα να μην μπορω να κανω αλλο παιδι μετα την αποβολη που ειχα πριν τρια χρονια. και μετα για να ξανα μεινω εγκυος περασα απο 40 κυματα. ομως περυσι τον Ιουλίου ηρθε το ουρανιο τοξο μου στην ζωη και απο τοτε πεταμε απο χαρα. σε λιγες μερες θα σβησουμε το πρωτο μας κερακι και μου φαινεται απιστευτο ποτε μεγαλωσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eva96 είπε:

να σας ζησει @peacock να ειναι γερο και δυνατο. πράγματι δυσκολος δρομος χωρις να ξερεις τι θα συναντήσεις και αν θα φτασεις στον προορισμο. διαβασα την ιστορια σου και πραγματικά ανατριχιασα. βλεπεις απο ιατρικο λαθος κοντεψα να μην μπορω να κανω αλλο παιδι μετα την αποβολη που ειχα πριν τρια χρονια. και μετα για να ξανα μεινω εγκυος περασα απο 40 κυματα. ομως περυσι τον Ιουλίου ηρθε το ουρανιο τοξο μου στην ζωη και απο τοτε πεταμε απο χαρα. σε λιγες μερες θα σβησουμε το πρωτο μας κερακι και μου φαινεται απιστευτο ποτε μεγαλωσε.

Πόσο χαίρομαι που είχες κι εσύ αίσιο τέλος στην ταλαιπωρία σου!

Εύχομαι ολόψυχα όλα τα κορίτσια που το θέλουν να έχουν στο τέλος happy end! 

Να χαίρεστε το ουράνιο τόξο σας! Να είναι γερό και καλότυχο πάντα! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...