Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Καλά με τις βλακείες που τρώω εγώ να δεις ποσό θα είναι το δικό μου χαχαχα αλλά δεν το μετράμε πουθενά και κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου.Μεσαιωνας παιδί μου εδώ και η πλακα είναι πως όλοι έχουν την εντύπωση πως η Αγγλία είναι μπροστά σε θέματα υγείας.Εδω οι ίδιοι οι Άγγλοι πάνε για εξετάσεις στην Ισπανία χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Τι να πω ισως!!προσπαθω να μην σκεφτομαι αρνητικα πραγματα και πως δεν θα γινει κατι κακο και ολα ειναι μια χαρα!!!!

Αννα μου γλυκια μου να σε ρωτησω κατι λιγο δυσκολο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy 5 είπε:

Καλά με τις βλακείες που τρώω εγώ να δεις ποσό θα είναι το δικό μου χαχαχα αλλά δεν το μετράμε πουθενά και κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου.Μεσαιωνας παιδί μου εδώ και η πλακα είναι πως όλοι έχουν την εντύπωση πως η Αγγλία είναι μπροστά σε θέματα υγείας.Εδω οι ίδιοι οι Άγγλοι πάνε για εξετάσεις στην Ισπανία χαχα

Χαχαχαα πλακα εχεις!!

Εγω πηγα σε εναν καθηγητη ενδοκρινολογο που ειναι και διαβητολογος που ειναι ειδικός στις εγκυες γυναικες..

Του εδειξα ολες τις εξετασεις μου που ηταν ολες μεσα στα ορια κι ομως μου τονισε και με εβαλε σε προγραμμα μετρησηςζαχαρου για να μην δημιουργηθει μετα..

Δεν ειναι ολοι οι γιατροι ετσι..

Οι περισσοτεροι για να μην τους πουν κακους ειναι χαχαχα και μπουχουχου ο δικος μου ειναι αυστηρος και δεν ρισκαρει καθολου οι περισσοτερες δεν αντεχουν εγω θελω να ειναι ετσι γιατι θελω να νιωθω σιγουρια!!!

Δεν μου αρεσει να μου χαιδευουν τα αυτια θελω να προστατεψω το παιδι μου κι εμενα!!!!!

Να φανταστείτε ουτε η αδερφη μου τον αντεχει γιατι εβαλε πολλα κιλα και προσπαθει να την σωσει απο τυχον προεκλαμψια και η αδερφη μου θυμωνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε μια χαρά τα λες εσύ αλλά εγώ βρε παιδί μου δεν μπορώ να είμαι έγκυος και να καταπιέζομαι στο θέμα του φαγητού.Ειμαι λιχουδα πως να το κάνουμε χαχα Δηλαδή και να μου έλεγαν πχ έχεις πρόβλημα και δεν πρέπει να τρως αυτά ε θα το έκανα την πρώτη μέρα που θα ήμουν τρομαγμένη αλλά μετά πάλι θα έκανα του κεφαλιού μου χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ειμαι πολυ λιχουδα αλλα τι να κανω;;;

Η αληθεια ειναι οτι δεν τα τηρώ κατα γράμμα κανω παρασπονδίες συχνα πυκνα...???

Πριν λιγο ενιωσα ενα σφίξιμο στην κοιλια και μετα σαν να έσκασε μια μπουρμπουλιθρα αυτος ειναι ο μπεμπης μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πηγα στον ενδοκρινολογο μου πριν 1 μηνα ηταν πολυ καλα τα αποτελεσματα θα ξαναπαω 5μηνες μετα τον τοκετο ξανα.

Δηλαδη τι τρωτε ρε κοριτσια εγω εχω τρομερες καουρες το βραδυ ενα γαλα ,σπανια τρωω κατι παραπανω γιατι δε μπορω μετα υποφερω...

Τρωω λιγο μεσημεριανο κατα τις 1 χωρις ψωμι ,μετα στις 4που θα παω σπιτι 2-3 φρουτα η τοστ και το βραδυ γαλα .Δε μπορω τπτ αλλο καουρες ολη μερα ομως χωρις πλακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιτα μου μια χαρα εισαι!!!!!

Εγω δεν εχω καουρες και σαβουριαζω συνεχεια λιχουδιες!!!!Πριν 3 εβδομαδες εκανα εξετασεις τον θυρεοειδή και μια φορα ακόμα θα κανω πριν γεννήσω ετσι μου ειπε ο ενδοκρινολογος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Αννιτα μου μια χαρα εισαι!!!!!

Εγω δεν εχω καουρες και σαβουριαζω συνεχεια λιχουδιες!!!!Πριν 3 εβδομαδες εκανα εξετασεις τον θυρεοειδή και μια φορα ακόμα θα κανω πριν γεννήσω ετσι μου ειπε ο ενδοκρινολογος...

xaxaxaxaxa αμαν βρε μινακι μη νομιζεις λιγο παγωτακι σπιτικο που εκανα θα φαω κ γω μια στο τοσο...

Αλλα αμα θελω κατι αλλο σε σοκολατα ας πουμε? Kit kat και κανω ισα με 3 ωρες να το χωνεψω..χαχαχα[smilie=headbang.gi:

Τα φρουτα λαχταραω μου αρεσαν και απο πριν πολυ..τα τσακιζω !

Δυστηχως δεν εχω χρονο να (καθαριζω ) τρωω λαχανικα πολυ τα φοβαμαι κ για τοξοπλασμα και ενω πριν ετρωγα παααρα πολυ τα μειωσα πολυ τωρα στην εγκυμοσυνη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μινακι μου έτσι σαν μπουρμπουλήθρες είναι στην αρχη???

Ελευθερια τι να σου πω τι τρώω;;Το καταπέτασμα χαχα.Απο πίτσες και σάντουιτς μέχρι παγωτά και σοκολάτες.Ασε δεν παίζομαι το ξέρω αλλά και όσες φορές έχω πει ότι θα αρχίσω να τρώω σωστά ούτε μισή μέρα δεν κρατιέμαι.Παντα έτσι ήμουν μωρε τώρα θα αλλάξω;Να τώρα έχω πάρει να κάνω σολομό καπνιστό με σαλάτα και σως μουστάρδας μελιού άνηθο κτλ.Μια χαρά υγειηνη είναι αλλά σιγά που θα με πιάσει εμένα αυτό.Ως το βράδυ έχω να συμπληρώσω..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καποια στιγμη θα φαω κ γω πιτσα απλα μετα υποφερω...χαχαχα

Οπως το σαββατο εφαγα γυρο σε κυπριακη υπεφερα και την κυριακη κ το σαββατο το βραδυ ...

Και απο το σιδηρο δεν παω συχνα toilete ενω ημουν ρολοι παλια ,οποτε μετα ποναει η κοιλια μου πρηζομαι μπαλονι σας λεω...:roll:

οποτε το μετανιωνω και κανω καιρο να ξαναφαω..χαχααχα

 

Να σας δωσω σπιτικο παγωτο συνταγη κολαση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιτα μια χαρα σε βρισκω !!!!!

Μαμμυ εσυ εισαι δικια μου κι εγω πολυ λιχουδα ειμαι!!!!!!

Τωρα κολλησα με το γαλα κακαο !!!!

Απο ορεξη δοξα το θεο μια χαρα παμε!!!!!

Ας ειναι καλα τα μωράκια μας και ολα τα αλλα διορθώνονται !!

Αννιτα εγω τον γυρο με την κυπριακη θα τον χωνευα σε μιαωριτσα...μετά θα εψαχνα να φαω κατι αλλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα αληθεια λες μινα? Θεααα !!!

 

Ασε κ γω βραδυ γαλα με 1 κουτ κακαο κρυο.

Τωρα που παιρνω και αναβραζον ασβεστιο το βραδυ...τωρα ειναι που τα εκοψα ολα στο βραδινο..

Με βολευει βεβαια γιατι δεν τρωω..ασε που αμα φαω την επομενη μερα ανεβαινει η ζυγαρια και φορτωνω..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκου γάλα με κακάο για βραδινό ????καλά εγώ για χωνευτικό θα το έπινα.Ελευθερια για ρίξε τη συνταγή για το παγωτό Χιχι.Εγω σήμερα είμαι σε διλημμα κορίτσια.Τι γλυκάκι να κάνω;Για βοηθήστε.Banoffee η cheesecake Nutella;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβαινει η ατιμη πολυ ευκολα!!!

Εγω το σαββατοκυριακο βαζω 2 κιλα και μεσα στην εβδομαδα τα ριχνω τι κανω η φουκαριαρα πειναωωωωω!!

Ακομα και στις πιο αυστηρες διαιτες αφηνουν ελευθερη μερα 1 φορα την εβδομάδα σαν εγκυος δικαιουμαι 2!!!!!!!!!!!!????

Μαμμυ μου δυστυχώς δεν ειναι για βραδυνο ειναι για να δροσιστω η αρκουδιαρα!!!!!

Κοριτσαρες μου εγω παρήγγειλα απο τον αντρα του σπιτιου μου να με φερει παγωτο φραουλα βανίλια σοκολατα 2 λίτρα παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβαινει η ατιμη πολυ ευκολα!!!

Εγω το σαββατοκυριακο βαζω 2 κιλα και μεσα στην εβδομαδα τα ριχνω τι κανω η φουκαριαρα πειναωωωωω!!

Ακομα και στις πιο αυστηρες διαιτες αφηνουν ελευθερη μερα 1 φορα την εβδομάδα σαν εγκυος δικαιουμαι 2!!!!!!!!!!!!????

Μαμμυ μου δυστυχώς δεν ειναι για βραδυνο ειναι για να δροσιστω η αρκουδιαρα!!!!!

Κοριτσαρες μου εγω παρήγγειλα απο τον αντρα του σπιτιου μου να με φερει παγωτο φραουλα βανίλια σοκολατα 2 λίτρα παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Αννα μου γλυκια μου να σε ρωτησω κατι λιγο δυσκολο;;;

Ναι πες μου :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Ναι πες μου :*

Δεν θελω να σε αγχωσω αστο καλυτερα!!!!!

Ευχομαι ολα να πανε καλα και ο μπόμπιρας να ειναι υγιέστατος! !!εχε πιστη και να προσευχεσε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1φυτικη κρεμα αυτην με το παγωτο εξω την χτυπας μεχρι να αφρατεψει , ριχνεις ενα ζαχαρουχο ,4 βανιλιες ,2κουτ  μελι, και μερεντα -nutella οσο θελεις για να γινει οσο σοκολατενιο θες.

Μετα σπας μπισκοτα πτι μπερ μεσα ενα η μισο πακετο και μπορεις να βαλεις  τρουφα η σταγονες σοκολατας.ενα ανακατεμα ολα με κουταλι μετα μονο.Μολις γινουν ενα οπως ειναι καταψυξη θελει σιγουρα ενα βραδυ να σφιξει καλα και ετοιμο !!! Ουτε ξανα ανακατεμα ουτε τιποτα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Δεν θελω να σε αγχωσω αστο καλυτερα!!!!!

Ευχομαι ολα να πανε καλα και ο μπόμπιρας να ειναι υγιέστατος! !!εχε πιστη και να προσευχεσε!!!!!

Καλε πες μ :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι!!! Οτι και αν ειχε αν θα μπορουσαμε να τ προλαβουμε να κανουμε κατι θα τ καναμε και εννοειται θα τ κραταγαμε !!!! Ειμαι κατα των εκτροσεων  και ολω. Αυτων !! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε αγαπη μου γλυκια δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα απολύτως εννοω καμια εξέταση περαιτέρω γιατι δεν μπορουμε να διορθωσουμε τιπιτα μεσα απο την κοιλια. .!!!

Εχεις πολυ μικρη ηλικια και αυτο ειναι μεγαλο υπερ για το μικρο σου!!!

Εχε θετικη σκεψη και πιστη !!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!!!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία φυτική κρέμα εδώ δεν υπάρχει αν βάλω ξενική κρέμα γάλακτος λες να βγει;;;

Παντως και εγώ κορίτσια δεν θα σταματούσα την κύηση ακόμα και αν ήξερα πως κάτι έχει απλά θα ήθελα να το ξέρω ώστε να είμαι προετοιμασμένη και εγώ και οι γιατροί κυρίως μήπως και χρειαζόταν να γίνει κάτι αμέσως μετά τη γεννά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annita2010 είπε:

1φυτικη κρεμα αυτην με το παγωτο εξω την χτυπας μεχρι να αφρατεψει , ριχνεις ενα ζαχαρουχο ,4 βανιλιες ,2κουτ  μελι, και μερεντα -nutella οσο θελεις για να γινει οσο σοκολατενιο θες.

Μετα σπας μπισκοτα πτι μπερ μεσα ενα η μισο πακετο και μπορεις να βαλεις  τρουφα η σταγονες σοκολατας.ενα ανακατεμα ολα με κουταλι μετα μονο.Μολις γινουν ενα οπως ειναι καταψυξη θελει σιγουρα ενα βραδυ να σφιξει καλα και ετοιμο !!! Ουτε ξανα ανακατεμα ουτε τιποτα...:)

Ελιωσα μονο που το ακουσα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Τοτε αγαπη μου γλυκια δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα απολύτως εννοω καμια εξέταση περαιτέρω γιατι δεν μπορουμε να διορθωσουμε τιπιτα μεσα απο την κοιλια. .!!!

Εχεις πολυ μικρη ηλικια και αυτο ειναι μεγαλο υπερ για το μικρο σου!!!

Εχε θετικη σκεψη και πιστη !!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!!!!???

 

Σε Ευχαριστω πολυ!!!!!! ???????

Σιγουρα ολα μια χαρουλα θ πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...