Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος?? Βοήθεια κορίτσια


Recommended Posts

στις On Thursday, September 22, 2016 at 8:00 ΠΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμ αι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η riri07 είπε:

Υπομονη. Να κανεις αλλο ενα 12 ωρες μετα.. να δεις αν σκουρυνε η γραμμη.. η αργα το βραδυ αλλα 3 ωρες μην πιεις τπτ 

το γεγονός ότι βγήκε μια ώρα μετά δεν έχει να λέει κάτι?? πφφ δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου γεια σου κ απο μενα.. απο οσο ξερω το αποτελεσμα μετραει τα πρωτα 15 λεπτα.. το λεει κ στο χαρτι αλλωστε.. μετα μπορει να αλλαξει γραφει αλλα δεν ειναι αληθες το αποτελεσμα.. οποτε εγω θα σ προτεινα να κανεις αλλο ενα την μερα που περιμενεις περιοδο..η αυριο το πρωι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mariaje είπε:
στις On 22 Σεπτεμβρίου 2016 at 8:00 ΠΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμαι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και αν 

Καλημέρα κορίτσια!! Κωνσταντίνα ήσυχη δεν θα ρισαι μέχρι να πας στον γυναικολογο αποτι κατάλαβα βγήκαν 3 αρνητικά ακριβώς όπως και σε εμένα μόνο που υπάρχει. περίπτωση να μην έχει αναπτυχθεί αρκετά η ορμόν η και γιαυτο να μην το διαβάζει. μήπως να πάμε στον γυναικολογο; είμαιακριβώς στην ίδια φάση θα τρελαθώ η περιοδος δεν έρχεται 2 τεστ αρνητικά!! Πάμε να κάνουμε την β χωριακη την Δευτέρα ή στον γυναικολογο; Μην αγχώνεσαι μαζί θα τα περάσουμε εδώ που φτάσαμε ? Απλά προσπάθησε να από αποβαλλεις τι άγχος μήπως και έρθει η περιοδος αν δεν μας έρθει μέχρι τη Δευτέρα πάμε...Ποια είναι η  μάρκα αυτή? στα τεστ εγκυμοσυνης ? και ποιο είναι το σημάδι που λέει έγκυος ή όχι έγκυος?? φιλάκια και μην αγχώνεσαι θα μιλάμε σήμερα μέχρι την Δευτέρα ??

Ελα κοριτσι μου έλειπα μόλις γυρισα IQ λέγεται το τεστ και κανονικά επρεπε αν είμαι να βγαλει μια πάνω στο c και μία κατω στο T οτι ναναι θα παμε Δευτερα για χοριακή. Τέλος θα σκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η riri07 είπε:

Υπομονη. Να κανεις αλλο ενα 12 ωρες μετα.. να δεις αν σκουρυνε η γραμμη.. η αργα το βραδυ αλλα 3 ωρες μην πιεις τπτ 

Ωχ θεε μου δες τι έλεγα πιο πριν να μου πεις την άποψή σου θα τρελαθώ βγήκε θετικό μετά από ώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η eleni_g90 είπε:

Κοριτσι μου γεια σου κ απο μενα.. απο οσο ξερω το αποτελεσμα μετραει τα πρωτα 15 λεπτα.. το λεει κ στο χαρτι αλλωστε.. μετα μπορει να αλλαξει γραφει αλλα δεν ειναι αληθες το αποτελεσμα.. οποτε εγω θα σ προτεινα να κανεις αλλο ενα την μερα που περιμενεις περιοδο..η αυριο το πρωι 

Έκανα και άλλα 2 σε ώρες που δεν θα έπρεπε και δεν μέτραγαν τα ουρα αυτά και στη συνέχεια δεν βγήκε σε κανένα από τα 2 στρατός όμως με τα σημερινά πρωινά βγήκε μετά από ώρα αλλά βγήκε... :/  Θα κάνω ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariaje είπε:

ΠΉΡΑ ΤΟ CLEAR BLUE TO ΈΚΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΙΝΆ ΟΥΡΆ ΚΙΑ ΜΕΤΆ ΑΠΌ ΛΊΓΟ ΒΓΉΚΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΉ ΠΆΝΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΟΡΙΖΌΝΤΙΑ ΠΟΛΎ ΑΧΝΉ ΌΜΩΣ ΠΕΊΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ ΘΑ ΠΆΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΌ ΟΙ ΟΔΗΓΊΕΣ ΛΈΝΕ ΌΤΙ ΚΑΙ ΑΧΝΉ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΌ...

 

Μariaje εσύ εισαι εγκυος για να δω το τεστ στειλε φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Μariaje εσύ εισαι εγκυος για να δω το τεστ στειλε φωτο

Είσαι εγκυούλα βρε να κάνεις και το άλλο το πρωί ή καλυτερα να πας σημερα για χοριακή τωρα αν πας το απόγεμα θα ξερεις! Αντε μήν καθεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσια σας ζαλισα πηρα πριν που ήμουν έξω ενα predictor early αυτό ειχα κανει όταν εμαθα περυσι οτι ημουν εγκυος μια μερα πριν την περίοδο κ ειχε βγεί αχνό δεν αντεξα το έκανα τωρα επρεπε το πρωί αλλα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα κ εγώ. Πως το βλεπετε;; Βεβαια να σημειωσω οτι τα ουρα μου ηταν καθαρα καθαρα σχεδόν σα νερό αφου κατουρησα 4-5 φορες ως τωρα ομως κ περυσι με μεσημεριανα ουρα το είχα κάνει.  Αρνητικό δεν είναι;;;; Πείτε μου please

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

image.jpgΜια αχναδα ισα που φαίνεται αλλα δέ νομίζω ε

Και γω νομιζω αλλα για βαλε αλλη μια πιο καθαρη. Να φαινεται καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Είσαι εγκυούλα βρε να κάνεις και το άλλο το πρωί ή καλυτερα να πας σημερα για χοριακή τωρα αν πας το απόγεμα θα ξερεις! Αντε μήν καθεσαι

20160923_143050.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

20160923_143050.jpg

ναι σου λέωωω. Βεβαια περίεργο που βγήκε μετά και κανονικά η καθετη γραμμη επεπε να είναιεντονη και η αλλη αχνη. Αναποδα σταεβγαλ. Τί γινεται σημερα με αυτα τα τεστ ρε παιδί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

ναι σου λέωωω. Βεβαια περίεργο που βγήκε μετά και κανονικά η καθετη γραμμη επεπε να είναιεντονη και η αλλη αχνη. Αναποδα σταεβγαλ. Τί γινεται σημερα με αυτα τα τεστ ρε παιδί μου

Λοιπο...θες να σου δειξω απο το 2 παιδακι μου πως ηταν το τεστ;?; να στο στειλω; ιδιο ηταν. Ετσι ακριβως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η riri07 είπε:

Λοιπο...θες να σου δειξω απο το 2 παιδακι μου πως ηταν το τεστ;?; να στο στειλω; ιδιο ηταν. Ετσι ακριβως

 

20160923_151733.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mariaje είπε:

20160923_143050.jpg

στις πριν 3 ώρες, ο/η riri07 είπε:

Πολυ πιο αχνη απο το δικο σου..κααι τωρα την εχω εδω και κοιμαται...:)

ριρί για την mariaje φαντάζομαι το λες αυτο ε με την γραμμή εμενα παντως τωρα που περασαν 5 ωρες σχεδον καθάρισε το κουτακι απο την γραμμή αποτελέσματος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

 

Α και το τεστ περυσι που είχα κανει και ήμουν είναι ακόμα οπως ήταν. Αρα δεν ειμαι εγω σωστά;;;Ούφ... Να σας πω εχω ψιλοηρεμήσει κάπως να ξερετε δε νομίζω να ειμαι θα ειχε φανει στο τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ σιγουρα δεν είμαι (ευτυχώς) εκανα πρωινό και βγηκε αρνητικότατο!!!!μαλλον ουτε ωορρηξία εκανα για να μην αδιαθετώ. Τα πονακια τότε κάτι αλλο  θα ταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...