Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσινης αχνη γραμμη θετικο


Ritoyla22

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pepper_Ann είπε:

Ποπη εσυ σε τι φάση εισαι

Εκανα σπερματεγχυση 10/6 και περιμενω τη καταραμενη... Ευχομαι να μην  ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Pepper_Ann είπε:

Ποπη μου καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!!

ευχομαι να ναι θετική η χοριακη σου.ηρεμια και μη το σκεφτεσαι οσο μπορεις.

 

ριτουλα τι να πω;μακαρι να ναι θετικη κοριτσακι μου και η χοριακη σου.ειναινπολυ σπάνιο να κανει λαθος το θετικο τεστ!!?

Προσπαθω να μη το σκεφτομαι..... Καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριτουλα καλησπερα και καλως ηρθες! Να ρωτησω κατι? Οταν λες τεστ του νοσοκομειου αρχικα τι εννοεις? Πρωτον δευτερον πως γινεται να ειχες περιοδο 27/5 και να εκανες τεστ χθες δηλ 14 του μηνα και να βγηκε θετικο??? Αρχικα αν εχεις κυκλο 28 ημερων λογικα περιμενεις να αδιαθετησεις στις 25 !!!! 10 μερες ποιο πριν πολυ απιθανο εως ακατορθωτο να εχεις θετικο τεστ... αυτα.. χωρις να θελω να σε απογοητευσω αλλα ως υπαρχουσα μητερα ειδη 2 παιδιων (και στην προσπσθεια για το 3ο τωρα)θεωρω πως κατι ξερω παρα πανω! Σημερα ουσιαστικα ειναι η 19η μερα του κυκλου σου 14η μερα- 18ή ειναι οι γονιμες... η μονη λογικη εξηγηση να ειναι θετικο ειναι μονο αν εισαι απο τον προηγουμενο μηνα με αιμα ή απλα να εχεις γραψει λαθος ημερομηνια... φιλικα..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα prassinomata γιαυτο γραφτηκα στο φορουμ καο ειχα περιεργεια μα πως?Το τεστ ειναι απο νοσοκομειο.Τεσπα.Πηρα τηλ εναν καλο γυναικολογο τς κολλητης μου ειπα τς ημερομηνιες και μου ειπε ξεκαθαρα αμα ειμαι γτ δν κανουν ποτε τα θετιμα τεστ ειδικα αυτα που κανουν στο νοσοκομειο ειμαι καπου 1μιση 2 βδομαδες.Η επαφες εγιναν στς 5 μερες περιοδου απλος δν θελω να δωσω λεπτομεριες αυτο.Δευτερα θα παω για χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Προσπαθω να μη το σκεφτομαι..... Καλο βραδυ!!!!

Ποπη μου καλημερα δν κανεις καλο ηρεμισε και ολα θα πανε καλα..Κανε υπομονη και ολα καλα θα δεις που και οι δυο θα ειμαστε εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εκανα σπερματεγχυση 10/6 και περιμενω τη καταραμενη... Ευχομαι να μην  ερθει

@ΠοπηΕυθυμ δεν ειναι λιγο νωρις αν εχεις κανει την σπερματεχυνση 10/6 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ritoyla22 είπε:

Καλημερα prassinomata γιαυτο γραφτηκα στο φορουμ καο ειχα περιεργεια μα πως?Το τεστ ειναι απο νοσοκομειο.Τεσπα.Πηρα τηλ εναν καλο γυναικολογο τς κολλητης μου ειπα τς ημερομηνιες και μου ειπε ξεκαθαρα αμα ειμαι γτ δν κανουν ποτε τα θετιμα τεστ ειδικα αυτα που κανουν στο νοσοκομειο ειμαι καπου 1μιση 2 βδομαδες.Η επαφες εγιναν στς 5 μερες περιοδου απλος δν θελω να δωσω λεπτομεριες αυτο.Δευτερα θα παω για χοριακη.

Ριτουλα καλησπερα!τι να πω δεν ξερω μηπως ομως εχεις κυκλο μικρο και οι επαφες σου μετα την περιοδο σου ειναι οι γονιμες σου? Μπορει να συμβαινει και αυτο! Ευχομαι παντως οτι καλυτερο για οτι νεοτερο ενημερωσε με... ευχομαι ολοψυχα μια τεραστια χοριακη!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Ριτουλα καλησπερα!τι να πω δεν ξερω μηπως ομως εχεις κυκλο μικρο και οι επαφες σου μετα την περιοδο σου ειναι οι γονιμες σου? Μπορει να συμβαινει και αυτο! Ευχομαι παντως οτι καλυτερο για οτι νεοτερο ενημερωσε με... ευχομαι ολοψυχα μια τεραστια χοριακη!!!!! :x

prassinomata μου να εισαι καλα οταν θα εχω νεα θα σας ενημερωσω ολες.Ευχομαι και σε σενα καλη επιτυχια και με ενα 3ο παιδακι γερο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ritoyla22 είπε:

prassinomata μου να εισαι καλα οταν θα εχω νεα θα σας ενημερωσω ολες.Ευχομαι και σε σενα καλη επιτυχια και με ενα 3ο παιδακι γερο????

Μακαρι παναγιτσα μου μακαρι! Προσπαθω πολυ καιρο και εχω απογοητευτει η αληθεια... εσυ ποσο καιρο προσπαθουσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Μακαρι παναγιτσα μου μακαρι! Προσπαθω πολυ καιρο και εχω απογοητευτει η αληθεια... εσυ ποσο καιρο προσπαθουσες?

Εγω εδω και 3-4μηνες πες κανουμε ελευθερα.Να φανταστεις οταν εκανα την πρωτη φορα τεστ και βγηκε αρνητικο στο αρνητικο οχι στεναχωρια και λεω οκ δν τα βαζουμε κατω περασαν οι μηνες και ετσι απο περιεργεια εκανα τεστ και βγηκε αχνο θετικο.Και δν σου ειπα εστειλα φωτογραφια στν γιατρο το τεστ μπας και δν βλεπω καλα(σημερα τν εστειλα)και μου ειπε ναι τν βλεπω τν γραμμουλα φυγε για χωριακη και περιμενω τα αποτελεσματα.Ε αυριο το πρωι θα παω να τν κανω.Εσυ πες μου απο το 1ο παιδακι σου μεχρι τωρα!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ritoyla22 είπε:

prassinomata μου να εισαι καλα οταν θα εχω νεα θα σας ενημερωσω ολες.Ευχομαι και σε σενα καλη επιτυχια και με ενα 3ο παιδακι γερο????

Σου εχω στειλει ιδιωτικο μηνυμα κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η prassinomata είπε:

Σου εχω στειλει ιδιωτικο μηνυμα κοριτσι μου!

@prasinomata μου που εισαι εσυ??πως εισαι?????☺????????❤??❣?????????????????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ritoyla22 είπε:

prassinomata μου να εισαι καλα οταν θα εχω νεα θα σας ενημερωσω ολες.Ευχομαι και σε σενα καλη επιτυχια και με ενα 3ο παιδακι γερο????

Lovely μου εδω ειμαι και εγω...σρον αγωνα τι κανεις πως εισαι κοριτσι μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε μια χοριακή βρε κορίτσι μου. Ολο μας αναστατώνουν τα τέστ με αυτά τα ροζ. Το έχω πάθει τόσες φορές που πλέον δεν αγοράζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημερα!!!Πριν λιγο γυρισα πηγα εκανα τν Β-Χοριακη.Τα αποτελεσμτα θα βγουν στς 9 το βραδυ μου ειπαν αλλα θα παρω στς 5 να μου πει μια κοπελα!!??Η αγωνια στα υψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ritoyla22 είπε:

Κοριτσια Καλημερα!!!Πριν λιγο γυρισα πηγα εκανα τν Β-Χοριακη.Τα αποτελεσμτα θα βγουν στς 9 το βραδυ μου ειπαν αλλα θα παρω στς 5 να μου πει μια κοπελα!!??Η αγωνια στα υψη!

Καλημερα Ριτουλι αντε αντε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ !!!!!!

ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗ!!

?????☺???☺????????❤???????????❣?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Καλημερα Ριτουλι αντε αντε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ !!!!!!

ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΓΑΛΗΗΗΗ!!

?????☺???☺????????❤???????????❣?????????????

Καλημεραααα φιληηηηη μου!!???Να εισαι καλα και σε σενα οτι καλυτερο μεσα απο τν καρδια μου.???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Lovely είπε:

@ΠοπηΕυθυμ δεν ειναι λιγο νωρις αν εχεις κανει την σπερματεχυνση 10/6 ?

Ναι εννοειται δεν ειπα κατι αντιθετο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2016 at 2:06 ΜΜ, ο/η Lovely είπε:

@ΠοπηΕυθυμ δεν ειναι λιγο νωρις αν εχεις κανει την σπερματεχυνση 10/6 ?

nνωρις ειναι, περιμενω περιοδο 27/6 μεχρι τοτε ειμαι στην αναμονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...