Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Ακριβως...εμενα κοριτσια ηταν ιδιος οπως ξεκινησα...αλλα συνηθως οντως πεφτει γτ τραβαει τ μωρο...προσπαθησε να τρως μοσχαρι!!!!κοριτσια εχω λιγουρα γ μπροκολο στ φουρνο με κρεμα γαλακτος κ τριμενο τυρι απ πανω..μιαμ μιαμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μμμμ κ τα 2 ωραια ειναι αχαχαχα!

Εγω για μεσημερι θα βρασω 2 αγκιναρες κ θα τις φαω με λαδοξυδο. Κ ισως φαω κ κανα μπιφτεκι απο προχτες ψητο στη σχαρα. 3 εχουν μεινει. Μοσχαρίσιο είναι.  Θα με βοηθησει κιολας!! Μπροκολο εχω κ εγω αλλα μαρεσει να το βραζω αλ ντεντε κ να το τρωω σκετο αχαχαχα. Ρε κορίτσια.. πως το πλενετε το μπροκολο;; εγω με λιγο νερακι... πειραζει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια κι απο εμένα!!

Κι έδω Θεσσαλονίκη μούχλα ο καιρός...όλο βροχη...

Fine  μου δεν  θεωρείτε η κύηση μου υψηλού κινδύνου...

Άλλες αιτίες ειναι που καθορίζουν μια εγκυμοσύνη σαν υψηλού κινδύνου.

Μινα πως εισαι;;;Ζαλίζεσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η fine είπε:

μινακι η γωγω που κατσατε κρεβατι πς περναγατε τις ωρες σας?καμια καλη ταινια-η σειρα???

Φαιν μου εγω εχω nova εμαθα ολα τα ντοκιμαντερ απο εξω ολα τα ριαλιτι επισης..

Ταινιες εβλεπα αλλα οχι θριλερ γιατι στην εγκυμοσύνη τρομαζω πολυ ευκολα...με ολα τα υπολοιπα κλαίω πολυ ευκολα..??

Χαζευα στο ιντερνετ μιλουσα με τα κοριτσια στο φορουμ αυτα...

Ειναι πολυ δυσκολο το ξερω μα ειναι για ενα ιερο σκοπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fine μου εσυ γιατι ξάπλα;;

Κι εγω με το φαγητό μια απο τα ίδια δεν μπορώ να φάω εχω αναγούλες κανω εμετούς κι οταν κρατάω φαγητό πρήζομαι ούτε χωνεύω ούτε κουνιέται το έντερο...ειναι έτοιμη να πετάξω σαν αερόστατο νιώθω...

Μηπως έχεις θέμα με το έντερο σου,;εννοώ σε πειράζουν οι πολλές φυτικές ίνες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ειχα φτασει σε σημειο να καθομαι μονη μ ξαπλα στ σπιτι κ κοιταζα το ταβανι κυριολεκτικα...η τηλεοραση εβλεπα...η εμπαινα μαμμυλαντ η ελεγα σ καμια φιλη μ να ερθει γ καφε...καπως ετσι περνουσεη ωρα μου...αλλα θυμαμαι πως πολλες φορες δν περνουσε η μερα με τιποτα...πηγαινε 8 η ωρα κ ελεγα ..ακομα 8 ειναι;;;εκτος αυτου δν μπορουσα κ να κοιμηθω..με τ παραμικρο ξυπνουσα....σεκαταλαβαινω τι περνας!!!

Αχ τι τελεια μπισκοτα απ τ αγαπημενα μου!!!πωςανεβαζεις φωτο εδω στ φορουμ;;δν τ ξερα...

Το μπροκολο το πλενω 3 και4  φορες με νερο σε μια λεκανη...ολα τα υπολοιπα με ξυδι....μαρουλι ντοματα κλπ...ειναι αντιμικροβιακο να ξερετρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Καλημερα κορίτσια κι απο εμένα!!

Κι έδω Θεσσαλονίκη μούχλα ο καιρός...όλο βροχη...

Fine  μου δεν  θεωρείτε η κύηση μου υψηλού κινδύνου...

Άλλες αιτίες ειναι που καθορίζουν μια εγκυμοσύνη σαν υψηλού κινδύνου.

Μινα πως εισαι;;;Ζαλίζεσαι;;

Τωρα μαρακι μου δεν ζαλιζομαι ειμαι καλα!!!σημερα θα παω και στον γιατρο να δειξω τις εξετασεις μου και θα σας πω τι μου ειπε για τον αιματοκριτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω σας μιλαω ειλικρινα εγω κ να εχω φαει τ σκασμου κ προ εγκυμοσυνης κ τωρα με την εγκυμοσυνη δν τ εχω νιωσει ποτε με τ εντερο κ μ αυτα...τι ακριβως νιωθετε;;δν μπορω να κτλβω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Τωρα μαρακι μου δεν ζαλιζομαι ειμαι καλα!!!σημερα θα παω και στον γιατρο να δειξω τις εξετασεις μου και θα σας πω τι μου ειπε για τον αιματοκριτη!!

Ωραια μινακι μ!!!! Και πες μας.  Γτ ολες με τον αιματκρ χαμηλα χαχα!!! 

Εγω ομελετα λεω να φαω με πατατουλες .!!! Αφου χθες ειχα παστιτσιο σημερα αλλο στυλακι .καθε μερα δε ξερουμε και τ να φτιαξουμε...!πφ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου πριν την εγκυμοσύνης δεν ειχα κανένα θέμα..πήγαινα τουαλέτα κανονικά..

και στην πρωτη εγκυμοσύνη κ σε αυτήν οτι κ να φάω μου προκαλεί αέρια πρήζομαι δεν μπορώ να χωνέψω ούτε να παω τουαλέτα.συνηθως πρήζομαι δεξιά ψηλά κάτω απο το στήθος...χάλια αίσθημα ...χθες πηγα τουαλέτα πρωτη φορά μόνη μ χωρις κλισμα μετα απο 1 μισή μήνα...

εχω κλείσει ραντεβού με διατροφολόγο την άλλη βδομάδα μπάς κ λυθεί το πρόβλημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα οχι αυτο τ πραγμα  τ ειχακαι εγω....αυτες τις καουρες με τ στομαχι δν ειχα....προσπαθησε να μην τρως ζυμαρικα κ γλυκα..τρωγε μελιτζανες κ γενικοτερα φαγητα π σ κανουν να πηγαινεις τουαλετα...αποξηραμενα φρουτα...ξερω τι τραβς...κοριτσια παρα 8 λεπτα οταν ειχα αυτο τ προβλημα σας μιλαω ειλικρινα η πρωτοχρονια παρα λιγο να μ βρει στην τουαλετα...αυτοι οι πονοι ειναι φρικτοι κ ξερω τ τραβς κουκλα μ...αλλα γ τ θεμα τξς διατροφης θ στ πει καλυτερα κ η διατροφολογος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορρυθμίζεται το σύστημα ολόκληρο απο τις ναυτίες κ τους εμετούς...θυμάμαι στην πρωτη εγκυμοσύνη έφυγαν οι ναυτίες κ ειχα πρήξιμο μόνιμα για έναν μήνα...όλη μερα έκλαιγα 

φφφφφ δύσκολες εγκυμοσύνες κορίτσια...

σας χαίρομαι πολύ που τρώτε,να με σκέφτεστε ολες κ να τρώτε κ καμμια μερίδα παραπάνω!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με την τουαλετα το ειχα κι εγω !!!!

Τι στιφαδο τι πρασα τι σπανακια τι φρουτα νερο οτι μπορείτε να φανταστειτε το ετρωγα η φουκαριαρα για να ξελαφρωσω αλλα τιποτα??

Οταν εκοψα τα ουτροτζεσταν και αρχισα να περπαταω ΕΣΤΡΩΣΑΑΑΑ και δυο φορες την ημερα!!!!

Αχχχ τι ωραια σκ@@@@συζητηση πιασαμε..χαχαχαα βεβαια αφου κοψαμε το ΣΕΞ η μονη απολαυση ειναι το χεσ@@μο!!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ μινακι ακόμα γελάω...

μα μέχρι κ το χεσιμο με το σταγονόμετρο το χαιρόμαστε !!!

ιστοριες του κωλου έπρεπε ν λέγεται το θέμα συζήτησης!!!

ποτε γεννάς Μινα ξέχασα;;άλλο ενα σύμπτωμα εγκυμοσύνης ξεχάσω ξεχνάω συνεχεια....

να ρωτήσω κορίτσια μου πίνει καμμια σας τσάι μέντα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9 αυγουστου γενναω!!

Εγω εστρωσα τωρα..

Πριν πονουσε το εντερο μου που δεν πηγαινα τουαλετα και τωρα με τσουζει ο κωλος μου απο το πολυ!!!!

Εχεις δικιο πρεπει να αλλαξουμε το ονομα της συζήτησης! !

Τσαι πινω μονο χαμομηλι τιποτα αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ρίχνω αβερτα τα λαικ(πρασινο βελακι) και δεν το ηξερα οτι μπορώ μεχρι 10 την ημερα!!!και εδω περιορισμο εχουμε!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω σταματησει ολα τ ροφγηματα περα απο φυσικο χυμο....κοριτσια πεθανα στ γελιο....τ σεξ δν τ εχουν σταματησει ολες..ειναι ανλογως την εγκυμοσυνη..αλλα εγω κατατασομαι στις κοπελες της αποχης!!!ο αντρς μ λεει καππτρε ημουνα αγαμος και*γαμη@@@@@@ς τωρα ειμαι εγγαμος και αγαμ@@@@ς..χαχαχχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαααα σωστος ο αντρας σου!!!

Εγω σεξ γιοκ!!!!!!!!!

Μετα την Γέννα! !

Το θεμα ειναι οτι ως τοτε δεν θα ξερω πως γινεται ηδη το εχω ξεχασει τοσο καιρο!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για σεξ ούτε λόγος...

πρώτα πρώτα ακόμα εχω ναυτίες...

εχω ακούσει οτι βοηθάει στην πέψη το τσάι μέντας είπα να δοκιμάσω...

εγω μέχρι 20 Σεπτέμβρη εχω ημερομηνία...

Γωγω ΕΣΥ ποτε με το καλο;;;

Οι σύζυγοι έχουν πλάκα...αλλα μακάρι να έπαιρναν τη θέση μας για μια ημέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχ!!!!! 

Και εμεις αποχη !!! Οχι οτι μας τ απαγορευσαιιι αλλα δε γινεται ρε κοριτσιααα.. Κλωτσαει ο μπεμπης τοσο και π ορεξηηη... Δηκ ν γινεται η πραξη καξ ν τρωω κλωτσιες δυνατες και να φαινονται στη κοιλιτσα!!!!!

Μετα τ γεννα και βλεπουμε οπως λεει τ μινακι!!!!! 

Χαχαχχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ κ εμεις μετα την γεννα λεμε!!!εγω εχω πητ 8 αυγουστου....κοριτσια εφαγα κρεπα π εφτιαξα με παγωτο καιμακι κ μερεντα...εσκασααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...