Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Για τα ράμματα σε κανουνε τοπικη αναισθησία και δεν καταλαβαινεις τιποτα!

Ρε κοριτσια το μονο που με ενδιαφερει ειναι να γεννηθει το μωρακι μου υγιείς! !!δεν φοβαμαι τίποτα ουτε φυσιολογικο ουτε καισαρικη ουτε τιποτα ειλικρινά περιμενω πως και πως να τον παρω στα χερια μου!!!!!

Φφφφ παλι συγκινήθηκα αντε να αλλαξουμε θεμα να μιλησουμε για σεξξξξξξξ!!!!!!!!

 

Στην περιπτωση σ μινακι μου υαρχει θεμα υγειας..κ μενα αν το δικο μ ηταν τηλιγμενο με το λωρο θα προτιμουσα καισαρικη γτ ποτε δεν ξερεις τι γινεται...κ γω παντως που δεν ειμαι τοσο φοβιτσιαρα τη φοβαμαι τη γεννα τους πονους κ τα ολα της...αλλα ανυπομωνω να τη δω τη μικρουλα μου!!!

Αα πηγαμε κ στο γιατρο χθες 1300 το ζουζουνι (28+5) με κεφαλακι προς τα κατω!!????

Το σεξ να μην το πιασουμε....Εχω τις καψες μου εχω κ τον αντρα μου που φοβαται...ζω ενα δραμα!!! ???

Καλημερααααααααα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα?

@Gwgw02 και εγω μονο το απολυτήριο λυκείου εχω κοπέλα μου αλλα άλλος ειναι ο αμόρφωτος εδω μέσα.Ολες μας άλλωστε θυμόμαστε τον τροπο που η συγκεκριμένη εκφράστηκε λιγο καιρό πριν και τις απαράδεκτες εκφράσεις που χρησιμοποίησε κατα της @Ameliev.Τη μια δημιουργεί θεμα για τα δημόσια νοσοκομεία,την άλλη σνομπάρει όσες έχουν απολυτήριο λυκείου μονο,την άλλη όσες θα ψωνίσουν απο τα Τζάμπο γιατι κατα τα λεγόμενα της τα ρούχα "μυρίζουν κινεζιλα"και το πιο θεϊκό απολα θεωρεί πως όσες έχουν κανει φυσιολογικό τοκετό αντιμετωπίζουν σεξουαλικο προβλημα εκ των υστέρων?????και κάτι μου λεει πως εχουμε να ακούσουμε και αλλα τετοια ""μορφωμένα""στο προσεχές μέλλον.

@Minaki! χαίρομαι που εισαι καλα και αναρωτίομουν που χάθηκες.Κανεις δεν σε κρίνει φυσικά που επέλεξες καισαρική.Δικαιωμα σου ειναι και η καθεμία κανει αυτο που θεωρεί καλύτερο για τον εαυτό της και για το μωράκι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Καλημέρα?

@Gwgw02 και εγω μονο το απολυτήριο λυκείου εχω κοπέλα μου αλλα άλλος ειναι ο αμόρφωτος εδω μέσα.Ολες μας άλλωστε θυμόμαστε τον τροπο που η συγκεκριμένη εκφράστηκε λιγο καιρό πριν και τις απαράδεκτες εκφράσεις που χρησιμοποίησε κατα της @Ameliev.Τη μια δημιουργεί θεμα για τα δημόσια νοσοκομεία,την άλλη σνομπάρει όσες έχουν απολυτήριο λυκείου μονο,την άλλη όσες θα ψωνίσουν απο τα Τζάμπο γιατι κατα τα λεγόμενα της τα ρούχα "μυρίζουν κινεζιλα"και το πιο θεϊκό απολα θεωρεί πως όσες έχουν κανει φυσιολογικό τοκετό αντιμετωπίζουν σεξουαλικο προβλημα εκ των υστέρων?????και κάτι μου λεει πως εχουμε να ακούσουμε και αλλα τετοια ""μορφωμένα""στο προσεχές μέλλον.

@Minaki! χαίρομαι που εισαι καλα και αναρωτίομουν που χάθηκες.Κανεις δεν σε κρίνει φυσικά που επέλεξες καισαρική.Δικαιωμα σου ειναι και η καθεμία κανει αυτο που θεωρεί καλύτερο για τον εαυτό της και για το μωράκι της.

Mammy εγω θα πω μι κουβεντα κ μονο κ θα τ κλεισω εδω αυτο το θεμΆ.ο μπαμπας μου παντοτε μου ελεγε πως μορφωμενος δν ειναι αυτος π εχει πτυχεια κ εγκυκλοπαιδικες γνωσεις.αλλα αυτος π εχει τροπους,κ ξερει να σεβεται κ να μην μειωνει τους αλλους... (ενας ανθρωπος 55 χρονων σπουδαγμενος κ στη ζωη κ στα γραμματα)κ το λεω γτ μπορει να ακουσω κακοβουλα σχολια του τυπου:το λεει γτ δν εχει σπουδασει κ θα μ ερθει κεραμιδα στ κεφαλι!

Επεξεργάστηκε από Gwgw02
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Εσυ βρε Ρενα πως το ξερεις οτι όσες γέννησαν φυσιολογικά δεν έχουν καλή ερωτική ζωή;Στην κρεβατοκάμαρα τους βρίσκεσαι;Δηλαδη εγω που εχω κανει τέσσερις φυσιολογικούς τοκετούς εκει κατω θα πρέπει να ειμαι πηγάδι ετσι;Και ομως σε πληροφορώ επανέρχεσαι όπως ακριβως ησουν πριν τη γεννα.Μπορει βεβαια κάποιες κοπέλες αν είχαν μεγαλη περινεο τομή να χρειαστεί να κανουν ασκήσεις κεγκελ αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα.Μην θεοποιουμε λοιπόν ετσι την καισαρική όταν ειναι στην ουσία ενα αναγκαίο χειρουργείο και να μην δίνουμε την εντύπωση στις νέες μανούλες που εχουμε στην παρεα μας πως αν γεννήσουν φυσιολογικά θα ανοίξουν  και η ερωτική τους ζωή θα εχει θεμα.Οπως έρθουν τα πράγματα στην καθεμία μας και αν χρειαστεί να κάνουμε καισαρική να ειναι για τους σωστούς λόγους.

Βασικά το μονο προβλημα που ειχα τις πρωτες μερες ηταν μια ελαφρια ακρατεια ουρων.με πολυ λιγες ως καθολου ασκησεις εφτιαξε στον απολυτο βαθμο σε 10 το πολυ μερες.Συμφωνω απολυτα πως οχι μονο δεν ημουν πηγαδι αλλα απο το ραψιμο που μου εκανε ο γιατρος τον πρωτο καιρο κιολας πονουσα σαν πρωταρα στο σεξ.οποτε ας μη λεμε καποια πραγματα αν δεν τα γνωριζουμε 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Χαχαχαχ καλημερα κοριτσια..η αληθειναι ειναι οτι κ εγω μ αυτο π εγραψε η μαμμυ πεθανα στ γελια..

Αλλα περα απ την πλακα αυτο γ τ πηγαδι ισχυει μονο γ τους λογους π ειπε η μαμμυ....παιζει πολυ μεγαλο ρολο επισης ποσοκαλος  ειναι κ ο γιατρος στν δουλεια τ π θα σ κανει την περινεοτομη .εγω παντως π τ συζητησα προσφατα με τν γιατρο μου..μ ειπε κατα λεξη!:γεωργια καλυτερα ειναι να γεννησεις φυσιολογικα γτ ειναι καλυτερο κ γ σενα κ γ τ παιδι..αλλοστε δν ειναι τυχαιο π λεγεται ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ.αλλα σ περιπτωση π χρειαστει καισαρικη κ μονο τοτε θα κανεις...

Να σας πω κτ;τιςπροαλλες συζητουσα με τν κουμπαρα μου.εχει τριαπαιδια...τα δυο τα εκανε φυσιολογικα το τριτο καισαρικη...μ λεει μακαρι να μην τν εκανα ποτε...κ μ λεει ξερεις γτ τν εκανα;γτ εκανα δυο μερες να γεννησω.πονουσα δυο μερες στην μικρη κ ζητησα εγω να μ κανουν καισαρικη.. κ μ ελεγε εσυ μν τ κανεις...γτ αυτη η στιγμη π ζεις οταν κανεις φυσιολογικο τοκετο δν ανταλλασσεται με τπτ!!!!!στον κοσμο....

Εγω παραδεχομαι πως ειμαι υπερ τ φυσιολογικου γ ευνοητους λογους.αλλα σ περιπτωση π κατι δν παει καλα χτυπα ξυλο εννοειται πως δν θα διακινδυνεψω τ ζωη τ παιδιου μ κ την δικη μ....

δεν ανταλλασετε με τιποτα.οντως.για να μην το παιξω ομως μανιακη με τον φυσιολογικο τοκετο υποθετω οτι κ την στην καισαρικη αν δεν εχεις κανει ολικη ναρκωση,την στιγμη που θα σου δωσουν εκει στο χειρουργειο το μωρο σου(τη ζωη σου ολη πια) στην αγκαλια δεν συγκρινεται με τιποτα.το μυαλο σου παγωνει, η καρδια σ κολλαει, η ζωη σου αλλαζει και τα πιστευω σου ολα σε ενα κλασμα δευτερολεπτου. 

στις πριν 2 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

Αχ Τόνια μου γέλασα πολύ με αυτό....τελικά υπάρχει άνθρωπος που φοβάται πιο πολύ απο εμένα!!!!!

Να σε ρωτήσω μια και ανοίξαμε το θέμα πηγαδιού...τα ράμματα απο κάτω στα κάνουν με αναισθησία ε?????? Όχι έτσι αέρα πατέρα...να τα νοιώθεις όλα ε?

αν δεν κανεις επισκληριδιο σου κανουν τοπικη αναισθησια κελλακι μου.εκεινη την ωρα εγω χαζευα το μωρο μου στην αγκαλια μ.χαμπαρι δεν επαιρνα.μονο βλεπεις οτι κατι κανουν με βελονα κ κλωστη αλλα τωρα τι...?μη φοβασαι καθολου.ουτε καν

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maraki!Tk είπε:

Ρενακι μου συγνωμη κιολας αλλα δεν νομιζω να κατηγορησε καμια αυτο που ειπες! Την αποψη της λεει η καθεμια!

Και ουτε ειδα να κανει καμια σαν αμμορφωτη με απολυτηριο λυκειου! Αλλα ακομα κ ετσι να ειναι εδω εσυ προσβαλεις κ λες αμμορφωτη καποια που εχει τελειωσει εστω το λυκειο! Μπορει να υπαρχει αναμεσα μας τετοια κοπελα! Πως θα αισθανθει??? Αν οι γονεις της δεν ειχαν την οικονομικη δυνατοτητα ας πουμε για να τη σπουδασουν??? Φιλικα στο λεω....

Συμφωνω γωγω. ο καθενας εδω δεν ηρθε να παρουσιασει τα πτυχια του.εγω μεταξυ μας θα ηθελα καποιες κοπελες να μπορουσα να τις γνωριζα κ απο κοντα αλλα η αποσταση δυστυχως ειναι μεγαλη. παρεουλα κανουμε, ανταλλασουμε αποψεις, εγω εχω βιωσει κ πολυ δυσκολες παλαιοτερα καταστασεις κ ισως μ βγαινει ωρες ωρες ο φοβος κ αθελα μ τον μεταδιδω(ζητω συγνωμη κιολας) αλλα θ πω πως καλο θ ηταν πριν γραψουμε το καθετι να το σκεφτομαστε λιγο. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minaki! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου !!

Εχω να σας γραψω καιρο αλλα σας διαβαζω καθημερινα!

Καταρχην για το θεμα της καισαρικης και του φυσιολογικου να πω πως..καλο ειναι να γενναμε με με φυσιολογικο τοκετο αλλα χωρις ζορι για το μωρακι μας ..απο εκει και περα ανννν κρινει ο γιατρος οτι θα μπορει να επηρεασει το μικρο μας οπουδήποτε ε τοτε δεν ειναι και κατι τραγικο η καισαρικη!!

Πηγα στον γιατρο μου για να δουμε τον μικρουλι μου..μου ειπε πως ο πλακουντας μου ειναι παρααα πολυ χαμηλα  και ο μικρουλης μου εχει προς το παρον  2 περιτυλιξεις στο λαιμουδακι του ..ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχώ και οτι μεχρι τελους θα δουμε πως θα γεννησω..χθες κατσαμε και το συζητήσαμε με τον αντρα μου και αποφασισαμε απο κοινού να κανουμε καισαρικη για να μην "θεος φυλάξει " γινει κατι στο μωρακι μας..ειναι επιλογη μας και θα γεννήσω σε ιδιωτικο και αυτο το λεω για οσες σκεφτουν οτι το κανω για τον πονο..γιατι αντιθετα με την καισαρικη θα ζοριστω περισσοτερο ενω με τον φυσιολογικο στο ιδιωτικο ειναι σαν να μην γεννησες δεν καταλαβαινεις πονο!!!το κανω καθαρα απο τον φοβο μου μην μου παθει κατι το μωρακι μου ..το ξερω οτι ακουγομαι υπερβολικη και ισως ειμαι ..μα ισως και λογο ηλικιας δεν ρισκαρω !

Οσο για το θεμα της μόρφωσης ..δεν ειναι στα πτυχια η μορφωση...ειναι στο μυαλο και στην ψυχη του καθε ανθρωπου!!!!

Η μορφωση η γνωση ειναι κατι προσωπικό του καθε ανθρωπου !

Ξερετε ποσοι επιχειρηματίες ειναι χωρις πτυχία;;;. ..και ποσοι με πτυχια ψαχνουν για οτιδήποτε και δεν βρισκουν ουτε ενα μεροκάματο πουθενα!!!!!!!!!;;;;

Η εξυπνάδα ειναι το παν στη σημερον ημερα ..

Σας φιλω κοριτσια μου!!

 

μινακι σε σκεφτομουν...ολα καλα αφου ειναι καλα το μωρο κ ας ερθει με οποιο τροπο να ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Φφφφ παλι συγκινήθηκα αντε να αλλαξουμε θεμα να μιλησουμε για σεξξξξξξξ!!!!!!!!

 

Τι θες να πουμε για σεξ Μινακι;Χαχαχα Τι σε απασχολεί;?Εγω παντως για χαρουλα...δεν με πτοεί τιποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Τι θες να πουμε για σεξ Μινακι;Χαχαχα Τι σε απασχολεί;?Εγω παντως για χαρουλα...δεν με πτοεί τιποτα 

Αχχ μαμυ μου τωρα δεν το ζηταω το σεξ..στην αρχη ομως τσόντα κανονικη εβλεπα στον υπνο μου με πρωταγωνιστές εμενα και τον αντρα μου!!!!!τωρα το μυαλο μου μονο στον μπεμπη μου ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχα...ακουστε σκηνικο...τ πρωτο τριμηνο ο γιατρος δν μας αφηνε σεξουαλικες επαφες καθολου λογο αιμοραγιας...μετα ο αντρας μ ντρεποταν να ρωτησει παλι..κ οταν πηραμε την τρελευταια φορα π πηγαμε αποφαση να ρωτησουμε..εκει π κανει τν υπερηχο ο γιατρος λεει..μια χαρα ειναι ο τραχηλος ψηλα αλλα τ μωρο ειναι αρκετα χαμηλα κ πρεπει να προσεχεις .. (οχι πολυ βαριες δουλειες οχι πολυ περπατημα νσ ξαπλωνεις τακτικα κλπ)εκεινη την ωρα βλεπει τν αντρα μου κ παει στ αυτι της πεθερας μ κ λεει:(γτ ειχε ερθει μαχι)πφφφ ξεχναμε την ερωτηση)αλλα ηταν ο τροπος το πε οοολο παραπονο..τν λυπηθηκα..χαχχα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το θεμα του ραψιματος και εγω υποθέτω όπως λεει η @fine πως σου κανουν τοπική αν δεν εχεις κανει επισκληρίδειο.Και παλι ομως δεν ειναι και στάνταρ οτι θα σκίστεις.Εγω πχ δεν εχω σκιστεί ολες τις φορές και Ελπιζω το ίδιο να γινει και τωρα γιατι η αλήθεια ειναι πως αν δεν σκιστεις σε χρονο μηδέν εισαι περδίκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σας!! 

Χάθηκα παλι γτ δυστυχως ειχα 2 μερες ασχημους εμετους κ μετα αποδυναμωθηκα τελειως.. ειχα κ κάτι αλλα προσωπικα θεματα οποτε... ζηταω συγνωμη για αυτο! Ειστε ολες καλα αππ οτι διαβασα!! Κ χαιρομαι για αυτο!! :-)

Οσον αφορα τη γεννα με φυσιολογικο τοκετο(με ή χωρις επισκληρηδειο) μιας κ ειμαι μανουλα σε 9 ετων κοριτσακι θα σας πω πως οχι μονο δν χαλασε η ερωτικη μου ζωη αλλα εφτιαξε κιολας!!! Διοτι ημουν πολυυυυ ανοιχτη απο τη φυση μου κ ο γιατρος μου καθως με ανοιξε λιγο για να βγουν οι ώμοι μετα με εκλεισε τοοοοσο οσο χρειάζεται ετσι ωστε η ερωτικη μου ζωη να απογειωθει!!! Ναι ναι..απολαμβανω καλυτερα τις ερωτικες μου στιγμές!!! Πολυ καλυτερα!!! Επιπλέον με μεγαλη μου χαρα σας λεω πως δν πονουσα καθολου μετα εκανα βολτες κ μετα τις 40 μερες που ξανα εκανα σεξ ηταν τοοοοοσοο ωραιο που δν σταματουσα!!!! 

Οσον αφορα τωρα το απολυτήριο λυκειου... κ εγω αποφοιτος Λυκείου ειμαι απο επιλογη...! Μονο ππυ δν ηταν λογω βαθμων διότι ημουν μαθητρια του 18. Απλα δν είχαν οι δικοι μου χρηματα! Ειμαι 30 ετων δουλευω απο τα 18 μου κ βοηθαω με τα λιγα που εχω οσους μπορω! Δν εχω μεινει ποτέ απο δουλεια κ η κορη μου είναι πολυ καλη μαθητρια κ λαμβανω πολλες φορες συγχαρητηρια για την ανατροφη της κορης μου μιας κ ειναι ενα εξαιρερικο παιδι!!! Κ επιπλέον τωρα που περιμενω το γιο.. ηδη εχω ασχοληθει με βιβλια κ παιδοψυχολογους για το πως θα μεγαλωσω κ το αλλο μου το παιδακι!! Αμόρφωτος δν ειναι αυτος που δν εχει ενα πτυχιο... αλλα αυτος δν τον ενδιαφερει να εξελιχθει οσο μεγαλωνει!! Κ αν κ ειμαι Απόφοιτη λυκειου... διαβαζω βιβλια ψυχολογιας κ ασχολούμαι ολα αυτα τα χρονια αππ μονη μου... πρωτον γτ θελω να εξελιχθω για μενα κ τα παιδια μου κ δευτερον γτ μονο αυτος που εξελισσεται μπορει να εχει αποψη κ ειναι χρήσιμος στην κοινωνια! Ενα πτυχιο... δν φερνει τη γνωση.. ενας ξεροκεφαλος κ εγωιστης ανθρωπος δν μπορει να μεγαλώσει υγιη παιδια κ ούτε μπορεί να κανει κατι σωστο στην κοινωνια!!! Κ ολα αυτα για σενα Ρενα μου...! Μηπως πρεπει να βουτας τη γλωσσιτσα σου ατο μυαλουδακι σου πριν πεταξεις κοτσανες λοιπον;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Αχχ μαμυ μου τωρα δεν το ζηταω το σεξ..στην αρχη ομως τσόντα κανονικη εβλεπα στον υπνο μου με πρωταγωνιστές εμενα και τον αντρα μου!!!!!τωρα το μυαλο μου μονο στον μπεμπη μου ειναι!!!!

Κοιτα και εγω όσο βαραίνω η αλήθεια ειναι πως δεν το ζητάω όπως πρωτα αλλα και παλι δεν μου λείπει Χαχα.Οπως ξερεις δουλευω βραδια αλλα στα ρεπό μου όλο και κάτι γινεται???Ε να μωρε μα μην ξεχνιόμαστε κιολας Χαχα.Βεβαια εγω απο την άλλη εχω και πλήρες σκοτάδι για το τι γινεται εκει μέσα πχ πλακούντα κτλ Οποτε δεν εχω κάτι να με αποτρέπει.Τωρα για τα όνειρα του πρώτου τριμήνου μην το πιασω.Τελειωνα κανονικά στον υπνο μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μ να αγιασει τ στομα σου.!!!!δν μπορω να κανω αλλο λαικ σ σχολιο γαμωτο.δν μαφηνει.εκανα ειδη πολλα.οσο γ αυτο π λες κ εγω απο επιλογη δν πηγα ν σπουδασω. Μιας κ τ απολυτητιο λυκειου μ τ πηρα με 18.4..κ γ οικονομικους λογους αλλα κ γτ ειμαι μαζι με τν αντρα μ απ την εφηβια. Κ ηθελα απο μικρη να επικεντρωθω στην οικογενεια κ οχι στις σπουδες..ο οποιος αντρας μ παρεπιπτοντος ειναι εκπαιδευτικος.δεν θα τ ανεφερα αλλα τ αναφερω γ να δειξω στη ρενα ρενακι πως δεν εχουν ολοι την ιδια αποψη μ αυτη.δλδ τι;επειδη εγω εχω τελειωσει τ λυκειο ο αντρας μ δν θα επρεπε ουτρε καν να γυρισει να με κοιταξει;ελεος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ δλδ τι;;; η γνωση δν κάνει τον ανθρωπο αλλα ο χαρακτηρας!!! Μπραβο γωγω μου!κ εγω μια απο τα ιδια. Με τον αντρα μου απο τα 17 μου μαζι. Κ εγω κάπως ετσι! Ήθελα να κανω οικογενεια μικρουλα κ τα εχω καταφερει πολυ καλα!!! Ειμαι περηφανη για τις επιλογες μου κ για τις πραξεις μου!!! Μεχρι να μεινω εγκυος στην κορη μου βεβαια πηρα τοτε κ το ecdl κ θα εκανα κ αλλα πραγματα.. αλλα αφοσιωθηκα στην μικρη(παραληλλα με τη δουλεια στο σουπερ μαρκετ). Για μενα ειχε μεγαλυτερη αξια να μην εχει παιδικα βιωματα το παιδακι μου.. παρα τα πτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@κυριακη03 για γλωσσίτσα και μυαλουδάκι διαβάζω....Το θεμα ειναι πως κάτι θαρρω πως λείπει εδω???Παντως δεν ειδα και καμια να συμφωνεί μαζί της και αυτο τα λεει ολα νομιζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορούδες σκίστε όλες τα πτυχία και τα απολυτήρια.....θα γίνουμε μανούλες!

Κυριακή μου ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα....άντε μπας και σε αφήσουν οι εμετοί, να ηρεμήσεις και εσύ λιγάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Κοιτα και εγω όσο βαραίνω η αλήθεια ειναι πως δεν το ζητάω όπως πρωτα αλλα και παλι δεν μου λείπει Χαχα.Οπως ξερεις δουλευω βραδια αλλα στα ρεπό μου όλο και κάτι γινεται???Ε να μωρε μα μην ξεχνιόμαστε κιολας Χαχα.Βεβαια εγω απο την άλλη εχω και πλήρες σκοτάδι για το τι γινεται εκει μέσα πχ πλακούντα κτλ Οποτε δεν εχω κάτι να με αποτρέπει.Τωρα για τα όνειρα του πρώτου τριμήνου μην το πιασω.Τελειωνα κανονικά στον υπνο μου ???

Χαχααα και εγω στο τσαφ ημουνα!!!

Εμενα απο την αρχη μου το απαγόρευσε !!!

Δεν πειραζει οταν θα γεννησουμε θα το δώσουμε και θα καταλαβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Minaki! είπε:

Χαχααα και εγω στο τσαφ ημουνα!!!

Εμενα απο την αρχη μου το απαγόρευσε !!!

Δεν πειραζει οταν θα γεννησουμε θα το δώσουμε και θα καταλαβει!!!

Μινάκι...έτοιμη να ξεσαλώσεις σε βρίσκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκαν όλες οι ηλιθιες εδώ μέσα που δεν έχουν φίλες και μπυ λένε τις μαλακιες τους.  Οι μισές φτωχές αγράμματες με χαμηλό μορφωτικό επίπεδο και μικρές σε ηλικία γκαστρωμενες. .λογικό...... θεέ μου τι άλλο θα αντικρισω. .καθόλου παιδεία στα σπίτια σας γι αυτό @@@ και γεννοβολατε στα 19...φαντάσου πόσο χορτασατε. ....έλεος.  ηλιθιες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η renaki rena είπε:

Μπήκαν όλες οι ηλιθιες εδώ μέσα που δεν έχουν φίλες και μπυ λένε τις μαλακιες τους.  Οι μισές φτωχές αγράμματες με χαμηλό μορφωτικό επίπεδο και μικρές σε ηλικία γκαστρωμενες. .λογικό...... θεέ μου τι άλλο θα αντικρισω. .καθόλου παιδεία στα σπίτια σας γι αυτό @@@ και γεννοβολατε στα 19...φαντάσου πόσο χορτασατε. ....έλεος.  ηλιθιες. 

Λυπαμαι πολυ για τον τροπο που γραφεις....! Υποτίθεται οτι εισαι κ μορφωμενος ανθρωπος! Μαλλον εσυ εισαι αυτη που δν εχεις φιλες...κ πιθανον εσυ δν εχεις χορτασει σεξ!!! Αχαχααχχαχ εχεις πολυ πλακα παντως! Ευτυχως που εισαι κ εσυ εδω κ γελαμε με τα οσα γραφεις!!!! Για συνεχισε να μας λες τις αποψεις σου σε ολα τα θεματα να εχουμε να γελαμε βρε παιδι μου!!! Αχαχαχ ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η κυριακη03 είπε:

Λυπαμαι πολυ για τον τροπο που γραφεις....! Υποτίθεται οτι εισαι κ μορφωμενος ανθρωπος! Μαλλον εσυ εισαι αυτη που δν εχεις φιλες...κ πιθανον εσυ δν εχεις χορτασει σεξ!!! Αχαχααχχαχ εχεις πολυ πλακα παντως! Ευτυχως που εισαι κ εσυ εδω κ γελαμε με τα οσα γραφεις!!!! Για συνεχισε να μας λες τις αποψεις σου σε ολα τα θεματα να εχουμε να γελαμε βρε παιδι μου!!! Αχαχαχ ??????

Σωπα βρε χωριατα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σ εβριζα ....κ θα σμιλουσα οπως σ αξιζει ρενα αλλα εχε χαρη π εμενα οι δικοι μ μ εδωσαν τροπους στ σπιτι μου σ αντιθεση με σενα π δν ξερεις να μθλησεις...οσ γ τ εδω μεσα....ο δρομος ειναι ανοιχτος κ τα σκυλια δεμενα.αν δν σ αρεσει αδειασε μας τη γωνια.καλα ειμασταν *εδω μεσα * πριν αρχισεις να κατακρινεις τους παντες.οχι τπτ αλλο..κ για να μιλησω λιγο στη γλωσσα σου...ι "οι χωριατισσες δεν γουσταρουν πολυξερες πρωτρευουσιανες π το παιχουν ντιβες"γ αυτο αντε στ καλο του θεου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά Ρενα Ελπιζω να μην ειναι αυτος ο πραγματικός χαρακτήρας σου και απλα να σε έχουν χτυπήσει οι ορμόνες της εγκυμοσυνης κατακούτελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...