Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 56 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

καλημερα σας κοριτσαρες!!!!!!!!!!!διαβαζα τωρα τη συζητηση σας κ εχω να πω επειδη δουλευω στα lidl εγιναν αναρπαστα ταειδη χομπι ζωγραφικης κτλ κ επειδη ασχολουμε στον ελευθερο χρονο με κατι τετοια ειναι η καλυτερη λυση χαλαρωσης!!! τωρα τελευταια ανακαλυψα κ τον πυρογραφο και μπορω να σας πω με σιγουρια οτι το μυαλο οταν ασχολησε με τετοια τρεχει με πολλα χιλιομετρα το ατιμο !!!!! βουρ στη χειροτεχνια ή οτι αλλο μπορει να κανει το μυαλουδακι μας να τρεχει!!! τωρα εγω ξεκινησα να αναπαλαιωνω ενα βαρελι για να το κανω καβα!!! 

Καλημεεεεερααααα....τελεια η ιδέα σου!!!στο παλιό μου σπιτι ειχα ενα δωμάτιο και καθόμουν και έφτιαχνα διαφορά...κηροπήγια (απο βαζάκια) ζωγράφιζα..εγραφα(που μου αρεσει πολυ..) και εκανα διαφόρων ειδών κατασκευές..τωρα το σπιτάκι μας ειναι μια σταλιτσα..οποτε δεν εχω που να τα βάλω..Μολις σημερα αγόρασα το βιβλίο απο τα λιντλ..και θα ξεκινήσω δυναμικά..ειχα κάτσει πόση ωρα και προβληματιζομουν πιο να παρω..ηταν ολα πανέμορφα!!!τελικα κατέληξα σε ενα που λέει "Λουλουδένια ονειρα"..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μακαρι!!!τι αχώνευτη διπρόσωπη μουσιτσα ειναι ο τύπος...

Χαχαχαχα ! Μουσιτσα καλα τον ειπες ! Κορίτσια με φυτά ασχολείστε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημεεεεερααααα....τελεια η ιδέα σου!!!στο παλιό μου σπιτι ειχα ενα δωμάτιο και καθόμουν και έφτιαχνα διαφορά...κηροπήγια (απο βαζάκια) ζωγράφιζα..εγραφα(που μου αρεσει πολυ..) και εκανα διαφόρων ειδών κατασκευές..τωρα το σπιτάκι μας ειναι μια σταλιτσα..οποτε δεν εχω που να τα βάλω..Μολις σημερα αγόρασα το βιβλίο απο τα λιντλ..και θα ξεκινήσω δυναμικά..ειχα κάτσει πόση ωρα και προβληματιζομουν πιο να παρω..ηταν ολα πανέμορφα!!!τελικα κατέληξα σε ενα που λέει "Λουλουδένια ονειρα"..

καλημερα και σενα!!!!!!!! ηταν πολυ ωραια!!!! εχει πεσει στο σπιτι μας πολυ diy , απο φωτιστικα κ τραπεζια μεχρι καδρα κ διακοσμητικα! και μας μια σταλια ειναι !!! εχουμε το μελλοντικο παιδικο δωματιο υπο καταληψη η μια πλευρα με μουσικα οργανα και η αλλη με πινακες, κολλες, βαφες κτλ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θελω πολυ να ασχοληθω με φυτα αλλα οι προσπαθειες μου ειναι απελπιδες!!! τα εχω μαρανει ολα!!!! αχαχαχχαα ενα τζινι μου εχει απομεινει κι αυτο μαλλον το εκαψε ο χιονας φετος!!!! αχαχαχα μηδεν ελπιδα για κηπουρικη!! εσυ @Ninonino ασχολεισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ninonino είπε:

Χαχαχαχα ! Μουσιτσα καλα τον ειπες ! Κορίτσια με φυτά ασχολείστε ; 

Τα αγαπω πολυ τα φυτά..θελουν όμως πολυ χρόνο..επι δυο καλοκαίρια εκανα και απόπειρα και καλλιέργησα ντομάτες,πιπεριες,κολοκυθιά και αγγουριες..μοίραζαν ντομάτες και κολοκυθιά παντού!!!ηταν όμως πολυ κουραστικό να ποτίζω με τις ώρες και να με ρημάζουν τα κουνούπια!!!πολυ κουνούπι..και για αυτο το λόγο δεν έβαλα φέτος κατι γιατι εχω πρόβλημα και με τα σκυλάκια μου λόγο κουνουπιών..τωρα εχω καποια δέντρα στο σπιτι και κάμποσες γλαςτρούλες..εσυ ασχολείσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mimikay είπε:

καλημερα και σενα!!!!!!!! ηταν πολυ ωραια!!!! εχει πεσει στο σπιτι μας πολυ diy , απο φωτιστικα κ τραπεζια μεχρι καδρα κ διακοσμητικα! και μας μια σταλια ειναι !!! εχουμε το μελλοντικο παιδικο δωματιο υπο καταληψη η μια πλευρα με μουσικα οργανα και η αλλη με πινακες, κολλες, βαφες κτλ!!! 

Ειναι πολυ ωραια ολα!!!εχω απήλαυσα πολυ πέρυσι το καλοκαίρι τις μπομπονιέρες για το γαμο μας..300 τμχ ολες απο τα χεράκια μου..οπως και των διδυμοανηψουλων μου για τη βάπτιση τους..πολυ μου αρεσει!!!μακαρι να ειχα χώρο,να δημιουργώ..(το σπιτι μας ειναι 35 ολόκληρα τετραγωνικά χωρις δεύτερο υπνοδωμάτιο..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mimikay είπε:

εγω θελω πολυ να ασχοληθω με φυτα αλλα οι προσπαθειες μου ειναι απελπιδες!!! τα εχω μαρανει ολα!!!! αχαχαχχαα ενα τζινι μου εχει απομεινει κι αυτο μαλλον το εκαψε ο χιονας φετος!!!! αχαχαχα μηδεν ελπιδα για κηπουρικη!! εσυ @Ninonino ασχολεισαι;

Χαχαχαχ και γω έτσι είμαι!!Να φανταστείτε με το χιονιά είχα ένα bonzai στο μπαλκόνι και πάειιιι...!!!Μετά το Πάσχα θα πάρω βότανα και πανσέδες που κάπως τα συντηρώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia σου συνιστώ τις ελιές τα μικρα ομως δεντράκια τύπου μπονσαι ... εχω παθει πλακα λιγο εώς μηδαμινό πότισμα !!! ειναι οτι πρεπει για μας τις νοικοκυρενενες ..με τα φυτά..!!!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

σου συνιστώ τις ελιές τα μικρα ομως δεντράκια τύπου μπονσαι ... εχω παθει πλακα λιγο εώς μηδαμινό πότισμα !!! ειναι οτι πρεπει για μας τις νοικοκυρενενες ..με τα φυτά..!!!!! χαχαχα

Ηθελα να πάρω πέρσυ ελιά και το ξέχασα.Τώρα που μου το θύμησες θα πάρω !!Το καλοκαίρι θυμάμαι να τα ποτίζω μόλις μπεί φθινώπορο ξεχνάω!Τρομάρα μου ηθελα και γαρδενια πέρσι και πριν την αποτελειώσω την έδωσα στην μαμα μου και επανήλθε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ηθελα να πάρω πέρσυ ελιά και το ξέχασα.Τώρα που μου το θύμησες θα πάρω !!Το καλοκαίρι θυμάμαι να τα ποτίζω μόλις μπεί φθινώπορο ξεχνάω!Τρομάρα μου ηθελα και γαρδενια πέρσι και πριν την αποτελειώσω την έδωσα στην μαμα μου και επανήλθε!!

χαχαχα κι εγωωωωωωωωω!!!!!!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

χαχαχα κι εγωωωωωωωωω!!!!!!!! χαχαχα

Αχ και γω ρε κοριτσια με τις γαρδένιες δεν το χω καθολου!ειχε εδω μια στο σπιτι..παει!!μου έδωσε η μανα μου δυο γιγάντιες σε μεταλλικά βαρέλια οταν μετακόμισε,επισης πανε..δεν μου κάθονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια είδατε χτές survivor?Κρίμα τα παιδιά πάθαν νίλα, ευτυχώς δεν πάθαν και χειρότερα.!!!

Εγω ειδα και έπαθα σοκ..πραγματικά άγιο είχαν ολοι!!λυπηθηκα πολυ που δεν θα συνεχίσει η Ειρήνη και πραγματικά εχω μεγαλη απορία για το πως θα συνεχίσει τωρα το παιχνίδι αφου και ο μαριος ακομα δεν μπορει να αγωνιστεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις διάβασα στο internet ότι θα ψηφίσουν οι διάσημοι κάποιον για να πάει στους Μαχητές.Δεν τον βλέπω καλά τον Αγγελόπουλο χαχχαχα!!!!Παίζει να στείλουν και τον Σπαλιάρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...