Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΕΥΑΤΟΣ ΣΑΣ??


annaki!!

Recommended Posts

ποπο τι θεμα σκεφτηκα να ανοιξω παλι:P

κοριτσια θελω να ρωτησω αν σας αρεσει ο εαυτος σας κ εσωτερικα κ εξωτερικα.τι θα θελατε να αλλαξετε??

ασχετο με το μαμμυ αλλα ειμαστε γυναικεσ ρε κοριτσια ολο κ κατι θα μας ενοχλει.γαι να ακουσω..

εγω παντως εχω μεγαλη μυτη:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΕΣ....ΛΟΙΠΟΝ..

ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

ΘΑ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΟΥ, ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΟΥ,Η ΠΑΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ,

Η ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ,Ο ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟΣ ΜΟΥ,Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ

(ΑΝ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ:blink: :blink: ),ΤΑ

ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ,ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ.

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ(ΠΟΔΙΑ,

ΜΠΟΥΤΙΑ,Κ..Ο, ΚΟΙΛΙΑ )ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ)

Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ

ΑΝ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ.

Α!!Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΑΙΤΩ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ

(ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ....)ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗ ΓΙΩΤΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝΕ ΣΕ ΜΕΝΑ

:woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΙΣΙΩΣΩ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΚΤΩΣ ΑΥΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΠΑΡΟ :blink: !! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΑΛΛΑ SORRY:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΞΥΠΝΗ ΟΜΟΡΦΗ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΕΤΡΙΟΦΡΩΝ .Ελατε πλακα κανω,καλο πολυ καλο το θεμα σου.Λοιπον εξωτερικα αυτο που αρεσει στους αλλους ειναι τα ματια μου (πρασινομουσταρδι )επισης τους αρεσουν και τα ποδια μου .Εμενα εξωτερικα καποιες φορες μου αρεσω και καποιες αλλες οχι.Ναι μου αρεσει το χρωμα των ματιων μου αλλα δεν μουν αρεσουν τα δοντια μου εξαιτειας του θηρωειδη και της φοβιας μου με τους οδοντιατρους ειναι χαλια. Επισης δεν μου αρεσει η κοιλια μου μεχρι πριν 2 χρονια ημουν αδυνατη αλλα τωρα εχω παχυνει και εχω κοιλια ειμαι λες και βρισκομαι στον τεταρτο μηνα της εγκυμοσυνης. Οσο αφορα το χαρακτηρα αυτο που γουσταρουν οι αλλοι ειναι η αισθηση του χιουμορ , και το οτι μπορω να ακουω αυτο αρεσει και σεμενα το να μπορεις να ακους ειναι σπανιο επισης τρελαινομαι να στηριζω τους φιλους γενικα να βοηθαω αλλα το μεγαλο αρνητικο μου ειναι οτι ειμαι πολυ νευρικη και μερικες φορες μελαχωλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΑΝΝΑΚΙ!

ΜΠΡΑΒΟ!

ΜΕ ΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΟΡΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ.. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΟΥ ΜΑΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ ΣΤΑ 7 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ 10%..:(

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΔΕΝ ΣΤΑΒΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΑΛΗΘΩΡΙΖΕΙ...(ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙ) ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ.. ΟΥΦ ΟΥΦ!

ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..

ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΚΙΕΣ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΣΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΕΙΜΑΙ Η ΦΑΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!:woohoo::silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον εαυτό μου, μου αρέσει που είμαι καλή "ψυχολόγος" δηλαδή καταλαβαίνω

με πολύ μεγάλη ευκολία τις προθέσεις/κίνητρα των άλλων και δεν ξεγελιέμαι εύκολα.

Δεν μου αρέσουν 2 πράγματα: η μεγάλη μου κοιλιά και το γεγονός ότι δίνω στους

άλλους την λανθασμένη εντύπωση πως είμαι αφελής. (αυτό γίνεται επειδή είμαι γελαστή

και καλοπροαίρετη).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.....

ΠΑΩ Ν'ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ...... ΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..... ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ

ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΣΕ ΕΣΝΟΧΟΠΟΙΩ....!!!:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας κάνω λοιπόν κι εγώ στο mammyland τα προτερήματά μου και τα ελλατώματά μου γνωστά...

Όσον αφορά στην εξωτερική μου εμφάνιση, έχω πολύ ωραία πράσινα ματάκια και baby face, κάτι που αρέσει τόσο σε μενα όσο και στους άλλους...όμως έχω βάλει κι εγώ κάποια παραπανίσια κιλάκια τα τελευταία χρόνια και δε μου αρέσει καθόλου...Βασικά το μεγαλύτερο πρόβλημα το είχα στην κοιλίτσα...όχι ότι είχα καμία τεράστια απλώς ξεχώριζε...:angry::angry:

Βέβαια, τώρα που η κοιλιά μου έχει γίνει σαν μπαλόνι μου αρέσει πολύύύύύ...Είναι τέλεια!

Τώρα αναφορικά με τον "εσωτερικό" μου κόσμο, είμαι κοινωνικότατη,με τρομερή αυτοπεποίθηση και χίουμορ..

Όμως είμαι πάαααααααρα πολύ νευρική (:angry::angry: :angry: ), "ψυχρή" σε ορισμένα ζητήματα και συχνά επιπόλαιη και αφελής...

Και κάτι που είναι και θετικό και αρνητικό: Λέω τα πράγματα με το όνομά τους και αδιαφορώ αν ο άλλος πληγωθεί ή παρεξηγηθεί(σε σημείο δηλαδή που γίνομαι και αγενής)...:blush:

Έτσι είμαστε όμως και σε όποιον αρέσουμε...Για τους άλλους δε θα μπορέσουμε!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΜ..ΟΝΤΩΣ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ.ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΝΔΟΣΚΟΠΗΣΗ.ΛΟΙΠΟΝ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ(ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ).ΓΕΝΙΚΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΥΤΗ ΜΟΥ,ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΑ,ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ(ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..!!:laugh: ).ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ(ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΡΑΒΟΥΛΙΑ):unsure: .

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΥΨΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ(Π.Χ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ Η' ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ).ΑΝΟΙΧΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΠΟΝΑΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΑΩ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ.

ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΑ ΜΑΣ.ΦΙΛΙΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο θεμα αλλά από που να αρχισει κανεις??

Εμφανισιακα δεν μου αρεσει η κοιλιτσα που οπως λεει και η μπεμπουλα ξεχωριζει λιγακι απο το υπολοιπο σωμα( ο αντρας μου λεει οτι εχω κολλημα και δεν ισχυει)

Στον χαρακτηρα δεν μου αρεσει που τις περισσοτερες φορες ενεργω εγωιστικα και δεν εχω την σωστη δοση αυτοπεποιθησης που θα επρεπε, α και το σημαντικοτερο λουφαδορος και τεμπελα....χι χι χι

Μας θαψαμε και παλι σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι μου αρέσω, και με λατρεύω!

Γενικότερα είμαι εύκολος άνθρωπος, βρίσκω παντού χαρά,

σκέφτομαι συνεχώς θετικά και όλα στην ζωή μου "μοιάζουν" εύκολα...!

Έχω ψώνιο με την εξωτερική μου εμφάνιση και το έχω δουλέψει αρκετά

το θέμα...

Μου αρέσει ο εαυτός μου, ναι, είμαι χαρούμενη

και έχω ισορροπία...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΟΥ

ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΗ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΟΗΘΑΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΥΨΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ, ΠΟΛΥ ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΑ ΓΥΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΡΕΛΛΕΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλιστα....να ενα θεμα ενδιαφερων θα ελεγα......

λοιπον αρχιζω με τα αρνητικα μου σημεια, πρωτον εχω σγουρα κ λιγα μαλια που ευτηχως φουντωνουν λιγακι κ δε πολυφαινεται ειμαι λιγακι μικρωκαμωμενη με μικρη κοιλιτσα ( πριν την εγκυμοσηνη ) κ λογω πολων ορμονων που επαιρνα με ενα στηθος αρκετα εντονο,δε ηταν ετσι πριν...:S επισης με χαλαει λιγο κ η μυτη μου αλλα ο αντρας μου λεει πως γι'αυτη μ'αγαπησε....:woohoo:

τωρα οσο για τα θετικα μου..ειμαι ενας χαρουμενος ανθρωπος που δυσκολα το βαζει κατω,επισης μπορω να δωσω στης φιλες μου μια καλη συμβουλη κ να της βοηθησω αν χρειαζεται,εχω πολυ μεγαλα κ εκφραστικα ματια καθρεπτης της ψυχης λενε,κ με το που θα με δει καποιος που με ξερει καταλαβενει αμεσως τη διαθεση μου......αααα......να μη ξεχασω μαγειρευω επισης πολυ νοστιμα πραγμα που το παραδεχονται κ οι φιλοι μας.......αυτα....:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεα αντριανα μου θεα χιχιχιχι.Λοιπον τι δεν μου αρεσει επανω μου καλη ερωτηση το στηθος και η κοιλια.Μετα απο 2 γεννες και τωρα στην 3 φοβαμε πως θα γινω πια:( .Απο την αλλη ομως λεω και σκασιλα μου πως θα γινω ας ειναι τα παιδια μου γερα και χαλαλι το ξεχειλωμα.Τι αρεσει στους αλλους πανω μου χμμμμ αρχικα τα ματια μου ειναι ανοιχτοχρωμα και ανοιχτο βιβλιο οπως μου λενε.Τωρα απο τον χαρακτηρα μου ο καθενας μπορει να πει πολλα ειναι απο πια οπτικη γωνια θελει να το δει.Ασ πουμε την καλοσυνη αλλος την λεει πονηρια την αγαπη την λεει κακια κλπ.Αναλογα πως θελει ο καθενασ να σε βλεπει δλδ πως τον βολευει.Εγω θα με ελεγα απλως καλο και ηρεμω ατομο με χιουμορ πολυ.Το ιδιο μαλλον θα σου πουν και οσοι με γνωριζουν.Αυτα :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αντριαννα μου μου θυμησες τον εαυτο μου πριν απο 6 χρονια!!Το ιδιο το ειχα σε ασπρο με ροζ πουα.Αλλα τωρα ποια καθετε και με περιμενη το ποτε θα το ξαναβαλω!!:( :( :( ΘΕΑ εισαι παντος!!Ειχα μεινει εγκυος πριν 6 χρονια και το εχασα το νινι και απο τοτε σε θεμα κιλων με πειρε η κατω βολτα!!:( :( :( :( Τωρα ποια προσπαθω να χασω τα 15 κιλα που εχω μεχρι την βαφτιση της μπεμπους για να ειμαι και παλη ενμφανησιμη.Ο ευατος μου τωρα σε θεμα κιλων δεν μου αρεσει καθολου λογου που υπηρξα αδυνατη.Με το προσωπο μου ομως εχω ψωνιο ειναι το δυνατο μου σημειο,μου λενε πως εχω υπεροχο βλεμα που τους μαγνητιζω ολους.Ειμαι υπερηφανη,αντιμετωπιζω την ζωη με το κεφαλι ψηλα,αμεση και ειλικρινης,μου αρεσει η δραση η αλλαγη,τρελενωμε για χορο.Ειμαι πολυ φιλικη με ολους τους ανθρωπους ευκολα κανω φιλιες αλλα αμα δω οτι πανε να μου κανουν κακο ενεργο πριν ενεργισουν οι αλλοι(φευγω δηλ.)Δινω τα παντα για τους αλλους αλλα πολλες φορες πληγωνωμε,μου λενε πως δεν ειναι καλο να ειμαι τοσο δοτικη επειδη σηνεχεια την παταω,αλλα τι να κανω;Οτι μου υποσχοντε θελω να το τηρουν,αλλιως να μην μου υποσχοντε τιποτα!!Αγαπω παρα πολυ ολα τα παιδακια και μου λενε πως εχω παρα μα παρα πολυ υπομονη με ολους προσεχω της λεπτομερειες και πηστευω πως αυτο ειναι το δυνατο μου σημειο.ΑΑΑΑΑΑ και μην ξεχασω μαγειρευω τελεια.Τα μειομεκτιματα μου ειναι πως εχω παρα μα παρα πολυ γκρινια μεχρι που βαρας ενεση:)παρορμιτικη, οταν καποιος παει να μου κανει κατι που με πληγωνει βρισκω καποια στιγμη την καταληλη στιγμη να του το ανταποδωσω για να νιωσει ακριβως οπως ενιωσα και εγω!!:blush: :blush: :blush: :blush: Αυτα σας κουρασα;:blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καυτό θεματακι. Εμένα μ αρεσουν πολύ λιγα πραγματα πανω μου. Τα μαλλιά μου, το ύψος μου και τα μάτια μου. Απο κει κ περα ειμαι παχιά εχω ασχημα δοντια γιατι φοβαμαι να τα φτιαξω, τεραστιο βυζί και άλλα. Όσο για χαρακτηρα μ αρεσει οτι ειμαι φουλ στο καλαμπουρι οταν ειμαι με παρεα, αλλα απ την αλλη ειμαι και υπερβολικά ευαισθητη. Γιατι ανοιξες αυτο το θεμα παιδάκι μου κ θα καθομαι τωρα να σκεφτομαι ολο τι δεν μ αρέσει κ με βλεπω να κοβω φλεβες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο δύσκολη η απάντηση.

Σε γενικές γραμμές καλή είμαι, και εσωτερικά και εξωτερικά. Λίγο πρόβλημα τον τελευταίο καιρό με την κοιλίτσα που μεγάλωσε (χωρίς να έχει μωρό μέσα) και με το στήθος (αχ καταραμένη βαρύτητα)!

Ο χαρακτήρας, γενικά καλά. Αρκετά νευρική, και κάτι αρκετά κακό, παίρνω πολλά πράγματα προσωπικά (που δεν θα έπρεπε) και βασανίζω έτσι και εμένα και τους άλλους.

Είμαι όμως και πολύ γλεντζού, από το "έλα" (αν πρόκειται για έξοδο, για χορό και για φαγητό) μόνο το "ε" θέλω να ακούσω και τσακίζομαι. Ειδικά για χορο!!!!

Αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTRIANNA den exo logia.....xaaxaxaxa

ego den exo tetoio magio alla polly tha ithela na paro ena!!!!!

loipon as arxiso k ego....

exoterika...thelo na balo sylikonh na anebh ligo to ermo to byzi giati konteyei na ftasei sthn koilia mou,,,:woohoo: :woohoo:

na xaso 3 kila,na stroso ligo ta dontakia mou alla fobame polly...

kata ta alla exo wraia kastanoprasina matia,wraio xamogelo(asxeta ta dontia)xixixi wraia podia an k den gymnazomai.... palia eixa k wraio kolo alla ayto paei pia...

esoterika...eimai polly eyesthith se seimeio sixamaras!!!!

eimai polly ypon tonon,den neyriazo eykola oti k na ginei,eimai ntropalh,eimai paraponiara....oso gia exodo..eimai anoixth oti wra k na einai..

alla eimai dydymos me oroskopo karkino k ekei pou eimai mia xara psyxologika mporei na peso sto deyterolepto k ama mou patiseis ton kalo bres meros na kryfteis pou lene..pisteyo etsi na eimaste oles...

ayta gia mena...filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...