Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos δευτεροσ σακοσ ή αιματωμα?


Recommended Posts

Κορίτσια θα ηθελα τη γνώμη σασ γιατι κοντευω να σκάσω μέχρι την Παρασκεή που θα ξαναπάω στο γυναικολόγο μου.Μετα από 2 παλλίνδρομες την όγδοη εβδομάδα  και ένα κάρο εξετάσεις πουβγήκαν όλες φυσιολογικές βάλαμε πάλι μπρος και είμαι τώρα στην έβδομη βδομάδα. την παρασκευή πήγαμε στο γιατρο να δούμε πλέον εμβρυικα στοιχεία στο σάκο μου, καθως ήταν νωρίσ να ακούσουμε καρδούλα.Πέρα από εναν εμβρυικο σάκο ειδαμε ξαφνικα και ένα δευτερο σάκο πιο δεξιά, άδειο απο εμβρυικά στοιχεία αλλά ο γιατρός μου προβληματίστηκε καθώς φαινόταν αίμα μέσα στο δεύτερο σάκο που είχε ροή προς το εσωτερικό της μήτρασ.Να συμπληρώσω ότι παρόλο που παίρνω utrogestan από την αρχή της εγκυμοσύνησ, την παρασκευή είδα λίγα καφέ στο σκούπισμα. Επίσ δεν έχουμε κληρονομικότητα σε διδυμα αν και θα το ηθελα πολυ.Ο γιατρός μου λέει ή οτι θα πέσει ο δεύτερος σάκος ή ότι θαείναι διδιμα. εχει καμία κοπέλα παρόμοια εμπειρία να μου πει μια γνώμη, γιατι εμένα το μυαλο μου μόνο αισιοδοξα δεν σκεφτεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...