Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας θυμηθούμε τα παιδικά μας χρόνια.....


Petalouditsa28

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! @Petalouditsa28 Όπου καο αν πας εμείς ειμαστε μαζι σου!! θα σας επισύναψω μερικές εικόνες  που πραγματικά σηματοδοτούν τα παιδικά μου χρονια!! Ελπιζω να μην σας κούρασω!! Ειμαι και 39 ίσως κάποια να μην τα προλάβατε; 

IMG_3756.JPG

IMG_3757.JPG

IMG_3758.JPG

IMG_3759.JPG

IMG_3760.JPG

IMG_3761.JPG

IMG_3762.JPG

IMG_3763.JPG

IMG_3764.JPG

IMG_3765.JPG

IMG_3766.JPG

IMG_3767.JPG

IMG_3768.JPG

IMG_3769.JPG

IMG_3771.JPG

IMG_3772.JPG

IMG_3773.JPG

IMG_3774.JPG

IMG_3775.JPG

IMG_3776.JPG

IMG_3777.JPG

IMG_3778.JPG

IMG_3779.JPG

IMG_3780.JPG

IMG_3781.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 177
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγω @mommy86:x Χαίρομαι που γελάς με τα καραγκιοζιλίκια μου! χαχαχα

Ρωτούσα αυτός πέθανε? Αν μου έλεγαν ναι το δάκρυ κορόμηλο.... και δε πρόλαβε να ζήσει τη ζωή του...και ήταν πολύ νεος... και αν είχε σκύλο σε ποιον τον αφησε κ.α. χαχαχαχα Φλωριά σκέτη! Μοιρολογίστρα!

@Petalouditsa28 είδα κι εγω την Αριελ!!!!!!!!!!!!! Μόνη μου γιατί εκεινη την ωρα δουλευε ο αντρούλης μου... την αγαπώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ lisaki μου!!!view master,παγουρινο,γιοκο τσοκο επινα αλλα νομιζω με αλλη ετικέτα και φυσικα carnation,μακρια γαιδουρα,καντυ καντυ,λαστιχο και αυτη τη κασετιναααα!!την ειχαααααα!!!εγω ειμαι 30 αλλα τα περισσότερα τα γνωριζω απο αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ευχαριστουμεεεεεεε!! Και εσυ οτι μα οτι επιθυμεις!!!???

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσια! @Petalouditsa28 Όπου καο αν πας εμείς ειμαστε μαζι σου!! θα σας επισύναψω μερικές εικόνες  που πραγματικά σηματοδοτούν τα παιδικά μου χρονια!! Ελπιζω να μην σας κούρασω!! Ειμαι και 39 ίσως κάποια να μην τα προλάβατε; 

IMG_3756.JPG

IMG_3757.JPG

IMG_3758.JPG

IMG_3759.JPG

IMG_3760.JPG

IMG_3761.JPG

IMG_3762.JPG

IMG_3763.JPG

IMG_3764.JPG

IMG_3765.JPG

IMG_3766.JPG

IMG_3767.JPG

IMG_3768.JPG

IMG_3769.JPG

IMG_3771.JPG

IMG_3772.JPG

IMG_3773.JPG

IMG_3774.JPG

IMG_3775.JPG

IMG_3776.JPG

IMG_3777.JPG

IMG_3778.JPG

IMG_3779.JPG

IMG_3780.JPG

IMG_3781.JPG

ΜακρυΑ γαϊδούρα!!!!!!!!!!! ?????????????????

Και αυτο με τα κυαλια και τις εικόνες!!! Αχ αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης έκανα και κάτι άλλο...

Με την αδερφή μου είχαμε διάφορες στολές σε ενα μερος στη ντουλάπα μας... Κάθε μερα ντυνόμουν κάτι διαφορετικό π.χ. πριγκίπισσα, την αλλη μερα πεταλούδα.. με το που γυριζα από το σχολείο ντυνόμουν, έτρωγα ετσι, διάβαζα ετσι και το βραδι πριν τον υπνο τα εβγαζα!!!

Αυτό το κάνω ακόμα και τωρα.... μπορέι στο ξεκάρφωτο να βάλω μια στολή και να εμφανιστω στον αντρα μου την ωρα που βλέπει τηλεόραση.. χαχαχαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσια! @Petalouditsa28 Όπου καο αν πας εμείς ειμαστε μαζι σου!! θα σας επισύναψω μερικές εικόνες  που πραγματικά σηματοδοτούν τα παιδικά μου χρονια!! Ελπιζω να μην σας κούρασω!! Ειμαι και 39 ίσως κάποια να μην τα προλάβατε; 

IMG_3756.JPG

IMG_3757.JPG

IMG_3758.JPG

IMG_3759.JPG

IMG_3760.JPG

IMG_3761.JPG

IMG_3762.JPG

IMG_3763.JPG

IMG_3764.JPG

IMG_3765.JPG

IMG_3766.JPG

IMG_3767.JPG

IMG_3768.JPG

IMG_3769.JPG

IMG_3771.JPG

IMG_3772.JPG

IMG_3773.JPG

IMG_3774.JPG

IMG_3775.JPG

IMG_3776.JPG

IMG_3777.JPG

IMG_3778.JPG

IMG_3779.JPG

IMG_3780.JPG

IMG_3781.JPG

Carnation!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σλουρπ!!!!!!!!!!!!!!!!

την απίθανη γευση να πίνεις αντε σα το Carnation να γίνεις!~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Επίσης έκανα και κάτι άλλο...

Με την αδερφή μου είχαμε διάφορες στολές σε ενα μερος στη ντουλάπα μας... Κάθε μερα ντυνόμουν κάτι διαφορετικό π.χ. πριγκίπισσα, την αλλη μερα πεταλούδα.. με το που γυριζα από το σχολείο ντυνόμουν, έτρωγα ετσι, διάβαζα ετσι και το βραδι πριν τον υπνο τα εβγαζα!!!

Αυτό το κάνω ακόμα και τωρα.... μπορέι στο ξεκάρφωτο να βάλω μια στολή και να εμφανιστω στον αντρα μου την ωρα που βλέπει τηλεόραση.. χαχαχαχαχαχα!!!!!

Για αυτο σαγαπαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τωρα μπορω να κλαψω.......... ??????

Που ειναι αυτα τα χρόνια?????

8983764.gif

1425027615-edab7ba7e203cd7576d1200465194ea8.jpg

Αρνι τσι μπιτσι άνοιξε.... ποιος το θυμάται στο ανθολόγιο??? (το εχω ακόμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τα θυμάστε??????!!!!!

images (5).jpg

xlapatses_b.jpg

hqdefault.jpg

Είχα κι εγω τη χλαπάτσα χεράκι σε κόκκινο και προσπαθούσα να χαστουκίσω την αδερφή μου και το σκυλάκι μου! χαχαχαχα το λάτρευα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τα θυμάστε??????!!!!!

images (5).jpg

xlapatses_b.jpg

hqdefault.jpg

Tα βραχιολακια ηταν τα αγαπημενα μου!!! οπως και τα τσιγαρα τα θυμαστε??? χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Peacock μπορει να μην εβαζα.στολη αλλα μου αρεσε να βαζω το μαγιο πανω απο τα ρουχα γιατι ηταν χειμώνας!!! Και κυκλοφορουσα ετσι!!

Πεταλουδιτσα.. Τι αναμνησεις!!ολα τα θυμαμαι!!ολα ολα!!και ναι μινιατουρςκι και τα τσιγαρα μαστιχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Peacock μπορει να μην εβαζα.στολη αλλα μου αρεσε να βαζω το μαγιο πανω απο τα ρουχα γιατι ηταν χειμώνας!!! Και κυκλοφορουσα ετσι!!

Πεταλουδιτσα.. Τι αναμνησεις!!ολα τα θυμαμαι!!ολα ολα!!και ναι μινιατουρςκι και τα τσιγαρα μαστιχες

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εκλαψα... το μαγιο πάνω από τα ρουχα.... Κι εσυ βλέπω νουμερακι είσαι σαν εμενα! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εκλαψα... το μαγιο πάνω από τα ρουχα.... Κι εσυ βλέπω νουμερακι είσαι σαν εμενα! χαχαχαχαχαχα

Γλυκα μου σουργελακια!!! 

Οποια θυμαται τη γραφομηχανη παιρνει μπονους!!!

 

9ae44ada851b232e4f3b05d2d0ec9d57.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Peacock.. Εννοειται πως ημουν!και θα σας πω και κατι που δε το ξερουν πολλοί... Η γιαγια μου ειχε κρατημενο το νυφικο της με γαντια,πέπλο κλπ στη ντουλάπα.. Εμενα νου αρεσε πολυ κςι μια μερα φορεσα το πεπλο που να σας πω ηταν πολυυ μακρυ και επειδη δε μπορουσα να βαλω το νυφικο εβαλα μια πρασινη ρομπα της με λουλουδια που φυσικά σερνοραν πισω και ξετρελαινομουν!!λοιπον εβαλα τα σαμπο μου που ηταν ξύλινα και εκαναν σαν τακουνια και τα λατρεύα και βγηκα στη γειτονια!!πηγα μαλιστα ΜΟΝΗ ΜΟΥ σε μια γειτονισσα και της ειπα οτι πηγα για επισκεψη!!!!!!!!!!φυσικα οταν η γιαγια μου καταλαβε τι εγινε με εβγαλε πρωτα μια ωραιοτατη φωτο με το πεπλο τη ρομπα και τα συναφη και μετα εφαγα ενα ωραιοτατο χερι ξυλο!παντως στη φωτο φαινεται ποσο χαρουμενη ημουν!μια μερα θα σας την ανεβασω να με δειτε!!!

Να σας πω πως αυτη η φωτογραφια επεξε στα σλαιτσ του γαμου μου οπου γελασε και ο καθε πικραμενος!!!

Πεταλουδιτσα θελω ποντο!!την ειχα τη γραφουλα και τωρα σκεφτομουν να το γραψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γλυκα μου σουργελακια!!! 

Οποια θυμαται τη γραφομηχανη παιρνει μπονους!!!

 

9ae44ada851b232e4f3b05d2d0ec9d57.jpg

εγω ειχα κιολας την γραφομηχανη της barbie!!! χαχαχαχα ηταν ολη ροζ με μοβ τα γραμματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Peacock.. Εννοειται πως ημουν!και θα σας πω και κατι που δε το ξερουν πολλοί... Η γιαγια μου ειχε κρατημενο το νυφικο της με γαντια,πέπλο κλπ στη ντουλάπα.. Εμενα νου αρεσε πολυ κςι μια μερα φορεσα το πεπλο που να σας πω ηταν πολυυ μακρυ και επειδη δε μπορουσα να βαλω το νυφικο εβαλα μια πρασινη ρομπα της με λουλουδια που φυσικά σερνοραν πισω και ξετρελαινομουν!!λοιπον εβαλα τα σαμπο μου που ηταν ξύλινα και εκαναν σαν τακουνια και τα λατρεύα και βγηκα στη γειτονια!!πηγα μαλιστα ΜΟΝΗ ΜΟΥ σε μια γειτονισσα και της ειπα οτι πηγα για επισκεψη!!!!!!!!!!φυσικα οταν η γιαγια μου καταλαβε τι εγινε με εβγαλε πρωτα μια ωραιοτατη φωτο με το πεπλο τη ρομπα και τα συναφη και μετα εφαγα ενα ωραιοτατο χερι ξυλο!παντως στη φωτο φαινεται ποσο χαρουμενη ημουν!μια μερα θα σας την ανεβασω να με δειτε!!!

Να σας πω πως αυτη η φωτογραφια επεξε στα σλαιτσ του γαμου μου οπου γελασε και ο καθε πικραμενος!!!

Πεταλουδιτσα θελω ποντο!!την ειχα τη γραφουλα και τωρα σκεφτομουν να το γραψω!!!

χαχαχαχαχχα νουμεροοοο!!!! :) εγω απο μικρη βαφομουν και περατουσα μεσα στο σπιτι με τα τακουνια της μαμας τις γουνες , με τσαντα και μολυβια για  τσιγαρα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Peacock.. Εννοειται πως ημουν!και θα σας πω και κατι που δε το ξερουν πολλοί... Η γιαγια μου ειχε κρατημενο το νυφικο της με γαντια,πέπλο κλπ στη ντουλάπα.. Εμενα νου αρεσε πολυ κςι μια μερα φορεσα το πεπλο που να σας πω ηταν πολυυ μακρυ και επειδη δε μπορουσα να βαλω το νυφικο εβαλα μια πρασινη ρομπα της με λουλουδια που φυσικά σερνοραν πισω και ξετρελαινομουν!!λοιπον εβαλα τα σαμπο μου που ηταν ξύλινα και εκαναν σαν τακουνια και τα λατρεύα και βγηκα στη γειτονια!!πηγα μαλιστα ΜΟΝΗ ΜΟΥ σε μια γειτονισσα και της ειπα οτι πηγα για επισκεψη!!!!!!!!!!φυσικα οταν η γιαγια μου καταλαβε τι εγινε με εβγαλε πρωτα μια ωραιοτατη φωτο με το πεπλο τη ρομπα και τα συναφη και μετα εφαγα ενα ωραιοτατο χερι ξυλο!παντως στη φωτο φαινεται ποσο χαρουμενη ημουν!μια μερα θα σας την ανεβασω να με δειτε!!!

Να σας πω πως αυτη η φωτογραφια επεξε στα σλαιτσ του γαμου μου οπου γελασε και ο καθε πικραμενος!!!

Πεταλουδιτσα θελω ποντο!!την ειχα τη γραφουλα και τωρα σκεφτομουν να το γραψω!!!

Θελουμε φωτογραφία!!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχα πλακα θα ειχες!!! 

 

images (6).jpg

αρχείο λήψης (2).jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ζηλευα τα μακρυά μαυρα μαλλια της ποκαχοντας και έβαζα στο κεφαλι μου μια μαυρη μπλούζα και εκανα πως ειναι μαλλιά!!!!

Χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Peacock.. Εννοειται πως ημουν!και θα σας πω και κατι που δε το ξερουν πολλοί... Η γιαγια μου ειχε κρατημενο το νυφικο της με γαντια,πέπλο κλπ στη ντουλάπα.. Εμενα νου αρεσε πολυ κςι μια μερα φορεσα το πεπλο που να σας πω ηταν πολυυ μακρυ και επειδη δε μπορουσα να βαλω το νυφικο εβαλα μια πρασινη ρομπα της με λουλουδια που φυσικά σερνοραν πισω και ξετρελαινομουν!!λοιπον εβαλα τα σαμπο μου που ηταν ξύλινα και εκαναν σαν τακουνια και τα λατρεύα και βγηκα στη γειτονια!!πηγα μαλιστα ΜΟΝΗ ΜΟΥ σε μια γειτονισσα και της ειπα οτι πηγα για επισκεψη!!!!!!!!!!φυσικα οταν η γιαγια μου καταλαβε τι εγινε με εβγαλε πρωτα μια ωραιοτατη φωτο με το πεπλο τη ρομπα και τα συναφη και μετα εφαγα ενα ωραιοτατο χερι ξυλο!παντως στη φωτο φαινεται ποσο χαρουμενη ημουν!μια μερα θα σας την ανεβασω να με δειτε!!!

Να σας πω πως αυτη η φωτογραφια επεξε στα σλαιτσ του γαμου μου οπου γελασε και ο καθε πικραμενος!!!

Πεταλουδιτσα θελω ποντο!!την ειχα τη γραφουλα και τωρα σκεφτομουν να το γραψω!!!

Σου εδωσα εγω πόντο γιατί είμαι Ψυχάρα και εσυ νουμερακι! Εριξα πολύ γελιο να ξερεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εχτρα bonus: 

Ο= ο

Δ= δάσκαλος

Ε= ειναι

Β= βλάκας

Χαχαχα χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα

images (7).jpg

χχαχαχαχαχα κλασικα!!!! :):) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...