Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος?? Βοήθεια κορίτσια


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

Καλήμερα!! Ναι δίκιο έχεις:( Ξύπνησα και πονάει η κοιλιά μου λίγο ξέρεις σαν πόνος περιόδου τι να πω δεν ξέρω.. Χαχαχα σε ευχαριστώ ρε συ τεχνιτα είναι μόνη μου τα έφτιαξα 

ΚαλΗμέρα και εγώ ειμαι ετσι με ποναει η κοιλιά σάν περιόδου απο τις 10 του μήνα αν δέν ερθει ως την Κυριακή θα κάνω τεστ την Δευτέρα. Αν και ελπίζω πως θα έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

ΚαλΗμέρα και εγώ ειμαι ετσι με ποναει η κοιλιά σάν περιόδου απο τις 10 του μήνα αν δέν ερθει ως την Κυριακή θα κάνω τεστ την Δευτέρα. Αν και ελπίζω πως θα έρθει!!

Εσύ θες να έρθει η δεν θες?:/ Σου εύχομαι πάντως να γίνει ότι επιθυμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

Εσύ θες να έρθει η δεν θες?:/ Σου εύχομαι πάντως να γίνει ότι επιθυμείς!!

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμαι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και αν εμεινα ειναι απο απροσεξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμαι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και αν εμεινα ειναι απο απροσεξία!!

Ποπο ρε γαμωτο ναι δίκιο έχεις..τι να πω μακάρι να μην είσαι και να έρθει αργότερα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως να ξέρεις σου αλλαζει την ζωή ενα παιδάκι είναι αντικαταθλιπτικό!! Χαχχχχχαχχχα Και εσύ μπορεί να εισαι μικρούλα αλλα αν το σκεφτείς στην ηλικία μου όταν φτάσεις αυτό θα είναι στην δικιά σου 

ηλικία!!!!ΤΕΛΕΙΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

Ποπο ρε γαμωτο ναι δίκιο έχεις..τι να πω μακάρι να μην είσαι και να έρθει αργότερα!! :)

Πιστευω θα μου ερθει γιατί εκανα πιό αργά ωορρηξία οπότε από το Σάββατο θα μετράω καθυστέρηση εγώ. Και είχα αγχωθεί γιατί νόμιζα επρεπε να μου ερθει στις 11/9 και να τεστ να χοριακή όλα αρνητικά αλλα ήταν νωρίς. Μετά σκεφτηκα και είδα που σημείωσα τις μερες που ενιωσα την ωορρηξία μου και για αυτό περιμένω!!εκανα 5-6-ή 7

 του μήνα είχα τα πονακια τα ταιμπηματακια δεξιά.  Αν δεν ερθει και αυριο όμως θα ειναι δύσκολα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κατάλαβα και εγώ το θυμάμαι είχα ωορηξια τότε..θθα σου έρθει μην αγχώνεσαι βρε..στο εντομεταξυ δεν ξέρω τι έχω πάθει απλά έχω αρχίσει να αγαπάω την ιδέα αυτή και ας μην ξέρω καν το αποτέλεσμα..Θα είμαι μια πολύ νέα μαμα χαχαχχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

Ναι κατάλαβα και εγώ το θυμάμαι είχα ωορηξια τότε..θθα σου έρθει μην αγχώνεσαι βρε..στο εντομεταξυ δεν ξέρω τι έχω πάθει απλά έχω αρχίσει να αγαπάω την ιδέα αυτή και ας μην ξέρω καν το αποτέλεσμα..Θα είμαι μια πολύ νέα μαμα χαχαχχα?

Ναί το κατάλαβα οτι καταβάθος θα ήθελες ένα μωράκι χιχιχι!! Τα μητρικά ενστικτα είναι πολύ δυνατά και υπαρχουν σε εμας τις γυναίκες απο τοτε που μας πρωτοερχεται η περίοδος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ευχαριστώ εγώ δεν θα ήθελα τωρα δευτερο γιατί η μικρή μου είναι ούτε 6 μηνών και τα χω παίξει. .... Βέβαια αν εχω μείνει φυσικά και θα το κρατήσω , θα το περιμένω με ανυπομονηςία και αυτό,όμως προτιμώ να μην είμαι δε νοιώθω καθόλου ετοιμη για κάτι τέτοιο. Και αν εμεινα ειναι 

εε ναι μωρέ απλά από την άλλη σκέφτομαι ότι είναι πολύ νωρίς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Όχι θα ξανακανεις με πρωινά σε 2 μερες κρατήσουυυυυ

Ax θα τρελαθω γλυκια μου αληθεια στο λεω..θα το παθω εγω το εγκεφαλικο..ακου..κοιμηθηκα το μεσημερι και παλι μολις ξυπνησα με ποναγε η κοιλια μου πηγα στην τουαλετα και τιποτα παλι..ειπα να παρατηρησω το σωμα μου το στηθος μου εχει φουσκωσει αισθητα..και πεταχτηκε μια φλεβα ομως οχι κοντα στις θηλες αλλα ξερεις απο κατω καπως..εχει φουσκωσει η κοιλια μου ξερεις λες και εχω παραφαει δεν ξερω νομιζω οτι θα τρελαθω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

Ax θα τρελαθω γλυκια μου αληθεια στο λεω..θα το παθω εγω το εγκεφαλικο..ακου..κοιμηθηκα το μεσημερι και παλι μολις ξυπνησα με ποναγε η κοιλια μου πηγα στην τουαλετα και τιποτα παλι..ειπα να παρατηρησω το σωμα μου το στηθος μου εχει φουσκωσει αισθητα..και πεταχτηκε μια φλεβα ομως οχι κοντα στις θηλες αλλα ξερεις απο κατω καπως..εχει φουσκωσει η κοιλια μου ξερεις λες και εχω παραφαει δεν ξερω νομιζω οτι θα τρελαθω ...

Αχ σε καταλαβαίνω κ εγώ καθε φορά που ξυπνάω νιώθω οτι μου ηρθε και τρέχω τουαλέτα και τπτ. Πηρα τεστ θα το κάνω το πρωί αν δεν ερθει ουτε οταν σηκωθώ. Ηρέμησε όλα αυτά μπορεί να είναι από την περίοδο. Βεβαια ίδια είναι και της εγκυμοσύνης τα πρωιμα συμπτώματα. Εγώ αυριο θα κάνω τεστ πηρα ενα διπλό IQ λέγεται δέν ξέρω αν είναι καλό αυτό μου εδωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω κ εγώ καθε φορά που ξυπνάω νιώθω οτι μου ηρθε και τρέχω τουαλέτα και τπτ. Πηρα τεστ θα το κάνω το πρωί αν δεν ερθει ουτε οταν σηκωθώ. Ηρέμησε όλα αυτά μπορεί να είναι από την περίοδο. Βεβαια ίδια είναι και της εγκυμοσύνης τα πρωιμα συμπτώματα. Εγώ αυριο θα κάνω τεστ πηρα ενα διπλό IQ λέγεται δέν ξέρω αν είναι καλό αυτό μου εδωσε

Εσύ στις 25 περιμένεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2016 at 7:05 ΜΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Όχι θα ξανακανεις με πρωινά σε 2 μερες κρατήσουυυυυ

Παταω απαντηση και ολο μου βγαζει να απαντησω σε αυτο το σχολιο..και εγω πηγα μολις τωρα και πηρα τεστ εγκυμοσυνης ειναι διπλο εχει δυο μεσα clear blue μου ειπε να κρατηθω για 5 ωρες χωρις να παω τουαλετα και να το κανω το βραδυ αργα θα το κανω και το αλλο θα το αφησω για αυριο η μεθαυριο το πρωι..ασε το ειπα και στο αγορι μου..ναι 25 περιμενω υποτιθεται εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariaje είπε:

Παταω απαντηση και ολο μου βγαζει να απαντησω σε αυτο το σχολιο..και εγω πηγα μολις τωρα και πηρα τεστ εγκυμοσυνης ειναι διπλο εχει δυο μεσα clear blue μου ειπε να κρατηθω για 5 ωρες χωρις να παω τουαλετα και να το κανω το βραδυ αργα θα το κανω και το αλλο θα το αφησω για αυριο η μεθαυριο το πρωι..ασε το ειπα και στο αγορι μου..ναι 25 περιμενω υποτιθεται εσυ?

Αυριο εγώ. Για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2016 at 7:05 ΜΜ, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Όχι θα ξανακανεις με πρωινά σε 2 μερες κρατήσουυυυυ

Οταν βγει το αποτελεσμα πες μου μην το ξεχασεις..μιας που μοιραζοαστε τετοια αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mariaje είπε:

Οταν βγει το αποτελεσμα πες μου μην το ξεχασεις..μιας που μοιραζοαστε τετοια αγωνια!

Εννοειται και εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Εννοειται και εσυ!

Ξερεις με φοβιζει αυτο το ταμπου της κοινωνιας..ποπο αυτη γκαστρωθηκε στα 17? κτλ κλτ που λενε καποιοι ανθρωποι που θεωρω οτι ειναι τελειως απαιδευτοι και ειλικρινα τουλαχιστον αγενεις. Στον καθενα μπορει να συμβει ενα ατυχημα απο τα 16 επιτρεπεται και νομιμα θεωρητικα η σεξουαλικη συνουσια..αρα τι συζηταμε δεν μπορει να συμβει ενα ατυχημα? Γιατι ο κοσμος περιθωριοποιει την κοπελα που θα εχει τα κοτσια και την μαγκια να το κρατησει, να παλεψει για τη ζωη, για την αγαπη? Ειναι κατα την γνωμη μου ηθικα πολυ πιο σωστη απο αυτην που θα ακολουθησει την ΄΄ευκολη'' διεξοδο να κανει μια εκτρωση. Αρα γιατι ολα αυτα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariaje είπε:

Ξερεις με φοβιζει αυτο το ταμπου της κοινωνιας..ποπο αυτη γκαστρωθηκε στα 17? κτλ κλτ που λενε καποιοι ανθρωποι που θεωρω οτι ειναι τελειως απαιδευτοι και ειλικρινα τουλαχιστον αγενεις. Στον καθενα μπορει να συμβει ενα ατυχημα απο τα 16 επιτρεπεται και νομιμα θεωρητικα η σεξουαλικη συνουσια..αρα τι συζηταμε δεν μπορει να συμβει ενα ατυχημα? Γιατι ο κοσμος περιθωριοποιει την κοπελα που θα εχει τα κοτσια και την μαγκια να το κρατησει, να παλεψει για τη ζωη, για την αγαπη? Ειναι κατα την γνωμη μου ηθικα πολυ πιο σωστη απο αυτην που θα ακολουθησει την ΄΄ευκολη'' διεξοδο να κανει μια εκτρωση. Αρα γιατι ολα αυτα? 

Πολύ καλά τα λες να μήν σε νοιαζει για τους άλλους. Τί εγινε πότε θα το κάνεις ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Πολύ καλά τα λες να μήν σε νοιαζει για τους άλλους. Τί εγινε πότε θα το κάνεις ;;;;

Δέν μου είπες το αγόρι σου πως το πήρε το γεγονος οτί μπορεί να είσαι εγκυος; Είναι μεγαλυτερός σου ή συνομήλικος;; Αν θες απαντάς βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariaje είπε:

Ξερεις με φοβιζει αυτο το ταμπου της κοινωνιας..ποπο αυτη γκαστρωθηκε στα 17? κτλ κλτ που λενε καποιοι ανθρωποι που θεωρω οτι ειναι τελειως απαιδευτοι και ειλικρινα τουλαχιστον αγενεις. Στον καθενα μπορει να συμβει ενα ατυχημα απο τα 16 επιτρεπεται και νομιμα θεωρητικα η σεξουαλικη συνουσια..αρα τι συζηταμε δεν μπορει να συμβει ενα ατυχημα? Γιατι ο κοσμος περιθωριοποιει την κοπελα που θα εχει τα κοτσια και την μαγκια να το κρατησει, να παλεψει για τη ζωη, για την αγαπη? Ειναι κατα την γνωμη μου ηθικα πολυ πιο σωστη απο αυτην που θα ακολουθησει την ΄΄ευκολη'' διεξοδο να κανει μια εκτρωση. Αρα γιατι ολα αυτα? 

Κοριτσι μου καλο ενα θα σου πω... ειμαι 22 και εχω ηδη δυο παιδακια...ειναι οτι μαλυτερο...ξερεις ποσες στους κυκλους μου ζηλευουν; μεγαλυτερες και απορουν με την αντοχη μου , την υπομονη μου, τον μεταβολισμο μου με τα κιλα απο τις εγκυμοσυνες..την φρεσκαδα μου.. με ολαα!! Μην σε νοιαζει τπτ! Εσυ θα χαρεις περισσοτερα και ποιοτικα χρονια απεναντι στα παιδια σου.. δεν θα το κανεις απλα γιατι πρεπει γυρω στα 30 ..απλα επειδη ετσι λεει η κοινωνια και απλα γιατι ετσι...ακουσε με και δεν θα χασεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Δέν μου είπες το αγόρι σου πως το πήρε το γεγονος οτί μπορεί να είσαι εγκυος; Είναι μεγαλυτερός σου ή συνομήλικος;; Αν θες απαντάς βεβαια

Βασικα δεν αντεχω νομιζω θα κανω το ενα τεστ τωρα εγω ομως εχει καμμια ωρα μιαμιση που ειχα παει τουαλετα. Εεεε τι να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Βασικα δεν αντεχω νομιζω θα κανω το ενα τεστ τωρα εγω ομως εχει καμμια ωρα μιαμιση που ειχα παει τουαλετα. Εεεε τι να κανω

Να μην το κανεις. Γιατι αν βγει αρνητικο θα τρωγεσαι οοοολο το βραδυ. Και θα πανε κ τζαμπα τα λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η riri07 είπε:

Να μην το κανεις. Γιατι αν βγει αρνητικο θα τρωγεσαι οοοολο το βραδυ. Και θα πανε κ τζαμπα τα λεφτα.

Ναί Ριρί θα σκάσω θα κρατηθώ όμως μιάς και δέν κοιμάται η μικρή ακόμα και θα το κάνω το πρωί που ειναι να μου ερθει κανονικά και η περίοδος ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Ναί Ριρί θα σκάσω θα κρατηθώ όμως μιάς και δέν κοιμάται η μικρή ακόμα και θα το κάνω το πρωί που ειναι να μου ερθει κανονικά και η περίοδος ...

Εχεις κ αλλο μωρακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η riri07 είπε:

Εχεις κ αλλο μωρακι;

Ναί εχω 5,5 μηνών!! Σε χαίρομαι που είσαι τόσο μικρούλα και εχεις 2 εγώ σε αυτήν την ηλικία δεν εχω τις αντοχες τις δικες σου      Η γνώμη μου είναι να κάνετε ετσι νωρίς παιδάκια είναι το καλύτερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...