Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia thelw voitheia


olgaki 95

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

Συγχαρητηρια !!!!αχ τι ωραια!!πως νιωθεις??ποσο μηνων εισαι??

Ευχαριστώ αγάπη μου!!!!!Την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον έβδομο.....κοίτα μέχρι στιγμής έχω άγχος αν το μωρό είναι καλά και ότι όλα πάνε καλά....θα το δεις κ εσυ σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η olgaki 95 είπε:

Xaxaxa mwre bravoo!!! Me tromazeic ligoo!!!! Xaxa... exw anxoooc gia to an ein ola klaa

Όλα καλά θα είναι.... Ξέρω ότι αγχώνεσαι.... Μέχρι κ τώρα αγχωνομαι εγώ.....κοίτα από την στιγμή που ξέρεις ότι κάτι υπάρχει μέσα σου νιώθεις άγχος αν όλα είναι καλά και κάνεις τα πάντα για να το προστατεψεις....όχι βάρη όχι κούραση και όχι σεξ..... Μην με παρεξηγησεις στα λέω για να έχεις το νου σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω!!!τι ομορφη ευχη!!να εισαι καλα!!!

Κ εσυ να είσαι καλά..... <3 ξέρω την λαχτάρα που έχεις για ένα μωράκι.... Κ να ξέρεις ότι η ευχή της εγκυου πιάνει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Ευχαριστώ αγάπη μου!!!!!Την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον έβδομο.....κοίτα μέχρι στιγμής έχω άγχος αν το μωρό είναι καλά και ότι όλα πάνε καλά....θα το δεις κ εσυ σύντομα 

Μια χαρα ειναι το μωρακι σας!!μην αγχωνεσαι!!ολα καλα θα πανε!!!!ναι ναι να το δω!!ποσο πολυ το θελω!!ξερεις απο μικρη επειδη αγαπω πολυ τα παιδια παντα ειχα το αγχος αραγε θα μπορω να κανω??και κοιτα ειμαι 34 και ειμαι σε φαση που αγωνιω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

Μια χαρα ειναι το μωρακι σας!!μην αγχωνεσαι!!ολα καλα θα πανε!!!!ναι ναι να το δω!!ποσο πολυ το θελω!!ξερεις απο μικρη επειδη αγαπω πολυ τα παιδια παντα ειχα το αγχος αραγε θα μπορω να κανω??και κοιτα ειμαι 34 και ειμαι σε φαση που αγωνιω πολυ!!!

Είμαι 30 και είχα το ίδιο άγχος ακριβώς λέω θα κάνω παιδιά και ειδικά μετά την παλινδρομη κύηση που είχα... Ξέρεις όμως ο καλός Θεουλης βλέπει την επιθυμία μας και την λαχτάρα μας να γίνουμε μαμάδες.... Κ θα σου πω κ κάτι ακόμα θέλει να δει την πίστη που έχουμε σε εκείνον παρολες τις δυσκολίες που μας στέλνει όποτε δεν σε εχει ξεχάσει.... Σε βλέπει και ξέρει τι θέλεις θα στο στείλει όταν δεν θα το περιμένεις και θυμήσου αυτό που σου λέω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Είμαι 30 και είχα το ίδιο άγχος ακριβώς λέω θα κάνω παιδιά και ειδικά μετά την παλινδρομη κύηση που είχα... Ξέρεις όμως ο καλός Θεουλης βλέπει την επιθυμία μας και την λαχτάρα μας να γίνουμε μαμάδες.... Κ θα σου πω κ κάτι ακόμα θέλει να δει την πίστη που έχουμε σε εκείνον παρολες τις δυσκολίες που μας στέλνει όποτε δεν σε εχει ξεχάσει.... Σε βλέπει και ξέρει τι θέλεις θα στο στείλει όταν δεν θα το περιμένεις και θυμήσου αυτό που σου λέω!!!! 

Να σου κανω ερωτηση.απ οτι διαβασα μετα την παλινδρομη τωρα εισαι εγκυουλα.ειχες καμμια αγωγη απο τον γιατρο σου??εμενα ο δικις μου μιυ ειπε αν δεν τα εχουμε καταφερει να παρω τα serpafar τα χαπια.και μετα αν οχι παλι λογω του οτι δεν εχω αποθεμα ωαριων παω για σπερματεχθνση.εχεις καμμια κοπελα υπ οψιν σου με παρομοια περιπτωση με την δικη μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Μυτιλήνη;;;;;;; Αχ τι μου κάνεις τώρα.... Είχα έρθει πέρσι το καλοκαίρι στον άγιο ταξιαρχη μεγάλη η χάρη του....όχι τίποτα καμία αγωγή... Να σε ρωτήσω πόσο καιρό έχετε ελεύθερες επαφές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κολλάει το κινητό μου και για αυτό τα γραφω λίγο κάπως... Πόσο καιρό έχετε ελεύθερες επαφές;;; Θα σου πω γιατί σε ρωτάω επειδή μιας φίλης μου η αδερφή της έλεγε ο γιατρός παιδί θα κάνεις μόνο με εξωσωματική.... Έκανε όντως εξωσωματική μένει έγκυος και γέννησε..... Ένα χρόνο μετά μένει φυσιολογικοτατα έγκυος χωρίς εξωσωματική.....μήπως ο γιατρός σου στο λέει έτσι για να πάρει λεφτά ?;;; Σορρυ που στο λεψ έτσι αλλά δεν πας και αλλού να ψαχτεις;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλύτερο φάρμακο είναι να πας στον άγιο ταξιαρχη να προσευχηθεις.... Είχα πάει πέρσι τον Ιουλιο και τον παρακαλεσα να μου στείλει ένα παιδάκι.... Μετά από τέσσερις μήνες έμεινα έγκυος στον μπεμπουλη μου και γενναω πρώτα ο Θεός τέλος Ιουλίου..... Εννοείται πως μετά από αυτό θα πάρει ο μπεμπης το όνομα του Αγίου ταξιαρχη και θα τον πάρω να πάμε Μυτιλήνη να αναψουμε λαμπαδιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonia laoura είπε:

Το καλύτερο φάρμακο είναι να πας στον άγιο ταξιαρχη να προσευχηθεις.... Είχα πάει πέρσι τον Ιουλιο και τον παρακαλεσα να μου στείλει ένα παιδάκι.... Μετά από τέσσερις μήνες έμεινα έγκυος στον μπεμπουλη μου και γενναω πρώτα ο Θεός τέλος Ιουλίου..... Εννοείται πως μετά από αυτό θα πάρει ο μπεμπης το όνομα του Αγίου ταξιαρχη και θα τον πάρω να πάμε Μυτιλήνη να αναψουμε λαμπαδιτσα

Το εχω ακούσει παντού για τον ταξιάρχη!!! Τι ωραια!!! 

@Lovely μονο αγχος μην εχεις! Ειναι το χειρότερο και δε το καταλάβαινει κανεις απο τη λαχτάρα του...!!! Χαλάρωσε και σύντομα θα ερθει!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Το εχω ακούσει παντού για τον ταξιάρχη!!! Τι ωραια!!! 

@Lovely μονο αγχος μην εχεις! Ειναι το χειρότερο και δε το καταλάβαινει κανεις απο τη λαχτάρα του...!!! Χαλάρωσε και σύντομα θα ερθει!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!! 

Ναι είναι πολύ θαυματουργός @Μαγκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Το εχω ακούσει παντού για τον ταξιάρχη!!! Τι ωραια!!! 

@Lovely μονο αγχος μην εχεις! Ειναι το χειρότερο και δε το καταλάβαινει κανεις απο τη λαχτάρα του...!!! Χαλάρωσε και σύντομα θα ερθει!! Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!! 

Μαγκι μου πηγα την περασμενη εβδομαδα στον Αγιο!!!!μακαρι μακαρι να με βοηθησει που θα με βοηθησει το ξερω!τι να πω !!δεν ξερω μαξαρι μακρι μακαρι!!!για ολες που ημαστε στην ιδια κατασταση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lovely είπε:

Μαγκι μου πηγα την περασμενη εβδομαδα στον Αγιο!!!!μακαρι μακαρι να με βοηθησει που θα με βοηθησει το ξερω!τι να πω !!δεν ξερω μαξαρι μακρι μακαρι!!!για ολες που ημαστε στην ιδια κατασταση!!!

@Lovely θα σε βοηθήσει.... Θα το δεις και εδώ θα είμαστε και θα το συζητάμε ότι είσαι έγκυος και μάλιστα χωρίς φάρμακα και θεραπείες που λέει ο γιατρός σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Κολλάει το κινητό μου και για αυτό τα γραφω λίγο κάπως... Πόσο καιρό έχετε ελεύθερες επαφές;;; Θα σου πω γιατί σε ρωτάω επειδή μιας φίλης μου η αδερφή της έλεγε ο γιατρός παιδί θα κάνεις μόνο με εξωσωματική.... Έκανε όντως εξωσωματική μένει έγκυος και γέννησε..... Ένα χρόνο μετά μένει φυσιολογικοτατα έγκυος χωρίς εξωσωματική.....μήπως ο γιατρός σου στο λέει έτσι για να πάρει λεφτά ?;;; Σορρυ που στο λεψ έτσι αλλά δεν πας και αλλού να ψαχτεις;;; 

Ισα ισα που αυτος ο γιατρος οσες μα οσες φορες εχω παει δεν εχει παρει λεφτα και αυτος ακομα δεν μου εχει συζητησει καν για εξωσοματικες κτλπ.οταν ανεβηκα στην Αθηνα τωρα την περασμενη εβδομαδα με πθασαν τα κλαματα και του λεω φοβαμαι φοβαμαι γιατι η ΑΜΗ ειναι πολυ χαμηλη και μου λεει μην αγχωνεσαι καντε τις προσπαθειςμες σας τωρα και για 3 μηνες ακομα ηδη ημαστε στους 7 μηνες ελευιερης επαφης και αν οχι ελατε να κανουμε σπερματεχυνση.και του λεω δεν μπορω να περιμενω φοβαμαι για το χαμηλο αποθεμα ωαριων πιυ εχω.και μου λεει συζητηστε το με τον συζηγο σου και ελατε τον Ιουνιο.δηλαδη θα περιμενω αλλη μια φορα μετα ρην αναμενομενη περιοδο του Μαιου και αν οχι εχουμε φυγει!!εθτυχως που ο συζηγος μου με στηριζει πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι μου λες ακούγεται άνθρωπος ο γιατρός σου.....εγώ ξέρω ότι μετά από έναν χρόνο προσπαθειών μπορείς να το ψάξεις πιο πολύ το θέμα..  Αυτή η σπερματεχγυση τι διαδικασία είναι;;; Δεν έχω ιδέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να ξέρεις και κάτι ότι όλες οι γυναίκες δεν είναι γόνιμες όλες τις εποχές του χρόνου...... Μήπως όταν έκανες την εξέταση έπεσες σε αυτή την περίπτωση;;;; Και άδικα αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπελα μου μακαρι.αλλα οταν πηγα στον γιατρο μου εκανε κολπικο και ηταν ετοιμο να βγει το ωαριο εξανα και τεστ και μου βγηκε θετικο ετσι ειχαμε επαφη με τον αντρουλη μου στοχευμενα.τωρα..τι να πω..αλλα ξερεις φοβαμαι λογω της υψηλης ΑΜΗ που εχω.η σπερματεχυνση ειναι μια διαδικασια οπου παιρνει υα σπερματοζωαρια διαλεγουν τα πιο υγιη και τα τοποθετουν πολυ κοντα στην μητρα ωστε να μην εχουν τοοσο δρομο μπροστα τους.ξεχασα να πω οτι ο αντρουλης μου δεν ειχε πολθλυ καλο σπερμοδιαψραμμα τον Δεκεμβρη οσον αφορα την κινητικοτητα.τωρα που ξανακαναμε και μετα απο θεραπια βιταμινων που εκανε της wellman conception αν εχετε ακουσει εχει βελτιωθει πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα 22η μερα κυκλου σημερα με κυκλο 25 ημερων και εκανα ενα τεστ clear blue το πρωι αρνητικο.... αλλα ηξερα πως δεν θα ειμαι το ενοιωθα.. τζιφος και αυτος ο μηνας παμε στον επομενο τωρα... και εχω και κατι πονους περιοδου αποψε σαν να ερθει η ακατανομαστη ποιο νωρις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα 22η μερα κυκλου σημερα με κυκλο 25 ημερων και εκανα ενα τεστ clear blue το πρωι αρνητικο.... αλλα ηξερα πως δεν θα ειμαι το ενοιωθα.. τζιφος και αυτος ο μηνας παμε στον επομενο τωρα... και εχω και κατι πονους περιοδου αποψε σαν να ερθει η ακατανομαστη ποιο νωρις...

Mn ctenaxwriecai prassinomata mu.. kcereic pocec periodouc irthane pu dn tc ithela???  Kai apo to pouthena xtheec knw test me 13 merec kathusterish kai petuxameee...

 Tha erthei kopela mu arkei na mn exeic anxoc kai koblareic tn organicmo cu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η olgaki 95 είπε:

Mn ctenaxwriecai prassinomata mu.. kcereic pocec periodouc irthane pu dn tc ithela???  Kai apo to pouthena xtheec knw test me 13 merec kathusterish kai petuxameee...

 Tha erthei kopela mu arkei na mn exeic anxoc kai koblareic tn organicmo cu

Egw auto pu tha cu proteina ein na mn knc prin deic an exeic kathucterich etc apogohteuece ki ec kai xalac tn pcuxologia cu!! Ct lew gt to anxoc oute emena me voitheice gt kaname kti kai lew tra tha meinw tra tha meinw alla erxete auto otan thelei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@prassinomata σε καταλαβαινω απολυτα!!!!τι να πω!!ευχομαι το τεστ να εκανε λαθος και αν οχι ευχομαι ολοψυχα την επομενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...