Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα ερθει το μωρακι???


Recommended Posts

@Κατερινάκι/only love μου ειπε στον μηνα..αρα πεμπτη μου τελειωνει η προγεστερονη και παρασκευη 24/03 που ειναι 30 μερες κυκλου θα κανω χοριακη...γιατι αν μια στο εκατομμυριο ειμαι δεν πρεπει να μεινω χωρις προγεστερονη γιατι λογω ενδομητριου θα το χασω......ονειρα που κανω ε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η geozak είπε:

@Κατερινάκι/only love μου ειπε στον μηνα..αρα πεμπτη μου τελειωνει η προγεστερονη και παρασκευη 24/03 που ειναι 30 μερες κυκλου θα κανω χοριακη...γιατι αν μια στο εκατομμυριο ειμαι δεν πρεπει να μεινω χωρις προγεστερονη γιατι λογω ενδομητριου θα το χασω......ονειρα που κανω ε......

Δεν ειναι ονειρα αγαπη..στόχος ειναι και ειναι λογικο να ψάχνεσαι..εμενα ο γιατρός μου χε πει να παω για χοριακη 15 μερες μετα την πρεγνυλ..μια απο τις δυο φορές που εκανα την διαδικασία ημουν ακριβως στη φάση τη δικη σου..Σάββατο π.χ ειχα να κανω την χοριακη αλλα παρασκευη μου τελείωναν τα χαπια..τον πηρα τηλ και μου είπε να παω παρασκευη για την εξεταση(μια μερα νωρίτερα δλδ) γιατι αν ειμαι έγκυος δεν πρεπει να μείνω ακάλυπτη..οποτε θα σου προτινα να του κανεις ενα τηλ..αν στις 23/3 εχουν περάσει 15 μερες μετα την πρεγκνυλ άνετα μπορεις να κανεις χοριακη(αυτες τις μερες τις λενε για να χει περάσει η επίδραση της ένεσης και να μην ανιχνεύσει τιποτα που οφείλεται στην ένεση..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...