Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mommy 5 είπε:

Ειπε η μορφωμένη ?????

Αχχαχαχαχαχ δν υπαρχει η κοπελα!!! Μιλαμε πολυ γελιο!!! Χαχααχα μερες ειχα να γελασω έτσι!!! 

Ρενα μου στην αθηνα μεγαλωσα κοριτσι μου! Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχαχαχχααχαχαχαχ!!!!

Ενταξει τα ειδα οοολα!!!!!! Δε παμε καθολου καλα!!! Μεχρι χθες ελεγε '"μπραβο θα γινεται μικρες μανουλες '"και τετοια και τωρα αυτο???? Μαλλον εχεις θεμα ! Εισαι αλλη τωρα αλλη μετα! 

Εγω ειμαι 19 μπηκα στη σχολη μου αλλα εκεινη τ περιοδο εμαθα γ τ παιδι μου και τα παρατησα ολα για να μην θεσω σε κινδυνο τη υγεια του... Βαζω πανω απολααα τ παιδι μου παρα  την "μορφωση "" αν κρινω απο τ δικη σου εχεις σπουδασει στα καλυτεραα πανεπ,αγοραζεις τα πιο ακριβα ρουχα,γεννα σε ειδιωτικη κλνκ και.πιστευεις οτι εχεις καλο χαρηκτηρα και εχεις τροπους εεε;;; Εγω δε διακρινω τπτ απο ολα αυτα...

Μενω κηφισια και πρεπει να τ παιζω καποια????  Συνελθε λιγο γτ και εστ εισαι 24 εχεις μικρο παιδι αρα @@@ απο μικρη !! Ελεοος δηλ εδω μεσα... Ο καθενα μειωνει και κρινει τκν αλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αχαχαχχααχαχαχαχ!!!!

Ενταξει τα ειδα οοολα!!!!!! Δε παμε καθολου καλα!!! Μεχρι χθες ελεγε '"μπραβο θα γινεται μικρες μανουλες '"και τετοια και τωρα αυτο???? Μαλλον εχεις θεμα ! Εισαι αλλη τωρα αλλη μετα! 

Εγω ειμαι 19 μπηκα στη σχολη μου αλλα εκεινη τ περιοδο εμαθα γ τ παιδι μου και τα παρατησα ολα για να μην θεσω σε κινδυνο τη υγεια του... Βαζω πανω απολααα τ παιδι μου παρα  την "μορφωση "" αν κρινω απο τ δικη σου εχεις σπουδασει στα καλυτεραα πανεπ,αγοραζεις τα πιο ακριβα ρουχα,γεννα σε ειδιωτικη κλνκ και.πιστευεις οτι εχεις καλο χαρηκτηρα και εχεις τροπους εεε;;; Εγω δε διακρινω τπτ απο ολα αυτα...

Μενω κηφισια και πρεπει να τ παιζω καποια????  Συνελθε λιγο γτ και εστ εισαι 24 εχεις μικρο παιδι αρα @@@ απο μικρη !! Ελεοος δηλ εδω μεσα... Ο καθενα μειωνει και κρινει τκν αλλον

Πες τα κοριτσακι  μου!!! Εξαλλου καλο ειναι το γ@@@@σι!! Μας ανανεωνει!!! Κ επιστημονες λενε ποτιοσο πιο συχνα τοοοοσο πιο καλο στην υγεια μας!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια....Αχ θα σας μαλώσω βρε.Μα τι λέτε τωρα....Οι μορφωμένες πιάνουν παιδί με τον κρίνο δεν το ξέρατε;Τι σαν εμάς τις αμόρφωτες που πάμε και @@@@@@@;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχχα...μα εννοειται ειναι καλο κυριακη μου!!! 

Μομμυυυ μου μαλλον χαχαχ!!!!

Τελος παντων ας το ληξουμε εδω εμεις οι "αμορφωτες"" και να μην χαλαμε τ ζαχαρενια μας! Σε οποια δεν αρεσει εδω μεσα ας βγει απο τ φορουμ και ρε γαμωτο εμεις εδω μεσα δεν εχουμε φιλες εκει εξω ε???? Ενω η ιδια ειναι μελλονς εδω ????????

 

Ερχεται και πασχα και δε θα μπορεσω να φαω τ αρνακι μ απο νευρα ... !!!!!! Κοιμηθηκα και λιγο γτ ποναγαν τ πλευρα μου!! 

Εγω ειμαι πατρα και εχει εναν ηλιοοοοο μουρλια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Σωπα βρε χωριατα....

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Τυχαία έπεσα στον συγκεκριμένο διάλογο... και την κατάληξή του από τη συνονόματη... Λυπάμαι πολύ. Εδώ είναι κοπέλες που ανταλλάσσουν ανησυχίες, απόψεις για κάτι που επιθυμούν πολύ στη ζωή τους... ένα παιδί... το να υποβιβάζουμε την καθεμιά και να την κρίνουμε με τις περγαμηνές που έχει να ξεδιπλώσει... απλα δεν είναι δίκαιο, και πολύ περισσότερο είναι άτοπο στο προκείμενο σάιτ!!!

Ακόμα και αν πιστεύεις πραγματικά αυτά που έγραψες, θα έπρεπε να συγκρατήσεις τον εαυτό σου και να μην μας κάνεις κοινωνούς των παράλογων σκέψεών σου. Δε νομίζω να ζήτησε κάποια να την κρίνεις και πολύ περισσότερο να κρίνεις τη μόρφωση και τους λόγους που αποφασίζει κάποια να γίνει μανούλα, είτε σε νεανική ηλικία, είτε σε μεγαλύτερη. Θεωρώ ότι καλό θα ήταν να ζητήσεις συγνώμη από τα κορίτσια και να μην επαναλάβεις τέτοια σχόλια. Δεν είσαι υποχρεωμένη να είσαι εδώ μαζί τους, ούτε είναι υποχρεωμένες να ανέχονται τις προσβολές σου.

Σου τα γράφω αυτά, όντας 43 ετών, είμαι καθηγήτρια και ταυτόχρονα φοιτήτρια σε δεύτερο πτυχίο... κι όμως... τώρα σε αυτή την ηλικία παλεύω να βιώσω τη μητρότητα... αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω θα προτιμούσα τη μητρότητα από τις σπουδές. Στερνή μου γνώση.... ας περνάμε καλά εδώ μέσα βοηθώντας και εμψυχώνοντας η μία την άλλη, χωρίς να είμαστε κακοπροαίρετες.

Συγνώμη για το μεγάλο ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:
στις πριν 4 λεπτά, ο/η Renakar είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Τυχαία έπεσα στον συγκεκριμένο διάλογο... και την κατάληξή του από τη συνονόματη... Λυπάμαι πολύ. Εδώ είναι κοπέλες που ανταλλάσσουν ανησυχίες, απόψεις για κάτι που επιθυμούν πολύ στη ζωή τους... ένα παιδί... το να υποβιβάζουμε την καθεμιά και να την κρίνουμε με τις περγαμηνές που έχει να ξεδιπλώσει... απλα δεν είναι δίκαιο, και πολύ περισσότερο είναι άτοπο στο προκείμενο σάιτ!!!

Ακόμα και αν πιστεύεις πραγματικά αυτά που έγραψες, θα έπρεπε να συγκρατήσεις τον εαυτό σου και να μην μας κάνεις κοινωνούς των παράλογων σκέψεών σου. Δε νομίζω να ζήτησε κάποια να την κρίνεις και πολύ περισσότερο να κρίνεις τη μόρφωση και τους λόγους που αποφασίζει κάποια να γίνει μανούλα, είτε σε νεανική ηλικία, είτε σε μεγαλύτερη. Θεωρώ ότι καλό θα ήταν να ζητήσεις συγνώμη από τα κορίτσια και να μην επαναλάβεις τέτοια σχόλια. Δεν είσαι υποχρεωμένη να είσαι εδώ μαζί τους, ούτε είναι υποχρεωμένες να ανέχονται τις προσβολές σου.

Σου τα γράφω αυτά, όντας 43 ετών, είμαι καθηγήτρια και ταυτόχρονα φοιτήτρια σε δεύτερο πτυχίο... κι όμως... τώρα σε αυτή την ηλικία παλεύω να βιώσω τη μητρότητα... αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω θα προτιμούσα τη μητρότητα από τις σπουδές. Στερνή μου γνώση.... ας περνάμε καλά εδώ μέσα βοηθώντας και εμψυχώνοντας η μία την άλλη, χωρίς να είμαστε κακοπροαίρετες.

Συγνώμη για το μεγάλο ποστ.

Καλως ηρθες στην παρεα μας! Αγννοησε την ολη συζητηση. Εμεις εδω μιλαμε ποσους μηνες τωρα(με τα αλλα κοριτσια οχι εκεινη) κ μια χαρα τα βρισκουμε κ συννενοουμαστε! Εγω ειμαξ η Κυριακή ετων 29 κ μανουλα σε ενα κοριτσακι 9 ετων κ περιμενω τωρα το αγορακι μου όντας στην 25 βδομαδα μου κ εχοντας μια σχετικα δυσκολη κυηση μιας κ στο πρώτο τριμηνο ειχα εμετους κ χαμηλο πλακούντα.. μπαινοντας στο δευτερο τριμηνο ειχα λιποθυμικες τασεις κ εμετους(υψηλο πλακουντα ευτυχως) κ τωρα μπαινοντας στο τριτο τριμηνο.. εχω ακομα εμετους..! Αλλα δν πειραζει.. καλα να ειμαστε..κ να μπορούμε να γελαμε κ με τις δυσκολες καταστασεις...! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι η Ρένα, 43 ετών, και μόλις χθες έκανα εμβρυμεταφορά 2 εμβρύων, ενώ καταψύξαμε 2 ακόμα. Τώρα είμαι ξάπλα για κανά 2 μέρες... και απλά ελπίζω να πάνε όλα καλά. Είναι η πρώτη μου εξωσωματική και ξέρω ότι η ηλικία μου είναι εχθρός μου στην προσπάθειά μας με τον άντρα μου. Αλλά θα το παλέψουμε... σας χαίρομαι που είστε μικρές μανούλες, γιατί και κοντά με τα παιδάκια σας θα είστε στην ηλικία και γεμίζετε και τα σχολεία μας (κάτι που χρειαζόμαστε για να μη βρεθούμε άνεργες!!!χαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι renakar σου ευχομαι να πανε οοολα καλα !!!!!!

 

Εγω κοριτσια πηρα αποτελεσματα καμπυλης μπορει να μου πει καποια τις τιμες της γ να δω ;; : /

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένα μου Καλώς ήρθες και εύχομαι να πάνε όλα καλά! Εγώ είμαι η Κελλυ 29 ετών και περιμένω σε περίπου 2 μήνες μια μπαμπούλα! Θα σου πω κάτι που λέει ο γιατρός μου σε όλες τις κοπέλες που βλέπει "Όλες μπορούν να γίνουν μητέρες με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο" και να ξέρεις ότι πολύ πρόσφατα μια συνάδελφός σου και φίλη της αδερφής μου ετών 49 γέννησε έναν μπέμπη μούρλια...με κάτι πατουσακια για φίλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Τελικα δν φοβαμαι μονο εγω...κοριτσια!!!εχω φρικαρει.νθα γεννησω Χωρίς επισκληρηδιο κ εχω χ@@@## πανω μου!!!αν γεννουσα με επισκ.δν θα χα τοσο ανγχος γτ οσες γνωστες π εχουν κανει μ εχουν πει πως δν ποναει κ αλλες οτι ποναει λιγο..κ τ ειχα κ εγω αυτο μια εννια με τα ραμματα...επισης δν εχω κανει ποτε ραματα στην ζωη μου...ειναι κλ@@@@@@μπανιερα ????????

Χαχαχαχαχαχα. Κ εγώ φοβάμαι ?..... Είμαι κλ......μπανιέρα κ εγώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Εσυ βρε Ρενα πως το ξερεις οτι όσες γέννησαν φυσιολογικά δεν έχουν καλή ερωτική ζωή;Στην κρεβατοκάμαρα τους βρίσκεσαι;Δηλαδη εγω που εχω κανει τέσσερις φυσιολογικούς τοκετούς εκει κατω θα πρέπει να ειμαι πηγάδι ετσι;Και ομως σε πληροφορώ επανέρχεσαι όπως ακριβως ησουν πριν τη γεννα.Μπορει βεβαια κάποιες κοπέλες αν είχαν μεγαλη περινεο τομή να χρειαστεί να κανουν ασκήσεις κεγκελ αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα.Μην θεοποιουμε λοιπόν ετσι την καισαρική όταν ειναι στην ουσία ενα αναγκαίο χειρουργείο και να μην δίνουμε την εντύπωση στις νέες μανούλες που εχουμε στην παρεα μας πως αν γεννήσουν φυσιολογικά θα ανοίξουν  και η ερωτική τους ζωή θα εχει θεμα.Οπως έρθουν τα πράγματα στην καθεμία μας και αν χρειαστεί να κάνουμε καισαρική να ειναι για τους σωστούς λόγους.

Τι ασκήσεις είναι αυτές;;;;;; Είμαι λίγο εκτός από αυτά χαχαχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρενακαρ!!!καλως ηρθες στην παρεα μας...ανθρωποι π εχουν τετοιο εγωισμο δεν ζητανε ευκολα συγγνωμη κ εγω σαν γεωργια δν θα δεχομιυν αυτη τη συγγνωμη κιολας γτ δν τ εκανε αυτο πρωτη φορα...τ χει ξανα κανει κ αλλες...

Τεσπα..εγω ειμαι μια απ τις μικρες μανουλες!!!!διανυω την 25 εβδομαδα κ εγω!!!!κ σ ευχομαι τα καλυτρερααα θεληση να υπαρχει κ ολα γινονται.κ ειμαι σιγουρη πως σ σενα υπαρχει θεληση!!κ θετικη ενεργεια...πανω απ ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Οσο γ την επισκληρηδιο κελλακι μ δν ειναι οτι την αποφευγω ειναι οτι στ νοσοκομειο π θα γεννησω δν αναλαμβανουν οι αναισθησιολογοι να κανουν επισκληρηδιο σ φυσιολογικο τοκετο..και ναι ειναι δημοσιο κ δν ντρεπομαι να το πω!γτ εγω δν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να γεννησω σε ιδιωτικο! ☺

Γωγουλα μου.........στο Αγία ολγα κάνουν επισκληριδιο;;;;;; Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα χωρίς να γεννησω αλλά αν ποναω πολύ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελάτε ρε κορίτσια.

 Κατέβασα πτυχίο, μεταπτυχιακό και ντοκτορά, τα σκαναρα για να σας τα τρίψω στη μούρη και έτσι απλά ληγετε το θέμα; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα ειστε θεες νταξει!!!Μου τελειωσαν κ μενα τα πρασινα βελακια γμτ...?Συμφωνω με ολες σας...ρακουν στειλτα πτυχια να σου φυγει το αχτι!!!Θα στειλω κ γω το πτυχιο μ...στο τσακ το πηρα πριν γεννησω τη μικρη παραλιγο να μου να κ γω χωριατα χαχαχαχαχαχχ ??? τι αλλο θα ακουσουμε!!!

RenaRenaki ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ εν γερο μωρακι αλλα απο κει κ περα τραβα κουκλιτσα μου στις φιλες σ εκτος ιντερνετ (που αμφιβαλλω οτι εχεις με τη χολη που βγαζεις) κ ασε μας εδω να τα λεμε ηρεμα...Δεν μ αρεσουν οι προσωπικες επιθεσεις αλλα ολα εχουν κ τα ορια τς!

Mommy μου εδωσες την πιο αυθορμητη κ θεικη απαντηση!!??

Renakar καλωσορισες!!Ολα να σου πανε καλα κουκλιτσα μου να χουμε ευχαριστα συντομα!!??

Κυριακη μου σε σκεφτομουνα..περαστικα βρε κοπελα μ...τι τραβας μ αυτους τους εμετους....υπομονη ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Renakar είπε:

Εγώ είμαι η Ρένα, 43 ετών, και μόλις χθες έκανα εμβρυμεταφορά 2 εμβρύων, ενώ καταψύξαμε 2 ακόμα. Τώρα είμαι ξάπλα για κανά 2 μέρες... και απλά ελπίζω να πάνε όλα καλά. Είναι η πρώτη μου εξωσωματική και ξέρω ότι η ηλικία μου είναι εχθρός μου στην προσπάθειά μας με τον άντρα μου. Αλλά θα το παλέψουμε... σας χαίρομαι που είστε μικρές μανούλες, γιατί και κοντά με τα παιδάκια σας θα είστε στην ηλικία και γεμίζετε και τα σχολεία μας (κάτι που χρειαζόμαστε για να μη βρεθούμε άνεργες!!!χαχαχα)

Ρενακι εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν.....καλώς ήρθες κιόλας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Renakar είπε:

Εγώ είμαι η Ρένα, 43 ετών, και μόλις χθες έκανα εμβρυμεταφορά 2 εμβρύων, ενώ καταψύξαμε 2 ακόμα. Τώρα είμαι ξάπλα για κανά 2 μέρες... και απλά ελπίζω να πάνε όλα καλά. Είναι η πρώτη μου εξωσωματική και ξέρω ότι η ηλικία μου είναι εχθρός μου στην προσπάθειά μας με τον άντρα μου. Αλλά θα το παλέψουμε... σας χαίρομαι που είστε μικρές μανούλες, γιατί και κοντά με τα παιδάκια σας θα είστε στην ηλικία και γεμίζετε και τα σχολεία μας (κάτι που χρειαζόμαστε για να μη βρεθούμε άνεργες!!!χαχαχα)

Ρενακι εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν.....καλώς ήρθες κιόλας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renakar είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Τυχαία έπεσα στον συγκεκριμένο διάλογο... και την κατάληξή του από τη συνονόματη... Λυπάμαι πολύ. Εδώ είναι κοπέλες που ανταλλάσσουν ανησυχίες, απόψεις για κάτι που επιθυμούν πολύ στη ζωή τους... ένα παιδί... το να υποβιβάζουμε την καθεμιά και να την κρίνουμε με τις περγαμηνές που έχει να ξεδιπλώσει... απλα δεν είναι δίκαιο, και πολύ περισσότερο είναι άτοπο στο προκείμενο σάιτ!!!

Ακόμα και αν πιστεύεις πραγματικά αυτά που έγραψες, θα έπρεπε να συγκρατήσεις τον εαυτό σου και να μην μας κάνεις κοινωνούς των παράλογων σκέψεών σου. Δε νομίζω να ζήτησε κάποια να την κρίνεις και πολύ περισσότερο να κρίνεις τη μόρφωση και τους λόγους που αποφασίζει κάποια να γίνει μανούλα, είτε σε νεανική ηλικία, είτε σε μεγαλύτερη. Θεωρώ ότι καλό θα ήταν να ζητήσεις συγνώμη από τα κορίτσια και να μην επαναλάβεις τέτοια σχόλια. Δεν είσαι υποχρεωμένη να είσαι εδώ μαζί τους, ούτε είναι υποχρεωμένες να ανέχονται τις προσβολές σου.

Σου τα γράφω αυτά, όντας 43 ετών, είμαι καθηγήτρια και ταυτόχρονα φοιτήτρια σε δεύτερο πτυχίο... κι όμως... τώρα σε αυτή την ηλικία παλεύω να βιώσω τη μητρότητα... αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω θα προτιμούσα τη μητρότητα από τις σπουδές. Στερνή μου γνώση.... ας περνάμε καλά εδώ μέσα βοηθώντας και εμψυχώνοντας η μία την άλλη, χωρίς να είμαστε κακοπροαίρετες.

Συγνώμη για το μεγάλο ποστ.

Κοπελα μου να αγιασει το στομα σου! Καλως μας ηρθες!!! Σου ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου να σου πανε ολα καλα κ συντομα να μας πεις κ τα ευχαριστα!!! Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου κάνατε μαθήματα ανωδυνου τοκετού;;;; Αν ναι βοηθάει;;;; Έλεγα μήπως έψαχνα να κάνω.... Σκεφτόμουν μην γκαριζω από τους πόνους και πιστεύει οποιος με ακούει εκεί ότι γυρίζω σκηνή από τον εξορκιστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Τι ασκήσεις είναι αυτές;;;;;; Είμαι λίγο εκτός από αυτά χαχαχα.....

Ουτε και εγω ξερω γι'αυτες τις ασκησεις!!! Διαφωτιστε μας κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maraki!Tk είπε:

Ουτε και εγω ξερω γι'αυτες τις ασκησεις!!! Διαφωτιστε μας κοριτσια!

Έλα ντε...μα λένε κάτι και το αφήνουν κενό και εμάς στα σκοταδια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Αγάπες μου κάνατε μαθήματα ανωδυνου τοκετού;;;; Αν ναι βοηθάει;;;; Έλεγα μήπως έψαχνα να κάνω.... Σκεφτόμουν μην γκαριζω από τους πόνους και πιστεύει οποιος με ακούει εκεί ότι γυρίζω σκηνή από τον εξορκιστη

χαχαχαχαχα!!! Πεθανα στο γελιο με τον εξορκιστη!!! Εγω ρωτησα στο Ελενας που θα γεννησω... Εχει τωρα Μεγαλη Εβδομαδα Δευτερα-Πεμπτη 9-11 το πρωι και μετα 9 Μαιου! Μαλλον θα παω στις 9 Μαιου γιατι Μ.Εβδομαδα να πανε ολα καλα θα ανεβουμε Κατερινη στο πατρικο μου! Παντως ξερω οτι βοηθανε πολυ! και αν παρακολουθησει τα 2 απ'τα 4 σεμιναρια και ο συζηγος του δινουν ενα χαρτι κ μπορει να ειναι παρων μεσα στη γεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...