Μετάβαση σε περιεχόμενο

AKTINOBOLIA


thouli

Recommended Posts

KORITSIA TI GINETAI ME THN AKTINOBOLIA STO SPITI???

EINAI APISTEUTO OLES OI SYSKEYES EKMPEMPOUN...

ASYRMATA THL,KINHTA, LAPTOP,MONTEM ASURMATA,TV,FOURNOS MIKROKUMATON,KAMERA KAI ENDOEPIKOINONIA GIA TO MORO KAI POIOS XEREI TI ALLO...:ohmy::( :(

DEN XERO POS NA PROSTATEUSO TO PAIDI MOU

PHRA ME TON ANTRA MOU ENA LAPTOP GIA NA TO METAFEROUME OPOU THELOUME KAI NA EIMASTE KONTA STO PAIDI KAI TELIKA KANAME BLAKEIA

DEN HXERA OTI KAI AYTO EKPEMPEI AKTONOBOLIA KAI KURIOS ME THN ASURMATH SUNDESH STO INTERNET :unsure:

KATHOMAI LOIPON TOSES MERES ME THN MIKRH MOU EGO STO KANAPE KAI AYTH STO RILAX STO PATOMA KAI TO LAPTOP DIPLA....:(

EXO OTI BLAPTEI MESA STO SPITI MOU KAI NOIOTHO APISTEUTES TYPSEIS AYTHN THN STIGMH...

:dry::( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ..ΑΛΛΕΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΠΟΣΟΣΤΗΤΑ ΑΛΛΕΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΑΝ ΛΕΩ ΕΑΝ ΒΡΕΙΣ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ.ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΕΞΩ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ 8 ΧΡ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗ ΝΕΑ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΟΥΝ ΤΑΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 50ΧΡΟΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίτσι μου Δυστηχώς στην εποχή μας δεν υπάρχει κάτι αβλαβές..Ακόμα και ο αέρας που αναπνέουμε ειναι μεσα στην ρύπανση!!Οπώτε δεν νομιζω να μπορουμε να κάνουμε κατι δραστικό!Το μονο να μην εκτεθόμαστε πολλές ωρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ, ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΜΟΝΙΜΑ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ, ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΛΟ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ.

ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ, ΟΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΑΟΙ ΚΟΠΗΚΑΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ!!!

ΑΠΟ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΧΤΕΙΣ;;;

ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΒΟΜΒΑΡΔΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!

ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΜΟΝΤΕΜ ΛΕΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΜΕΤΡΑ

ΜΑΚΡΙΑ..

ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΡΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ

ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΟ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ..

ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ

ΑΘΩΟ ΠΛΕΟΝ..

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΓΚΑΖΕ ΑΛΛΑ

ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ

ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO XERO KORITSIA EINAI POLU DUSKOLO NA TA PROSTATEPSOUME ALLA EINAI TRAGIKO...

APO PANTOU....??? HMARTON!!

PROSPATHO NA MHN TA EXO OLA AUTA KONTA THS ALLA MHN KOROIDEUOMASTE AUTO EINAI ADUNATON...

ALLA NA XEROUN KAI OI EGKUOULES OTI DEN PREPEI NA LEITOURGEI O FOURNOS MIKROKUMATON KAI NA EINAI KONTA NA APOMAKRYNONTAI..

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...