Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Gwgw02 είπε:

Κ εμενα παντα νε βγαζει παραπανω αλλα δν δινω σημασια σ αυτο...οποτε μην ανγχωνεσαι.αυτο δν παιζει ρολο.αφου δν ανυσηχισε ο γιατρος σου ολα ειναι οκ!!!!

ευχαριστω αρχιζω και ηρεμω σιγα σιγα!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εμένα μου είπε ο γιατρός κατα 90% κοριτσάκι :D  και μια φίλη μου στην αυχενική της είπαν κοριτσάκι και ο αντρας της καθε βραδυ απο τοτε μιλαγε στην κοιλίτσα της και ελεγε μπεμπα μου μπεμπούλα μου και στην β επίπεδου τους είπαν οτι ειναι αγοράκι χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΝίναΦ είπε:

Αννα Λιλα μου ναι ζω στην Πάτρα , και εσυ?

 

Τοσααααα χρονια ναιι!!! Εχω δυο χρονια αθηνα γτ παντρευτηκα ????? 

Ειναι ολοι οι δικοι μ.εκει κ ερχομαι συχνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Τι κανετεεε;;

στις πριν 17 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

 

Μινακι μου στο Αρεταιειο στην Αθηνα θα γεννησω εγω!

Ζωη μου ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσαι το μικρο σου παιρνει οτι χρειαζεται!Απολαυσε την εγκυμοσυνη σου κ ολα να σου πανε καλα μεχρι τελους!!!

Ααχχχ οι πατρινιες τι μου θυμησατε!! Τα καλυτερα φοιτητικα χρονια!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια κ απο μενα. Εγω εχω κοσμο σπιτι(οι γονεις μου) κ για αυτο εξαφανιατηκα.. αυριο το βραδυ θα φυγουν! Σας διαβαζω αλλα δν θελω να ασχολουμαι με το κινητο συνεχεια.. 

Εδω παντως εχει χαρα θεου! Ηλιος αλλα με δοντια..! Θα τα πουμε συντομα παλι!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...ο πρωινός ήλιος έγινε συννεφιά...τι κρίμα!

Κυριακή περιμένουμε αύριο να μας πεις τα νέα σου...καλά να περνάς!

Μινάκι εγώ δουλεύω ακόμα και θα δουλεύω μέχρι να μπω στον μήνα μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό και σε εσενα Ζωη? Απο που εισαι αν επιτρέπεται; 

Αννα θα παω στο δεύτερο λατρεμενο υπερηχογραφιστη. Καμια σύγκριση τελικα.Δε λεω γνωστης κ ο πρωτος (εκανε κμως 2 μεγαλα λαθη στην β επιπεδου μου που ευτυχως η Παναγια τον διεψευσε) αλλα οταν δεν λυνεις καμια απορια κ μου λες εγω θα σου κανω την εξέταση ενω για τα υπόλοιπα ρωτας μονο τον γιατρό σου θεωρω οτι με προσβαλεις οταν Μάλιστα σε εχω τοσες φορες εμπιστευτει κ μου παιρνεις 120ε τη φορα (και χωρις κυστική ινωση στην τιμη ετσι;)

Ασε που δεν μου κάνει ποτε 3  dουτε με αφηνει να βγαλω με κινητο βιντεο..

Πονακια εχετε; εγω επειδη πλεον κοβω βόλτες μες το σπίτι εχω αρκετες όταν κατσω σε καρεκλα καθετη πολυ ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα κοριτσια.... μετα απο κανα μηνα που είχα να εμφανιστω... σας διαβαζα ομως...

Μινακι εγω δουλευω ακόμα... για την ακριβεια αυτη τη στιγμη ειμαι στη δουλεια και θα ειμαι μαλλον μεχρι τέλη Ιουνιου....Το κακό ειναι ότι ήδη από τωρα εχω αρχισει να κουραζομαι... 

Α επίσης ηθελα να σου πω ότι κι εγω στο γενεσσις θα γεννησω... ποτε έχεις ΠΗΤ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε;;

Θελω να ρωτησω ποιές απο εσας δουλευουνε ακομα;;;

Φιλάκια πολλα!!!???

Εγω δουλεψα εως κ τη 34 εβδομαδα... οταν μπηκ 35 σταματησα γτ πονουσα κ ακομη κ η διαδρομη με ενοχλουσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμεις τη πεμπτη που τον ειδαμε σε 3d .. τρελαθηκα.. συγκινηθηκα... ηταν ολο πλατη απο β επιπεδου... ειμαι 36 εβδομαδες κ βλεπεις ετοιμο μωρακι... 

 

Για τα πονακια που λετε καλο ειναι να ξαπλωνουμε οταν νιωθουμε ετσι ωστε να αιματωνεται οξυγονωνρται καλυτερα πλακουντας αρα κ.μωρο.. κ.εγω στη καρεκλα γραφειου 9 ολοκληρες ωρες πονουσα κ μετα σπιτι ξαπλωνα κ ηρεμουσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

Καλέ Ζωή μια χαρά είναι το βάρος του μωρού. 17 Εβδομάδα ήμασταν 125gr. Ποιες είναι από Πάτρα;

ουφ ενταξει σταματαω να το σκεφτομαι!!!το ιντερνετ μου κανει κακο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμαθα απο μια γνωστη μου πως τν γιατρο μ τ την ειχαν στησει κ τ εδωσαν πλαστο χαρτονομισμα πριν λιγες μερες κ τν τσακωσαν π επερνε παρανομα λεφτα απ τους ασθενης τ..κ τωρα τ καναν μηνηση κλπ..αυτο εγινε πριν λιγες μερες...δν εχω μιλησει καθολου μαζι τ...κ ντρεπομαι να τν παρω τηλ..αλλα εγω εχω ανυσηχισει κ γ αυτον ενταξει...αλλα κ γ μενα γτ αν δν μπορουσε να με αναλαβει αλλο λογο αυτου τ θεματος δν θα επρεπε να με ειχε παρει τηλ;;;τν λυπαμαι ρε γαμωτο γτ δν ζητουσα τα λεφτα απλα τα δεχοταν κ προσφατα πριν 3 -4 μηνες ειχε πεθανει τ παιδι του που ειχε συνδρομο down..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Αελια 9 αυγουστου εχω πητ..

Ρε κοριτσια σημερα στην δουλεια ειχα τραβηγματα δεξια αριστερα απο τον αφαλο και με πονεσε και η κοιλια μου κατω χαμηλα!!!

Ειναι απο την ορθοστασια;;

Λιγοτερο απο 2 ωρες ημουν ορθια?

Οταν ειστε στην δουλεια ποτε ξεκιναν οι ενοχλησεις;;;;

Γωγω μου για να τον εκαναν καταγγελία το εχει σύστημα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν ζηταει λεφτα..απλα τα δεχεται...εγω πιστευω πω επειδη ειναι παθητικη δωροδοκια θα την γλιτωσει...

Οσο γ αυτα τα τραβιγματ π λες ακριβως τα ιδια με πιανουν οταν ειμαι πολυ ωρα ορθια..κ σημερα με επιασαν μ εφτιαχνα τον μουσακα...η χαζη δν ειχα κανει τ κιμα κ το τιγανισμα απ χτες..να αποφευγεις νά εισαι πολυ ωρα ορθια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τραβηγματα νιωθω κι εγω αυτην την στιγμη και υποθετω πως ειναι γιατι καθομαι ήδη 9μιση ωρεσ στο γραφειο αλλα τραβηγματα με πιανουν επίσησ και απο την ορθοστασια το εχω παρατηρησει. 

Μονο "ξαπλα" ειμαι ενταξει αλλα και ξάπλα μουδιαζει ο κw@%ς μου....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Δν ζηταει λεφτα..απλα τα δεχεται...εγω πιστευω πω επειδη ειναι παθητικη δωροδοκια θα την γλιτωσει...

Οσο γ αυτα τα τραβιγματ π λες ακριβως τα ιδια με πιανουν οταν ειμαι πολυ ωρα ορθια..κ σημερα με επιασαν μ εφτιαχνα τον μουσακα...η χαζη δν ειχα κανει τ κιμα κ το τιγανισμα απ χτες..να αποφευγεις νά εισαι πολυ ωρα ορθια..

Αποφευγω οσο μπορώ. .

Οσο για τον γιατρο ειναι παρανομο να τα δέχεται ....

Και εδω επιασαν ενα γυναικολογο στο νοσοκομειο και εγινε ξεφτιλα ντόρος εγινε σε ολη την πολη!! Ακομα μεσα στο νοσοκομειο δουλευει !!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Aelia είπε:

Μινακι εγώ 16 Αυγουστου εχω ΠΗΤ. Λες να τυχει  να είμαστε μαζί;

Αν γεννησεις πιο νωρις πολυ πιθανον!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...