Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έμβρυομεταφορά και αναμονη


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εχω ακουσει πως των συμεω δεν κανει να κοψεις, να πιασεις μαχαιρι, να ακουμπησεις πανω στο σωμα το οτιδηποτε... Επειδη ομως αυτη η γιορτη ειναι 3φορες το χρονο δεν ξερω σε πια μερα ισχυει αυτο... Σημερα για παραδειγμα, επλυνα πιατα στα οποια επιασα μαχαιροπιρουνα, εβγαλα τα φρυδια μου, χαιδεψα τη κοιλιτσα μου(τα μωρακια μου),ηρθαν σπιτι τα πεθερικα μου φιληθηκαμε στο χαιρετισμο... δεν ξερω τι να πω...

αχχχ ποπακι μου γλυκο!!!!!

σε καταλαβαινω και σε δικαιολογω για ολες τους φοβους σου και τις παραλογες σκεψεις σου γιατι κι εγω ετσι ημουν μπορει και χειροτερα!!

βασικα εγω δεν τα ξερω καν αυτα που λες..κι εγω τα εκανα ολαααα και το μικρουλι μου ειναι μια χαρα γι αυτο μην στεναχωριεσαι καθολου το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να εισαι ηρεμη και να το αγαπας!!!

σε γλυκοφιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

αχχχ ποπακι μου γλυκο!!!!!

σε καταλαβαινω και σε δικαιολογω για ολες τους φοβους σου και τις παραλογες σκεψεις σου γιατι κι εγω ετσι ημουν μπορει και χειροτερα!!

βασικα εγω δεν τα ξερω καν αυτα που λες..κι εγω τα εκανα ολαααα και το μικρουλι μου ειναι μια χαρα γι αυτο μην στεναχωριεσαι καθολου το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να εισαι ηρεμη και να το αγαπας!!!

σε γλυκοφιλωωω

Σ'ευχαριστω πολυ.. Καπως ενθαρινθηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...