Μετάβαση σε περιεχόμενο

βρεφικο δωματιο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

savropinguinos έγραψε:

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ krevataki_008.JPG

πολυ ωραιο ειναι το κρεβατακι και ωραιο χρωμα η προικα,ρομαντικο.με το καλο να ερθει το μωρακι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με γεια και το κρεβατακι!

Η προικα εχει τελειο χρωμα!!!

Εχουμε και το ιδιο παιχνιδι!

Να δουμε ποτε θα ερθει η μπεμπα τωρα να τα χαρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου φοβερό το δωματιο κ η κουνια ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!

Με το καλό η κορούλα σου να μπεί εκει μέσα (κ να δείς γέλιο που θα εχει γιατί θα ειναι τοοοοοοοοοσο μικροσκοπική σε μια τέτοια κουνια)...

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!!!!!!

:woohoo: :):P;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα πολύ ωραίο το δωματιάκι της μικρής πριγκίπισσας,τώρα που ολοκληρώθηκε με την κούνια σας! :P

Με το καλό κοπέλα μου να την υποδεχτείτε και να είναι πάντα γερή και δυνατή να παίζει στο δωματιάκι της!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos fantastikos o winnie ston toixo !! ti einai, kadro?? pou to brhkes an epitrepetai?? kai emeis winnie the pooh tha fiaksoume olo to domatio ths mikrhs kai m aresan para polyy??? poy ta brikes kale???

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kai ego genao sths 4 iouniou dhl peripou se 3 mhnes alla domatio kaname apo tora...mou arese poli to koritstiko domatiakh Giotaki, poly teleio einai.......ante zouzouna mou na erthei h korakla sou me to kalo ....kai ygeia pano apo olla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sifos kalispera...

elpizw na diabaseis to mynima moy k na mporeis na mou apantiseis...

Eimai kainouria sto mammyland (kalws sas brika kiolas!!!) k enw diabaza ta posts epesa tyhaia panw sti fwto sou...

Psahnw ayta akribws ta sxediakia gia ton toixo k den ta briskw pou8ena..

Ta eixa dei se ena site alla den mporousa apo ekei na paraggeilw online k einai ta monadika apo osa ehw dei pou mou aresoun toso k tairiazoun sto dwmatio pou ehw skopo na ftiaxw gia ton loukouma mou!!!!!

8a to ektimousa an mporouses na me boi8iseis k na mou peis apo pou mporw na ta brw...

Eyxaristw poly....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dystihws den ta ehei to cosy corner.... Ta sygkekrimena mono se ena site ta brika alla den ypirhe tropos na ta paraggeilw....

Eilikrina elpizw i sifos na diabasei to mnm mou!!!!!

Se eyharistw pantws k esena para poly!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loulou,

καλημερα.τα αυτοκολλητα αυτα αρχικα τα εψαξα κ εγω στο cosycorner, αλλα δεν τα ειχε στο site, μονο στον εντυπο καταλογο.ετσι λοιπον τα παραγγειλα απο το www.mytoys.de, αλλα θα πρεπει να ξερεις εστω και λιγα γερμανικα για να τα καταφερεις να παραγγειλεις και να εχεις πιστωτικη η χρεωστικη καρτα.τα ειχε 12.99 ευρω τα 5 μετρα και παραγγειλα 2 (δες εδω http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.e ... DE-1483984)

και παραγγειλα μαζι και αυτα (http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.e ... DE-1483983) που κανανε 20 ευρω και το δωματιο εγινε σουπερ.γενικα αυτο το site εχει πολυ ωραια πραγματα, εγω εχω παραγγειλει απο κει παρα πολλα, απο καροτσι μεχρι θηλαστρο και επιθεματα και σε σχετικα πολυ καλες τιμες.στο συστηνω ανεπιφυλακτα...

ελπιζω να βοηθησα.

φιλακια,

ειρηνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ειρηνη!!!

Σε ευχαριστώ παρα παρα πολυ!!!

Εψαχνα πολλες μέρες για τα συγκεκριμένα..!!

Είμαι πολύ χαρούμενη που επιτέλους τα βρήκα...

Φυσικά δεν ξέρω γρι γερμανικά αλλα θα με βοηθήσει η πεθερούλα μου....!!!

Κ παλι ευχαριστώ πολυ, το χάρηκα ιδιαιτέρως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...