Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Οχι καλε δεν εχουμε προβλημα.... Στη κυηση πεφτει πολυυυ και επανερχεται παλι.... Τρια την ημερα παιρνω σιδηρο

Εγώ πάλι παίρνω ένα...... Λίγο δεν είναι όμως;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Εγώ εγώ!!!Για αυτό και αποφεύγω τα σχόλια απόψε που αναψανε τα αίματα!Μη γέννησω και πριν την ώρα μου!:)

Έχω και μία μικρή αγωνία γιατί ο γιατρός δε μπορούσε να με δει σήμερα και θα με δει την Παρασκευή που θα ρθει ο άντρας μου από τη Ρόδο. Εκείνος βέβαια είναι ανετος  μου λέει όλα οκ αλλά εμενα με ανησυχεί γιατί έχει να με δει 2 βδομάδες!

Ο αιματοκρίτης πεφτει στην εγκυμοσύνη. Κοριτσάκια παίρνετε σίδερο;

Αντε.... Άντε με το καλό να έρθει στην αγκαλιτσα σας.....το πρώτο σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μ Λογικα θα στο αυξηση τωρα σε δυο την ημερα πρωι βραδυ.... ...

Χρυσααα  με το καλοοοο..!!!!!!!!! Παιρνουμε σειρα σιγα σιγα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Τονια μ Λογικα θα στο αυξηση τωρα σε δυο την ημερα πρωι βραδυ.... ...

Χρυσααα  με το καλοοοο..!!!!!!!!! Παιρνουμε σειρα σιγα σιγα χιχι

Λες να μου το αυξήσει;;;για να δούμε Δευτέρα που θα πάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Αντε.... Άντε με το καλό να έρθει στην αγκαλιτσα σας.....το πρώτο σου;;;

Το δεύτερο κοριτσακι!:)

Αννα Λιλα τι στομάχι δυναμικό έχεις!Εγώ ένα παίρνω κι αμάν κάνω να συνελθω!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Chrysa 79 είπε:

Το δεύτερο κοριτσακι!:)

Αννα Λιλα τι στομάχι δυναμικό έχεις!Εγώ ένα παίρνω κι αμάν κάνω να συνελθω!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!:x

Τι εχει τραβηξει αυτο το στομαχι δε λεγεται!!! Μαγνησιο δυο την ημερα ,ενα ασβεστιο... Αστα προγραμμα εχω κανει για να τα εχω με σειρα χαχαχαχ.... Γτ δε κανει να τα παιρνουμε κοντα το ενα με το αλλο ...:*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουυυρα τονια ...τουλαχιστον δυο την ημερα... Εγω ειχα παντα 39 αιμ... Μολις εμεινα εγκυος πηγε 34 και τωρα 29... Δε πιστευω να παει αλλο κατω δε με βλεπω καλα...και ελεγα γτ νιωθω συνεχ ζαλαδες χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Το δεύτερο κοριτσακι!:)

Αννα Λιλα τι στομάχι δυναμικό έχεις!Εγώ ένα παίρνω κι αμάν κάνω να συνελθω!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!:x

Με το καλό με το καλό η κοριτσαρα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Σιγουυυρα τονια ...τουλαχιστον δυο την ημερα... Εγω ειχα παντα 39 αιμ... Μολις εμεινα εγκυος πηγε 34 και τωρα 29... Δε πιστευω να παει αλλο κατω δε με βλεπω καλα...και ελεγα γτ νιωθω συνεχ ζαλαδες χαχαχα

Ας ελπίσουμε ότι δεν θα κατέβει άλλο......  ;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γτ;;;τρωγε κοκκινο κρεας..μοσχαρι δυο φορες την εβδμαδα.κοριτσια τρομαξα κ εγω τωρα..αυτο γ τ αυγο τ τιγανητι δν υ ξερα.ενταξει δν τρωω συχνα αλλα στ παρελθον εχω φαει...πφφφφ...εγω παλι δυο φορες μεχρι στιγμης εχω κανει εξετασεις κ ουτρε ειχε πεσει ουτε ειχε αυξηθει.34.5 ηταν..τωρα π θα παω τελη τ μηνως παλι θα δουμε...κοριτσια σημερα πηγα εκκλησια κ κοινωνισα...κ μετα εμαθα πως επειδξ εχω παντρευτει με πολιτικο δν κανει..εγω μενω σ χωριό της μονεμβσιας κ πηρε μετα τηλ ο παπας την πεθερα μ κ της ειπε πως δν με αναγνωρισε πια ειμαι κλπ..κ πως είναι μεγαλη αμαρτια ειδικα γ υτον π με κοινωνισέ μονο κ μονο επειδη εχω παντρευτει με πολιτικο κ οχι με θρησκευτικο...κ οτι να μην τπουμε πουθενα εδω γυρω γτ μπορει μεχρι κ να τν διωξουν...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Γτ;;;τρωγε κοκκινο κρεας..μοσχαρι δυο φορες την εβδμαδα.κοριτσια τρομαξα κ εγω τωρα..αυτο γ τ αυγο τ τιγανητι δν υ ξερα.ενταξει δν τρωω συχνα αλλα στ παρελθον εχω φαει...πφφφφ...εγω παλι δυο φορες μεχρι στιγμης εχω κανει εξετασεις κ ουτρε ειχε πεσει ουτε ειχε αυξηθει.34.5 ηταν..τωρα π θα παω τελη τ μηνως παλι θα δουμε...κοριτσια σημερα πηγα εκκλησια κ κοινωνισα...κ μετα εμαθα πως επειδξ εχω παντρευτει με πολιτικο δν κανει..εγω μενω σ χωριό της μονεμβσιας κ πηρε μετα τηλ ο παπας την πεθερα μ κ της ειπε πως δν με αναγνωρισε πια ειμαι κλπ..κ πως είναι μεγαλη αμαρτια ειδικα γ υτον π με κοινωνισέ μονο κ μονο επειδη εχω παντρευτει με πολιτικο κ οχι με θρησκευτικο...κ οτι να μην τπουμε πουθενα εδω γυρω γτ μπορει μεχρι κ να τν διωξουν...?

Γωγω μου αν καθίσω να μετρήσω ποσά αυγά μελάτα εχω φάει σύνολο στις πέντε εγκυμοσυνες μου παει ????μια χαρα τα έτρωγα και θα συνεχίσω να τα τρώω.Μην πανικοβάλομαστε με το παραμικρό.

Τωρα για τον παππα σας υπερβολικό τον βρισκω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Γτ;;;τρωγε κοκκινο κρεας..μοσχαρι δυο φορες την εβδμαδα.κοριτσια τρομαξα κ εγω τωρα..αυτο γ τ αυγο τ τιγανητι δν υ ξερα.ενταξει δν τρωω συχνα αλλα στ παρελθον εχω φαει...πφφφφ...εγω παλι δυο φορες μεχρι στιγμης εχω κανει εξετασεις κ ουτρε ειχε πεσει ουτε ειχε αυξηθει.34.5 ηταν..τωρα π θα παω τελη τ μηνως παλι θα δουμε...κοριτσια σημερα πηγα εκκλησια κ κοινωνισα...κ μετα εμαθα πως επειδξ εχω παντρευτει με πολιτικο δν κανει..εγω μενω σ χωριό της μονεμβσιας κ πηρε μετα τηλ ο παπας την πεθερα μ κ της ειπε πως δν με αναγνωρισε πια ειμαι κλπ..κ πως είναι μεγαλη αμαρτια ειδικα γ υτον π με κοινωνισέ μονο κ μονο επειδη εχω παντρευτει με πολιτικο κ οχι με θρησκευτικο...κ οτι να μην τπουμε πουθενα εδω γυρω γτ μπορει μεχρι κ να τν διωξουν...?

Γωγω το ίδιο μου είπε και εμένα....ήταν να κοινωνησει αύριο και δεν με αφήνει επειδή έχω κάνει πολιτικό..... Και τον ρώτησα για μεγάλη εβδομάδα πως να νηστεψω και είπε κανονικά μόνο γάλα και τυρί θα κρατήσω από μεγάλη Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Γωγω το ίδιο μου είπε και εμένα....ήταν να κοινωνησει αύριο και δεν με αφήνει επειδή έχω κάνει πολιτικό..... Και τον ρώτησα για μεγάλη εβδομάδα πως να νηστεψω και είπε κανονικά μόνο γάλα και τυρί θα κρατήσω από μεγάλη Πέμπτη 

Ρε συ τονια δν ειναι λιγο υπερβολικο..δλδ εμεις επειδη εχουμε κανει πολιτικο δν μπορουμε να κοινωνισουμε..;αν ειναι δυνατν.εν το μεταξυ εχω τυψεις αν οντως ειναι ετσι.τουλαχιστν δν τ ηξερα.η πεθερα μ επεμενε να κοινωνισω...κ εγω γ καποιον λογό τον οποιον δν τν ξερω δν ηθελα..ηθελα μονο να παω να αναψω κερακι κ να φυγω...λες κ τ ειχα προαισθημα σοβαρα!!!!

Μαμμυ ισως παρα ειναι υπερβολικος!!!οσο γ ταυγουλακι ρωτησα τν γιατρο πριν....γτ ανγχωθηκα ...κ μ ειπε μονο βραστα κ σφιχτα...κοριτσια εχασα ενα κιλο!!επιτελους!!!!συνολο 7 σ ολη την εγκυμοσυνη.κ τ εχασα μεσα σ 5 μερες διατροφης..μ πε ο γιατρος πως ειναι καλο π χανω ευκολα.αρα τ γλυκα κ τα χυμαρικα με παχυναν.γτ δν μ λειπει κατι ..τρωω 5 γευματα την ημερα!απλα εχω βγαλει απ την διατροφη μου αυτα τ 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Ρε συ τονια δν ειναι λιγο υπερβολικο..δλδ εμεις επειδη εχουμε κανει πολιτικο δν μπορουμε να κοινωνισουμε..;αν ειναι δυνατν.εν το μεταξυ εχω τυψεις αν οντως ειναι ετσι.τουλαχιστν δν τ ηξερα.η πεθερα μ επεμενε να κοινωνισω...κ εγω γ καποιον λογό τον οποιον δν τν ξερω δν ηθελα..ηθελα μονο να παω να αναψω κερακι κ να φυγω...λες κ τ ειχα προαισθημα σοβαρα!!!!

Μαμμυ ισως παρα ειναι υπερβολικος!!!οσο γ ταυγουλακι ρωτησα τν γιατρο πριν....γτ ανγχωθηκα ...κ μ ειπε μονο βραστα κ σφιχτα...κοριτσια εχασα ενα κιλο!!επιτελους!!!!συνολο 7 σ ολη την εγκυμοσυνη.κ τ εχασα μεσα σ 5 μερες διατροφης..μ πε ο γιατρος πως ειναι καλο π χανω ευκολα.αρα τ γλυκα κ τα χυμαρικα με παχυναν.γτ δν μ λειπει κατι ..τρωω 5 γευματα την ημερα!απλα εχω βγαλει απ την διατροφη μου αυτα τ 2.

Ρε γωγουλα αισθάνθηκα άσχημα που μου είπε ότι δεν κάνει να κοινωνησω.... Λέω τι στο καλό τόσο αμαρτωλή είμαι;;; Ούτε άτομα με πολιτικο γάμο κάνει να σε παντρεψουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κοντευω να σκασω!!!!!!!!!!

Εφαγα αρκετα αυγα μελατα και 2 φορες ροκφορ ααα και 1 κομμάτι μετριο ψημενο σουβλακι και το γυρισα πισω!!!!!!!

Ρε κοριτσια εγω συνεχεια ετρωγα μακαροναδα 4 τυρια αυγα κρεας ζουμερο και οταν εκανα τον ελεγχο δεν ειχα ΤΙΠΟΤΑ!  Ολα τωρα θα τα κολλησουμε;;;;;;;;;

Γωγω μου μην ακουω μαλ@@@ες ελεος πια!!!!!!!!!!!δηλ.πριν κοινωνησουμε θα μας ρωτανε πως ειμαστε παντρεμενες ...επισης με αυτη την λογικη δεν θα κοινωναει κανενας γιατι το 80%ειμαστε παντρεμενες με πολιτικο!! Αχχχ πολυ νευριαζω οταν ακουω τοσο τραβηγμενα πραγματα χριστιανοι ορθοδοξοι ειμαστε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια κοντευω να σκασω!!!!!!!!!!

Εφαγα αρκετα αυγα μελατα και 2 φορες ροκφορ ααα και 1 κομμάτι μετριο ψημενο σουβλακι και το γυρισα πισω!!!!!!!

Ρε κοριτσια εγω συνεχεια ετρωγα μακαροναδα 4 τυρια αυγα κρεας ζουμερο και οταν εκανα τον ελεγχο δεν ειχα ΤΙΠΟΤΑ!  Ολα τωρα θα τα κολλησουμε;;;;;;;;;

Γωγω μου μην ακουω μαλ@@@ες ελεος πια!!!!!!!!!!!δηλ.πριν κοινωνησουμε θα μας ρωτανε πως ειμαστε παντρεμενες ...επισης με αυτη την λογικη δεν θα κοινωναει κανενας γιατι το 80%ειμαστε παντρεμενες με πολιτικο!! Αχχχ πολυ νευριαζω οταν ακουω τοσο τραβηγμενα πραγματα χριστιανοι ορθοδοξοι ειμαστε !!!

Μπες γερά με τσαμπουκά χαχαχα.....δεν κολλάμε πουθενά.... Χαχαχα.....μου είπε ο παπας ότι αν θέλω να κοινωνησω αύριο να μην έχω επαφές με τον άντρα μου μέχρι να κάνω τον θρησκευτικο μου γάμο!!!! Αισθάνομαι άσχημα που δεν με αφήνει να κοινωνησω....λέω στο τέλος θα μας αφορησουν κιόλας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω κ εγω στεναχωρηθηκα..κ χαρηκα πολυ να πω την αληθεια μ π κοινωνισα..γτ πηγα τωρα επειδη τ πασχα θα ειχεπολυ κοσμο κ δν ηθελα να παω με την πολυκοσμια...κ εσυ με πολιτικο;;;καλως ηρθες στ κλαμπ!!χιχι.. λες κ επειδη ειμαστεξε πολιτικο δν πιστευουμε στην θρησκεια μας  ..τεσπα καποια πραγματα ειναι πολυ παρατραβηγνενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η θέση της εκκλησίας καλώς ή κακώς, δε θα κρίνω εγω,  είναι πως εφόσον κάποιος επέλεξε πολιτικό γάμο και όχι θρησκευτικό, "αποκλείεται" απο την κοινωνία και  το δικαίωμα να βαφτίσει παιδί σα νονός.

Γωγω μου υποτίθεται πώς εφόσον πιστεύεις και θες να τηρείς τους όρους της εκκλησίας,  θα κάνεις θρησκευτικό γαμο.

Κοινώς ή όλα ή τπτ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κανω  ..απλα την πρκειμενη στιγμη π εκανα τν πολιτικο τν εκανα γ να ασφαλιστω γτ πληρωσα 270 ευρω τις προγεννετικες εξαιτασεις..νεπισης γ να εχει τ μωρο την αναγνωρισημοτητα τ αντρα μ κ εκτος αυτού θελαμε να κανουμε στην πορια γαμοβαφτηση γ οικονομια...δν σημαινει πως δν πιστευω...οταν ημουν ξαπλα στ κρεβατι λογο προβληματων εγκυμοσυνης κ ο παπας ειχε ερθει να κανει ευχελεο ειπε να κανουμε οπως δηποτε θρησκευτικο γτ ειναι αμαρτια..παρα ειναι υπερβολικος ομως πιστευω. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω ειμαι πολλα χρονια παντρεμενη με πολιτικο και αυτες τις βλακειες δεν τις ακουσα ΠΟΤΕ! !! 

Εγω ξερω πως για να κοινωνησεις θα πρεπει να εξομολογηθείς οχι κατι αλλο!!!!!

Επισης τωρα απαγορευτηκαν οι γαμοβαφτισεις γιατι;;;;;;;;

Ειμαι πολυ θρησκεια και πιστευω πολυ ..αλλα καποια πραγματα γινονται για τα λεφτα και αυτο με εξοργιζει!!!!!!!!

Εχω τον πονο μου με τα αυγα και το ροκφορ και τωρα συγχιστηκα και με τους παπαδες ή όποιους βγάζουν τους κανονες αυτους!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχαχα..εισαι θεα μινακι....οσο γ αυτο τ νομο π λες γ την γαμοβαφτηση το ακουσα πριν δυο χρονια αλλα ο ξαδερφος μ εκανε γαμοβαφτηση  τ καλοκαιρι κ ολα οκ...εγω πιστευω πως ειναι αναλογως τα μυαλα τ καθε παπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...