Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου, θα πάω σίγουρα!

Baby Boom 5 Θεσσαλονικη - 7 Μαιου 2017 - Μακεδονια Παλλας

Με μεγαλη χαρα σας ανακοινώνουμε πως η επιτυχημενη ημεριδα για την Εγκυμοσυνη και τη  Μητρότητα "Baby Boom " θα πραγματοποιηθει για 5η συνεχόμενη χρονιά στη Θεσσαλονικη , ημέρα Κυριακή 7 Μαιου 2017 , ώρα 10:00- 15:00, στο Μακεδονια Παλλάς!

Οπως καθε χρονια η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό!

 

 

bb_spo_thess.pngbb_pro_thess.pngbb_fr_thess.pngbb_inv_thess.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PelagiaIo είπε:

Κορίτσια μου, θα πάω σίγουρα!

Baby Boom 5 Θεσσαλονικη - 7 Μαιου 2017 - Μακεδονια Παλλας

Με μεγαλη χαρα σας ανακοινώνουμε πως η επιτυχημενη ημεριδα για την Εγκυμοσυνη και τη  Μητρότητα "Baby Boom " θα πραγματοποιηθει για 5η συνεχόμενη χρονιά στη Θεσσαλονικη , ημέρα Κυριακή 7 Μαιου 2017 , ώρα 10:00- 15:00, στο Μακεδονια Παλλάς!

Οπως καθε χρονια η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό!

 

 

bb_spo_thess.pngbb_pro_thess.pngbb_fr_thess.pngbb_inv_thess.png

Ωραια,να γινονται συνεχεια τετοια η ενημερωση μεγαλο πραγμα αλλα μας ειναι μακρυα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 6/4/2017 at 5:01 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Ωραια,να γινονται συνεχεια τετοια η ενημερωση μεγαλο πραγμα αλλα μας ειναι μακρυα 

 

στις On 6/4/2017 at 5:01 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Ωραια,να γινονται συνεχεια τετοια η ενημερωση μεγαλο πραγμα αλλα μας ειναι μακρυα 

Καλησπέρα, που είστε? νομιζω θα γινει και ενα στην Αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η PelagiaIo είπε:

 

Καλησπέρα, που είστε? νομιζω θα γινει και ενα στην Αθηνα

Καλησπερα ειμαι εκτος Αθηνων αλλα σχετικα κοντα θα ενδιαφερομουν να με ενημερωσετε για το ποτε και που ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπερα ειμαι εκτος Αθηνων αλλα σχετικα κοντα θα ενδιαφερομουν να με ενημερωσετε για το ποτε και που ευχαριστω!!!

http://us15.campaign-archive1.com/?u=087e50e06554157c0db6947a1&id=7488468f54&e=

Καρεν, ρίξε μια ματιά εδώ, έχει όλες τις πληροφορίες, καλή συνέχεια σου ευχομαι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 18/4/2017 at 3:18 ΜΜ, ο/η PelagiaIo είπε:

http://us15.campaign-archive1.com/?u=087e50e06554157c0db6947a1&id=7488468f54&e=

Καρεν, ρίξε μια ματιά εδώ, έχει όλες τις πληροφορίες, καλή συνέχεια σου ευχομαι!

 

Ω πολυ ενδιαφερον! Σε ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση! Εχει στην Αθηνα στις 14/5 για οποια ενδιαφερεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αννίτα μου η αλήθεια είναι ότι το ταξίδι της γονιμότητας επειδή διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα κάνει ίσως κ τους γιατρούς να δίνουν άλλες συμβουλές.  πχ μια γυναίκα με εξωσωματική ή με πολλές απώλειες μπορεί να κάνει τον γιατρό πιο επιφυλακτικό όπως κ την ίδια την εγκυμονούσα.   εγω το κατανοώ απόλυτα! Κ το καταλαβαίνω. Ειδικά στις γυναίκες που το ταξίδι τους είναι μακρύ κ ίσως κ πολύπαθο. 🙏🏼  Καλά κανεις κ δν ξεχνάς λεπτό την εγκυμοσύνη σου❤️ απόλαυσε την, κάθε λεπτό γιατί είναι η μοναδική φορά που θα μπορείς να αφιερώσεις όλο σου τον χρόνο κ να την ζήσεις ήρεμα 😍   εγω δν προλαβαίνω καν να το σκεφτώ ακόμα αυτό το εμβρυακι. Ίσως γιατί προσπαθώ να απολαύσω αυτές τις στιγμές που ζω με τα δυο μου παιδιά πριν γίνουν 3. Όσο να ναι με κάθε παιδί μειώνεται κ ο χρόνος από τα υπόλοιπα.  φυσικά κορίτσια μου θα αξιωθείτε κ εσείς πολύ σύντομα να το ζήσετε, να μοιράσετε τον χρόνο σας στα πλασματάκια σας ❤️❤️❤️  
    • Εχω κ γω αυτο το ενστικτο οτι θα ηθελα να κανω πρωτα μια σπερματεγχυση για εξαντλεισω ολες τις πιθανοτητες πριν παω γ εξωσωματικη...απλα νοιωθω πως εχασα χρονο κανοντας ολα αυτα χωρις σωστη καθοδηγηση...με εκανε να νομιζω πως δε θα τα καταφερω...σκεψου ειχα παει κ σε μια αλλη γιατρο να παρω κ αλλη γνωμη κ εκεινη μονο π δε με ειπε στειρα κ οτι πρπει να προλαβω το χρονο...με εξετασεις αψογες εντωμεταξυ...οι γιατροι της επαρχιας ειναι το 90% μη πω παραπανω επικινδυνοι καποιες φορες...
    • Έλα μπράβο όλα πηγαίνουν καλά εμένα 7 εβδ είχε 124 παλμούς το μωρο είσαι πολυ καλά  εύχομαι να συνεχίσετε έτσι 🤞🥰 εγω καλά είμαι ναι πήγα γιατρό κάναμε Doppler όλα την άλλη βδομαδα πάω γυναικολόγο 
    • Πάντως από ηλικία μια χαρά σε παίρνει να κανείς σπερματέγχυση γιατί να μην το προσπαθήσεις και με αυτό τον τρόπο η @Mpourmpoulo είχε επιτυχία με Πολυκυστηκες και εκείνη  εγω θα σου πρότεινα να πας και σε άλλον γιατρό να πάρεις και άλλη γνωμη δεν νομίζω πως είσαι σε φάση για εξωσωματική πάντως πριν δοκιμάσεις και κάτι άλλο  
    • Αν είπε στις 8 Ιουλίου, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα, κορίτσι μου. Δεν θα δείξει με έμβρυο τριών ημερών. Κάνε υπομονή έστω μέχρι το Σαββατο. Κρίμα να σου δείξει λάθος και ν απογοητευτείς. Καλή επιτυχία ευχομαι και να ειναι θετικο!!🙏❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...