Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα ερθει το μωρακι???


Recommended Posts

Πω πω τελικα παίζει παρα πολυ ρόλο το άγχος !!! Ναι πραγματικά κάτι πρέπει να κάνω δε γίνεται ολο να το σκεφτομαι .. Πιστεύω αν γίνει και ο καιρός και έρθει καλοκαιρι θα ξεχάστω καπως με τη θάλασσα κτλ .. Να σε ρωτήσω κάτι ; Ειχες καθολου συμπτώματα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειααα σας κοριτσιιιι μου.... οντως εχειιι πολυυυ δικαιο η κοπελαααα... δεν πρεπειιι να σκεφτομαστεεε τπτ....κ ολααα θα γινουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

? νομιζω πως Λιιγο ξεχαστηχαα θα βγω και μια βόλτα στην αγορα να μη το σκεφτομαι και το βραδυ λιγο εξω .. Πρέπει να κανουμε πράγματα να περνάμε καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα κι από μενα!

Προσπαθείτε πολύ μικρό διάστημα και είναι κρίμα να αγχώνεστε από τωρα! Είναι πολυ νωρίς για να το σκέφτεστε! Χαλαρώστε και περάστε όμορφα.. το μωρακι θα ερθει! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Εμενα δυστυχως ο χαρακτήρας μου ειναι πολυ σπαστικός και μου μπαίνουν παντα τα άσχημα πρώτα στο μυαλό ! 

Να μην σκέφτεσαι ετσι όμως όσο μπορείς... οι γιατροί ετσι κι αλλιως δίνουν ενα χρόνο προσπάθειας μετα θελει διερεύνηση, οπότε βουρ στο ψητό και θα ερθει το μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσιιιι πηγαινε μια βολτουλα πηγαινε για ενα καφεδακιιιι κ βγαλτο απο το μυαλο σ.... ?κ εγω ειμαι στη δουλεια.... χαχαχαχαχχαα ...οντως ειναιι λιγος ο χρονος π προσπαθουμε... απλα θελουμε δν θελουμε παειι λιγο το μυαλοοο μας... χαχαχαχααχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Εσυ Κατερίνακι ποτε περιμένεις να αδιάθετησεις ; 

Εγω κοριτσια μου αυτο το μηνα ημερολόγιο δεν εχω κοιτάξει..καταλαβαίνω την ωορρηξία και οντως ειχαμε επαφες,αλλα εχω προσπαθήσει..και εχω καταφέρει ευτυχως σε ενα σημείο,να χαλαρώσω..κανουμε ελεύθερα τρια χρονια..και δεν εχουμε κανενα απολύτως λειτουργικό θέμα!!αρα?????ολο ειναι ζήτημα άγχους..εκει εχω καταλήξει..μπλοκάρω η ίδια τον εαυτό μου με το στρες που εχω ολη μερα..καθε μερα..και για τα παντα!!!οποτε κοριτσια οπως είπε και η φίλη peacock εισαστε αρχή ακομα..βγείτε,διασκεδάστε..χαρείτε τον έρωτα με τον άνθρωπο σας..και το μωρο θα έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ φοβάμαι πως με το άγχος που εχω και εγω μαλλον θα αργήσει να έρθει το μωράκι .. Σκεφτομαι να παρω και κανενα τεστ ωοριξιας την άλλη φορά .. Αλλα απο την άλλη πρέπει να το βγάλω απο το μυαλό μου .. Να έρθει το καλοκαιρι να ξεχάστω λιγάκι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω κοριτσια μου αυτο το μηνα ημερολόγιο δεν εχω κοιτάξει..καταλαβαίνω την ωορρηξία και οντως ειχαμε επαφες,αλλα εχω προσπαθήσει..και εχω καταφέρει ευτυχως σε ενα σημείο,να χαλαρώσω..κανουμε ελεύθερα τρια χρονια..και δεν εχουμε κανενα απολύτως λειτουργικό θέμα!!αρα?????ολο ειναι ζήτημα άγχους..εκει εχω καταλήξει..μπλοκάρω η ίδια τον εαυτό μου με το στρες που εχω ολη μερα..καθε μερα..και για τα παντα!!!οποτε κοριτσια οπως είπε και η φίλη peacock εισαστε αρχή ακομα..βγείτε,διασκεδάστε..χαρείτε τον έρωτα με τον άνθρωπο σας..και το μωρο θα έρθει!!!

Αυτο παντως με το άγχος μου το είπε και ο γιατρός . Δηλ μπορει να μην εχεις απολύτως τιποτα και να μην έρχεται το μωρό γι αυτο .. Αλλα έλα που το σκεφτόμαστε συνεχεια ; Πως το αποβάλουμε αυτο το άγχος ειναι το θέμα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Να μην σκέφτεσαι ετσι όμως όσο μπορείς... οι γιατροί ετσι κι αλλιως δίνουν ενα χρόνο προσπάθειας μετα θελει διερεύνηση, οπότε βουρ στο ψητό και θα ερθει το μωρακι!

Peacock μου ποσό καιρό προσπαθείς ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου υπομονή ... γνωσστη  μου είναι στον 5ο μήνα μετά από 2,8 χρόνια προσπαθειών ..και με ινομοιωματα στη μήτρα ..όποτε όλα γίνονται !!! Θα έρθει !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ; είναι κάτι που ντρέπομαι να ρωτήσω στο γιατρό Χίχι .. το διάστημα που μεριμνούμε μέχρι να έρθει η ακατανόμαστη κάνει να έρθουμε σε επαφή με το σύντροφο ; σε περίπτωση που έγινε σύλληψη λέτε να υπάρχει πρόβλημα και να γίνει αποβολή ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πιο λογο να γινει αποβολη??? Τι σωστο ειναι να προσπαθουμε αφου μας τελειωσει η περιοδο καθε 2 μερες... οχι καθε μερα... εσι κανωωω εγω.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω μετά την ωορρηξία μήπως δεν κάνει εάν έγινε σύλληψη μήπως θα το εμποδίσει .. ?Αλλά κάτι κοπέλες μου είπανε καμία σχέση δε παθαίνει τπτ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ninonino είπε:

Λέω μετά την ωορρηξία μήπως δεν κάνει εάν έγινε σύλληψη μήπως θα το εμποδίσει .. ?Αλλά κάτι κοπέλες μου είπανε καμία σχέση δε παθαίνει τπτ 

Τιποτα απολυτως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Αυτο παντως με το άγχος μου το είπε και ο γιατρός . Δηλ μπορει να μην εχεις απολύτως τιποτα και να μην έρχεται το μωρό γι αυτο .. Αλλα έλα που το σκεφτόμαστε συνεχεια ; Πως το αποβάλουμε αυτο το άγχος ειναι το θέμα .. 

Κοριτσια μου εχω καταλάβει πως δεν ειναι απαραίτητο να χεις άγχος για το θέμα του παιδιου και να σε επιρρεαζει..αλλα γενικοτερα άγχος!!!εγω ειχα φτάσει να αγχώνομαι και για τα πιο απλα!!!οπως π.χ τι θα μαγειρέψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια μου εχω καταλάβει πως δεν ειναι απαραίτητο να χεις άγχος για το θέμα του παιδιου και να σε επιρρεαζει..αλλα γενικοτερα άγχος!!!εγω ειχα φτάσει να αγχώνομαι και για τα πιο απλα!!!οπως π.χ τι θα μαγειρέψω!!!

Και εγώ έτσι είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Και εγώ έτσι είμαι 

Βάλε ολες σου τις δυνάμεις για να το καταπολεμήσεις!!δεν σου λεω οτι το χω αποβάλει στο 100%..στην απαίσια εποχή που ζούμε δεν γινεται ουτως η άλλως..απλα επικεντρώσουμε πράγματα δημιουργικά,και αγχολυτικά!!αν εχεις τη δυνατότητα μεχρι και γιόγκα μπορεις να δοκιμάσεις..το μωτο θα έρθει..αλλα μην εισαι με το "ρολόι" στο χέρι..να ξερεις πως οι δοκιμασίες που περνάμε,ειναι για να μας προετοιμάσουν καλυτερα!!Εκτιμησε την ζωη σου..πες ενα μεγάλο ευχαριστω στο Θεο για ολα όσα εχεις..και πιστεψε με καθε κύτταρο σου στην επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Βάλε ολες σου τις δυνάμεις για να το καταπολεμήσεις!!δεν σου λεω οτι το χω αποβάλει στο 100%..στην απαίσια εποχή που ζούμε δεν γινεται ουτως η άλλως..απλα επικεντρώσουμε πράγματα δημιουργικά,και αγχολυτικά!!αν εχεις τη δυνατότητα μεχρι και γιόγκα μπορεις να δοκιμάσεις..το μωτο θα έρθει..αλλα μην εισαι με το "ρολόι" στο χέρι..να ξερεις πως οι δοκιμασίες που περνάμε,ειναι για να μας προετοιμάσουν καλυτερα!!Εκτιμησε την ζωη σου..πες ενα μεγάλο ευχαριστω στο Θεο για ολα όσα εχεις..και πιστεψε με καθε κύτταρο σου στην επιτυχία!!!

Αυτο που με πειραζει πιο πολυ ειναι οτι δουλεύουμε πολλές ώρες και εγω και ο άντρας μου και για να καταλάβετε δε προλαβαίνουμε ουτε να βρεθούμε σεξουαλικα !! Βρισκόμαστε μια ωρα το μεσημέρι και ξανα στις 10 το βραδυ πτώματα . Γιόγκα εκανα ενα διάστημα πριν κάποια χρονια με ειχε βοηθήσει παρα πολυ και ειδικά στο θέμα άγχος !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Αυτο που με πειραζει πιο πολυ ειναι οτι δουλεύουμε πολλές ώρες και εγω και ο άντρας μου και για να καταλάβετε δε προλαβαίνουμε ουτε να βρεθούμε σεξουαλικα !! Βρισκόμαστε μια ωρα το μεσημέρι και ξανα στις 10 το βραδυ πτώματα . Γιόγκα εκανα ενα διάστημα πριν κάποια χρονια με ειχε βοηθήσει παρα πολυ και ειδικά στο θέμα άγχος !! 

Αφου πετύχατε όμως εστω και με αυτα τα ωράρια μια φορά,σιγουρα θα ξαναπετυχετε!!!καποια πράγματα θα θυμασαι απο τη γιόγκα..π.χ.ανασες..οτι θυμασε εφάρμοσε το!!το πιστευω ακράδαντα πως δηλητιριαζουμε μόνες μας τους εαυτούς μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σημερα ημουν όλη μέρα εξω πήγαμε βόλτες με τον άντρα μου κτλ και μπορω να πω ξεχάστηκα αρκετά ..!! Και μαλλον πρέπει να ξεκινήσω γιόγκα σπίτι έστω και απο το YouTube ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα δε σας κρύβω καθε φορά που βλεπω έγκυο κοπέλα , μετα με πιάνει παλι η εμμονή μου και λεω άραγε θα έρθει σε μενα ποτε ; Θα το ζήσω ποτε αυτο ;και θυμάμαι ολο αυτο που περασα με τη βιοχημική ? Αχ κορίτσια μιυ εύχομαι σε ολες μας εδω να μιλάμε κάποια στιγμή για τις εγκυμοσύνες μας .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...