Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ


liz@78

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ . ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ , ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 14ΜΕΡΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ 5ΜΕΡΕΣ. ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΗ ΚΟΚΚΙΝΟ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως σε ατομα με σταθερο κυκλο ειναι εγκυροτατα...μια φιλη μου το εκανε και ηρθε σε επαφη την μερα που της εδειχνε το τεστ για γονιμη εμεινε με την πρωτη εγκυος...στο ευχομαι και σενα ολοψυχα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas!!!

8a i8ela na ma8w poia marka tests wori3ias exete xrisimopoiisei giati agorasa kapoia marka egw k den katalavena ti edeixne..eime apo tin kipro k den 3erw an exoume tis idies markes pou exete eseis stin ellada..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα ότι λέτε για τεστ ωορρηξίας κι ήθελα να σας ρωτήσω: μου έχουν πει για κάποια τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης που παραγγέλνουν από το εξωτερικό, ότι είναι πιο φτηνά από τα ελληνικά κι ότι είναι καλά. Έχετε ακούσει τίποτα σχετικά, τα'χει χρησιμοποιήσει κάποια κοπέλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi crazy mou egw apo to e3wteriko den pira...eime apo tin kipro k pira apo to farmakeio alla den evgaza akri...kati me grammoules pio entones pio anoixtoxrwmes...ena xaos..akousa gia kati test pou an eine i gonimi sou mera vgazei fatsoula xamogelasti...ee ne etsi kati 8a ginei oxi emena grammoules k xrwmata..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...