Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Guest
στις On 10/4/2017 at 4:47 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Σνιφ... Σνιφ!!!!! :cry:

Γλυκιά μου @Παρασκευαιδου σου στελνω μια τεράστια αγκαλιά.... Ευχομαι ολόψυχα σύντομα συμμετοχή σε αυτό το θεμα η @Petalouditsa28, η @miniatoura87, η @Κατερινάκι/only love, η @mommy86 και η @Lisaki 80!!!

Ευχομαι να σας ακολουθησω κι εγω το συντομοτερο!!!!και ολα τα κοριτσια που μας παρακολουθουν και εχουν τις ιδιες αγωνιες!!Θα κανουμε παρεα ολες οι γλυκες μαμαδες!!!:x

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ευχομαι να σας ακολουθησω κι εγω το συντομοτερο!!!!!Θα κανουμε παρεα ολες οι γλυκες μαμαδες!!!:x

Μακαρι! :)

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

:x:x

:x Δύσκολος και μακρινός ο δρόμος της μητρότητας....

Σου ευχομαι συντομα να εχεις όμορφα νεα!

Guest

Ετσι γλυκο μου κοριτσι!Καλα και εχω και εσας εδω μεσα και μοιραζομαι τις αγωνιες μου !Μου στελνετε θετικη ενεργεια να σηκωνομαι παλι οταν λιγο χανω το κουραγιο μου!Να σας εχει ο Θεος καλα και να να σας αξιωσει γ αυτο που λαχταρατε!

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ετσι γλυκο μου κοριτσι!Καλα και εχω και εσας εδω μεσα και μοιραζομαι τις αγωνιες μου !Μου στελνετε θετικη ενεργεια να σηκωνομαι παλι οταν λιγο χανω το κουραγιο μου!Να σας εχει ο Θεος καλα και να να σας αξιωσει γ αυτο που λαχταρατε!

Όλες χάνουμε το κουραγιο μας καποιες στιγμες...

Μακαρι όλες να τα καταφερουμε και να χαμογελάσουμε επιτελους πραγματικα!!!

Γεια σας! Ειμαι εγκυος στο 2ο παιδακι μου, βρισκομαι στην 2οη βδομαδακ πρωτα ο Θεος θα γεννησω αρχες Νοεμβρη.... κ εχω απογοητευτει με το συστημα υγειας της χωρας  μας....Δυστυχως δεν μπορω να πληρωσω γιατρο σε δημοσιο εξτρα αμοιβη, γνωριζετε καποιον που να ειναι μην ζηταει αμοιβη σε οποιοδηποτε δημοσιο?

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Όλες πάνω κάτω τα ίδια κάναμε... Εγώ αυτό τον μήνα έκανα την επομένη του θετικού τεστ κι όχι βράδυ, έτσι για την αλλαγή... Άντε να δούμε! 
    • Αχου μωρέ, σας φαντάζομαι να κλαίτε τα κοριτσάκια μαζί 😢  Καλά το ότι δεν έχεις γάλα δεν υπάρχει. Σίγουρα το άγχος παίζει ρόλο σε αυτό. θα σου έλεγα να δώσεις λίγο χρόνο στη "σχέση σας" και μην απογοητεύεσαι. Ασε που αν φτάσεις στις 40 με θηλασμό θα είναι κρίμα να τον κόψεις μετά που το πιθανότερο είναι να έχει εδραιωθεί και θα είναι όλα πιο εύκολα. Δίνουν σιμεθικόνη σε σταγόνες για τους κολικούς. Είναι το infacolic και το anti-gas. Εμείς πήραμε το δεύτερο, έχει και μια γεύση, ξινίζει λίγο το μουτράκι του αλλά το δέχεται και νομίζω ότι όντως περιορίζει το φούσκωμα στην κοιλίτσα. Το μασάζ όμως θεωρώ ότι μπορεί να έχει θεαματικά αποτελέσματα αν μάθω να το κάνω καλά. Από ύπνο πώς πάτε;
    • Με το θηλασμό καλά πάει αν και ζορίζομαι γιατί δεν έχω πολύ γάλα...μάλλον φταίει το άγχος δεν ξέρω μακάρι να μπορέσω μέχρι να Σαραντησω για το καλό της μπέμπας και μόνο .. της δίνω 2  φορές συμπλήρωμα από ξένο γάλα που είναι για δυσκοιλιότητα ..  Τι σταγονιτσες είναι αυτές ; Αν είναι να το πω του παιδιάτρου  κι εμένα κάνει αέρια αλλά όταν είναι να κάνει κακακια πονάει και κλαίει και κλαίω κι εγω😭😭😭
    • Φανταστείτε ότι μόλις έβλεπα αχνή δεύτερη γραμμή ξεκινούσα στο φουλ τις μηχανές γιατί αγχωνόμουν ότι θα χάσω την ωορρηξία. Όταν το τεστ γινόταν θετικό, έκανα το ίδιο βράδυ και μετά τέλος. Βέβαια, αν οι συνθήκες είναι ιδανικές και το σπέρμα ζήσει 5 μέρες, θα μπορούσε να γίνει σύλληψη... αλλά όχι σε μένα την αρχιγκαντέμω 😂 σωστά τα χρησιμοποίησα τον Νοέμβρη και τον Δεκέμβρη. Αυτόν τον μήνα δεν έκανα τεστ.
    • Ναι κ εγώ το έκανα αυτό το λάθος χαχαααχ.. ε μαθαίνουμε σίγα σιγά τι να κάνω.. βάζουμε μπρος από νωρίς κ όταν πρέπει σταματάμε.. ανάποδοι άνθρωποι χαχχ
  • Νέες συζητήσεις