Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο τεστ ή οχι ?


Elena26

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η darling89 είπε:

Kalimera koritsia molis ksipnisa apo i ora 0830 to proi p kimithika. M ipe ta euxarista o  ximikos!!!!!! I xoriaki m simera bgike 1472 apo 206.2. .  Den to pisteuo. .  Koritsia euxome na pane kala ta pragmata  k stis 3 mas.!! Euxome apo ta vathi tis kardias se ligo kero na exoume stin aggalia mas igiestata ninakia!!!!!! Koritsia tha perimeno enimerosi sas;) sas euxaristw gia tin thetiki sas energia.!!!!  Petalouditsa na ksekourazese opos k si lisaki . . K pano apo ola iremia. . . Tha perimenw nea sas!!!!   ??;)

Μπράβο!!!❤ και άλλο.ενα μωράκι στην παρέα!!! Με το καλό!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η darling89 είπε:

Kalimera koritsia molis ksipnisa apo i ora 0830 to proi p kimithika. M ipe ta euxarista o  ximikos!!!!!! I xoriaki m simera bgike 1472 apo 206.2. .  Den to pisteuo. .  Koritsia euxome na pane kala ta pragmata  k stis 3 mas.!! Euxome apo ta vathi tis kardias se ligo kero na exoume stin aggalia mas igiestata ninakia!!!!!! Koritsia tha perimeno enimerosi sas;) sas euxaristw gia tin thetiki sas energia.!!!!  Petalouditsa na ksekourazese opos k si lisaki . . K pano apo ola iremia. . . Tha perimenw nea sas!!!!   ??;)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσι! .... Σου ευχομαι ολοψυχα και εγω με την σειρα μου σε 9 μηνες απο τωρα να κρατησεις στα χερια σου δυο μικροσκοπικά χερακια και ποδαρακια που θα σου κλεψουν την καρδια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Μπράβο!!!❤ και άλλο.ενα μωράκι στην παρέα!!! Με το καλό!❤

 

στις πριν 21 ώρες, ο/η Sofilia είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσι! .... Σου ευχομαι ολοψυχα και εγω με την σειρα μου σε 9 μηνες απο τωρα να κρατησεις στα χερια σου δυο μικροσκοπικά χερακια και ποδαρακια που θα σου κλεψουν την καρδια.. 

KoritSia m sas euxaristw para poli :):) tora ida ta minimata sas! Makari to euxome pragmatika ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η darling89 είπε:

Ne eutixos ola pigan kala. Deutera tha paw k ston ginekologo.. esi lisaki tha pas aurio?? Petalouditsa pos ise simera?

Δεν είμαι πολυ καλά..Αλλά θσ κανω υπομονή!! εσυ πες μας, πως αισθανεσαι????? ανακουφιστηκες κοριτσι μου ε??? έχεις συμπτώματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2016 at 3:15 ΠΜ, ο/η Elena26 είπε:

Καλησπερα,θα ηθελα την βοηθεια σας !!! εχω καθυστερηση εδω και 3 μερες ουσιαστικα (αν και δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο) τελευταια περιοδος ηταν στις 21 Σεπτεμβρη. 'Εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης το Σαββατο το πρωι ( το οποιο  αναγραφεται πως δειχνει και 6 μερες πριν την αναμενομενη μερα πειοδου)και  κοντα στα 5 λεπτα εδειξε μια ροζ γραμμη(δηλ αρνητικο) μετα απο λιγο ομως κοντα στα 10 λεπτα αρχισε να φαινεται μια αχνη ροζ γραμμη. Επειδη εχω διαβασει πως συνηθως εμφανιζονται οι λεγομενες evaporation lines  δεν ξερω κατα ποσο η δευτερη γραμμη που ειδα ηταν τετοια ή οχι. Σήμερα το βραδυ πηρα και εκανα δευτερο τεστ και συνεβη το ιδιο ακριβως παλι απλα με λιγο πιο αχνη γραμμη. Αυτες οι "evap. lines" βγαινουν σε καθε τεστ ακριβως μεσα σ το 10 λεπτο? γιατι μεσα σε αυτον τον χρονο ηταν (δηλ δεν την ειδα μετα απο μιση ωρα), παντως εχω κρατησει και τα 2 τεστ δεν εχουν εξαφανιστει οι γραμμες.Γνωριζετε κατι ή' σας εχει συμβει κατι παρομοιο?

Ευχαριστω εκ των προτερων !!! 

Elena26 eixes kanena neo???? psaxnw na vrw nea sou alla de vriskw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Δεν είμαι πολυ καλά..Αλλά θσ κανω υπομονή!! εσυ πες μας, πως αισθανεσαι????? ανακουφιστηκες κοριτσι μου ε??? έχεις συμπτώματα??

Giati?? Blepis akoma aima??  Milises me ton giatro s? Egw esthanomai xaroumeni, kapies fores agxomeni. . Simptomata exo liges zalades, panaei ligo to stithos m kai liges anagoules to proi. ! Simera arxisa k tis vitamines vital materna. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2016 at 3:15 ΠΜ, ο/η Elena26 είπε:

 

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η darling89 είπε:

Giati?? Blepis akoma aima??  Milises me ton giatro s? Egw esthanomai xaroumeni, kapies fores agxomeni. . Simptomata exo liges zalades, panaei ligo to stithos m kai liges anagoules to proi. ! Simera arxisa k tis vitamines vital materna. 

Εχω κοριτσακι μου εχω ακομα αιμα...μαλιστα χτες ειχα κοκκινο αίμα ενω τις αλλες μέρες καφέ..δε ξανα μίλησα με το γιατρό περιμένω να τον παρω μια και ξαλη το βραδυ που θα εχω τα αποτελέσματα της χοριακης...αντε κοριτσακι να πανε ολα καλα και για σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Εχω κοριτσακι μου εχω ακομα αιμα...μαλιστα χτες ειχα κοκκινο αίμα ενω τις αλλες μέρες καφέ..δε ξανα μίλησα με το γιατρό περιμένω να τον παρω μια και ξαλη το βραδυ που θα εχω τα αποτελέσματα της χοριακης...αντε κοριτσακι να πανε ολα καλα και για σενα...

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η darling89 είπε:

Ne eutixos ola pigan kala. Deutera tha paw k ston ginekologo.. esi lisaki tha pas aurio?? Petalouditsa pos ise simera?

Κοριτσια εγω θα κανω ξανα χοριακη αυριο και λογικά πρεπει να εχει ανεβεί.. στον γιατρο θα παω την επόμενη βδομάδα κατα Παρασκευή μαλλον.. Μου ειπε πως ακομα δεν θα φαίνεται τιποτα.. στο πρώτο εκει 5,5 εβδομάδων το ειχαμε δει πρώτη φορά και μετα στις 7 βδομάδες είχαμε ακούσει καρδιά.. 

πεταλουδίτσα περιμένουμε νέα σου! Γερά και δυνατά!! 

Νταρλινγκ ολα μια χαρα, οι αναγούλες και ολα τα συμπτώματα που εχεις ειναι πολυ καλο σημάδι! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Εχω κοριτσακι μου εχω ακομα αιμα...μαλιστα χτες ειχα κοκκινο αίμα ενω τις αλλες μέρες καφέ..δε ξανα μίλησα με το γιατρό περιμένω να τον παρω μια και ξαλη το βραδυ που θα εχω τα αποτελέσματα της χοριακης...αντε κοριτσακι να πανε ολα καλα και για σενα...

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

 

Κοριτσια εγω θα κανω ξανα χοριακη αυριο και λογικά πρεπει να εχει ανεβεί.. στον γιατρο θα παω την επόμενη βδομάδα κατα Παρασκευή μαλλον.. Μου ειπε πως ακομα δεν θα φαίνεται τιποτα.. στο πρώτο εκει 5,5 εβδομάδων το ειχαμε δει πρώτη φορά και μετα στις 7 βδομάδες είχαμε ακούσει καρδιά.. 

πεταλουδίτσα περιμένουμε νέα σου! Γερά και δυνατά!! 

Νταρλινγκ ολα μια χαρα, οι αναγούλες και ολα τα συμπτώματα που εχεις ειναι πολυ καλο σημάδι! 

 

Petalouditsa na exis pisti ston theo  k dinami..!!! Min akous ti s lene i aloi. Na akous ti leei i kardia s.  Min apogoiteuese. 

 

Lisaki ade me to kalo aurio i xoriaki s na aneveiiii. .!!! 

 

Na ksekourazeste k na exete pisti!!! 

Tha perimeno nea sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2016 at 3:15 ΠΜ, ο/η Elena26 είπε:
στις πριν 10 λεπτά, ο/η darling89 είπε:

 

Petalouditsa na exis pisti ston theo  k dinami..!!! Min akous ti s lene i aloi. Na akous ti leei i kardia s.  Min apogoiteuese. 

 

Lisaki ade me to kalo aurio i xoriaki s na aneveiiii. .!!! 

 

Na ksekourazeste k na exete pisti!!! 

Tha perimeno nea sas!

Έπεσε κοριτσάκι μου.... τελείωσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lipame poli petalouditsa m. Ksero oti k na s po den tha s alaksi tin diathesi...  apla na skeutese oti se ligo kero tha prospathisis ksana k tha deis oti meta apo ligo kero tha minis egkios.. 

Exe dinami k epimoni!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Αχ πεταλουδιτσα μου λυπάμαι παρα πολυ.. Ειναι πολυ δύσκολο το ξερω.. θα ρθει ομως.. θα δεις.. κουράγιο να εχεις και να εισαι δεμένη με τον άντρα σου να τα περνάτε ολα μαζι.. να μην εισαι μονη..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η darling89 είπε:

Gia sa koritsia. .

Petalpuditsa elpizo na ise ligo kalitera simera..

Lisaki ti egine me tin xoriaki s? 

Γεια σας κοριτσια μου!Πεταλουδιτσα μου κι εγω ελπιζω να εισαι καλυτερα.. Νταρλινγκ έκανα μ χοριακη σημερα και πήγε 364! απο 75,7.. Νομίζω πως παει καλα.. στον γιατρο θα παω σε 1 βδομάδα.. απο συμπτώματα τιποτα ακομα εκτός απο στηθος πρησμένο κτλ και λίγους πόνους περίοδου. Στην πρώτη εγκυμοσύνη οι αναγούλες μου είχαν εμφανιστεί με το που έκλεισα την 6η και πηγα στην 7η βδομάδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!Πεταλουδιτσα μου κι εγω ελπιζω να εισαι καλυτερα.. Νταρλινγκ έκανα μ χοριακη σημερα και πήγε 364! απο 75,7.. Νομίζω πως παει καλα.. στον γιατρο θα παω σε 1 βδομάδα.. απο συμπτώματα τιποτα ακομα εκτός απο στηθος πρησμένο κτλ και λίγους πόνους περίοδου. Στην πρώτη εγκυμοσύνη οι αναγούλες μου είχαν εμφανιστεί με το που έκλεισα την 6η και πηγα στην 7η βδομάδα.. 

Lisaki mpravo.  Poli kala nea. Euxome na min exis anagoules auti tin fora k na euxaristithis akoma perisotero tin egkimosini s.  Egw tha pao deutera ston giatro na doume pos pai egkimosini.  :) !  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η darling89 είπε:

Lisaki mpravo.  Poli kala nea. Euxome na min exis anagoules auti tin fora k na euxaristithis akoma perisotero tin egkimosini s.  Egw tha pao deutera ston giatro na doume pos pai egkimosini.  :) !  

Τέλεια!!θα το δείτε στον υπέρηχο! Μια μικρη κουκίδα φαίνεται μονο! Ολα καλα!! Μπράβο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η darling89 είπε:

Gia sa koritsia. .

Petalpuditsa elpizo na ise ligo kalitera simera..

Lisaki ti egine me tin xoriaki s? 

 

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!Πεταλουδιτσα μου κι εγω ελπιζω να εισαι καλυτερα.. Νταρλινγκ έκανα μ χοριακη σημερα και πήγε 364! απο 75,7.. Νομίζω πως παει καλα.. στον γιατρο θα παω σε 1 βδομάδα.. απο συμπτώματα τιποτα ακομα εκτός απο στηθος πρησμένο κτλ και λίγους πόνους περίοδου. Στην πρώτη εγκυμοσύνη οι αναγούλες μου είχαν εμφανιστεί με το που έκλεισα την 6η και πηγα στην 7η βδομάδα.. 

Καλησπερα γλυκες μου. Σας ευχαριστω για το ενδιαφέρον... σημερα ξυπνησα καλυτερα.. πιο ηρεμη... προσπαθώ να μη το σκεφτομαι, βεβαια δεν ειναι πάντα εύκολο.. πριν λιγο ημασταν με τον αντρα μου σε ενα πολυκατάστημα και περνώντας έξω απο παιδικά επιπλα και διακόσμηση παιδικών δωματίων νε πήραν τα ζουμιά...Αλλά πηρα μια βαθια ανάσα και ηρέμησα...χαιρομαι πολυ για εσας! εύχομαι να πανε ολα καλά και καθε φορά να μας έχετε ευχάριστα νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Καλησπερα γλυκες μου. Σας ευχαριστω για το ενδιαφέρον... σημερα ξυπνησα καλυτερα.. πιο ηρεμη... προσπαθώ να μη το σκεφτομαι, βεβαια δεν ειναι πάντα εύκολο.. πριν λιγο ημασταν με τον αντρα μου σε ενα πολυκατάστημα και περνώντας έξω απο παιδικά επιπλα και διακόσμηση παιδικών δωματίων νε πήραν τα ζουμιά...Αλλά πηρα μια βαθια ανάσα και ηρέμησα...χαιρομαι πολυ για εσας! εύχομαι να πανε ολα καλά και καθε φορά να μας έχετε ευχάριστα νεα...

Να συνεχισεις να εισαι ηρεμη καλη μου(ηρεμη δυναμη)..... να σκεφτεσαι μονο το μπροστα με πολλες βαθιες ανασες... πρεπει να εισαι δυνατη για να προσπαθησεις ξανα....να κανεις πραγματα μεσα στην ημερα που σε ευχαριστουν και σε ηρεμουν και να απολαμβανεις την συντροφια με τον αντρα  σου (δειτε μια ωραια ταινια, κουβεντιαστε ομορφα πραγματα) ,να τον κανεις πολλες αγκαλιες αγχολυτικες :) ειμαι σιγουρη για σενα πως θα εχουμε συντομα ευχαριστα νεα... ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΑΔΥΝΑΤΟ.... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...