Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η evatsi είπε:

Καλημερα κοριτσια ειμαι η ευαγγελια 24 εβδομαδων στο 3ο μου παιδακι..

Καλημέρα Ευαγγελία μου.Να χαίρεσε τα παιδάκια σου και με το καλο το τρίτο.Αγορακια η κοριτσάκια εχεις;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι μέσα κι έχουν αρχίσει οι πονοι. Σπάσαμε νερά και τώρα περιμένω. Για να δούμε...

Χρυσα μου με το καλο κοριτσι μου.Σου εύχομαι να εχεις μια πολυ όμορφη γεννα και σύντομα να κρατάς το μωράκι σου αγκαλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι μέσα κι έχουν αρχίσει οι πονοι. Σπάσαμε νερά και τώρα περιμένω. Για να δούμε...

Γεννησαμε κορίτσι μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zoi1983 είπε:

καλημερσαααααααααα σας τι κανετε????

εμενα με επιασε γαστρεντεριτιδα ρε κοριτσια ελεος!!!!!ευτυχως σε ελαφρια μορφη!!!!!!απορωπου κολλησα!!!!

Καλά πως την αρπαξες την γαστρεντεριτιδα;;; Πηγές σε γιατρό;;; Τώρα πως είσαι;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η izambella είπε:

καλησπερα και απο εμενα! :) καλος σας ξανα βρήκα ! 

Καλησπέρα ιζαμπελα....Τι κάνεις;  Το κινητό μου τα έχει παίξει και άλλα πατάω αλλά γράφει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι μέσα κι έχουν αρχίσει οι πονοι. Σπάσαμε νερά και τώρα περιμένω. Για να δούμε...

Με ένα πόνο κοριτσάρα μου....να είναι γερό και καλότυχο!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η evatsi είπε:

Καλημερα κοριτσια ειμαι η ευαγγελια 24 εβδομαδων στο 3ο μου παιδακι..

Καλώς ήρθες στην παρέα μας....να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Κοριτσάκι ή αγοράκι περιμένεις??? Να χαίρεσαι και τα υπόλοιπα παιδάκια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Καλά πως την αρπαξες την γαστρεντεριτιδα;;; Πηγές σε γιατρό;;; Τώρα πως είσαι;  

δεν εχω ιδεα!!!!οσο φυλαγομαι τοσο χειροτερα παθαινω.πηγα χθες διατροφη με στεγνα και οχι επαφες πολλες με κοσμο!!!ευτυχως ειμαι καλυτερα!!!!εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi1983 είπε:

δεν εχω ιδεα!!!!οσο φυλαγομαι τοσο χειροτερα παθαινω.πηγα χθες διατροφη με στεγνα και οχι επαφες πολλες με κοσμο!!!ευτυχως ειμαι καλυτερα!!!!εσυ τι κανεις?

Καλά είμαι εγώ....αλλά λυπάμαι για σένα επειδή ξέρω πόσο ταλαιπωρία είναι η γαστρεντεριτιδα και ειδικά όταν είσαι και έγκυος..... Περαστικά σου να είναι κοπέλα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Όλα καλά!!!Γέννησα φυσιολογικά στις 14.06, 3320 κιλά και 52 ποντους το κοριτσάκι μου!Πονεσα αρκετά γιατί καθυστέρησα την επισκληριδειο και ουσιαστικά έπιασε στο ράψιμο!!!Εύχομαι και σε σας νέες μου φιλενάδες όλα να πανε καλά και να κρατησετε τα μωράκια σας αγκαλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Όλα καλά!!!Γέννησα φυσιολογικά στις 14.06, 3320 κιλά και 52 ποντους το κοριτσάκι μου!Πονεσα αρκετά γιατί καθυστέρησα την επισκληριδειο και ουσιαστικά έπιασε στο ράψιμο!!!Εύχομαι και σε σας νέες μου φιλενάδες όλα να πανε καλά και να κρατησετε τα μωράκια σας αγκαλιτσα!!!

Κοπελαρα μου να σας ζήσει...... Να είναι γερή και τυχερή και καλοφωτισμενη η νέα σας ζωουλα...... Πως είσαι τώρα;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Ειμαι μία χαρά! Μόλις έφαγα και τώρα τη θηλάζω.

Μπράβο σου κοπέλα μου.... Δώστης ένα φιλί ? από εμένα και τον μπεμπη που είναι στην κοιλίτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Ειμαι μία χαρά! Μόλις έφαγα και τώρα τη θηλάζω.

Αχ το ωραια!!!! Ανυπομονω και εγώ!!!! Σε ευχαριστουμε που βρηκες χρόνο να μας ενημερώσεις!!! Να σου ζήσει και να την δεις οπως θες!!!!! ❤️❤️❤️❤️??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia laoura είπε:

Δώσε μας δύναμη ? και για εμάς για όταν έρθει εκείνη η ώρα ⌚..... 

Τόνια μου,μπορεί μεν να είναι μία δοκιμασία αλλά όταν τελειώνει η χαρά και η ικανοποίηση που θα νιώσει ς νικάει όλα τα άλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Τόνια μου,μπορεί μεν να είναι μία δοκιμασία αλλά όταν τελειώνει η χαρά και η ικανοποίηση που θα νιώσει ς νικάει όλα τα άλλα!

Αχ φοβάμαι το ποσό θα πονάω....... Μου δίνεις δύναμη ? και κουράγιο με αυτό που λες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Όλα καλά!!!Γέννησα φυσιολογικά στις 14.06, 3320 κιλά και 52 ποντους το κοριτσάκι μου!Πονεσα αρκετά γιατί καθυστέρησα την επισκληριδειο και ουσιαστικά έπιασε στο ράψιμο!!!Εύχομαι και σε σας νέες μου φιλενάδες όλα να πανε καλά και να κρατησετε τα μωράκια σας αγκαλιτσα!!!

Χρυσα μου συγκινηθηκα παρα πολυ!!! Να χαιρεσε την κορουλα σου! Παντα γερη κ καλοτυχη!!! <3 Αντε να ερθει κ η ωρα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτακια μου Καλημερα!!! Που εχετε χαθει ολες καλε??? Σημερα εχω εξεταση Dobbler 4:30 το απογευμα!

Αν μπορεσω θα σας γραψω μετα! Αν κ αν πανε ολα καλα κ μας δωσει το οκ ο γιατρος θα φυγουμε Κατερινη με το καλο! Και δεν θα μπαινω συχνα ιντερνετ! 32 εβδομαδων ακριβως σημερα!!!

Πωπω κατα τις 5 το πρωι που ξυπνησα για τουαλετα επαθα σοκ!!! Ειχα ενα βουναλακι απ'τη δεξια μερια!!! Ειχε μαζευτει εκει η μπεμπα!!! Χαχα! Δεν το ειχα δει ποτε τοσο εντονο! Την κινηση της εννοω! Ηταν απιστευτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...