Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Όχι ευτυχώς το διαγνωστικό μου την έβγαζε σε 1-1:30 ώρα και μου την έστελναν στο mail ενώ ταυτόχρονα με έπαιρναν τηλέφωνο να μου πουν ότι τα έστειλαν.. οι καημένες με το καφέ στο χέρι δεν είχαν ανοίξει ακόμα και τις περίμενα απ' έξω!! 😂😂 Αλλά δεν αξίζει αυτό το άγχος με τις χοριακες τώρα.. εντάξει!! Αφού ότι είναι να γίνει θα γίνει..! Θα αλλάξει κάτι αν κάθε δύο μέρες αυξάνεται σωστά ή όχι;; Όχι δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάνεις άλλη, όλα καλά θα πάνε! Πόσο θα είσαι όταν θα πας για υπέρηχο;  Άντε καλοδεχούμενα τα συμπτώματα λοιπόν!! Άλλο που δεν ήθελες!!! 🤣🤣🤣🤣 Εντάξει κορίτσια η εγκυμοσύνη μέχρι να γεννήσεις είναι μια παράνοια!! Τραβάτε με και ας κλαίω φάση! 😅 Ωωωωωωω!!! Για πες και μας ενδιαφέρει πολλές εδώ..!! Χαχαχαχαχα!! Υπήρξαν φορές που δεν το έπιανε το μωρό; Έχει να κάνει η θέση του πλακούντα εντέλει; Έχει και η home test;;; Φαντάζομαι είσαι ικανοποιημένη..! skroutz έψαχνα και xe... Αχ άκουγες και από την 9η;;;;;; Τέτοια λέγε μας να πάρω χθες ένα!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Να σε ρωτήσω εντωμεταξυ άσχετο.. επειδή το έχεις ξαναπεράσει και εγώ μόνο εικασίες μπορώ να κάνω... Λες ότι είχες έντονα συμπτώματα στις προηγούμενες εγκυμοσύνες.. τα φύλα των παιδιών, τι ήταν;;;
    • Μακάρι κορίτσι μου  Κοιτα όταν γεννήσεις εκεί είναι που θέλεις ακόμα πιο πολύ ηρεμία όποτε πιστεύω ούτε τότε θα πει κάτι ίσως τελικά δει πως θα είναι και τα πράγματα και τελικά θα συμβιβαστεί 😊
    • Ναιι τωρα δεν λέει τιποτα μέχρι να γεννήσω λέει .. ελπιζω να συμβιβαστεί! 
    • Μου έδωσε κ μένα μια γνωστή μου μαξιλάρι γιατι είχα θέματα με τον ύπνο, απο τότε που το χρησιμοποιώ κοιμάμαι επιτέλους! 
    • Άντε με γεια κορίτσι μου 😊 θα σου αρέσει από κοντά είναι πιο εντυπωσιακά 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...