Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Καλημερα!!!

Καλα εννοειται εγω χθες τ ξεχωρισα τ θελω τι δεν θελω! Κ προς τ τελος θ τα πλυνω !!! Αυτες οι μυρωδιες των μωρων με τρελενει!!!! 

Κοντα θαμαστε!! Εγω στ αλεξανδρας

????

Θα περασω να πω ενα γεια χεχε!! Πωπωω με τις μυρουδιες των μωρων εχω ερωτα μην το συζητας!!!

Οτι θελουν τα παιδια το παιρνουν μην αγχωνεστεε!!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια κιολας!!!Τι καιρο εχετε ςκει που ειστε;Εδω Κορινθο πολυ αερα κ συννεφια αλλα κανει ζεστη ευτυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!

Αχ μην λέτε για φαγιά και ζηλεύω....

Και δω αέρα και συννεφιά....μάλλον θα βρέξει χώμα! Ευτυχώς όμως δεν έχει κρύο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια να σας ρωτησω.
εκανα μινι ερευνα διαδικτυακη για μαιευτηρια.
δε ξερω γτ αλλα το γενεσις μου εκατσε στραβα.
Το ψηνω για αγιο λουκα.
ενιγουει θα το κουβεντιασω και με τον γιατρο οταν ερθει η ωρα(αληθεια ποτε ξεκιναμε να ψαχνουμε?)
η ερωτηση μου ειναι αλλη... και στο γενεσις και στον αγιο λουκα ειδα πως υπαρχουν δωρεαν μαθηματα για εγκυους, που αφορουν τη διατροφη, την γεννα, τον θηλασμο κτλ.
Αυτα τα παρακολουθουμε αφου κλεισουμε στην κλινικη?Η μπορουμε και τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ρακούν!!Απο Θεσσαλονίκη εισαι;;

Για τα μαθήματα δεν γνωρίζω να σου πω...στον άγιο Λουκά μια γνωστή που γέννησε βραδυ περίμενε τον αναισθησιολόγο να έρθει απο το σπίτι...

Εγω την κόρη μου την γέννησα στην βίοκλινική σε γενικές γραμμές ευχαριστημένη έμεινα με βάση παντα τις τιμές του...τι θέμα εχεις με το Γενεσις;;

Κοιτά εγω στο Γενεσις δούλευα μιας κ ειμαι μαία δεν πηγα εκει λόγω τιμών αλλιώς απο παροχές ειναι καλη κλινική πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, θεσσαλονικια ειμαι.
Δε ξερω γτ, αλλα μου εχει κατσει στραβα.
στον αγιο λουκα εχω κανει επεμβαση εγω(ασχετη με τα γυναικολογικα βεβαια) και η μητερα μου, ο πατερας μου, ο παππους μου κτλ. Γενικα μια πτερυγα θα την εχουμε χτισει εμεις, τοσα που τους εχουμε δωσει.
εχουμε μεινει ολοι ευχαριστημενοι, και γενικα εχω καλη εικονα για την εν λογω κλινικη.
βιοκλινικη γεννησε μια φιλη μου περσυ, ευχαριστημενη και αυτη , οικονομικη κλινικη ειναι, αλλα...ειναι στο κεντρο.Λιγο με χαλαει απο αποψη αφιξης και παρκινκ για τους γονεις μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ως προς αυτο εχεις δίκιο!!Πιστευω οτι κατάλληλος για αυτή τη συζήτηση ειναι ο γιατρός σου...αναλόγως και την τσέπη σπυ βέβαια...εγω ειχα ξεκινήσει να ψάχνω αφού μπήκα στον ένατο γιατι ολο άλλαζαν τιμές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενει να μαθουμε για τα σεμιναρια λοιπον!
οποιο κοριτσακι ξερει, ας ενημερωσει!
εμενα αφου με εστησε ΚΑΙ ΠΑΛΙ το ιδιο ατομο στο ραντεβου, παω σπιτακι.
Ιατρειο απογευμα παλι ως το βραδυ :(
τα λεμε τοτε!kisses

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Εδω Χαλκιδα πολυ αερααααα σημερα κ συνεφια!!! Καμια σχεση με χθες....

Λεω να βγω για περπατημα σημερα γιατι χθες δεν πηγα... Αλλα με τετοιο καιρο το σκεφτομαι@ουφ! Θα παω ομως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η rakoun είπε:

απο οσο εχω παρατηρησει, μια μερα γουρουνιαζω και την επομενη ειμαι νορμαλ.(για τα δικα μου πλαισια)
χτες το βραδυ ας πουμε εφαγα μια φραουλα μονο και κατι μπατον σαλε(λιγα γτ δε μου αρεσουν και τα ζηλεψα)
σημερα το πρωι εφαγα 2 μικρες φρυγανιες με μελι. για μεσημερι θα φαω 2 γεμιστα οπως το κοβω...

Ρακουννννν εγω πιο πολυ τρωω οταν κανω διαιτα!!!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα. Κ εδω τριπολη χαλια ο καιρος. Συννεφια κιτρινη κ αερα πολυ.. εγω ακομα ψαχνομαι με τα πλακακια.. το χειρότερο μου να μην μππρω να καθαρισω.. γτ τωρα το παιδικο θα αδειάσει κ η πορτα θα κλεισει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντου τα ιδια χαλια ο καιρος βλεπω!!Μαρακι καλο περπατημα καλα θα κανεις να πας!

Κυριακη υπομονη λιγες μερουλες ειναι μετα θα ναι καινουργιο το παιδικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minaki! είπε:

Ρακουννννν εγω πιο πολυ τρωω οταν κανω διαιτα!!!!!!!!!????

Συμφωνω Ρακουν! Πως να βαλεις ετσι κιλα?? Και αναρωτιεμε γιατι εγω βαζω!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σημερα που εχει σκονη κ αερα εξω δν κυκλοφορω λογω ασθματος.. εκανα κ εμετο οποτε... ειμαι χαλια.. εξαντληση νιωθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τλκ ο θεος ειναι μεγαλος... ο γιατρος σημερα ειπε ολα αψογα κ πως θα τα ξαναπουμε σε 2 βδομαδες παλι... οχι οπως τη προηγουμενη φορα που ειχε πει στη 36 εβδομαδα να γεννησω...οποτε δεν αλλαζω γιατρο!!! Μου ειπε απο μονος του αυτη τη φορα θα το παλεψουμε να μεινει οσο περισσοτερο...

Ποσο χαρηκα δε λεγεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι ακομη οπως ηταν... απλα εχει βολευτει εκει δεν υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος.. επισης εχουν ψιλοσφινωσει τα ποδαρακια του κατω στη λεκανη οποτε δυσκολα θα γυρισει.. ομως ο γιατρος ειπε θα περιμενουμε ..

Πωπω κοριτσια ανακουφιση σημερα... κ τον αμφισβητησα το γιατρουλη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν τον αμφιαβητησες..απλα δν κολλησαν τα προηγουμενα ετσι οπως στα ελεγε. Το καλο ειναι να περιμενεις. Οσο περισσότερες μερες παρει.. τοσο το καλυτερονγια το βαρος αλλα κ την σωματικη κ οργανικη ωριμανση του παιδιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...