Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια μου!!Ολες καλα βλεπω ειστε χαιρομαι πολυ!!?Ρακουν συγνωμη δεν ειχα μπει..δςν εβαλα τιποτα εγω στη μεση ευτυχως περασε απο μονη της με τη ξεκουραση..Τελικα εβαλες voltaren η την γλυτωσες;;Περαστικουλια σου!!

Και μας μας ειπε ο γιατρος κανονικα επαφες γτ φοβοταν ο αντρας μου κ τον ρωτησε...Συγνωμη κ για την ερωτηση που θα κανω, αλλα επαφες εχετε τελειως ελευθερες;;Εμεις φοβομαστε με το νινι να ολοκληρωνει μεσα...μου φαινεται κ λιγο περιεργο ?

Οσο για τις τριχες κ γω με ψαλιδακι τις κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αα κ για το φορουμ που λετε οτι κολλαει στις ειδοποιησεις κ γω το ιδιο νομιζα αλλα φταιει μια διαφημιση..πρεπει να κανετε scroll δεξια για να τις δειτε..ελπιζω να ναι αυτο κ σε σας τουλαχιστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

 

Δεν γέννησα αλλα με βλέπω να γενναω από τα νεύρα μου έτσι που κολλάει!!!:mad:

Σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου Μαρία!:xΧαίρομαι πολύ που το κουτσικακι σου είναι μία χαρά!!!

Έμενα ήρθε ο άντρας μου από τη Ρόδο και ηρέμησα καπως. Δεν θα τρεχω μονη μου με ταξί για να γέννησω!Αν μέχρι τις 22 δεν βγει η μπεμπα 23 μπαίνω για πρόκληση.Το Σαββατο έχω καρδιοτοκογραφημα.

Όσον αφορά στο σεξ όταν μπείτε στον 9ο θα σας πει ότι βοηθάει πολύ γιατί και ο οργασμός και το σπέρμα προκαλούν συσπάσεις της μήτρας και γενικα συμβαλλουν στη διαδικασια τοκετου!Γι αυτό αντενδεικνυται  σε περιπτώσεις κινδύνου για πρόωρο τοκετό.(Ελπίζω να μην σας προσβαλλω με την ορολογία!):)

Εμενα παντως προβλεπω και στον 9ο οχι να μου λεει!!! χαχαχαχα

Δεν ξερω ρε κοριτσια δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι τοσο κατα ο δικος μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο παντως που θα παω απ'το Ελενα θα τον ρωτησω αν με αφηνει να παω το Πασχα στην Κατερινη!

Ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα πει οχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια... Χαιρετισματα απο Γερμανια.... Τελικα μπορεσα και πεταξα ( και με τις ευλογιες του γιατρου).

Ρακουν χαιρομαι που εισαι καλυτερα! Οσο για τα ονειρα αστα να πανε τοση πολυ τσοντα δεν εχω ξαναδει... Στην πραγματικοτητα ομως φοβαμαι... Αν και οταν ρωτησα το γιατρο μου στον τεταρτο μηνα,  μου ειπε οτι επιτρεπεται με προσπχη βεβαια αρκει η γυναικα να μην ερθει παραπανω απο δυο φορες σε οργασμο και ο στντροφος να μην τελειωσει μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλογως τι ποσοστό πιθανοτητων θα καλύψει η εξεταση της κυστικης ινωσης παει κ το αντιστοιχο κοστος της.εμένα ο υπερηχογραφιστης μου ειχε πει 150ευρω για το 95% και 500 ευρω για το 99%.

Το ρεφλε είναι βαφή χημική κ θεωρητικά δεν κάνει να γίνεται καθως άγγιζει το κεφαλι.

Χριστίνα απαγορεύεται το σπερμα μεσα γιατι μαλακώνει ο τραχηλος κ μπορεί να προκληθεί τοκετος.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο στ τελος της εγκυμοσυνης ξερω πως κανει τελειως ολοκληρωμενα γτ εκει οι γιαττοι θελουν να γινει τοκετος. .οσο γ τις τριχες κ εγω εχω βγαλει στην κοιλια κ δν τις πειραζω καθολου!!φοβαμαι...θα κανω μια κ καλη οταν γεννησω λειζερ..

Οσο γ τ ονειρα κοριτσια κ εγω τ πρωτο τριμηνο πολλες φορες..εγω πιστευω πως αυτο γινοταν απ τφοβο μας μην γινει ενω απ την αλλη θελαμε...

Γνωμη μ ειναι ναακουμε  τν γιατρο μας γτ η καθε μια εχει διαφορετικη εγκυμοσυνη κ γ να τ λενε κατι θα ξερουν...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γωγω.Πρωινη πρωινή βλέπω.Εγω ακομα στη δουλεια ειμαι.Μιαμιση ωρα μου εμεινε και μετα θα κανω αγκαλίτσες με το κρεβατακι μου χαχα(για όσο με αφήσει η μικρη βεβαια).

Κοριτσια αυτο με το όνειρα πιστεύω οι περισσότερες το εχουμε.Ισως και λόγω ορμονών.Πιο πολυ στο πρωτο τρίμηνο το ειχα εγω.

Τα υπόλοιπα κοριτσια καλα ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τελικά μόνο εγώ δενεβλεπα περίεργα όνειρα.

Αελια καλά να περάσεις!!!!!

Χρύσα ανυπομονούμε να ακούσουμε τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχι..κ γτ γινεται αυτο το πρωτο τριμηνο;;;ημουν πρωινη γτ απο τις τρεις δν εχω κοιμηθει καθολου.ο αντρας μ αρρωστησε με πυρετο κ ποναει ο λαιμος του...μ εφτασε εως 39...οποτε κατεβαίνετε. .ειναι κ οι αντρες λιγο πιο μουρμουριδες απ μας..οποτεκαταλαβαινετε ekana thn baby sitter..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. 

Πλέον σας γράφω καθιστή .yeiiiii!! 

Αφού ανακουφίστηκα πως δεν ειμαι η μόνη με τα κινκι όνειρα, εχω επόμενο θέμα 

Με τα κλάματα πως πάτε; 

Εχω πλάνταξει με διαφήμιση μπύρας που ο πατέρας της νύφης μαθαίνει χορό. Κλάμα όχι αστεία..

Ύστερα με έπιασαν τα κλάματα μέσα στο τζάμπο οταν αγοράσαμε αρκουδάκια.

Εκεί με είδε και ο άντρας μου και με ρωτούσε τι έγινε και κλαίω, ποιος με πείραξε.. Αντε να εξηγήσεις.. 

Πριν λίγο έκλαιγα γιατί πέτυχα στο ζάπινγκ κατι μωρουλια σε κολυμβητήριο.

Πλατσουριζαν αυτά στη πισίνα, έκλαιγα εγω απο το σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Σημερα εχω πολυ αναγουλα και ζαλαδα. Δεν με παιρνουν τα ποδια μου,στο κρεβατι δενμπορω,ουτε ομως και καθιστη....αχ δεν με χωραει ο τοπος.Εσεις πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@rakoun έχω κλάψει ακόμα και μπροστά σε σταφιδοψωμο, μέσα στο σουπερ μαρκετ, οπότε όλα νορμάλ μου φαίνονται!

Γωγώ μου περαστικά σας!

Fine μου Κάνε υπομονή σήμερα να συνελθεις. Πρέπει να είναι μεγάλο πακέτο. Εγώ γραφείο είμαι αλλά από το πρωί έχουν πρόβλημα οι υπολογιστές και είμαι στη λούφα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

@rakoun έχω κλάψει ακόμα και μπροστά σε σταφιδοψωμο, μέσα στο σουπερ μαρκετ, οπότε όλα νορμάλ μου φαίνονται!

 

Μην το παρεξηγήσεις, αλλά γέλασα μέχρι δάκρυων

Και πονάω κιόλας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ και εγω ετσι κλαιω με τ παραμικρο..κατι φορες πλανταζω σε σημειο να μην μπορω να παρω ανασα γ ανυπαρκτους λογους κ με ρωταει ο αντρας μ γτ  κλαιω τι εχω κ τλεω δεν ξερω..κ με κοιταει σαν χαζο ???χιχιχι. 

Φαιν μ περατικα σ...αλλα αφου εισαι στν εβδομο..γτ τα εχεις αυτα ακομα γαμωτο;;τα ειχες κ στην πρωτη εγκυμοσυνη;;

Κελλακυ μ ευχαριστουμεεε ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

@rakoun έχω κλάψει ακόμα και μπροστά σε σταφιδοψωμο, μέσα στο σουπερ μαρκετ, οπότε όλα νορμάλ μου φαίνονται!

Γωγώ μου περαστικά σας!

Fine μου Κάνε υπομονή σήμερα να συνελθεις. Πρέπει να είναι μεγάλο πακέτο. Εγώ γραφείο είμαι αλλά από το πρωί έχουν πρόβλημα οι υπολογιστές και είμαι στη λούφα. 

Ευχαριστω κελλυ κ γωγω.οχι γμτ στ πρωτο ημουν καλα αφου περασε το τριμηνο. Ηπια ενα primperan πριν κανα μισαωρο,σαν καλυτερα νοιωθω.⛅

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μια ερωτηση...σας κοπηκαν με τη μια τα συμπτωματα? εννοω ναυτιες εμετοι αναγουλες πριξημο?

εμενα ναι εδω και δυο μερες και ομολογω πως αγχωθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalisperaaa!!!περαστικα φαιν μ!!!

Αχ αυτο τ κλαμα! Καθολου υπερβολη κλαιω με τ παρα μικρο στη κυριολεξιαα!!!! Οι ορμονες στα τρελα τους!!!!! 

Εγω δενειχα ζαλαδες και εμετους στη αρχη της κυησης  ... Τωρα εδω και μια βδομαδα+ 

Εχω καθε μερα ζαλαδες κ ναυτιες και εχω μπει στη 27 εβδ ετσι..πφφφφφ ειναι πολυ αναποδη τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα σταδιακά 

Εκει που έκανα 3 φορές την ημέρα εμετό,  έπεσα 1-2. Μετά μια φορά στις 2 μερες,  στις 3 μέχρι που μειώθηκαν σε μια φορά στις 20 μέρες πχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η fine είπε:

Ευχαριστω κελλυ κ γωγω.οχι γμτ στ πρωτο ημουν καλα αφου περασε το τριμηνο. Ηπια ενα primperan πριν κανα μισαωρο,σαν καλυτερα νοιωθω.⛅

 

Σε άφησε να πάρεις αυτό το φάρμακο?  Εγώ τον παρακαλουσα κ μου έλεγε τι να σου πω εγώ στην γυναίκα μου δεν θα τ έδινα.ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εγώ έμεινα μόνο με σύζυγο και κορούλα χωρις πεθερα από χθες και πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!

Αχ βρε Fine!Πολύ γνώριμα αυτά που περνάς! Πολύ σε σκέφτομαι!

Rakoun χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Από κλάμματα μία από τα ίδια ειδικά τους προηγούμενους μήνες, πολλή συγκίνηση!!!

στις πριν 42 λεπτά, ο/η zoi1983 είπε:

κοριτσια μια ερωτηση...σας κοπηκαν με τη μια τα συμπτωματα? εννοω ναυτιες εμετοι αναγουλες πριξημο?

εμενα ναι εδω και δυο μερες και ομολογω πως αγχωθηκα!

Τα συμπτώματα τα δικά μου,zoi, δεν κόπηκαν μαχαίρι, αλλά σταδιακά. Ποτε θα πας ξανά για υπέρηχο; Είσαι πια δεύτερο τρίμηνο έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ να σ πω την αλήθεια, εκεί γύρω στα 3- 3100 θα ήθελα ιδανικά !!!
    • Στον 9 θα έχει καλή εικόνα αν θα είναι μικρό ή πιο μεγάλο το μωρό. Τους 2 τελευταίους μήνες παίρνουν το πολύ βάρος. Αν και είναι σχετικό…σκέψου ότι είχαν 1 κιλό διαφορά τα δυο παιδιά μου. Βέβαια ότι θα είναι πιο μεγάλος ο δεύτερος το είχαμε δει αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει ακριβώς ποσο πιο μεγάλος.  Γερα να είναι και να μεγαλώνουν σωστα…δεν έμεινε κανενα μέσα όλα βγήκαν όταν ήρθε η ώρα και τα μικρά και τα μεγάλα 🤣🤣🤣
    • Ούτε εγώ κορίτσι μου..δεν έχω ασχοληθεί καθόλου 
    • Δεν είναι κάτι ανησυχητικό απ' την στιγμή που το βρίσκεις και έχει την εποπτεία ο γιατρός, απλά είναι κάποια απ' τα μικρόβια που προκαλούν αποβολές, οπότε μόνο για αυτά θέλει αυξημένη προσοχή. Δεν μου είχαν δώσει προβιοτικά, μόνο αντιβιώσεις έπαιρνα και μετά μια κρέμα για τους μύκητες που είχαν βγει τον τελευταίο καιρό λόγω του πεσσού, αλλά δόξα τω Θεώ φτάσαμε αισίως στο τέλος χωρίς κανένα πρόβλημα. Φαντάζομαι θα βοηθάνε κι αυτά απ' το να μην παίρνεις καθόλου, απλά δεν το είχα ψάξει παραπάνω, είχα το άγχος μην πάθει κάτι το έμβρυο απ' τα διάφορα που έβγαιναν! Το άγχος δυστυχώς μέχρι και την γέννα δεν νομίζω να φεύγει ποτέ, ακόμα και μετά την αυχενική πάντα υπάρχει κάτι να αγχώνεσαι, θέλει να μάθεις να το διαχειρίζεσαι με όποιο τρόπο δουλεύει στον καθένα. Καλή δύναμη σε όλες!
    • Σ ευχαριστώ που απάντησες κορίτσι μου ❤️ έτσι κι εμένα, μόνο όταν το ζουλάω, ή πχ όταν φοράω την τσάντα μου που έχει λουρι χιαστή, και βρεθεί το λουρί πάνω στο στήθος με πονανε οι θηλές. Δηλαδή είναι σίγουρα ευαίσθητο, απλά τις προηγούμενες εβδομάδες δε χρειαζόταν καν να το πιέσω ήταν βαρύ και επώδυνο. Τέλος πάντων, πρέπει να το ξεπεράσω, ούτως ή άλλως κι η γιατρός μου είπε ότι όσο σιγά σιγά αρχίζει κι αναλαμβάνει δράση ο πλακούντας μεταξύ 9ης-10ης εβ τα συμπτώματα θα υποχωρούν. Πρέπει να ηρεμήσω, απλά λόγω ιστορικού σκέφτομαι χαζά 🥲 τώρα είμαι καλύτερα ψυχολογικά, απορροφήθηκα και με τη δουλειά οπότε πάμε παρακάτω με θετική ενέργεια 💫
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...