Μετάβαση σε περιεχόμενο
karen

ΒΑΛΕ 1ΦΩΤΟ Η ΓΡΑΨΕ 1 ΕΥΧΗ!!!

Recommended Posts

Ας βάλουμε ολες μας απο μια φωτογραφίαO:-)που ξυπνάει  συναισθήματα και γεννάει σκέψεις μας δινει δύναμη αισιοδοξία χαρά  συγκίνηση ελπίδα αγάπη η μια φωτο η οποία σας αρεσει για τον δικό σας  λόγο γιατι ειναι μοναδική ξεχωριστή σας κάνει να γελάτε σας αντιπροσωπευει μια φωτο τελος παντων που την εχετ επιλέξει για κάποιο λογο  η γραψτε την δικη σας ευχη!!![smilie=icon_flower:

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ όμορφο θέμα άνοιξες κοπελαρα μου!!!

και γω δεν εχω φωτογραφία αυτη τη στιγμή που να μπορει να εκφράσει όσα εχω στην ψυχή μου..εχω όμως τραγούδι..

ενα τραγούδι που κλαιω καθε φορά που το ακούω και που με κανει να πισμωνω και να παλεύω ακομα πιο δυνατά..γιατι στόχος και ευχή μου ειναι να καταφέρω να γίνω καλύτερος ανθρωπος..και να βοηθήσω με οποίο τροπο μπορω όσους αισθάνονται το ιδιο!!!για όσους δεν ξερουν αγγλικά,θα βρείτε την μετάφραση εδω:http://lyricstranslate.com/el/man-mirror-άνθρωπος-στον-καθρέφτη.html

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Πολυ όμορφο θέμα άνοιξες κοπελαρα μου!!!

και γω δεν εχω φωτογραφία αυτη τη στιγμή που να μπορει να εκφράσει όσα εχω στην ψυχή μου..εχω όμως τραγούδι..

ενα τραγούδι που κλαιω καθε φορά που το ακούω και που με κανει να πισμωνω και να παλεύω ακομα πιο δυνατά..γιατι στόχος και ευχή μου ειναι να καταφέρω να γίνω καλύτερος ανθρωπος..και να βοηθήσω με οποίο τροπο μπορω όσους αισθάνονται το ιδιο!!!για όσους δεν ξερουν αγγλικά,θα βρείτε την μετάφραση εδω:http://lyricstranslate.com/el/man-mirror-άνθρωπος-στον-καθρέφτη.html

[smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love1.gif]

Aυτό το τραγουδι το εχω αφιερώσει στο μωρακι μου...σε αυτό που αργεί και δεν έρχεται...οταν ερθει όμως θα είμαστε μαζί συνέχεια!!!!!!!!

Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να γίνετε μανούλες...σύντομα...

@peacockaki μου ανατριχιασα γτ εχουμε αφιερωσει το ιδιο τραγουδι! ειναι το αγαπημενο μου!! και λεεγα θα του το βαζω να το ακουει οταν θα κοιμαται...!αχ!!! 

Και ναι παλι με κανατε να κλαιω!!φιλεναδες μου όμορφες σας αφιερώνω ενα απο τα αγαπημένα μου τραγούδια,το οποίο ηταν και το νανούρισμα του πρώτου μου ανηψιου..

"Χαμογέλα, ακόμα κι αν η καρδιά σου πονά.
Χαμογέλα, ακόμα κι αν είναι ραγισμένη,
όταν υπάρχουν σύννεφα στον ουρανό.
Θα τα καταφέρεις..."

στις πριν 18 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@peacockaki μου ανατριχιασα γτ εχουμε αφιερωσει το ιδιο τραγουδι! ειναι το αγαπημενο μου!! και λεεγα θα του το βαζω να το ακουει οταν θα κοιμαται...!αχ!!! 

Και μενα είναι από τα αγαπημενα μου... καθε φορά που το ακουω σκεφτομαι το μωρακι μου...

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και ναι παλι με κανατε να κλαιω!!φιλεναδες μου όμορφες σας αφιερώνω ενα απο τα αγαπημένα μου τραγούδια,το οποίο ηταν και το νανούρισμα του πρώτου μου ανηψιου..

"Χαμογέλα, ακόμα κι αν η καρδιά σου πονά.
Χαμογέλα, ακόμα κι αν είναι ραγισμένη,
όταν υπάρχουν σύννεφα στον ουρανό.
Θα τα καταφέρεις..."

Μακαρι να τα καταφερουμε Κατερινάκι..........μακαρι...

στις πριν 37 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μακαρι να τα καταφερουμε Κατερινάκι..........μακαρι...

Θα τα καταφέρουμε κοπελαρα μου!!!ολες θα τα καταφέρουμε!!θα δειτε!!!το πιστευω με ολη τη δύναμη της ψυχής μου!!!

Kορίτσια μου εύχομαι με το καλό να γίνουμε και εμείς μανούλες και όταν πέφτουμε να σηκωνόμαστε πάλι γιατί η ζωή είναι όμορφη ειδικά όταν έχουμε δίπλα μας ανθρώπους που μας αγαπούν και να συνεχίσουμε να δίνουμε δύναμη η μια στην αλλη!!! 

Guest
στις On 29/3/2017 at 2:34 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Aυτό το τραγουδι το εχω αφιερώσει στο μωρακι μου...σε αυτό που αργεί και δεν έρχεται...οταν ερθει όμως θα είμαστε μαζί συνέχεια!!!!!!!!

Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να γίνετε μανούλες...σύντομα...

Αγαπημενο!!!!!

Guest

Ενα αγαπημενο τραγουδι !!!Και καλο και κακο θελουν γολγοθα! Εμεις ομως δεν τα παραταμε!Κι ολα θα γινουν τη καταλληλη στιγμη!!!!Καλη δυναμη σε ολες μας κοριτσια!!!!!!

Guest
στις On 29/3/2017 at 6:50 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Kορίτσια μου εύχομαι με το καλό να γίνουμε και εμείς μανούλες και όταν πέφτουμε να σηκωνόμαστε πάλι γιατί η ζωή είναι όμορφη ειδικά όταν έχουμε δίπλα μας ανθρώπους που μας αγαπούν και να συνεχίσουμε να δίνουμε δύναμη η μια στην αλλη!!! 

Πολυ αγαπημενο!Αυτο θα επελεγα αρχικα!You don't have ,you don't need it now!!!It's a beautiful day!!!

Guest
στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mama 1 είπε:

Καλημέρα και από εμένα 

Σήμερα34η 2650

Ακόμα λίγο για να τον έχουμε αγκαλιά  <3   <3    <3    :x:x:x

Screenshot_2017-03-31-09-39-38.png

Με το καλο κοπελα μου!

Guest
στις On 28/3/2017 at 2:35 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Ας βάλουμε ολες μας απο μια φωτογραφίαO:-)που ξυπνάει  συναισθήματα και γεννάει σκέψεις μας δινει δύναμη αισιοδοξία χαρά  συγκίνηση ελπίδα αγάπη η μια φωτο η οποία σας αρεσει για τον δικό σας  λόγο γιατι ειναι μοναδική ξεχωριστή σας κάνει να γελάτε σας αντιπροσωπευει μια φωτο τελος παντων που την εχετ επιλέξει για κάποιο λογο  η γραψτε την δικη σας ευχη!!![smilie=icon_flower:

Πολυ ωραία ιδεα!Μπραβο σου !Η θετικη ενεργεια να απλωθει παντού!!!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλά μου κοριτσάκια!!! Αρχικά χαίρομαι που η παρέα μεγαλώνει τόσο!!! Έχουμε πολλά καινούργια πρόσωπα στην συζήτηση μας!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!! Εγώ κορίτσια μου χειρουργήθηκα σήμερα. Είχα όντως εξωμητριο. Δεν ειχα πόνο αλλά είδαν αίμα στον υπέρηχο. Εγινε κάτι παραλογο!Γιαυτο μαλλον δεν το βρίσκαν κιόλας. Πέρσι είχα αφαιρέσει την σαλπιγγα την δεξιά επειδή ήταν υδροσαλπιγγα. Και κορίτσια το έμβρυο ήταν σε ένα υπόλοιπομενο κομμάτι της σαλπιγγας εκείνης. Δεν μου την είχαν κόψει σύριζα και πήγε εκεί και εμφυτευθηκε το έμβρυο. Πόσο παράλογη ιστορία! Σας ευχαριστώ πολύ που είστε εκεί να ακούτε! Είχα γραφτεί στο φόρουμ τον Ιουλίο όταν ήμουν πάλι σε νοσηλεία. Και να με πάλι σας γράφω από το νοσοκομείο 😢 Τότε τον Ιουλίο είχαμε μόλις μάθει το θετικό τεστ της @nikona. Και σε λίγες εβδομάδες θα γεννήσει!!! Τώρα μόλις μάθαμε το θετικό της @Πιου-πιου μας! Τα κορίτσια μας θα γεννήσουν υγιή μωράκια! Είμαι γουρλού! Όταν μπαίνω νοσοκομείο έχουμε υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη! Σας στέλνω όση θετική ενέργεια μου έχει απομείνει! Θα σας διαβάζω όλες τις μέρες αλλά ίσως να μην γράφω τοσο γιατί πρέπει να αναρρωσω από την επέμβαση. Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τις χοριακες των επόμενων ημερών!!!
    • Θα συμφωνήσω με όσα αναφέρθηκαν σαν παθουσα... Συνήθως οι γιατροί λένε στον χρόνο άκαρπων προσπαθειών να ψαχτουμε, ομως, ιδίως αν πιέζει η ηλικία, καλό είναι ν'αρχιζουμε έναν βασικό έλεγχο νωρίτερα. Επίσης, εντοπισμός ωορρηξίας, πολύ σημαντικός, με τεστ ή υπερηχο. Επιπλέον η σωστή διατροφή, η διακοπή του καπνίσματος κι η ήπια άσκηση βοηθάνε πολύ. Κ τον άντρα για θέματα σπέρματος (επίσης μιλάω εκ πείρας). Τέλος, καλυτικο παράγοντα παίζει η ψυχολογία κ το άγχος. Προσπαθούμε να ξεφεύγουμε από την πίεση και να επικεντρωθούμε σε άλλες δημιουργικές δραστηριότητες. Προσωπικά, η προσπάθεια να βελτιώσουμε τη διατροφή μας, το βάρος μας και την υγεία μας γενικότερα μας βοήθησε να πάρουμε πολύ κουράγιο κ να ξεφύγουμε από την καθημερινή ρουτίνα. 
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Σχετικά με πολλά που διάβασα, απαντώ σε όσα μπορώ: για την παρακολούθηση της ωορρηξιας με υπερηχο ο δικός μου γιατρός μου παίρνει πάντα 20 ευρώ, όταν μας ζήτηςε σπερμοδιαγραμμα μας το ζήτησε μαζί με καλλιέργεια και τέλος δεν ισχύει ότι δίνουν αγωγη για πρόκληση ωορρηξιας μόνο σε γυναίκες με πρόβλημα στην ωορρηξία γιατί σε μένα είναι όλα φυσιολογικά (έτσι φαίνονται τουλάχιστον) και παρόλα αυτά θα ακολουθήσω κι εγώ αυτό το μονοπάτι σε λίγες μέρες!  Εκτός κι αν δεν μου έρθει ποτέ η «έξω από εδώ»! ❤️ Καλό σας βράδυ!! 
    • Σ ευχαριστώ πολύ!!Θα ρωτήσω  την παθολόγο!!!Δν ήξερα κ για τερατογέννεση!!
    • Μ αρεσει πολυ αυτο το θεμα!! Συνεχιζω.. -Βρειτε τις γονιμες μερες σας με ακριβεια.Οι εφαρμογες κινητου/ιντερνετ δειχνουν μονο μια πιθανοτητα ημερολογιακα, μπορει να εχουν αποκλιση 2-3 ημερων.Μονο τα τεστ ωορρηξιας και ο υπερηχος στο γιατρο θα σας δειξουν τις ακριβεις ημερες. -Κλειστε τα αυτια σας σε οσους σας αγχωνουν.Αν η πεθερα σας,νυφη,ξαδερφη,συνυφαδα σας λεει πως το πιασε με την πρωτη κι εσεις αργειτε κατα πασα πιθανοτητα λεει ψεματα.Μονο οι κουνελες εχουν 100% επιτυχια την πρωτη φορα.Ελαχιστες γυναικες πιασαν με την πρωτη.Η μαμα μου, μου αποκαλυψε(αφου με ζαλιζει 1 χρονο ποτε θα γινει γιαγια) πως με επιασε μετα απο σαλπιγγογραφια στον εναμιση χρονο προσπαθειας- η ιδια μου η μανα με δουλευε! Ακομη κι αν το συμπαν γυρω σας ειναι εγκυος μην σας ριχνει ψυχολογικα,θα ρθει κι η σειρα σας!  
  • Νέες συζητήσεις