Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Τι μου κάνετε ?? Χιόνια ακούω... Εδώ πάλι ήλιο έχει.. Χαχχα 

Αλλά και πάρτι ακούω...  Με χορούς και φαγητό και γλυκό (αδυναμίες)  τέτοια θέλω...  Θέλω πράγματα ανεβασμένα... 

Κοπέλες μου δεν θέλω να ναι συμπτώματα πάλι "καταφαντασια"  αλλά το βράδυ (μεσάνυχτα)  πήγα τουαλέτα και είδα στο εσώρουχο μια πολύ μικρή κουκιδα αίμα ίσα ίσα που φαινόταν λέω μπας και έρθει η ακατανόμαστη και μετά τίποτα.

 Το περίεργο είναι ότι δεν πονάει στήθος (εμένα πονάει μια βδομάδα πριν την ακατανόμαστη)  

Πόνοι στην κοιλιά έχω και φεύγουν όπως και τραβηγματα (αυτά όμως τα χω και στην περίοδο γρρρρρ θα μας τρελάνει το σώμα μας)

Ελα ρε καρντασι και γυρναω τη σουβλα απο τη χαρα μου!!!!!!!!!! Αιματακι... και λίγο.... χμ..... μου φαινεται εισαι σε καλό δρόμο!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι! Στο ευχομαι να τα κατάφερες!!!!!! Εγω σήμερα είμαι καλύτερα απο ποναλάκια... χθες βραδι πονουσα πολύ, είχα κραμπες στη μητρα... σημερα πιο ηρεμα! Πότε περιμένεις να αδιαθετησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κατερινάκι δώσε μου λίγη και μένα σκόνη αισιοδοξίας.....γιατί κάτι μου λέει πως εγώ θα αργήσω λίγο ακόμα.........ο στόχος μου για τα Χριστούγεννα απέτυχε.......επόμενη γιορτή το Πασχα! χαχα....ας προσευχηθώ λοιπόν το Πάσχα να έχω φουσκωμένη κοιλίτσα και να τρώω αρνάκι και κοκορέτσι για δύο!!!!! 

 

@Παρασκευαιδου πότε (Δε) περιμένεις την ακατανόμαστη?? Ξου, ξου να μην έρθει!!!! 

@peacock μείνε εσύ έγκυος και θα έρθω εγώ να σου πω κανά δυό προσευχούλες και θα είσαι περδίκι!!

Δεν την περιμένω στις 02.01 αλλά θα κάνω το τεστ 31.12 βρήκα τη γυναικολόγο και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα λόγω που πήρα χάπια και έκανα την ένεση.  (πάνω από 10 μέρες είμαι οκ) 

Ποιο Πάσχα καλέ... Τον άλλον μήνα θα είσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ελα ρε καρντασι και γυρναω τη σουβλα απο τη χαρα μου!!!!!!!!!! Αιματακι... και λίγο.... χμ..... μου φαινεται εισαι σε καλό δρόμο!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι! Στο ευχομαι να τα κατάφερες!!!!!! Εγω σήμερα είμαι καλύτερα απο ποναλάκια... χθες βραδι πονουσα πολύ, είχα κραμπες στη μητρα... σημερα πιο ηρεμα! Πότε περιμένεις να αδιαθετησεις?

Και εγώ θέλω την σκόνη αισιοδοξίας...  Έτσι πρέπει να ήμαστε..  

Στις 02.01. ... Έχω μέλλον αλλά δεν κρατιέμαι 31.12 θα κάνω το τεστ..  Τρελή μαζόχα είμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κατερινάκι δώσε μου λίγη και μένα σκόνη αισιοδοξίας.....γιατί κάτι μου λέει πως εγώ θα αργήσω λίγο ακόμα.........ο στόχος μου για τα Χριστούγεννα απέτυχε.......επόμενη γιορτή το Πασχα! χαχα....ας προσευχηθώ λοιπόν το Πάσχα να έχω φουσκωμένη κοιλίτσα και να τρώω αρνάκι και κοκορέτσι για δύο!!!!! 

 

@Παρασκευαιδου πότε (Δε) περιμένεις την ακατανόμαστη?? Ξου, ξου να μην έρθει!!!! 

@peacock μείνε εσύ έγκυος και θα έρθω εγώ να σου πω κανά δυό προσευχούλες και θα είσαι περδίκι!!

Χαχαχαχα!!!!!!!! Σε φανταζομαι με ρασο να μου διαβαζεις προσευχες και εγω να περπαταω στο ταβανι.... χαχαχαχα!!! Θα είσαι εγκυουλα πριν το Πάσχα... πολύ πολυ συντομα!

Χθες βαρδι που επεσα στο κρεβατι σκεφτόμουν πόσο ωραια θα ηταν να τα καταφερα αυτη τη φορά... στην ιδεα και μόνο πλημμυριζα απο χαρα και ετρεχαν δάκρυα! Ευχομαι όλες μας συντομα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εγώ θέλω την σκόνη αισιοδοξίας...  Έτσι πρέπει να ήμαστε..  

Στις 02.01. ... Έχω μέλλον αλλά δεν κρατιέμαι 31.12 θα κάνω το τεστ..  Τρελή μαζόχα είμαι... 

Κι εγω ίσως το κανω νωρίτερα, το σκεφτόμουν χθες.... κι εγω δε κρατιέμαι!!!!!!!!!! Τουλάχιστον αν ειναι αρνητικό θα το δω νωριτερα και θα ηρεμήσω! Ευχομαι να μην μας ερθει περίοδος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Χαχαχαχα!!!!!!!! Σε φανταζομαι με ρασο να μου διαβαζεις προσευχες και εγω να περπαταω στο ταβανι.... χαχαχαχα!!! Θα είσαι εγκυουλα πριν το Πάσχα... πολύ πολυ συντομα!

Χθες βαρδι που επεσα στο κρεβατι σκεφτόμουν πόσο ωραια θα ηταν να τα καταφερα αυτη τη φορά... στην ιδεα και μόνο πλημμυριζα απο χαρα και ετρεχαν δάκρυα! Ευχομαι όλες μας συντομα!

 

Εγώ στο ευχομαι όχι στην ιδέα... Αλλά στην πραγματικότητα.  Ποτέ περιμένεις εσύ?? Πότε με το καλό θα κάνεις χοριακη ?? 

Όλες οι ζουρλες μαζί ήμαστε...  Χαχαχαχ σ αγαπώ ρε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κατερινάκι δώσε μου λίγη και μένα σκόνη αισιοδοξίας.....γιατί κάτι μου λέει πως εγώ θα αργήσω λίγο ακόμα.........ο στόχος μου για τα Χριστούγεννα απέτυχε.......επόμενη γιορτή το Πασχα! χαχα....ας προσευχηθώ λοιπόν το Πάσχα να έχω φουσκωμένη κοιλίτσα και να τρώω αρνάκι και κοκορέτσι για δύο!!!!! 

 

@Παρασκευαιδου πότε (Δε) περιμένεις την ακατανόμαστη?? Ξου, ξου να μην έρθει!!!! 

@peacock μείνε εσύ έγκυος και θα έρθω εγώ να σου πω κανά δυό προσευχούλες και θα είσαι περδίκι!!

Κοριτσακι μου τι επειμε???αυτο πρεπει να το βάλουμε καλα στο μυαλό μας!!!Να κοιτάμε εκει που θελουμε να παμε!!!αλλιως θα παμε εκει που κοιταμε!!να για να μάθεις σε πασπαλισα ολόκληρη!!!και τωρα θα χρειαστεί να κανεις μπανιο!!!η εορταστική περίοδος τελειώνει μετα του Αη Γιαννιού..προλαβαίνεις??..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Χαχαχαχα!!!!!!!! Σε φανταζομαι με ρασο να μου διαβαζεις προσευχες και εγω να περπαταω στο ταβανι.... χαχαχαχα!!! Θα είσαι εγκυουλα πριν το Πάσχα... πολύ πολυ συντομα!

Χθες βαρδι που επεσα στο κρεβατι σκεφτόμουν πόσο ωραια θα ηταν να τα καταφερα αυτη τη φορά... στην ιδεα και μόνο πλημμυριζα απο χαρα και ετρεχαν δάκρυα! Ευχομαι όλες μας συντομα!

 

θα φοράω ροζ ράσα όμως για να κάνω και μια προσευχούλα άμα λάχει να έχουμε πιάσει τη μπέμπα!!!! Κάτι μου λέει ότι αυτή με το φιογκάκιστα μαλλάκια είναι του γούστου σου!!! :x

 

(ΥΓ: Γερό να είναι και ό,τι να ναι...αλλά να έχουμε μια τοσο δα μικρή προτίμηση...)

888f752705ab5209916e105bd7df4240.jpg

New-born-baby-girl.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν την περιμένω στις 02.01 αλλά θα κάνω το τεστ 31.12 βρήκα τη γυναικολόγο και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα λόγω που πήρα χάπια και έκανα την ένεση.  (πάνω από 10 μέρες είμαι οκ) 

Ποιο Πάσχα καλέ... Τον άλλον μήνα θα είσαι...

Αντε ρε κοριτσάρα μου!!να μας αφήσει καλη γεύση φεύγωντας ο χρόνος!!!καλα αποτελέσματα να εχετε μεσα απο την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου τι επειμε???αυτο πρεπει να το βάλουμε καλα στο μυαλό μας!!!Να κοιτάμε εκει που θελουμε να παμε!!!αλλιως θα παμε εκει που κοιταμε!!να για να μάθεις σε πασπαλισα ολόκληρη!!!και τωρα θα χρειαστεί να κανεις μπανιο!!!η εορταστική περίοδος τελειώνει μετα του Αη Γιαννιού..προλαβαίνεις??..

Μπά πολύ οριακά θα είμαι!! χιχι...την έπιασα τη σκόνη αισιοδοξίας!! χαμογέλασα και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

θα φοράω ροζ ράσα όμως για να κάνω και μια προσευχούλα άμα λάχει να έχουμε πιάσει τη μπέμπα!!!! Κάτι μου λέει ότι αυτή με το φιογκάκι είναι του γούστου σου!!! :x

 

(ΥΓ: Γερό να είναι και ό,τι να ναι...αλλά να έχουμε μια τοσο δα μικρή προτίμηση...)

888f752705ab5209916e105bd7df4240.jpg

New-born-baby-girl.jpg

Αχ!!!!!!!!!!!!! Τι πλασματαρες ειναι αυτες!!!!!!! Φταιω τωρα να αρχισω να δαγκωνω την οθονη αφου δε μπορω να δαγκωσω μαγουλίνια???? Θα σπασω τα δοντακια μου και θα φταις... :P

Poz ράσα??? Πολυ τρανσέξουαλ παπάς μου κανει.... βλέπω να δαιμονίζομαι κι αλλο... χαχαχαχαχααχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κι εγω ίσως το κανω νωρίτερα, το σκεφτόμουν χθες.... κι εγω δε κρατιέμαι!!!!!!!!!! Τουλάχιστον αν ειναι αρνητικό θα το δω νωριτερα και θα ηρεμήσω! Ευχομαι να μην μας ερθει περίοδος....

Να μην σας έρθει κοριτσακι μου!!!να πάρει τα οργή και τα βουνά!!!αντε να βάλουμε ολες τα δυνατά μας να στείλουμε θετική ενέργεια!!!ΜΟΝΟ θετικές σκέψεις..για όσες περιμένουν αποτελέσματα..για όσες τωρα προσπαθούν..για όσες τωρα αδιαθέτησα και με το νεο έτος ξεκινούν νεα ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ προσπάθεια!!!φούσκες να μας βρει ΟΛΕΣ το 2017 κοριτσαρες μουυυυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μπά πολύ οριακά θα είμαι!! χιχι...την έπιασα τη σκόνη αισιοδοξίας!! χαμογέλασα και πάλι!

Δεν πειράζει..ο πρώτος μήνας του νέου έτους ειναι ο καλύτερος μήνας για νεα ξεκινήματα!!!να μας έρθουν ολα οπως τα θελουμε κοριτσια μου όμορφα γιατι το αξίζουμε!!

ψαιρομαι πολυ που χαμογελασες εστω και λιγο..μην απογοητεύεσαι..σκεψου μονο πως η καλύτερη περίοδος για να διανύσεις εγκυμοσυνη ειναι το καλοκαίρι..και να γεννήσεις πριν τα μεγάλα κρύα και τις αρρώστιες!!!στοχος ο Γενάρης λοιπον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγώ στο ευχομαι όχι στην ιδέα... Αλλά στην πραγματικότητα.  Ποτέ περιμένεις εσύ?? Πότε με το καλό θα κάνεις χοριακη ?? 

Όλες οι ζουρλες μαζί ήμαστε...  Χαχαχαχ σ αγαπώ ρε... 

Καρντασάκι και σε σενα το ευχομαι 31/12 να κανεις τη χοριακή σου και να είναι ΘΕΤΙΚΗ!!!!!!! 07/01 μου ειχε πει ο γιατρός αν δεν αδιαθετησω να κανω χοριακή.... 06/01 είναι των Φωτων - αργία, οπότε θα πάω στις 05/01!..... Χαχαχα κι εγω γλυκακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα... Γέλασα κοριτσάκια μου

Κατερίνακι εσύ ποτέ δεν την περιμένεις... 

Εμείς όλες θα κάνουμε σύντομα γλέντι και αυτές οι χαζές ακατανόμαστες δεν είναι καλεσμένες..

ΜΙΑ ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΕΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ Η ΚΑΚΙΑ Η ΑΚΑΤΑΝΌΜΑΣΤΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ 9ΜΗΝΕΣ.. Εύχομαι όλες το καινούριο έτος να ήμαστε εγκυουλες και να μιλάμε τι πρέπει να τρώμε για την υγεία του μωρού μας. 

Κοριτσάκια μου κάπου διάβαζα και για το τσιγάρο πόσο κακό κάνει στη υγεία του μωρού..  Όσες καπνίζετε προσπαθήστε όσο μπορείτε να το κόψετε ξέρω είναι δύσκολο αλλά για την υγεία του μωρού σας που θα έρθει πολύ σύντομα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καρντασάκι και σε σενα το ευχομαι 31/12 να κανεις τη χοριακή σου και να είναι ΘΕΤΙΚΗ!!!!!!! 07/01 μου ειχε πει ο γιατρός αν δεν αδιαθετησω να κανω χοριακή.... 06/01 είναι των Φωτων - αργία, οπότε θα πάω στις 05/01!..... Χαχαχα κι εγω γλυκακι μου!

Μακαρι κοριτσάκι μου.. Μακάρι να είσαι και εσύ με μια τεράστια χοριακη.. Χχαχχαχαχα φαντάζεσαι να είναι πραγματικότητα..  μαζί ίδιες ημερομηνίες θα γεννήσουμε... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν πειράζει..ο πρώτος μήνας του νέου έτους ειναι ο καλύτερος μήνας για νεα ξεκινήματα!!!να μας έρθουν ολα οπως τα θελουμε κοριτσια μου όμορφα γιατι το αξίζουμε!!

ψαιρομαι πολυ που χαμογελασες εστω και λιγο..μην απογοητεύεσαι..σκεψου μονο πως η καλύτερη περίοδος για να διανύσεις εγκυμοσυνη ειναι το καλοκαίρι..και να γεννήσεις πριν τα μεγάλα κρύα και τις αρρώστιες!!!στοχος ο Γενάρης λοιπον!!!!

αχ ναι!! είναι και πιο ωραία τα ρούχα της εγκυμοσύνης το  καλοκαίρι.....αγαπημένη η σαλοπέτα τζιν ας πούμε με αμάνικο μπλουζάκι και άνετο al star! μαλλάκια ψηλά, γυαλάκια και ένα παγωτό στο χέρι!!!! ναι καλέ καλύτερα το καλοκαίρι.............ασε που αμα γεννηθεί καλοκαιράκι το μωρο θα βγάζω τα μπουτάκια του έξω πιο εύκολα!!! χιχιχι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

αχ ναι!! είναι και πιο ωραία τα ρούχα της εγκυμοσύνης το  καλοκαίρι.....αγαπημένη η σαλοπέτα τζιν ας πούμε με αμάνικο μπλουζάκι και άνετο al star! μαλλάκια ψηλά, γυαλάκια και ένα παγωτό στο χέρι!!!! ναι καλέ καλύτερα το καλοκαίρι.............ασε που αμα γεννηθεί καλοκαιράκι το μωρο θα βγάζω τα μπουτάκια του έξω πιο εύκολα!!! χιχιχι  

Χαχαχαχα...Την έχεις την εικόνα... Αρα σε βλέπω να με την κοιλιά Αυγούστο και να με φωνάζεις να σου κάνω αέρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχχα... Γέλασα κοριτσάκια μου

Κατερίνακι εσύ ποτέ δεν την περιμένεις... 

Εμείς όλες θα κάνουμε σύντομα γλέντι και αυτές οι χαζές ακατανόμαστες δεν είναι καλεσμένες..

ΜΙΑ ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΕΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ Η ΚΑΚΙΑ Η ΑΚΑΤΑΝΌΜΑΣΤΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ 9ΜΗΝΕΣ.. Εύχομαι όλες το καινούριο έτος να ήμαστε εγκυουλες και να μιλάμε τι πρέπει να τρώμε για την υγεία του μωρού μας. 

Κοριτσάκια μου κάπου διάβαζα και για το τσιγάρο πόσο κακό κάνει στη υγεία του μωρού..  Όσες καπνίζετε προσπαθήστε όσο μπορείτε να το κόψετε ξέρω είναι δύσκολο αλλά για την υγεία του μωρού σας που θα έρθει πολύ σύντομα.  

Κοπελαρα μου εγω ΔΕΝ την περίμενα ανήμερα Χριστούγεννα..αλλα ηρθε..και κράτησε δυο μερες..(δυο μερες μονοοοοο)..αγχώθηκα για να ειμαι ειλικρινής λεω,ρε συ μηπως ειμαι έγκυος και ξεκινησα και ενέσεις?.εκανα τεστ όμως σημερα το πρωι και βγηκε αρνητικό..οποτε τωρα παραμένω στο προγραμμα..και ανυπομονώ για την συνέχεια..περνώ serpafar..και parlodel(για την προλακτινη που μου βγηκε τσιμπημένη) και εκανα προχθές ένεση bemfola και χω σημερα και άλλες δυο ενέσεις..το πιο ακριβό δωρο που εχω κανει ποτε στον εαυτό μου..αλλα αξιζει!!ελπιζω να μην χρειαστούν άλλες ενέσεις..γιατι μετα..δεν θα εχουμε..αλλα ειπαμε..με αυτήν την προσπάθεια εμεις θα το πετύχουμε!!!και σεις κοριτσακια μου το εχετε πετύχει ήδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

αχ ναι!! είναι και πιο ωραία τα ρούχα της εγκυμοσύνης το  καλοκαίρι.....αγαπημένη η σαλοπέτα τζιν ας πούμε με αμάνικο μπλουζάκι και άνετο al star! μαλλάκια ψηλά, γυαλάκια και ένα παγωτό στο χέρι!!!! ναι καλέ καλύτερα το καλοκαίρι.............ασε που αμα γεννηθεί καλοκαιράκι το μωρο θα βγάζω τα μπουτάκια του έξω πιο εύκολα!!! χιχιχι  

Η καλύτερη εγκυμοσυνη σου λεω!!αερινα φορεματακια να δροσιζομαστε..και το παγωτο εννοειτε!!!!και γυμνή τριγυρνάς στο σπιτι αμα θες!!!οχι να γεννήσεις μες το καταχείμωνο να φοβάσαι να έρθει ενας ανθρωπος στο σπιτι μην κολλήσει τιποτα το μωρο!!τιποτα μεχρι τέλη Σεπτέμβρη πρεπει να εχουμε γεννήσει!!ΤΕΛΟΣ!!δεν σηκώνω κουβέντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελαρα μου εγω ΔΕΝ την περίμενα ανήμερα Χριστούγεννα..αλλα ηρθε..και κράτησε δυο μερες..(δυο μερες μονοοοοο)..αγχώθηκα για να ειμαι ειλικρινής λεω,ρε συ μηπως ειμαι έγκυος και ξεκινησα και ενέσεις?.εκανα τεστ όμως σημερα το πρωι και βγηκε αρνητικό..οποτε τωρα παραμένω στο προγραμμα..και ανυπομονώ για την συνέχεια..περνώ serpafar..και parlodel(για την προλακτινη που μου βγηκε τσιμπημένη) και εκανα προχθές ένεση bemfola και χω σημερα και άλλες δυο ενέσεις..το πιο ακριβό δωρο που εχω κανει ποτε στον εαυτό μου..αλλα αξιζει!!ελπιζω να μην χρειαστούν άλλες ενέσεις..γιατι μετα..δεν θα εχουμε..αλλα ειπαμε..με αυτήν την προσπάθεια εμεις θα το πετύχουμε!!!και σεις κοριτσακια μου το εχετε πετύχει ήδη!!!!

Να μη χρειαστεί άλλο ακριβό δώρο για σένα αλλά για το μπουμπούκι σου..  Τελικά δεν έγινε με εκείνο που έλεγες ? Με ένα φαρμακείο ? Ρε πώς πατάνε στην ανάγκη μας... Γρρρρρ νευριάζω. 

Αλλά σύντομα θα φτιάξει και η προλακτινη και θα τα καταφέρεις και θα λες...ρε συ αυτό ήταν μόνο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μακαρι κοριτσάκι μου.. Μακάρι να είσαι και εσύ με μια τεράστια χοριακη.. Χχαχχαχαχα φαντάζεσαι να είναι πραγματικότητα..  μαζί ίδιες ημερομηνίες θα γεννήσουμε... ? 

Αυτό θα ήταν τελειο!!!!!!!!!!! Μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,τι σημασία εχει..οι μισές έγκυες Δεκέμβρη..οι άλλες μισές τον Γενάρη..πάνω κάτω ολες ταυτόχρονα θα το διανύσουμε το θαύμα μας..και ταυτόχρονα θα γεννάμε!!ε,ρε χαμος θα γίνει..θα λεμε σε λιγο καιρό ολες..πόσες αναγούλες εχουμε,πόσες λιγουρες..σε πιο πλευρό μπορουμε να κοιμηθούμε..χαμος θα γίνει..τι καλαααααααα...πολυ χαιρομαι!!θα γκρινιάζω στον αντρα μου και δεν θα μπορει να μου πει τιποτα!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια μου,τι σημασία εχει..οι μισές έγκυες Δεκέμβρη..οι άλλες μισές τον Γενάρη..πάνω κάτω ολες ταυτόχρονα θα το διανύσουμε το θαύμα μας..και ταυτόχρονα θα γεννάμε!!ε,ρε χαμος θα γίνει..θα λεμε σε λιγο καιρό ολες..πόσες αναγούλες εχουμε,πόσες λιγουρες..σε πιο πλευρό μπορουμε να κοιμηθούμε..χαμος θα γίνει..τι καλαααααααα...πολυ χαιρομαι!!θα γκρινιάζω στον αντρα μου και δεν θα μπορει να μου πει τιποτα!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα...

Καμία σημασία ίσα ίσα λείπαμε οποία θα είναι μια μέρα πιο νωρίς από μένα χαχχαχα θα την ζαλίσω στις ερωτήσεις.. Πως έκανε αυτό πώς έκανε εκείνο..  Είναι ερωτησουλατζου.. Ρωτάω πολλά σαν τα παιδιά. Οπότε από τώρα θα την ευχηθώ καλή υπομονή που θα με αντέξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια το εκανα συμφωνια... Αυγουστο θα γεννήσω, δε θα παει Σεπτεμβριος γιατί θα βγει Παρθενος το παιδί και καθότι Ιχθείς εγω δε θα ταιριάζουμε! χαχαχαχα!!! Εχω και το χάρισμα της Λίτσα Πατερα παναθεμα με.. εμενα και την ομορφια μου!
χαχαχα!!!

Είμαι αισιόδοξη... το 2017 ειναι η χρονια μας...

Χαίρομαι που είστε στη ζωή μου κορίτσια! Μου κάνετε καλό!

ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...