Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματεγχυση!


Recommended Posts

Διδυμακιαααα???,ωχ χριστε μου εγκεφαλικο  θα με πιασει!!! Αν.και εχω πολλες πιθανοτητες γιατι ο πατερας μου ειναι διδυμος!!! Μωρε να πω την αληθεια και εγω διδυμα εχω προαισθημα πως θα ναι αλλα δεν με νοιαζει... Γερο γερα οτι θελει ας ειναι!!! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω παρα πολυ κιριτσακι μου γλυκο να εισαι καλα!! Ελπιζω να μου κρατησετε συντροφια μεχρι το πολυποθητο τεστ!! Εχω μερεςςς μπροστα μου βεβαια αλλα μαζι θα τις περασουμε!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εδω και καιρό παρακολουθώ το φορουμ και πέρνω κουράγιο.
Την Παρασκευή 31/10 έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση και είμαι στη διαδιακασία αναμονής. Σήμερα ξύπνησα και δεν είμαι καλά ψυχολογικά άρχισα να φοβάμαι το ενδεχόμενο αποτυχίας. Ενώ μια βδομάδα τώρα ήμουν χαρούμενη αισιόδοξη τώρα... έκανα την βλακεία χθές 7 μέρες μετά την σπερματέγχυση να κάνω τεστ του φαρμακείου και βγήκε πολύ ελαφρώς θετικό αλλά είμαι σίγουρη πως είναι από την ένεση pregnul. Αυτό με έριξε πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η eirini_kaoura@hotmail.com είπε:

Κορίτσια εδω και καιρό παρακολουθώ το φορουμ και πέρνω κουράγιο.
Την Παρασκευή 31/10 έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση και είμαι στη διαδιακασία αναμονής. Σήμερα ξύπνησα και δεν είμαι καλά ψυχολογικά άρχισα να φοβάμαι το ενδεχόμενο αποτυχίας. Ενώ μια βδομάδα τώρα ήμουν χαρούμενη αισιόδοξη τώρα... έκανα την βλακεία χθές 7 μέρες μετά την σπερματέγχυση να κάνω τεστ του φαρμακείου και βγήκε πολύ ελαφρώς θετικό αλλά είμαι σίγουρη πως είναι από την ένεση pregnul. Αυτό με έριξε πολύ.

Γεια σου κοριτσι μου.. καλωσηρθες στην παρέα μας.. Καταρχας ψυχραιμια... Μην ταραζεσαι ωστε να βοηθησεις και το μικρο σπορακι να φωλιασει μεσα σου... Τι εννοεις οτι εκανες σπερματεγχυση 31-10;;;;;; Αφου σημερα εχουμε 8-10... Επισης πώς ξέρεις εκ των προτέρων ότι το αχνό θετικό αποτέλεσμα είναι από την ένεση; ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gelie είπε:

Γεια σου κοριτσι μου.. καλωσηρθες στην παρέα μας.. Καταρχας ψυχραιμια... Μην ταραζεσαι ωστε να βοηθησεις και το μικρο σπορακι να φωλιασει μεσα σου...Πώς ξέρεις εκ των προτέρων ότι το αχνό θετικό αποτέλεσμα είναι από την ένεση; Είναι μήπως και κάτι άλλο που σε κάνει να το πιστεύεις αυτό; πόσες μέρες μετά σου είπε ο γιατρός να κάνεις τεστ η' χοριακη;;

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου για το κουράγιο αλλα ο γιατρός μου, μου είπε 15/10 να κάνω χοριακή είναι νωρίς και την ένεση την έκανα πριν 10 μέρες μόνο. 

Αχ βρε κορίτσια δακρύζω γιατί επιτέλους βρήκα ανθρώπους που με καταλαβαίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

Είναι προφανές ότι τα μηνύματα έχουν αντιγραφεί από αλλού. 

Είχα κάνει εγραφή και σε άλλο φορουμ αλλά δεν μου είχε απαντήσει κανείς και δεν είχα το κουράγιο να ξαναγράψω το κείμενο:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η eirini_kaoura@hotmail.com είπε:

 

Συγνώμη για το λάθος μου να κάνω αντιγραφή δεν περίμενα αυτό να είναι τόσο πρόβλημα. Δεν είμαι ούτε της τεχνολογίας και είμαι σίγουρη πως και τώρα που στέλνω μάλλον κάτι λάθος πάτησα αν κρίνω από την οθόνη μου. Είπα 31/10 ενω ήθελα να πώ 30/9 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Τι εννοεις gelie?  Κοριτσια τι συμβαινει?

Εγω φτάιω είχα κάνει εγγραφη στο ΕΕΕΓ φόρουμ και δεν μου απάντουσε κανεις και έκανα αντιγραφή αυτό που έγραψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η eirini_kaoura@hotmail.com είπε:

Κορίτσια εδω και καιρό παρακολουθώ το φορουμ και πέρνω κουράγιο.
Την Παρασκευή 31/10 έκανα την πρώτη μου σπερματέγχυση και είμαι στη διαδιακασία αναμονής. Σήμερα ξύπνησα και δεν είμαι καλά ψυχολογικά άρχισα να φοβάμαι το ενδεχόμενο αποτυχίας. Ενώ μια βδομάδα τώρα ήμουν χαρούμενη αισιόδοξη τώρα... έκανα την βλακεία χθές 7 μέρες μετά την σπερματέγχυση να κάνω τεστ του φαρμακείου και βγήκε πολύ ελαφρώς θετικό αλλά είμαι σίγουρη πως είναι από την ένεση pregnul. Αυτό με έριξε πολύ.

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eirini_kaoura@hotmail.com είπε:

Εγω φτάιω είχα κάνει εγγραφη στο ΕΕΕΓ φόρουμ και δεν μου απάντουσε κανεις και έκανα αντιγραφή αυτό που 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eirini_kaoura@hotmail.com είπε:

Εγω φτάιω είχα κάνει εγγραφη στο ΕΕΕΓ φόρουμ και δεν μου απάντουσε κανεις και έκανα αντιγραφή αυτό που έγραψα

Γεια σου γλυκουλα!!αχ τι ωραια μπραβο!!εισαι σε πολυ ομορφη φαση τωρα??

Να σου κανωα σου κανω μια ερωτηση?

Μπορεις ν μου πεις ποια ειναι η διαδικασια της σπερματεχυνσης??

Αααα και κατι αλλο.εδω απ οσο βλεπεις ολες ημαστε με ενα ψευδονυμο εσυ γιατι εβαλες το e-mail σου?πως κ ετσι??

Φιλικα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

 

Επειδή είμαι ασχετη και απ'ότι φαίνεται εχω παρεξηγηθεί αν είδες και τη συζήτηση πιο πάνω. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eirini_kaoura@hotmail.com είπε:

Επειδή είμαι ασχετη και απ'ότι φαίνεται εχω παρεξηγηθεί αν είδες και τη συζήτηση πιο πάνω. :cry:

Γιατι πραγμα μιλας??τι ασχετη εισαι??δεν εκανες σπερματεχυνση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

Γιατι πραγμα μιλας??τι ασχετη εισαι??δεν εκανες σπερματεχυνση?

Για το email μιλάω. Δεν ήξερα να βάλω ψευδώνυμο. Συγνώμη από υπολογιστές και τεχνολογία δεν είμαι καλή. Έκανα ναι σπερματέγχυση πρίν 8 μέρες και είμαι στη δύσκολη διαδικασία της αναμονής και κάνω βλακείες με τέστ φαρμακείου από τώρα. εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eirini_kaoura@hotmail.com είπε:

Για το email μιλάω. Δεν ήξερα να βάλω ψευδώνυμο. Συγνώμη από υπολογιστές και τεχνολογία δεν είμαι καλή. Έκανα ναι σπερματέγχυση πρίν 8 μέρες και είμαι στη δύσκολη διαδικασία της αναμονής και κάνω βλακείες με τέστ φαρμακείου από τώρα. εσύ;

Ποια ειναι η διαδικασια της σπερματεχυνσης??

Γ ποιο λογο εκανες εισαι μεγαλη σε ηλικια?

Εγω θελω να κανω γ αυτο σε ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

Ποια ειναι η διαδικασια της σπερματεχυνσης??

Γ ποιο λογο εκανες εισαι μεγαλη σε ηλικια?

Εγω θελω να κανω γ αυτο σε ρωταω

Δεν είναι τίποτα. Εγώ πήγα την δευτερη μέρα περιόδου μου έδωσε κάποια φάρμακα και να κάνω ωάρια γιατί αυτό ήταν το κυρίως πρόβλημα μου έκανα ωάριο αλλά δεν μεγάλωνε. Συνέχισα με cyclacur ασπρα και κάτι ενέσεις και αφού έκανα 5 ωάρια και είχα μεγαλώσει ο γιατρός μου, μου είπε να βάλω την ένεση pregnul Tετάρτη βράδυ και παρασκευή πρωί πήγαμε με τον αντρούλη μου έδωσε σπέρμα το επεξεργάστηκαν και ο γιατρός μου με ένα πολύ μικρό καθετήρα μου το έβαλε. Ήμουν τόσο χαρούμενη δεν ένιωσα τίποτα!!!! και μένεις ξαπλωμένη 10 λεπτάκια εκει στο ιατρείο και φευγεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου γιατί πραγματικά άρχισα να πιστέυω πως πάει κάτι λάθος με μένα!!!! Απολογήθηκα με την αντιγραφή που έκανα και για το 30/10 αντι 30/9 που έπρεπε να γράψω. Έκανα εγγραφή γιατί για όσες έχουν μπει στην διαδιακασία της σπερματέγχυσης ξέρουν ότι η αναμονή είναι δύσκολη και ήθελα λίγο στήριξη. Αυτό μόνο έχω να πω. prasinomata μου σε ευχαριστώ που δεν ήσουν καχύποπτη μαζί μου και μακάρι κοριτσάκι μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μας. Θα σε βάλω στις προσευχές μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...