Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειναι ακομη απιστευτο!!!! Επιτελους....


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας.. σας διαβαζω καιρο κ θελω κι εγω να μοιραστω την εμπειρια μ μαζι σας κ τη χαρα μ.. ο αντρας μ ναυτικος κ η δυσκολια ειχε ξεκινησει αφου λειπει μηνες ολοκληρους...να με συγχωρεσετε για το μεγαλο ποστ.. ξεκινησαμε προσπαθειες ανοιξη-καλοκαιρι αλλα η απογοητευση με ειχε κυριευσει.. τα αρνητικα τεστ το ενα πισω απο το αλλο..ηρθε ο σεπτεμβρης κ εφυγε ταξιδι εγω πιστευοντας οτι κτ εχω γτ παντου ακουγα ποσο ευκολα επιαναν παιδια οι περισσοτερες φιλες κ γνωστες μ ξεκινησα βιταμινες profertil κ ειπα να μπω στη διαδικασια ορμονικων εξετασεων κ σαλπιγγογραφιας προληπτικα.. ολα τελεια! Με παιρνει τηλ ο συζυγος μ να παω να τον δω στο ντουμπαι..οι μερες π θα πηγαινα επεφταν μ αυτες των γονιμων αλλα το εβγαλα τελειος απ το κεφαλι μ κ ουτε καν τεστ ωορηξιας πηρα μαζι μ π δεν τα αποχωριζομουν..περασαν οι μερες κ αρχισα να νιωθω λιγο περιεργα 2 μερες πριν την καθυστερηση παιρνω τεστ κ λεω αντε μηπως...χαζα αλλα λες? κ βγαινει μια γραμμουλα ισα ισα π την εβλεπες.. λεω ελατωμματικο θα ναι! Την αλλη μερα παιρνω ενα ψηφιακο π θεωρειται καλυτερο κ βγαινει αρνητικο.. εκει τελειωσε για μενα το θεμα! Γυρισα στην ελλαδα την επομενη μερα.. σουβλιες στη κοιλια μ να με τρυπανε μεχρι τη μεση ... ο κυκλος μ σταθερος κ ερχομαι στη 2η μερα καθυστερησης..παιρνω τεστ, θετικο πεντακαθαρο..!σαν καποιος να μ κανει πλακα!τρεχω για χοριακη κ εδειξε 134 μοναδες.. εκλεισα ραντεβου στο γυναικολογο μετα απο λιγες μερες κ ειναι αληθεια... ειδαμε την κουκκιδουλα μ κ μ λεει αυτο ειναι δεςτο!!! Περιμενω το επομενο ραντεβου μας την αλλη εβδομαδα, ελπιζω κ ανυπομονω να ακουσω την καρδουλα π τοσο λαχταρω... ο αντρουλης μ ο καημενος τελευταιος το εμαθε αφου η επικοινωνια μας ειναι δυσκολη στα μερη π βρισκεται... οτι αποριες εχω ξερω οτι θα βρω τις καταλληλες απαντησεις εδω κ οσες προσπαθειτε κοριτσια ο μονος εχθρος τελικα ειναι το αγχος ... ελπιζω να μην σας κουρασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια ersi πολυ ευχαριστα τα νεα σου !!! Με το καλο ολα να σου πανε να ακουσετε και την καρδουλα του απο δω  και περα μονο χαρες και μην φοβασαι τιποτα, μονο αισιοδοξη να εισαι ειναι το καλυτερο !!!

Και να μην αγχωνεσαι για τιποτα ολα καλα θα ειναι  !!!:)

Σου επεσε τυχερο το Dubai ειδες !!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν μας κουρασες καθολου!!!κοριτσακι μ κ εγω με τν αντρα μ προσπαθουσα 5 η 6 μηνες κ ημουν μεσα στ ανγχος π δν επιανα...γτ πιστευα πως ηταν πολυ ευκολο...μετα σταματησαμε κ γ οικονομικους λογους...κ μια φορα π ειχα αποβαλε τ ανγχος μ κ καναμε μονο γ να περασουμε εμεις καλα τσουυυπ!!!πιαστηκε..κ τ εκανα τ τεστ στις 5 μερες καθυστερηση...ειναι υπεροχ συναισθημα κ σ ευχομαι τ κλτρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια... βεβαια το πραγματικο αγχος απο τωρα ξεκινα γτ ζω μακρυα απ τους γονεις κ συγγενεις μ κ γενικα δεν εχω βοηθεια περα απ τις φιλες μου αλλα προσπαθω να το βγαλω απ το μυαλο μου... ευχομαι την αλλη βδομαδα να σας εχω ξανα ευχαριστα νεα.. οπως ειπε κ ο γιατρος μου οταν γυρισα απ το ντουμπαι... " ειδες τι σου κανει το ζεστο το κλιμα....!!!!" Ναι αυτο ακριβως αγχος κ τπτ αλλο... καταστρεφει τα παντα!ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας... ανυπομονω να το ζησω ολο αυτο το υπεροχο συναισθημα μεχρι το τελος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...