Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Kalisperaaa!!!περαστικα φαιν μ!!!

Αχ αυτο τ κλαμα! Καθολου υπερβολη κλαιω με τ παρα μικρο στη κυριολεξιαα!!!! Οι ορμονες στα τρελα τους!!!!! 

Εγω δενειχα ζαλαδες και εμετους στη αρχη της κυησης  ... Τωρα εδω και μια βδομαδα+ 

Εχω καθε μερα ζαλαδες κ ναυτιες και εχω μπει στη 27 εβδ ετσι..πφφφφφ ειναι πολυ αναποδη τελικα!

Ζωη κ κοτα την περναμε Αννουλα. Κ μετα σου λενε η καλυτερη περιοδος στη ζωη μιας γυναικας... 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Σε άφησε να πάρεις αυτό το φάρμακο?  Εγώ τον παρακαλουσα κ μου έλεγε τι να σου πω εγώ στην γυναίκα μου δεν θα τ έδινα.ο

Αναλογως ποτε το ζητησες.Μηπως δεν σε αφηνε στο πρωτο τριμηνο της οργανογενεσης?

ΕμεναΕμενα μ το ειχε ο ιδιος προτεινε 1 την ημερα οταν ειναι αναγκη.

Οχι καθε μερα.

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγώ έμεινα μόνο με σύζυγο και κορούλα χωρις πεθερα από χθες και πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!

Αχ βρε Fine!Πολύ γνώριμα αυτά που περνάς! Πολύ σε σκέφτομαι!

Rakoun χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Από κλάμματα μία από τα ίδια ειδικά τους προηγούμενους μήνες, πολλή συγκίνηση!!!

Τα συμπτώματα τα δικά μου,zoi, δεν κόπηκαν μαχαίρι, αλλά σταδιακά. Ποτε θα πας ξανά για υπέρηχο; Είσαι πια δεύτερο τρίμηνο έτσι;

Πολυ κουραστηκά ομως ετσι?καποια στιγμη λες αντε στο καλο.ανθρωποι ειμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Διαβαζα ενα βιβλιο με το γιοκα μ π ελεγε για σπιτικο παγωτο.Του λεω εισαι??? Ναι μου λεει. Τον πηρα απ το χερακι να παμε 300μετρα να ψωνισουμε. Με το π περναω την διασταυρωση σκανε δυο αμαξια.... Ο Θεος με βοηθησε για 3 δευτερολεπτα........

Καλα χεσ@@@α απο το μπουμ αλλα ολα καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η fine είπε:

Διαβαζα ενα βιβλιο με το γιοκα μ π ελεγε για σπιτικο παγωτο.Του λεω εισαι??? Ναι μου λεει. Τον πηρα απ το χερακι να παμε 300μετρα να ψωνισουμε. Με το π περναω την διασταυρωση σκανε δυο αμαξια.... Ο Θεος με βοηθησε για 3 δευτερολεπτα........

Καλα χεσ@@@α απο το μπουμ αλλα ολα καλα.....

Παναγιτσα μου!!!! Πω πω ανατριχιασα !!!!!! Επικυνδινοι οι δρομοι....!!! Εμεις προσεχουμε αλλα οι αλλοι??? Πφ 

Δοξα τ θεοο  δε παθατε κατι !!!!! * :* :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Παναγιτσα μου!!!! Πω πω ανατριχιασα !!!!!! Επικυνδινοι οι δρομοι....!!! Εμεις προσεχουμε αλλα οι αλλοι??? Πφ 

Δοξα τ θεοο  δε παθατε κατι !!!!! * :* :* 

Οπως τ λες. Δοξα το Θεο.

Κ εγω πηρα μια τρομαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μ!Ευχαριστω για τις απαντησεις!Εμεις ειμαστε καλα δοξα το θεο!Αχ εφερε η μαμα μ σπιτικο παγωτο κ το χουμε τσακισει με τον αντρα μ..σημερα κ γω θα παρω υλικα να φτιαξω.ειναι το μονο γλυκο που τραβαει η ορεξη μ τελευταια..

Fine μου ευτυχως δεν παθατε τιποτα!Πωπω φανταζομαι τρομαρα που θα πηρες???

Ρακουν κ μενα με πιανουν τα κλαματα κατι ωρες ακυρες..οχι τοσο οσο λες εσυ αλλα σε σχεση με το ποσο γαιδουρα ημουνα πριν τωρα ειναι σαν να κλαιω συνεχεια!!

Ζωη κ μενα σταδιακα μου κοπηκαν τα συμπτωματα..Αν περασει ενα τριημερο παρε καλου κακου το γιατρο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!

@rakoun χαιρομαι πολυ που εισαι καλυτερα!!! Αντε σιγα σιγα για να χαρείς κ τον καιρο!!

εγω απο κλάμα... Καλα... Ο άντρας μου στο τελος γέλαγε ειχα φτάσει σε τρέλα σημεία! Έκλαιγα οποτε εβλεπα τον γατο μου αρχικά!! Πολυ κλάμα! Με το παραμικρό! Τωρα ευτυχως λιγότερο αλλα παλι με ταινίες και τετοια δεν την παλεύω! Και εννοειται με τη διαφήμιση κύλισε το δάκρυ! Χαχαχχ 

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ δε μπορω να φαω παγωτο... Εφτιαχνε η μπαρμπαριγου χθες πςςςςς κολασηηηηη παγωτο.....

Εχω τ καμπυλη αυριο και σημερα λιγο φρονιμη χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι να σκάσω 

Κάποια να με ξεματιάσει επειγόντως 

Εκεί που καθόμουν ήρεμη και ωραία  τσααααακ ενας οξυς πόνος στη μέση, πιο ψηλά αυτη τη φορά.

Σωριάστηκα στλ πάτωμα διπλωμένη απο τον πόνο.

Δεν μπορούσα να κουνηθώ, ο άντρας μου θα ερχόταν σε 4 ώρες  και δεν είχα τηλ δίπλα μου... 

Τι να κάνω  σύρθηκα.. Ευτυχώς έχουμε πλακάκι και γλιστρούσα...  Εφταδα μετά 10' για απόσταση 5 μέτρων στην κρεβατοκάμαρα,  με τα χίλια ζόρια ξάπλωσα. Έρχονται ώρες ώρες κάτι δυνατές σουβλιες  αλλο πράγμα 

Περιμένω μια ώρα ακόμα να ερθει ο άντρας μου να με τρίψει με λαδάκι.

 

Δεν αντέχω άλλο. Τι γκαντεμιά είναι αυτγ; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rakoun είπε:

Ειμαι να σκάσω 

Κάποια να με ξεματιάσει επειγόντως 

Εκεί που καθόμουν ήρεμη και ωραία  τσααααακ ενας οξυς πόνος στη μέση, πιο ψηλά αυτη τη φορά.

Σωριάστηκα στλ πάτωμα διπλωμένη απο τον πόνο.

Δεν μπορούσα να κουνηθώ, ο άντρας μου θα ερχόταν σε 4 ώρες  και δεν είχα τηλ δίπλα μου... 

Τι να κάνω  σύρθηκα.. Ευτυχώς έχουμε πλακάκι και γλιστρούσα...  Εφταδα μετά 10' για απόσταση 5 μέτρων στην κρεβατοκάμαρα,  με τα χίλια ζόρια ξάπλωσα. Έρχονται ώρες ώρες κάτι δυνατές σουβλιες  αλλο πράγμα 

Περιμένω μια ώρα ακόμα να ερθει ο άντρας μου να με τρίψει με λαδάκι.

 

Δεν αντέχω άλλο. Τι γκαντεμιά είναι αυτγ; 

 

πΩΠΩ βρε κοριτσι τι περνας? τοσο πολυ πονος? περαστικος να'ναι σου ευχομαι...

κ εμενα με πονανε οι γοφοι μου κατα χαμηλα! Απο τοτε που εκανα τις ενεσεις συγκεκριμενα...

Τυχερη εισαι που θα σε τριψει ο αντρουλης σου... Εγω τον παρακαλαω 2 μερες και τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πηγα στο γιατρο μου σημερα το πρωι κ με προβληματισε!!!

Ξερω οτι ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου!!!

Αλλα τον ρωταω σημερα:ποση ωρα περιμενετε στο φυσιολογικο τοκετο???

και μου λεει κατσε θα δουμε με'σενα πως θα παει...

Και αυτο γιατι το μωρο μου ειναι πιο μικρο κατα 2 εβδομαδες!

Μου λεει δε θελω να ταλαιπωρηθει ενα μικρο μωρο με προκληση για φυσιολογικο τοκετο!

Και του λεω μα ισα ισα θα γεννηθει πιο ευκολα αφου θα ειναι μικροτερο!

Και λεει κατσε να πας 37-38 εβδομαδων να δουμε πως θα παει κ το ξανασυζηταμε!

Ρε κοριτσια ειναι παραλογο ετσι οπως σκεφτομαι???

Με μπερδεψε τελειως!!!

Αααααα σε 2 εβδομαδες ειπε να ξανακανω ενεσεις κορτιζονης! Καλου κακου!!!

Αλλα με αφηνει να παω το Πασχα Κατερινη!

Δεν ξερω με εχει μπερδεψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαιν μ ο θεος σ βοηθησε κ δεν εγινε κατι!!!τρ μην ανγχωνεσαι γ τπτ.να σκεφτεσαι μονο τ θετικο π ειναι οτι δν παθατε κατι!!!!!!

Ρακουν αυτοι οι πονοι στους γοφους κ στην μεση εχω ακουσει πως ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνη...γυρω στην 17 με 18 η εβδομαδα με ειχε πιασει κ εμενα..αλλα δοξα τ θεο γ λιγες μερες..περαστικα σου!!!οτι δηποτρε φαρμακο κ αν παρεις να ρωτας παντα τν γιατρο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rakoun είπε:

Ειμαι να σκάσω 

Κάποια να με ξεματιάσει επειγόντως 

Εκεί που καθόμουν ήρεμη και ωραία  τσααααακ ενας οξυς πόνος στη μέση, πιο ψηλά αυτη τη φορά.

Σωριάστηκα στλ πάτωμα διπλωμένη απο τον πόνο.

Δεν μπορούσα να κουνηθώ, ο άντρας μου θα ερχόταν σε 4 ώρες  και δεν είχα τηλ δίπλα μου... 

Τι να κάνω  σύρθηκα.. Ευτυχώς έχουμε πλακάκι και γλιστρούσα...  Εφταδα μετά 10' για απόσταση 5 μέτρων στην κρεβατοκάμαρα,  με τα χίλια ζόρια ξάπλωσα. Έρχονται ώρες ώρες κάτι δυνατές σουβλιες  αλλο πράγμα 

Περιμένω μια ώρα ακόμα να ερθει ο άντρας μου να με τρίψει με λαδάκι.

 

Δεν αντέχω άλλο. Τι γκαντεμιά είναι αυτγ; 

 

Κοριτσάκι μου τι έχεις πάθει εσύ;  Τώρα πως είσαι;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι προχθες ειχα αναγουλες οχι πολλες και αυτες τις μερεςτιποτα..λογικα σταματησαν.. παω 19η εβδομαδα τωρα πια..αλλα με αγχωνει οτι δεν ενιωσα το μωρο κιολας ακομη..δηλαδη μαλλον ενιωσα κατι ενα πρωι που ξυπνησα και κατι διαφορα μεσα στη κοιλια μου σαν χτυπηματακια και δε ξερω αν ειναι αυτο γιατι ολοι μου λενε για φτερουγισμα..δευτερα θα ξαναπαω  στο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

Γεια σας κοριτσακια μ!Ευχαριστω για τις απαντησεις!Εμεις ειμαστε καλα δοξα το θεο!Αχ εφερε η μαμα μ σπιτικο παγωτο κ το χουμε τσακισει με τον αντρα μ..σημερα κ γω θα παρω υλικα να φτιαξω.ειναι το μονο γλυκο που τραβαει η ορεξη μ τελευταια..

Fine μου ευτυχως δεν παθατε τιποτα!Πωπω φανταζομαι τρομαρα που θα πηρες???

Ρακουν κ μενα με πιανουν τα κλαματα κατι ωρες ακυρες..οχι τοσο οσο λες εσυ αλλα σε σχεση με το ποσο γαιδουρα ημουνα πριν τωρα ειναι σαν να κλαιω συνεχεια!!

Ζωη κ μενα σταδιακα μου κοπηκαν τα συμπτωματα..Αν περασει ενα τριημερο παρε καλου κακου το γιατρο σου...

ετσι θα κανω δευτερα θα παω ..ντρεπομαι κιολας να τον παρω τηλ...και να φανταστεις τον ξερω πανω απο 10χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγώ έμεινα μόνο με σύζυγο και κορούλα χωρις πεθερα από χθες και πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!

Αχ βρε Fine!Πολύ γνώριμα αυτά που περνάς! Πολύ σε σκέφτομαι!

Rakoun χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Από κλάμματα μία από τα ίδια ειδικά τους προηγούμενους μήνες, πολλή συγκίνηση!!!

Τα συμπτώματα τα δικά μου,zoi, δεν κόπηκαν μαχαίρι, αλλά σταδιακά. Ποτε θα πας ξανά για υπέρηχο; Είσαι πια δεύτερο τρίμηνο έτσι;

μεχρι προχθες ειχα αναγουλες οχι πολλες και αυτες τις μερεςτιποτα..λογικα σταματησαν.. παω 19η εβδομαδα τωρα πια..αλλα με αγχωνει οτι δεν ενιωσα το μωρο κιολας ακομη..δηλαδη μαλλον ενιωσα κατι ενα πρωι που ξυπνησα και κατι διαφορα μεσα στη κοιλια μου σαν χτυπηματακια και δε ξερω αν ειναι αυτο γιατι ολοι μου λενε για φτερουγισμα..δευτερα θα ξαναπαω  στο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Ο άντρας μου από νεοχωρι!!!!! Θα πάμε για Πάσχα... Εσείς;  

λογικα θα παμε και εμεις βολτα..αν και συνεχεια πηγαινω..σαν φρεσκοπαντρεμενηθα κανουμε πασχα με τα πεθερικα φετος.και που μενετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Κοριτσάκι μου τι έχεις πάθει εσύ;  Τώρα πως είσαι;  

Χάλια 

Πήρα το γιατρό και μου είπε να πάω στην κλινική 

Είχε κανόνισει αυτός και οταν πηγα ολα ηταν ετοιμα

Να μη σας τα πολυλογώ,  μυϊκός είναι ο πόνος , δε μπορώ ν κάνω κάτι πέρα απο ντεπον, ξεκούραση και υπομονή 

Μου έκαναν χαρτιά για εισαγωγή αλλά ο γιατρός είπε αν δε θέλω να μη μείνω.

Έτσι κι αλλιώς δε θα μου έκαναν τπτ.

Γυρίσαμε σπίτι.

Πολύ άσχημη και η ψυχολογία μου.

Με βοήθησε ο άντρας μου να ξεντυθω και να ντυθώ, μέχρι και τις κάλτσες μου έβγαλε και με πιάσανε τα κλάματα.

Μη με νομίζετε για καμιά κλαψιαρα,ισα ισα...  Αλλά νιώθω ασχημα.. Φυσικό είναι να μου σταθεί, αλλά βλέποντας τον να σκύβει για να μου βάλει τη πιτζάμα, δεν άντεξα,  μ πήρε το παράπονο.. Έτσι θα πονάω;  δε θα μπορώ ούτε να ντυθώ;  στη τουαλέτα πως θα πηγαίνω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρακουν μου περαστικα σου κοριτσι μου! Δε ξερω τι αλλο να σου πω :(

Μην κλαις και σστεναχωρεις τ νινι σ!!! Υπομονη και ολα θα περασουν !!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zoi1983 είπε:

ετσι θα κανω δευτερα θα παω ..ντρεπομαι κιολας να τον παρω τηλ...και να φανταστεις τον ξερω πανω απο 10χρονια

Καλα θα κανεις!Ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ να σαι πολυ τυχερη!Αυτο που ντρεπομαστε να τους παρουμε πρεπει να το ξεπερασουμε καποια στιγμη?το οτι δεν ενιωσες το μωρο μην σε αγχωνει μπορει να αργησεις λιγακι για χιλιους δυο λογους (πχ να απορροφαει τις κινησεις ο πλακουντας σ λογω θεσης)Εγω πρωτη φορα που την ενιωσα ηταν σαν να σκασε ποπ κορν ?

στις πριν 17 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

Χάλια 

Πήρα το γιατρό και μου είπε να πάω στην κλινική 

Είχε κανόνισει αυτός και οταν πηγα ολα ηταν ετοιμα

Να μη σας τα πολυλογώ,  μυϊκός είναι ο πόνος , δε μπορώ ν κάνω κάτι πέρα απο ντεπον, ξεκούραση και υπομονή 

Μου έκαναν χαρτιά για εισαγωγή αλλά ο γιατρός είπε αν δε θέλω να μη μείνω.

Έτσι κι αλλιώς δε θα μου έκαναν τπτ.

Γυρίσαμε σπίτι.

Πολύ άσχημη και η ψυχολογία μου.

Με βοήθησε ο άντρας μου να ξεντυθω και να ντυθώ, μέχρι και τις κάλτσες μου έβγαλε και με πιάσανε τα κλάματα.

Μη με νομίζετε για καμιά κλαψιαρα,ισα ισα...  Αλλά νιώθω ασχημα.. Φυσικό είναι να μου σταθεί, αλλά βλέποντας τον να σκύβει για να μου βάλει τη πιτζάμα, δεν άντεξα,  μ πήρε το παράπονο.. Έτσι θα πονάω;  δε θα μπορώ ούτε να ντυθώ;  στη τουαλέτα πως θα πηγαίνω; 

Κοριτσακι μου υπομονη και περαστικα σου...Ειναι δυσκολο να μην στεναχωριεσαι αλλα προσπαθησε για το μωρακι σου...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρακουν μ περαστικα σ μην στεναχωριεσαι..ασχετο σ αφηνει να παιρνεις ντεπον;;;σ ευχομαι να περασει γρηγορα...εγω αυτη τη καταθληψη κοριτσια την περασα σ πολυ εντονο βαθμο τ πρωτο τριμηνο..ενιωθα μονη μ..οτι δν εχω κανεναν..οτι ειμα ανιμπορη...οτι δεν με αγαπαει κανεις ..οτι ειμαι ασχημη...κ αλλα πολλα πολλα..νμε τ π μπηκα στ δευτρερο τριμηνο τα περισσοτερα μ περασαν η ελαχιστοποιηθηκαν κατα πολυ...ρακουν σ ειπε τπτ αλλο γ τν πονο π εχεις;;;μιλουσα με τν γειτονισσα μ π γενησεπροσφατα κ μ πε πως κ αυτη κατα καιρους ειχε τ ιδιο θεμα μ σενα στην εγκυμοσυνη της.κ δν μπορουσενα κουνηθει...

Ζωη μ μην στεναχωριεσαι θα τακουσεις τ νινι σου..απλα δινε βαση...αλλες το ακουνε απ την 17μη εβδομαδα κ αλλες στην 20 21η..δεν ειναι ολα τα νινακια το ιδιο. ..θα δεις πως θα σ δειξει την υπαρξη τ..εν τ μεταξυ δν ειναι σ ολες τ ιδιο...εγω ενιωσα σα κατι να μ σκουνταει ελαφρα μεσα μ...οπως σ ειπε το καθε νινι δειχνει την υπαρξη τ με τ δικο τ τροπο..σιγουρα ομως ολες μας εχουμε περασει τ ανγχος π εχεις γτ εχουμε ζησει κ εμεις εκεινη τν περιοδ π περιμενουμε ν τ ακουσουμε κ σ κτλβαινουμε πληρως σε τι φαση βρισκεσαι!!!!υπομονη...κ θα δεις πως ολα θα πανε τελειΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι σιγιυρη;;γτ εγω ξερω οτι ντεπον πανω απ δυο την ημερα δν κανει.πειραζουν συκωτι να ξερεις!! (Τν εχω παθει απ ντεπον κ ξερω)επισης συνηθιζει ο οργανισμος με τοσα πολλα κ μετα θελει κτ ακομα πιο δυνατο.τεσπα ο γιατρος σ κτ θα ξερει γ να στ ειπε.αλλα συνολο 6 ντεπον τη μερα ειναι πολλα μ φαινται.μην με παρεξηγησεις...γ καλο στ λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

@rakoun περαστικά! Ξάπλα και προσεχτικές κινήσεις και σιγά σιγά θα συνέλθεις.

@zoi1983 θα το ακούσεις το μωράκι σου. Εγώ μετά την 20-21 εβδομάδα την κατάλαβα. Αλλά όχι την ένοιωθα συνέχεια μέχρι την 24 εβδομάδα. Σαν γρατσούνισμα το καταλάβαινα εγώ.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα και στη συσκευασία γράφουν μέχρι 8 τη μέρα 

Για τα απλά ντεπον μιλάμε  όχι αναβράζοντα 

Εκεινα μεταβολιζονται στο συκωτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...