Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσινης αχνη γραμμη θετικο


Ritoyla22

Recommended Posts

στις On 15 Ιουνίου 2016 at 2:07 ΜΜ, ο/η Ritoyla22 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!Ειμαι καινουρια εδω στο φορουμ.Εχω ενα θεματακι που με προβληματιζει.Λοιπον 27/5 ειχα εμμηνο ρυση και κραταει4-5 μερες.Εχω ελευθερες επαφες με τν συντροφο μου.Εχθες κανω ενα τεστ πριν καθυστεριση η περιοδος μου και βγηκε θετικο με αχνη γραμμη που φενεται ομως δεν ειναι να πεις οτι δν ειδαμε καλα.Τωρα δν ξερω τι να κανω δν εχω ιδεα μπορει καποια να μου δωσει καμια συμβουλη τι να κανω μην ενθουσιαζομαι απο τωρα.Να κανω μια Β'χοριακη θα δειξει κατι?Δεν ξερω τιποτα!Περιμενω την απαντηση σας!Α!Το τεστ ειναι απο νοσοκομειο!Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

Καλημέρα Ριτούλα22 νομίζω οτι άν έγραψες σωστά πως ειχες 27/5 τελευταια περίοδο εκανες πολύ νωρίς το τεστ κ την χοριακή. Περίμενε την μερα που θα σου ξαναερχόταν. Εγώ τοτε ειχα κάνει τεστ κ βγήκε αχνό κ τωρα χαίρομαι την 2,5 μηνών κορούλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε ριτακι μπορει να ειναι νωρις τι να οω!δεν πρεπει να βιαζομαστε!και εγω μια απο τα ιδια!προσπαθουμε αλλα τιποτα.καθε φορα ελπιζω και η απογοητευση ιδια!μου ηρθε σημερα κανονικα!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!Το μονο που καταλαβα οπως ειπε και μια φιλεναδα μου δν κανουμε τεστ και χοριακη πριν τν καθυστεριση και ετσι ο κοσμος να χαλασει δν ξανα κανω αν δν εχω καθυστεριση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Summer16 είπε:

Αχ βρε ριτακι μπορει να ειναι νωρις τι να οω!δεν πρεπει να βιαζομαστε!και εγω μια απο τα ιδια!προσπαθουμε αλλα τιποτα.καθε φορα ελπιζω και η απογοητευση ιδια!μου ηρθε σημερα κανονικα!??????

Προσπαθεις καιρο summer16?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Καλημέρα Ριτούλα22 νομίζω οτι άν έγραψες σωστά πως ειχες 27/5 τελευταια περίοδο εκανες πολύ νωρίς το τεστ κ την χοριακή. Περίμενε την μερα που θα σου ξαναερχόταν. Εγώ τοτε ειχα κάνει τεστ κ βγήκε αχνό κ τωρα χαίρομαι την 2,5 μηνών κορούλα μου!!

Κωνσταντα ερη δν ξερω αν δν μου ερθει μεχρι οριο βαζω 29 θα παω παλι να κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ριτακι ε ναί περίμενε μέχρι τότε ουτε η χοριακή μπορεί να δείξει τόσο νωρίς. Υπομονή κ μην αγχώνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Καλημερα Ριτακι ε ναί περίμενε μέχρι τότε ουτε η χοριακή μπορεί να δείξει τόσο νωρίς. Υπομονή κ μην αγχώνεσαι

Δν ανχωνομαι οταν θελει θα ερθει!!Να χαιρεσαι και τν κορακλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ritoyla22 είπε:

Δν ανχωνομαι οταν θελει θα ερθει!!Να χαιρεσαι και τν κορακλα σου!!!

Ευχαριστώ.εγώ πάντως πιστέυω οτι είσαι (χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω). Θα περιμένω νεα σου με αγωνία. Όπως κ να εχει μικρη εισαι θα τα καταφερεις και ενα κ δυο κ πέντε παιδάκια!!! Χιχιχιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ritoyla22 είπε:

Προσπαθεις καιρο summer16?

7 μηνες!αλλα πλεον με πηρε απο κατω!!μακαρι να ερθουν και σε μας γρηγορα ολα οσα θελουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ritoyla22 είπε:

Μην απελπιζεσαι summer16 και μν ανχωνεσαι βασικο ολα στν ωρα τους!!??????

Ναιιιι παμε για τους επομενους μηνες!θα περιμενω νεα σου!και ευχομαι ολοψυχα να ειναι ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα bizelini???Εχω αρχισει τς προσπαθειες παλι ειμαι στν 15 μερα του κυκλου μου και για να βρω τν ωορρηξια μου κανω τεστακια και σημερα βγηκε θετικο εντονο ε θα δουμε πως θα παει αυτο τν μηνα..Εσυ δν θυμαμαι αμα ειχαμε κανει κουβεντα εχεις παιδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 7/7/2016 at 8:36 ΜΜ, ο/η Ritoyla22 είπε:

Καλησπερα bizelini???Εχω αρχισει τς προσπαθειες παλι ειμαι στν 15 μερα του κυκλου μου και για να βρω τν ωορρηξια μου κανω τεστακια και σημερα βγηκε θετικο εντονο ε θα δουμε πως θα παει αυτο τν μηνα..Εσυ δν θυμαμαι αμα ειχαμε κανει κουβεντα εχεις παιδακι?

Καλησπέρα! οχι δεν έχω ακόμα μωράκι, αλλά προσπαθώ και εγώ. Εύχομαι σύντομα με σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εγώ δυστυχώς θα διαφωνήσω με όσες υποχτηρίζετε ότι τα τεστ είναι αναξιόπιστα, όταν γίνονται τουλάχιστον με 2-3 μέρες καθυστέρηση και σε κοπέλες με σταθερό κύκλο. Παρόλα αυτά μια χοριακή δείχνει με μεγαλύτερη ακρίβεια την επιτυχία της σύλληψης! Ίσως εγώ βέβαια να ήμουν τυχερή που συνέλαβα με την πρώτη και από το πρώτο τεστ ήταν ξεκάθαρο ότι είμαι έγκυος! Καλά αποτελέσματα σε όλες σας και για να το πετύχετε προσπαθήστε να μην το σκέφτεστε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...