Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

@Κατερινάκι/only love μονο με αγάπη οπως το λες! Δεν πέφτω αλήθεια ειμαι κολώνα! Εχω άλλο σκεπτικό ολα γίνονται για να γίνονται έχουμε ακούσει θαύματα και πραγματα! Εαν θελει εκει ψηλά σίγουρα θα έρθει ! Εαν δεν θελει παλι για κάποιο λογο θα ειναι ! Ψυχολογία αριστοτατη !???άρα ισως εγω απλώσω τα χερια μου για οποία χρειαστεί ! 

Κοιτα..και γω σουπερ μπήκα..αλλα πριν λίγες μερες παίρνοντας τα αρνητικά αποτελέσματα της πρώτης προσπάθειας με χαπια και ενέσεις,επεσα..και έκλαψα και αναρωτήθηκα γιατι??και απο ολα!!!ευτυχως συνήλθα γρήγορα..σε αυτο έπαιξαν ρόλο φυσικά τα αξιολάτρευτα πλάσματα εδωμεσα και μετα η επιστροφή του αντρα μου που έλειπε εκείνες τις μερες..χωρις τα λογια που "άκουσα" που ενιωσα πως ηταν φροντίδα στην πληγή μου,δεν ξέρω ποσο θα μου έπαιρνε να ξανασηκωθω..(γιατι παντα σηκωνομαςτε!!!)Γίαυτο λεω πως τα κοριτσια εδωμεσα Τα ΑΓΑΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καμια  η εξωμητριος ηταν φυσιολογικα 

Τόσες προσπάθειες και δεν πέτυχε καμια ρε γαμωτο γιατι?τι σας εχει πει ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Συνεχόμενα τέσσερις με σερπαφαρ κ αυτο το μηνα τα φεμαρα! Και φυςικα πρεγνυλ! Τις προηγούμενες ηταν ενα αυγουλακια κ πήρα 5000 πρεγνυλ κ αυτο το μηνα δυο των 5000 γιατί ξεπετάχτηκαν τρια τα μωρά μου??

Επειδη δεν ξέρω,οι μονάδες της pregnyl αυξάνονται οταν εχεις περισσότερα απο ενα ωοθηλακιο?σε ρωταω γιατι εγω στον κύκλο αυτον που πέρασε,εκανα 4,με σερπαφαρ και ενέσεις και την 10η μερα εκανα 5000 pregnyl..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Επειδη δεν ξέρω,οι μονάδες της pregnyl αυξάνονται οταν εχεις περισσότερα απο ενα ωοθηλακιο?σε ρωταω γιατι εγω στον κύκλο αυτον που πέρασε,εκανα 4,με σερπαφαρ και ενέσεις και την 10η μερα εκανα 5000 pregnyl..

Νομίζω ότι είναι στη κρίση του γιατρού... εγω σταθερά ενα ωάριο αλλά και τις δυο φορές που έκανα pregnyl 5000 ήταν δυο σκόνες σε ενα διαλύτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Νομίζω ότι είναι στη κρίση του γιατρού... εγω σταθερά ενα ωάριο αλλά και τις δυο φορές που έκανα pregnyl 5000 ήταν δυο σκόνες σε ενα διαλύτη.

Εμενα μου έγραψε τη δευτερη χθες,παλι 5000 μονάδες ειναι..μια σκονη σε ενα διαλυτη..τι να πεις..Σάμπως βγάζουμε ακρη?πρεπει να αποκτήσεις ιατρικές γνώσεις για να δεις πως το αντιμετωπίζει ο γιατρός..Ξερεις τι εγκυκλοπαίδειες άνοιξα μολις μου έδωσε ο γιατρός την αγωγή για να κατανοήσω ολο το μηχανισμό μας πως λειτουργει,και τι θελει να πετύχει ο γιατρός με τα φαρμακα..Τωρα στα γεράματα θα παω να δώσω πανελλήνιες..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εμενα μου έγραψε τη δευτερη χθες,παλι 5000 μονάδες ειναι..μια σκονη σε ενα διαλυτη..τι να πεις..Σάμπως βγάζουμε ακρη?πρεπει να αποκτήσεις ιατρικές γνώσεις για να δεις πως το αντιμετωπίζει ο γιατρός..Ξερεις τι εγκυκλοπαίδειες άνοιξα μολις μου έδωσε ο γιατρός την αγωγή για να κατανοήσω ολο το μηχανισμό μας πως λειτουργει,και τι θελει να πετύχει ο γιατρός με τα φαρμακα..Τωρα στα γεράματα θα παω να δώσω πανελλήνιες..!!!

Μην τα ψειρίζεις πολύ... ασ' το... δεν είμαστε γιατροί..αυτοί κατι παραπανω θα ξερουν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μην τα ψειρίζεις πολύ... ασ' το... δεν είμαστε γιατροί..αυτοί κατι παραπανω θα ξερουν! :)

Οχι αυτο το εκανα για να κατανοήσω τι προσπαθεί να πετύχει με τα χαπια και τις ενέσεις..Αν το διαβάσεις,ειναι πραγματικά εκπληκτικό..Το τι μηχανισμό εχουμε εννοω..τρομερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Οχι αυτο το εκανα για να κατανοήσω τι προσπαθεί να πετύχει με τα χαπια και τις ενέσεις..Αν το διαβάσεις,ειναι πραγματικά εκπληκτικό..Το τι μηχανισμό εχουμε εννοω..τρομερό!!!

Καλά ναι όντως η γυναικα έχει τρομερό οργανισμό...

Χαλαρά - τσαχπινιά - χαμόγελο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλά ναι όντως η γυναικα έχει τρομερό οργανισμό...

Χαλαρά - τσαχπινιά - χαμόγελο

Ειμαστε μοναδικές ρε παιδί μου.,τι να πεις!!!γιατι η καθε μια εχει τα δικά της προσωπικά στοιχεία στον οργανισμό που την καθιστούν Μοναδική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοιτα..και γω σουπερ μπήκα..αλλα πριν λίγες μερες παίρνοντας τα αρνητικά αποτελέσματα της πρώτης προσπάθειας με χαπια και ενέσεις,επεσα..και έκλαψα και αναρωτήθηκα γιατι??και απο ολα!!!ευτυχως συνήλθα γρήγορα..σε αυτο έπαιξαν ρόλο φυσικά τα αξιολάτρευτα πλάσματα εδωμεσα και μετα η επιστροφή του αντρα μου που έλειπε εκείνες τις μερες..χωρις τα λογια που "άκουσα" που ενιωσα πως ηταν φροντίδα στην πληγή μου,δεν ξέρω ποσο θα μου έπαιρνε να ξανασηκωθω..(γιατι παντα σηκωνομαςτε!!!)Γίαυτο λεω πως τα κοριτσια εδωμεσα Τα ΑΓΑΠΩ

Φυςικα απο την στιγμή που νοιωθεις ετσι! Εγω σαν χαρακτήρας ειμαι πιο σκληρή και ρεαλίστρια μου αρέσει να εχω Τέτα τετ επαφές με ανθρώπους  ωραιο το εικονικό αλλα δεν αρκούμαι με αυτο ! Αλλα μου αρέσει Μα ανταλλάζω απόψεις και γνώσεις ! Πρεπει να ειμαςτε κοντα με τους γύρω μας την οικογένεια μας εκει βρίσκετε η γαλήνη σε μια αγκαλιά ! Να συζητάς ! Να τα λες ολα !!!!εγω με την μητέρα μου και δυο φίλους γελάω πολυ στη ζωη μου παλιότερα για να φτάσω εδω πέρας δύσκολα .. μίλησα σε ψυχολόγο έγινα καλα και απο τοτε δε με ΙΧ ει τιποτα με προσευχή δεν φοβάμαι τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα, μετα απο την απογοητευση και 2 ημερες εργασιοθεραπεια μπηκα και παλι.. θελω λοιπον να σας πω οσο γινετε ποιο συντομα τη δικη μου ιστορια. Στα 23 παντρευτικα 1η φορα και απο τα 22 εως τα 26 μου προσπαθουσα για παιδακι χωρις καποιο προβλημα αλλα και χωρις αποτελεσμα. Οταν σταματησα  τις προσπαθειες κι ειπα δε πειραζει εχω χρονια μπροστα μου ν αγχωθω μεσα σε 2 μηνες ηρθε η εγκυμοσυνη κι εχω τωρα 1 γιο 14 ετων. Μετα που ηθελα και το 2ο...τιποτα για 10 χρονια. Το ειχα λοιπον παρει αποφαση οτι αλλα παιδια δεν κανω κι ετσι συνεχισα να ζω τη ζωη μου μονη μου πλεον με τον γιο μου. Τον 1ο χρονο γνωρημιας με τον τωρινο μου συζηγο μετα απο 1 "ατυχημα" ημουν εγκυος. Τρελλαθηκα. Η στιγμη ομως ηταν η πλεον ακατσλληλη για παιδι κι ετσι εκανα ισως το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου....καταλαβαινετε, ουτε να το πω δε μπορω. Τωρα μετα απο 3 χρονια μαζι κσι παντρεμενοι, με ενεσεις και προγραμματισμο παλι δε μενω εγκυος. Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ολα αυτα ειπα γιατι μηπως τελικα πρεπει ολες μας με προβλημα ή χωρις να μην αγχωνομαστε και τοτε θα ερθει? Τα λεω για να τ ακουω κι εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

Φυςικα απο την στιγμή που νοιωθεις ετσι! Εγω σαν χαρακτήρας ειμαι πιο σκληρή και ρεαλίστρια μου αρέσει να εχω Τέτα τετ επαφές με ανθρώπους  ωραιο το εικονικό αλλα δεν αρκούμαι με αυτο ! Αλλα μου αρέσει Μα ανταλλάζω απόψεις και γνώσεις ! Πρεπει να ειμαςτε κοντα με τους γύρω μας την οικογένεια μας εκει βρίσκετε η γαλήνη σε μια αγκαλιά ! Να συζητάς ! Να τα λες ολα !!!!εγω με την μητέρα μου και δυο φίλους γελάω πολυ στη ζωη μου παλιότερα για να φτάσω εδω πέρας δύσκολα .. μίλησα σε ψυχολόγο έγινα καλα και απο τοτε δε με ΙΧ ει τιποτα με προσευχή δεν φοβάμαι τιποτα!!!

Σαν να με ακουω..και γω πρωτη φορά το κανω αυτο..λίγοι οι κοντινοί μου ανθρωποι..θα δεις στην πράξη αυτο που σου περιγράφω..τα κοριτσια εδωμεσα λειτουργούν με ανιδιοτέλεια..πράγμα σπάνιο στις μερες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σαν να με ακουω..και γω πρωτη φορά το κανω αυτο..λίγοι οι κοντινοί μου ανθρωποι..θα δεις στην πράξη αυτο που σου περιγράφω..τα κοριτσια εδωμεσα λειτουργούν με ανιδιοτέλεια..πράγμα σπάνιο στις μερες μας..

Άψογα λοιπον χαίρομαι πολυ Γτ δυσκολεύτηκα να αποφασίσω να γράψω ! Λέω αφού διαβάζεις διαφορά Γτ να μην γραφεις τις σκέψεις σου κ ετσι χτες το βραδι έγραψα!?Απο που εισαι; Αθήνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Άψογα λοιπον χαίρομαι πολυ Γτ δυσκολεύτηκα να αποφασίσω να γράψω ! Λέω αφού διαβάζεις διαφορά Γτ να μην γραφεις τις σκέψεις σου κ ετσι χτες το βραδι έγραψα!?Απο που εισαι; Αθήνα; 

Ναι απο Αθήνα ειμαι,Ηρακλειο Αττικης αν ξερεις..ΕΣΥ απο που εισαι?(μας εχεις πει ηλικια και δεν θυμάμαι?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μανούσου είπε:

Κοριτσια καλησπερα, μετα απο την απογοητευση και 2 ημερες εργασιοθεραπεια μπηκα και παλι.. θελω λοιπον να σας πω οσο γινετε ποιο συντομα τη δικη μου ιστορια. Στα 23 παντρευτικα 1η φορα και απο τα 22 εως τα 26 μου προσπαθουσα για παιδακι χωρις καποιο προβλημα αλλα και χωρις αποτελεσμα. Οταν σταματησα  τις προσπαθειες κι ειπα δε πειραζει εχω χρονια μπροστα μου ν αγχωθω μεσα σε 2 μηνες ηρθε η εγκυμοσυνη κι εχω τωρα 1 γιο 14 ετων. Μετα που ηθελα και το 2ο...τιποτα για 10 χρονια. Το ειχα λοιπον παρει αποφαση οτι αλλα παιδια δεν κανω κι ετσι συνεχισα να ζω τη ζωη μου μονη μου πλεον με τον γιο μου. Τον 1ο χρονο γνωρημιας με τον τωρινο μου συζηγο μετα απο 1 "ατυχημα" ημουν εγκυος. Τρελλαθηκα. Η στιγμη ομως ηταν η πλεον ακατσλληλη για παιδι κι ετσι εκανα ισως το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου....καταλαβαινετε, ουτε να το πω δε μπορω. Τωρα μετα απο 3 χρονια μαζι κσι παντρεμενοι, με ενεσεις και προγραμματισμο παλι δε μενω εγκυος. Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ολα αυτα ειπα γιατι μηπως τελικα πρεπει ολες μας με προβλημα ή χωρις να μην αγχωνομαστε και τοτε θα ερθει? Τα λεω για να τ ακουω κι εγω....

Ολα γίνονται για κάποιο λόγο,μην σκέφτεσαι τι εχει γίνει..να σκέφτεσαι οτι θελεις να γίνει στο μέλλον..να χαιρεσε το παιδάκι σου και πρωτα ο θεος θα έρθει και ενα ακομα και θα σας τρελάνει για τα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Άψογα λοιπον χαίρομαι πολυ Γτ δυσκολεύτηκα να αποφασίσω να γράψω ! Λέω αφού διαβάζεις διαφορά Γτ να μην γραφεις τις σκέψεις σου κ ετσι χτες το βραδι έγραψα!?Απο που εισαι; Αθήνα; 

Ειμαι στον Χολαργό και ειμαι 33 ετωνετών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ειμαι στον Χολαργό και ειμαι 33 ετωνετών

Εγω ειμαι στα 32(και καπου εδω κλαιω...)και οπως σου ειπα απο ηρακλειο..ο γιατρός που σε παρακολουθεί που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η karen είπε:

Σ ευχαριστω Κατερινα μου και εσυ οτι καλυτερο και ολες σας!Μακαρι να ηξερα τι φταιει,εχω μια σαλπιγγα και αυτη υπολειτουργει η αλλη ειναι αφαιρεμενη λογου εξωμητριου

 

Ξερεις τι μου κανει εντύπωση?εχω μια ξαδερφη που εχει χάσει στην εφηβεία τη μια της σαλπιγγα(ακριβως απο τι δεν γνωρίζω) και πριν τρια χρονια παντρεύτηκε και έβαλε μπρος για παιδί..έμεινε έγκυος αλλα ηταν εξωμητριο και ετσι χάθηκε και η αλλη σάλπιγγα..οποτε έκαναν εξωσωματικη..και επιασε με την πρωτη...της έβαλαν δυο,αλλα έμεινε το ενα..και αυτη τη στιγμή εχει εναν κοριτσαρο τεσσάρων μηνων..Θα μου πεις παίζουν πολλα πράγματα ρόλο,αλλα μου κανει εντύπωση..τόσες προσπάθειες και ουτε μια φορά εγκυμοσυνη??για θρομβοφιλια εχεις κανει εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω ειμαι στα 32(και καπου εδω κλαιω...)και οπως σου ειπα απο ηρακλειο..ο γιατρός που σε παρακολουθεί που ειναι?

Ειναι απέναντι απο το Ιπποκράτειο βασίλισσης Σοφίας ταξιδεύω συχνά κ ετσι χρειαζετε να πηγαίνω και σε άλλους οποτε εχω απόψεις και ετσι δεν μπορει να με εκμεταλλευτούν Γτ ξέρει οτι θα το δει κ αλλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ειναι απέναντι απο το Ιπποκράτειο βασίλισσης Σοφίας ταξιδεύω συχνά κ ετσι χρειαζετε να πηγαίνω και σε άλλους οποτε εχω απόψεις και ετσι δεν μπορει να με εκμεταλλευτούν Γτ ξέρει οτι θα το δει κ αλλος 

Εχεις μέτρο σύγκρισης και αυτο ειναι πολυ καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εχεις μέτρο σύγκρισης και αυτο ειναι πολυ καλο!!!

Ναι ειναι καλο αν εξαιρέσεις οτι ανοίγω τα πόδια μου δεξια κ αριστερα! Εχω αποκτήσει άνεση πλεον????ειμαι σίγουρη ομως πως δεν θα χρειαστεί να το κανω για πολυ ακομα ! Ουτε κι εσεις! Κάτι άλλο που θελω να ρωτησω εχει φτάσει καποια σε εγκυμοσυνη; ειχε τα ίδια συμπτώματα με περιοδο; 

οπως επισης μετα την ένεση τρεις μερες πως ειστε; εγω όταν ταρακουνιέμαι πχ σε μηχανή λακούβες η στο στεπ νοιωθει ενόχληση χαμηλά έντονα πεντε μερες μετα μου περνάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ναι ειναι καλο αν εξαιρέσεις οτι ανοίγω τα πόδια μου δεξια κ αριστερα! Εχω αποκτήσει άνεση πλεον????ειμαι σίγουρη ομως πως δεν θα χρειαστεί να το κανω για πολυ ακομα ! Ουτε κι εσεις! Κάτι άλλο που θελω να ρωτησω εχει φτάσει καποια σε εγκυμοσυνη; ειχε τα ίδια συμπτώματα με περιοδο; 

οπως επισης μετα την ένεση τρεις μερες πως ειστε; εγω όταν ταρακουνιέμαι πχ σε μηχανή λακούβες η στο στεπ νοιωθει ενόχληση χαμηλά έντονα πεντε μερες μετα μου περνάει 

Εχουμε την μαμάκα μας εδω @Lisaki 80 θα λύσεις τις πορείες του κοριτσιού?και η πεταλουδιτσα μας ειχε μια βιοχημική πριν λίγους μήνες..τα συμπτώματα απο οτι λενε ειναι ίδια με της περιόδου,τραβήγματα στη μήτρα,πονάκια,η αυξημένη θερμοκρασία,πρήξιμο στο στήθος,πονο στη μέση..η και τιποτα απο οοοολα αυτα..καθε γυναικα ειναι διαφορετική..τωρα για την ένεση,εγω δεν καταλαβα κατι,μονο την επόμενη μερα ειχα ενα πράγμα σαν κάψιμο στη δεξιά σάλπιγγα για λιγο..ειχα απιστευτο πρήξιμο απο τις ενέσεις LH που ειχα κανει και τρομερές ενοχλησεις γενικα στην κοιλιά σε ολη τη διαδικασια(ισως και απο το έντερο)...Γενικα περνάμε πολυ καλα ε?.?αχαχαχχα...

Δεν θα πάρει πολυ καιρό ακομα..το χουμε πει πολλές φορές με τα κοριτσια..με τη βοήθεια του θεού το 2017 θα ειναι η χρονια που θα μας κανει μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ναι ειναι καλο αν εξαιρέσεις οτι ανοίγω τα πόδια μου δεξια κ αριστερα! Εχω αποκτήσει άνεση πλεον????ειμαι σίγουρη ομως πως δεν θα χρειαστεί να το κανω για πολυ ακομα ! Ουτε κι εσεις! Κάτι άλλο που θελω να ρωτησω εχει φτάσει καποια σε εγκυμοσυνη; ειχε τα ίδια συμπτώματα με περιοδο; 

οπως επισης μετα την ένεση τρεις μερες πως ειστε; εγω όταν ταρακουνιέμαι πχ σε μηχανή λακούβες η στο στεπ νοιωθει ενόχληση χαμηλά έντονα πεντε μερες μετα μου περνάει 

Καλησπερα κοπελα μου!Διαφερουν εννοειται τα συμπτωματα απο γυναικα σε γυναικα.Αλλες τα εχουν ολα,αλλες λιγα,αλλες τιποτα απολυτως.Απο προσωπικη εμπειρια θα σου πω οτι ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα με αυτα της περιοδου.Πονοι χαμηλα στην κοιλια,πονοι στη μεση,πρηξιμο στηθους και τρομερη ευαισθησια στο αγγιγμα και μονο.Για τις ενεσεις δε γνωριζω να σου πω.Εισαι στις προσπαθειες αυτον τον καιρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia! Egw opws exw ksana pei den eixa k den exw kanena syptwma oute periodou oute egkymosynis. Ta symptwmata vasika irthan me tin proodo tis egkymosynis. Mpika stin endekati vdomada k exei kamia vdomada p niwthw tin osfrisi mou pio entoni. To stithos m stin arxi itan elafrws prismeno, stin periodo exei tyxei na einai poly pio prismeno k na ponaei, enw enoxliseis sto aggigma mono tis teleytaies dyo treis evdomades. Stin spermategxysi p eixa kanei den eixa kanena symptwma oute apo ta xapia oute apo tin pregnyl. Kathe organismos einai diaforetikos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...