Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Χρυσα μ να χαιρεσαι τν ππρωτο σ γιο αλλα κ τν ερχομενο!!!να εχεις μια τρελειωμηνη εγκυμοσυνη!!πως γεννησες αν επιτρεπεται στ πρωτο;;φυσιολογικα η καισαρικη;;;

Πως βαζουμε τικερακια fine  μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω μπερδευτεί λιγάκι τι ειναι αυτα τα τικερ που λέτε;;;

Fine εγω δεν ειμαι ξάπλα αλλα δύσκολα περνάνε οι μερες κ για εμένα...

Που θα παει θα έρθει η μερα που θα τα κρατήσουμε αγκαλιά...

Χρυσα με το καλο να κρατήσεις αγκαλιά κ το δεύτερο γιο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε εγω ξερω ακριβως κουκλα μ..απλα νομιζω δν ειμαι σιγουρη απο κατω γραφει ποσων εμβδομαδων ειμαστε νομιζω κ ποσες εβδομαδες μας μενει για να γεννησουμε..θα σ γελασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι για φαγητο μιλατε καλε;;;; 

Εγω ηπια στις 20 ,2 ποτήρια γαλα κ ενα κομματι κεικ κ μου βγηκε ξινο. Αναγουλες μετα πολλες.. χαλια. Κ εφαγα 2 φετες ψωμι σικαλης με λιγη γραβιερα μπας κ στρωσει αλλα τπτ. Μεχρι κ δοντια επλυνα αλλα τπτ.. κ τωρα ακομα ρευομαι πολυ κ εχω καουρες. Ελεος πια.. ουτε το φαγητο απολαμβάνουμε..ουτε το σεξ.. ουτε το κρεβατι..ουτε τον υπνο..ουτε τη βολτα..ειδικα εμεις που είμαστε χαλια.. μακαρι να υπηρχε ενα μαγικο κουμπι να το πατούσα κ να γεννουσα αυριο... :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μελλοντικες μανουλες!

εγω χθες εστειλα να μου παρουν παγωτο .. 3 μερες το σκεφτομουν κ το απεφευγα αλλα τελικα υπεκυψα! χιχιχι

Σημερα εχουμε γιατρο! θα δουμε το μπεμπη μας!  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

για τα tickerakia:

 πατηστε πανω στο δικο μ0υ.θα σας στειλει στο site που το εφτιαξα.φτιαχνει η καθεμια το δικο της.αφου πατησετε κ το τελευταιο save αντιγραφετε τον κωδικο  Code snippets ---> Foroums--->

--------------> 

ερχεστε μετα στο σιτε μας κ μπαινετε απο πανω δεξια στο προφιλ σας πατωντας ρυθμισεις λογαριασμου κ το επικολλατε εκει που λεει υπογραφη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνεςςςςςςςς!!!!!!

Μολις ξυπνησα η αρκουδα????

Κοριτσια ημουν στα πλαγια και με επιασε ξαφνικο φτερνισμα και με πονεσε πολυ η κοιλια μου στα αριστερα!τι ειναι αυτο;;επαθε τιποτα ο μικρουλης μου;;το εχετε παθει κι εσεις;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η fine είπε:

καλημερα κοριτσια!

για τα tickerakia:

 πατηστε πανω στο δικο μ0υ.θα σας στειλει στο site που το εφτιαξα.φτιαχνει η καθεμια το δικο της.αφου πατησετε κ το τελευταιο save αντιγραφετε τον κωδικο  Code snippets ---> Foroums--->

--------------> 

ερχεστε μετα στο σιτε μας κ μπαινετε απο πανω δεξια στο προφιλ σας πατωντας ρυθμισεις λογαριασμου κ το επικολλατε εκει που λεει υπογραφη 

Φαιν μου καλημερα!!!!

Δεν καταλαβα τιποτα μαλλον ειμαι ακομα απο την επήρεια του υπνου??

Τι ακριβώς ειναι αυτα τα τικερακια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινακι μ πιστευωωω πως οχι δε παθανουν κατι... Εγω καθε φορα π φτερνιζομαι εχω πονακια... Ειδικα οτν ειμαι ορθια κ φτερνιζομαι διπλωνομαι ολοκληρη ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μινακι μ πιστευωωω πως οχι δε παθανουν κατι... Εγω καθε φορα π φτερνιζομαι εχω πινακια... Ειδικα οτν ειμαο ορθια κ φτερνιζομαι διπλωνομαι ολοκληρη ! ???

Αννα μου εγω ειχα να πονεσω ετσι απο τις αρχες!!

Τρομοκρατηθηκα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Minaki! είπε:

Φαιν μου καλημερα!!!!

Δεν καταλαβα τιποτα μαλλον ειμαι ακομα απο την επήρεια του υπνου??

Τι ακριβώς ειναι αυτα τα τικερακια;;;

ΘΑ Σ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΣΤΑ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ

αισθανθηκες τρελο πονο καπου προς σαλπιγγες σωστα???κρατησε κανενα λεπτο το πολυ??το ειχα κ στην αλλη μ εγκυμοσυνη οποτε οταν καταλαβαινω οτι θελω να φτερνιστω φροντιζω να μαζευω τα ποδια μου οσο μπορω.δεν πιανει παντα...

tickers ειναι οι υπογραφες κατω απο καθετι που γραφουμε οπου εμφανιζονται αυτοματα με το ποσο καιρο εχουμε ακομα εγκυμοσυνη, κλπ κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Minaki! είπε:

Αννα μου εγω ειχα να πονεσω ετσι απο τις αρχες!!

Τρομοκρατηθηκα?

Πονεσες εκεινη τ στιγμη ηη κ μετα,?;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η fine είπε:

ΘΑ Σ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΣΤΑ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ

αισθανθηκες τρελο πονο καπου προς σαλπιγγες σωστα???κρατησε κανενα λεπτο το πολυ??το ειχα κ στην αλλη μ εγκυμοσυνη οποτε οταν καταλαβαινω οτι θελω να φτερνιστω φροντιζω να μαζευω τα ποδια μου οσο μπορω.δεν πιανει παντα...

tickers ειναι οι υπογραφες κατω απο καθετι που γραφουμε οπου εμφανιζονται αυτοματα με το ποσο καιρο εχουμε ακομα εγκυμοσυνη, κλπ κλπ.

Αααααα ωραιο αυτο με τα tickers!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μωρακια μας δε παθαινουν τπτ μεσα στο σακο τους! ειδικα σε μικρες εβδομαδες που εχουν χωρο να κινουνται κ να πηγαινουν οπου δε καταπιεζονται! που να δεις στην εβδομαδα που ειμαι εγω τι θα γινεται! καθομαι στο πλαι κ με κλωτσαει κατω στις ωοθηκες κ στο κολπο κ τιναζομαι! γυρναω απο την αλλη τα ιδια! απλα κινουνται για να προσαρμοστουν κ αυατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..αυτο με τ φτρερνισμα τ παθαινω κ εγω ομως εχω να τ παθω πολυ καιρο γτ κανω ακριβως τ ιδιο π ειπε η φαιν...κοριτσια θα προσπαθησω κ εγω να φτιαξω τικερ αν κ δν τ εχω πολυ με την τεχνολογια...livel μ περιμενουμε νεα απ το μπεμπακο σ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η fine είπε:

ΘΑ Σ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΣΤΑ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ

αισθανθηκες τρελο πονο καπου προς σαλπιγγες σωστα???κρατησε κανενα λεπτο το πολυ??το ειχα κ στην αλλη μ εγκυμοσυνη οποτε οταν καταλαβαινω οτι θελω να φτερνιστω φροντιζω να μαζευω τα ποδια μου οσο μπορω.δεν πιανει παντα...

tickers ειναι οι υπογραφες κατω απο καθετι που γραφουμε οπου εμφανιζονται αυτοματα με το ποσο καιρο εχουμε ακομα εγκυμοσυνη, κλπ κλπ.

Ααα καταλαβα!!!

Ετσι ακριβως ητανε και τα ποδια ητανε μαζεμενα!!!

Φοβηθηκα για το μικρο μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η livel είπε:

τα μωρακια μας δε παθαινουν τπτ μεσα στο σακο τους! ειδικα σε μικρες εβδομαδες που εχουν χωρο να κινουνται κ να πηγαινουν οπου δε καταπιεζονται! που να δεις στην εβδομαδα που ειμαι εγω τι θα γινεται! καθομαι στο πλαι κ με κλωτσαει κατω στις ωοθηκες κ στο κολπο κ τιναζομαι! γυρναω απο την αλλη τα ιδια! απλα κινουνται για να προσαρμοστουν κ αυατα!

Πολυ θελω να το ζησω λιβελ μου!!!

Δεν με νοιαζει να ποναω εγω το μικρο μου μην παθει τιποτα φοβαμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΝΑΚΙ δεν ειναι τπτ! αυτα τα τραβηγματα ειναι φυσιολογικα ! ανοιγει το ολο συστημα! 

αρκει να ειναι στιγμιαιο η να διαρκει λιγο! αν ειναι μονιμο εννοειται πας να σε δει γιατρος! εγω απο την αρχη εγκυμοσυνης εως κ τωρα αισθανομαι συνεχεια τραβηγματα κ πονακια! ειναι αναλογως τον οργανισμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Γεια σας κοριτσια..αυτο με τ φτρερνισμα τ παθαινω κ εγω ομως εχω να τ παθω πολυ καιρο γτ κανω ακριβως τ ιδιο π ειπε η φαιν...κοριτσια θα προσπαθησω κ εγω να φτιαξω τικερ αν κ δν τ εχω πολυ με την τεχνολογια...livel μ περιμενουμε νεα απ το μπεμπακο σ!

ΑΝ ΘΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ Κ ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ Σ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...