Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεύτερος μήνας προσπαθειών...


Eleni20

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Να σας πω βεβαια οτι στις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες μου εκανα τεστ και ηταν αρνητικα ουτε καν αχνη γραμμουλα! Οταν πλεον πηγα για χοριακη ειχα 2,800 μοναδες αφου ακουσαμε καρδια αμεσως! ?? ημουν 8 εβδομαδων στον γιο μου????

Πάλι αυτή η μάρκα τεστ ήταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Oxi htan ta predictor! 

Οο οπότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είσαι! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Ελένη και εγώ 10 περιμένω μαζί σου 

Αντε αθηνα μου μακαρι και στις δυο μας!να περάσουν γρήγορα οι μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eleni20 είπε:

Αντε αθηνα μου μακαρι και στις δυο μας!να περάσουν γρήγορα οι μερες..

Δεν περνάνε όμως χαχαχαχα ουφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Δεν περνάνε όμως χαχαχαχα ουφφφφ

Το ξερω οτι δεν περνάνε με τιποτα...??8 μερες υπομονη ακομη και ευχομαι τοτε να ξεκινάει η καθυστέρηση και στις δυο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... νόμιζα πως είχες γεννήσει μέσα στο καλοκαίρι αλλά μετά κατάλαβα ότι μάλλον εχω μπερδευτεί.... Καλό μήνα και σε σένα.. Μακάρι ο Θεός να μας ανταμείψει και εμάς που θέλουμε τόσο πολύ ενα μωρό.... Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και καλή λευτεριά......♡♡♡

.

Γέννησα μωρό μου...γέννησα στις 19 Ιουλίου.... Ο Θεός να σας δίνει δύναμη να προχωρατε... Εσείς είστε πιο δυνατές από εμάς να το ξέρεις αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Καλό μήνα να έχεις κούκλα μου με μία εύκολη εγκυμοσύνη κι έναν γρήγορο τοκετό! Να σου πάνε όλα τέλεια!!!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις ευχές σου..γέννησα μωρό μου στις 19 Ιουλίου.... Με το καλό θα έρθει σε όλες σας γιατί θα έρθει απλά είναι θέμα χρόνου.... Κάθε βράδυ ? σας βάζω στην προσευχή ? μου να στείλει ο καλός θεουλης σύντομα ? γερά μωρά σε όλες σας... Μπαίνω κ βλέπω τις συζητήσεις σας και θα χαρώ να μάθω τα νέα ? σας!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και εύχομαι σε όσες μετράνε μέρες για το τέστ να πάρουν το πολυπόθητο +++++++.  Διαβάζω οτι θέλετε 8 μερες ακόμη εγώ σε 9 μερες διότι περιμένω στις 11/9 και θέλω να μου έρθει γιατί το κοριτσάκι μου κοντεύει 5 μηνών τώρα και δέν είμαι έτοιμη για δευτερο. απλά εχω την εντύπωση οτι ίσως και εμεινα ξανά με κάποια μικρά συμπτωματάκια που νιώθω και ανησυχώ. Έχουμε επαφες με το τραβηγματάκι αλλά στην τελευταία επαφή μας που ήταν και μέσα στις γόνιμες είχαμε ενα ψιλοατυχηματάκι δέν είναι σίγουρος ο αντρας μου οτι δεν του φυγε λίγο μέσα και είμαι μέσα στο άγχος. Βέβαια και αν εμεινα καλώς να έρθει απλά νομίζω είναι πάρα πολυ νωρίς. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις ευχές σου..γέννησα μωρό μου στις 19 Ιουλίου.... Με το καλό θα έρθει σε όλες σας γιατί θα έρθει απλά είναι θέμα χρόνου.... Κάθε βράδυ ? σας βάζω στην προσευχή ? μου να στείλει ο καλός θεουλης σύντομα ? γερά μωρά σε όλες σας... Μπαίνω κ βλέπω τις συζητήσεις σας και θα χαρώ να μάθω τα νέα ? σας!!!!! 

Να σου ζησει το μικρουλι σου! Να εισαι καλα κ εσυ κ ο αντρουλης σου να το χαρειτε!!!! Πολυ συγκινητικο το μνμ! Σ ευχαριστουμε πολυ για τη στηριξη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγω περιμενω γυρω στις 11 του μηνα. Βεβαια εγω δεν εχω πιθανοτητες γτ πηγα νοσοκομείο για ασχετο λογο, μου εκαναν χοριακη κ βγήκε αρνητική την 19η μερα. Ημουν ατυχη. Τη μερα εκεινη ειχα μαλλον ωορρηξια. Μου το ειπε ο γυναικολογος που με εξετασε εκει. Ηρθαμε μετα σε επαφη, αλλα ειχα μεσα το τζελ της εξετασης κ δεν πιστεύω οτι εγινε κατι.... Τί λετε γι αυτο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις ευχές σου..γέννησα μωρό μου στις 19 Ιουλίου.... Με το καλό θα έρθει σε όλες σας γιατί θα έρθει απλά είναι θέμα χρόνου.... Κάθε βράδυ ? σας βάζω στην προσευχή ? μου να στείλει ο καλός θεουλης σύντομα ? γερά μωρά σε όλες σας... Μπαίνω κ βλέπω τις συζητήσεις σας και θα χαρώ να μάθω τα νέα ? σας!!!!! 

Άρα καλα θυμόμουν τότε.... Το μωρακι σου κοντευει 2 μηνων λοιπον.... Τι ωραια!!! εύχομαι το θαύμα της μητρότητας να γεμίζει καθε μερα τη ζωή σου με ευτυχία.....!!!! Μακάρι να έχουμε σύντομα ευχάριστα νεα να σου πουμε και εμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Κοριτσια κ εγω περιμενω γυρω στις 11 του μηνα. Βεβαια εγω δεν εχω πιθανοτητες γτ πηγα νοσοκομείο για ασχετο λογο, μου εκαναν χοριακη κ βγήκε αρνητική την 19η μερα. Ημουν ατυχη. Τη μερα εκεινη ειχα μαλλον ωορρηξια. Μου το ειπε ο γυναικολογος που με εξετασε εκει. Ηρθαμε μετα σε επαφη, αλλα ειχα μεσα το τζελ της εξετασης κ δεν πιστεύω οτι εγινε κατι.... Τί λετε γι αυτο;;;;

Καλημερα Μαρακι.. Σου είπαν ότι το τζελ του υπερήχου εμποδίζει η' δυσκολευει τη σύλληψη; Εγώ δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό.. νομίζω ότι μετά από λίγη ώρα με το πλυσιμο της ευαισθητης περιοχης αποβαλλεται.. Μην απελπίζεσαι εκ των προτέρων... Αν ήρθες σε επαφή τη μέρα της ωορρηξίας θεωρώ πως έχεις πιθανοτητες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για πείτε μου την γνώμη σας ποια μέρα πρέπει να αδιαθετησω 

11 Αυγούστου αδιαθετησα 

27 είχα πονάκια ωορρηξιας 

Και ποια μέρα να κάνω το τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Καλημέρα κορίτσια και εύχομαι σε όσες μετράνε μέρες για το τέστ να πάρουν το πολυπόθητο +++++++.  Διαβάζω οτι θέλετε 8 μερες ακόμη εγώ σε 9 μερες διότι περιμένω στις 11/9 και θέλω να μου έρθει γιατί το κοριτσάκι μου κοντεύει 5 μηνών τώρα και δέν είμαι έτοιμη για δευτερο. απλά εχω την εντύπωση οτι ίσως και εμεινα ξανά με κάποια μικρά συμπτωματάκια που νιώθω και ανησυχώ. Έχουμε επαφες με το τραβηγματάκι αλλά στην τελευταία επαφή μας που ήταν και μέσα στις γόνιμες είχαμε ενα ψιλοατυχηματάκι δέν είναι σίγουρος ο αντρας μου οτι δεν του φυγε λίγο μέσα και είμαι μέσα στο άγχος. Βέβαια και αν εμεινα καλώς να έρθει απλά νομίζω είναι πάρα πολυ νωρίς. Φιλιά

Και να ερθει ετσι νιώθεις παρα πολυ τυχερή!!'θα μεγαλώσει και αλλο η οικογένεια!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Αθηνα αθηνουλα είπε:

Κορίτσια για πείτε μου την γνώμη σας ποια μέρα πρέπει να αδιαθετησω 

11 Αυγούστου αδιαθετησα 

27 είχα πονάκια ωορρηξιας 

Και ποια μέρα να κάνω το τεστ 

Αν είχες πονακια στις 27 λογικά η ωορρηξία έγινε στις 28. Όποτε περιμένεις περιοδο μετα απο 14 μέρες δηλ 11 Σεπτέμβρη. Από τις 12-13 του μηνος και μετα το τεστ δείχνει.

Επεξεργάστηκε από Gelie
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλημερα Μαρακι.. Σου είπαν ότι το τζελ του υπερήχου εμποδίζει η' δυσκολευει τη σύλληψη; Εγώ δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό.. νομίζω ότι μετά από λίγη ώρα με το πλυσιμο της ευαισθητης περιοχης αποβαλλεται.. Μην απελπίζεσαι εκ των προτέρων... Αν ήρθες σε επαφή τη μέρα της ωορρηξίας θεωρώ πως έχεις πιθανοτητες... 

Ναι εχεις παρα πολλες πιθανότητες εκείνη την μερα!!αισιοδοξια!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Ναι εχεις παρα πολλες πιθανότητες εκείνη την μερα!!αισιοδοξια!!!!❤️❤️❤️

Καλά δεν τα λέω κυρια;;;;;???? Χαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Αν είχες πονακια στις 27 λογικά η ωορρηξία έγινε στις 28. Όποτε περιμένεις περιοδο μετα απο 14 μέρες δηλ 11 Σεπτέμβρη. Από τις 12-13 του μηνος και μετα το τεστ δείχνει.

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα κάνει το τεστ δύο μέρες πριν την καθυστέρηση τόσο σίγουρη ήμουν ωωωχ έχω πολύ άγχος.  Οπότε 11 θα δούμε ευχαριστώ κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Να σου ζησει το μικρουλι σου! Να εισαι καλα κ εσυ κ ο αντρουλης σου να το χαρειτε!!!! Πολυ συγκινητικο το μνμ! Σ ευχαριστουμε πολυ για τη στηριξη!!!!!

Να σαι καλά αγαπουλα μου....το κάνω γιατί το αισθάνομαι... Θέλω να νιωσουν όλες οι κοπέλες την χαρά αυτή... Είχα μια αποβολή παλιά και νιώθω την ανυπομονησία σας για ένα μωρό ?... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Άρα καλα θυμόμουν τότε.... Το μωρακι σου κοντευει 2 μηνων λοιπον.... Τι ωραια!!! εύχομαι το θαύμα της μητρότητας να γεμίζει καθε μερα τη ζωή σου με ευτυχία.....!!!! Μακάρι να έχουμε σύντομα ευχάριστα νεα να σου πουμε και εμεις!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου... Εύχομαι σε όλες σας γερά μωράκια... Κ είμαι σίγουρη ότι θα γίνεται οι καλύτερες μανούλες... Όλα αυτά είναι δοκιμασίες από τον θεουλη για να μας δείξει ότι μας προετοιμάζει για την μητρότητα και για να δούμε εμείς τις αντοχές μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλημερα Μαρακι.. Σου είπαν ότι το τζελ του υπερήχου εμποδίζει η' δυσκολευει τη σύλληψη; Εγώ δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό.. νομίζω ότι μετά από λίγη ώρα με το πλυσιμο της ευαισθητης περιοχης αποβαλλεται.. Μην απελπίζεσαι εκ των προτέρων... Αν ήρθες σε επαφή τη μέρα της ωορρηξίας θεωρώ πως έχεις πιθανοτητες... 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni20 είπε:

Ναι εχεις παρα πολλες πιθανότητες εκείνη την μερα!!αισιοδοξια!!!!❤️❤️❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Καλά δεν τα λέω κυρια;;;;;???? Χαχαχαχαχαχαχα 

Είστε κ οι δυο τρελές!!!! Χα χα χα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...