Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη Β


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου ειλικρινα δεν ξέρω..με το 1 ξέρω οτι λενε οτι ειναι αρνητική..το 2 όμως μηπως σημαινει κατι???ποτε ξεκινάς να μετράς καθυστέρηση???

Στις 19 Μαιου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

 

Κοπελα μου αν περιμένεις στις 19/5 τοτε η ωορρηξία θα χει γίνει στις 5/5  οποτε ειναι παααααρα πολυ νωρίς για να σου δειξει..Ηρεμησε,προσπαθησε να απασχολήσεις το μυαλό σου,απλα προσεχε τον εαυτό σου(μη σηκώνεις βάρη κλπ) και αν δεν ερθει έως τις 20/5 ξανάκανε μια χοριακουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης μολις βρηκα αυτο..και εχω τρελαθεί απο χαρα.. Ας εχουμε θετική σκέψη και ολα θα γινουν..http://www.eimaimama.gr/2013/06/ola-arnitika-kai-omws-imoun-ekyos.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου αν περιμένεις στις 19/5 τοτε η ωορρηξία θα χει γίνει στις 5/5  οποτε ειναι παααααρα πολυ νωρίς για να σου δειξει..Ηρεμησε,προσπαθησε να απασχολήσεις το μυαλό σου,απλα προσεχε τον εαυτό σου(μη σηκώνεις βάρη κλπ) και αν δεν ερθει έως τις 20/5 ξανάκανε μια χοριακουλα!!!

Ειχα ερθει σ επαφη ,1,2, 3 Μαιου...Ημουν μεσα στη μερα τελικα η οχι;;Θα σας τρελανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Επισης μολις βρηκα αυτο..και εχω τρελαθεί απο χαρα.. Ας εχουμε θετική σκέψη και ολα θα γινουν..http://www.eimaimama.gr/2013/06/ola-arnitika-kai-omws-imoun-ekyos.html

Απιστευτο!!!!Παντου υπαρχουν θαυματα γυρω μας!!!Μοναδικο αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ειχα ερθει σ επαφη ,1,2, 3 Μαιου...Ημουν μεσα στη μερα τελικα η οχι;;Θα σας τρελανω!

Αγαπη αν η ωορρηξία εγινε στις 4-5 του μηνα οντως,τοτε ναι εισαι μεσα στις μερες..οι περισσότεροι γιατροί ειναι της άποψης πως πρεπει να υπαρχει ήδη το σπερμα οταν γίνει η ωορρηξία..εχεις τις ευχές όλων μας να εχετε πετύχει!!απλα ειναι νωρίς ακομα..η χοριακη δειχνει 14 μερες μετα την πιθανή ημερομηνία σύλληψης..οπως επισης 14 μερες μετα την ωορρηξία κανει την εμφάνιση της η περίοδος..οποτε περιμένεις έως τις 19 και μετα κανεις εξεταση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αγαπη αν η ωορρηξία εγινε στις 4-5 του μηνα οντως,τοτε ναι εισαι μεσα στις μερες..οι περισσότεροι γιατροί ειναι της άποψης πως πρεπει να υπαρχει ήδη το σπερμα οταν γίνει η ωορρηξία..εχεις τις ευχές όλων μας να εχετε πετύχει!!απλα ειναι νωρίς ακομα..η χοριακη δειχνει 14 μερες μετα την πιθανή ημερομηνία σύλληψης..οπως επισης 14 μερες μετα την ωορρηξία κανει την εμφάνιση της η περίοδος..οποτε περιμένεις έως τις 19 και μετα κανεις εξεταση!!!

:x:cheer::xΕυχαριστω πολυ πολυ !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

:x:cheer::xΕυχαριστω πολυ πολυ !!!!!!!!!

Μην ευχαριστείς για τιποτα..εδωμεσα λύνουμε οπως μπορουμε η μια τις απορίες της άλλης..εχω μαθει πολλα απο τα κοριτσια εδω..και χαιρομαι πολυ αν μπορω να φανώ χρήσιμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μην ευχαριστείς για τιποτα..εδωμεσα λύνουμε οπως μπορουμε η μια τις απορίες της άλλης..εχω μαθει πολλα απο τα κοριτσια εδω..και χαιρομαι πολυ αν μπορω να φανώ χρήσιμη!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

 

Την αγαπη μου στα κοριτσια που αγωνιζονται ,αγωνιουν,απελπιζονται,ξανασηκωνονται ,δεν το βαζουν κατω και μπορουν να ονειρευονται και  να παλευουν  μεχρι να αγκαλιασουν το ονειρο τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Την αγαπη μου στα κοριτσια που αγωνιζονται ,αγωνιουν,απελπιζονται,ξανασηκωνονται ,δεν το βαζουν κατω και μπορουν να ονειρευονται και  να παλευουν  μεχρι να αγκαλιασουν το ονειρο τους!

Ανταποδιδουμε [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Την αγαπη μου στα κοριτσια που αγωνιζονται ,αγωνιουν,απελπιζονται,ξανασηκωνονται ,δεν το βαζουν κατω και μπορουν να ονειρευονται και  να παλευουν  μεχρι να αγκαλιασουν το ονειρο τους!

:thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Με ωορρηξία στην 19η μέρα σήμερα είμαι στην 34η και περίοδος πουθενά (και πάντα 14 μετά την ωορρηξία αδιαθετώ)..Έκανα το πρωί τεστ εγκυμοσύνης clearblue τπτ ακόμα..Υπάρχει περίπτωση να είμαι και να μην έχει ανέβει ακόμα αρκετά?Η απλά περιμένω?Πότε να κάνω το επόμενο?Αχ βρε παιδιά μακάρι να γίνει κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η deskar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Με ωορρηξία στην 19η μέρα σήμερα είμαι στην 34η και περίοδος πουθενά (και πάντα 14 μετά την ωορρηξία αδιαθετώ)..Έκανα το πρωί τεστ εγκυμοσύνης clearblue τπτ ακόμα..Υπάρχει περίπτωση να είμαι και να μην έχει ανέβει ακόμα αρκετά?Η απλά περιμένω?Πότε να κάνω το επόμενο?Αχ βρε παιδιά μακάρι να γίνει κάτι...

Ποσες μερες εχεις καθυστερηση;;;Γιατι δεν κανεις μια χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυπικά έχω 6 μέρες αλλά επειδή η ωορρηξία έγινε στη 19η έχω 1 μέρα καθυστέρηση στην ουσία.Πέφτει το σκ γμτ.Υπάρχει περίπτωση το τεστ να μη πιάνει τη hgg αλλά η εξέταση της χοριακής να το πιάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η deskar είπε:

Τυπικά έχω 6 μέρες αλλά επειδή η ωορρηξία έγινε στη 19η έχω 1 μέρα καθυστέρηση στην ουσία.Πέφτει το σκ γμτ.Υπάρχει περίπτωση το τεστ να μη πιάνει τη hgg αλλά η εξέταση της χοριακής να το πιάνει?

Φυσικα!Η χοριακη ανιχνευεται στ αιμα και ειναι πιο σιγουρη.Προλαβαινεις κ σημερα να την κανεις.Αυριο;;Δεν υπαρχει καποιο κεντρο ανοιχτο;;;Σ ευχομαι μια μεγαλη τιμη χοριακης!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η deskar είπε:

Είμαι σε επαρχία και δη σε νησί και είναι πολύ δύσκολο..

Καντην σημερα.Θα δειξει.Καποτε ειχα κανει χοριακη την πρωτη μερα καθυστερησης κ ειχε δειξει κιολας 37.Αλλο η συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η deskar είπε:

Τυπικά έχω 6 μέρες αλλά επειδή η ωορρηξία έγινε στη 19η έχω 1 μέρα καθυστέρηση στην ουσία.Πέφτει το σκ γμτ.Υπάρχει περίπτωση το τεστ να μη πιάνει τη hgg αλλά η εξέταση της χοριακής να το πιάνει?

Εννοειται! Πολλες περιπτώσεις τετοιες έχουν ακουστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η deskar είπε:

Τυπικά έχω 6 μέρες αλλά επειδή η ωορρηξία έγινε στη 19η έχω 1 μέρα καθυστέρηση στην ουσία.Πέφτει το σκ γμτ.Υπάρχει περίπτωση το τεστ να μη πιάνει τη hgg αλλά η εξέταση της χοριακής να το πιάνει?

Το τεστ είναι νωρίς να δείξει.. Η β χοριακη είναι σίγουρη. Σπάνια ακόμα κι αυτή θέλει κάποιες μέρες καθυστέρηση για να δείξει θετική.. Εύχομαι 3πλασιο νούμερο με την πρώτη!!?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η jazz είπε:

Το τεστ είναι νωρίς να δείξει.. Η β χοριακη είναι σίγουρη. Σπάνια ακόμα κι αυτή θέλει κάποιες μέρες καθυστέρηση για να δείξει θετική.. Εύχομαι 3πλασιο νούμερο με την πρώτη!!?  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...