Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Κ εμενα έτσι ειναι το σκαρι μου. 48 κιλα το κανονικο μου! Κ για να παχυνω δυσκολο. Μονο στις εγκυμοσυνες περνω κιλα τα οποια τα χανω μετα σιγα σιγα τρωγοντας κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αι στο καλο σας βραδιατικα δεν ξαναμιλαω μαζι σας κοκαλιαρες!!!!!!!!!??????

Υπαρχουν ζουμερα κοριτσια σε αυτο το φορουμ;;;;;;

Ελεοςςςςς εγω πρεπει να πειναω για να διατηρουμε!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχχαχαχαχχαχα ??????σε καλο να μας βγειιι....

Μωρε ειμαι και κοντουκα εγωωω 1,62 (μετρηθηκα)νομιζα οτι ημουν 1,65 χαχαχα.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!απ οτι βλεπω ολες με την εγκυμοσυνη τ δινουμε κ κτλβαινει...πριν την εγκυμοσυνη τα κιλα π "επαιζα"ηταν 58-60 τωρα πηρα την κατω φορα...αλλα με 1.70 υψως πιστεψτε μ ομως καμια φορα δν ειναι κ ωραιο να σαι ψηλο γτ σ ορισμενες περιπτωσεις ειναι ασχημο να γορας ψηλα παπουτσια..εγω π.χ. τρελαινομαι για 12 ποντα και 15 ποντα κ παρολα αυτα βολευομαι με τα 8 ποντα 10 ποντα τ πολυ...γτ απαξ κ φορεσω τα αλλα θα ειμαι σα ψιλολελεκας πιστευω!!!κ το πολυ ψηλο ειναι αχαρο...εκει π ειμαι εγω ειναι τ ορια...απαξ κ ημουν 1.75 1.80 π βλεπω κατι κοπελες δν θα μ αρεσε καθολου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοροτσια μου ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!

Εδω βρεχει καταρακτοδως ο καιρος ειναι σκετο ψυχοπλάκωμα και το κερασακι στην τουρτα ο αντρουλης μου αρρωστησε ζαλιζεται και ταση για εμετο αλλα επειδη το στομαχι ηταν αδειο δεν μπορεσε να κανει?

Αυτα απο εμενα προς το παρον ..!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Κοροτσια μου ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!

Εδω βρεχει καταρακτοδως ο καιρος ειναι σκετο ψυχοπλάκωμα και το κερασακι στην τουρτα ο αντρουλης μου αρρωστησε ζαλιζεται και ταση για εμετο αλλα επειδη το στομαχι ηταν αδειο δεν μπορεσε να κανει?

Αυτα απο εμενα προς το παρον ..!!!??????

Περαστικουλια...

Καλημερα κ απο εμένα! Κ εδω ο καιρός τρελός τελειως... μια ηλιο μια βροχη.. κοριτσια ασχετο. Σας εχω πει οτι δν ειμαι απο τριπολη;;; αλλα απο τη Μηλο;;; εδω μενω τα τελευταια 6 χρονια! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Καλημερα και απο μενα!!!

Περαστικα μινακι μ!!! 

Εδω σημερα ηλιο μετα απο μια νυχτα και τρομερη βροχη και κεραυνους!!!.

 

Ααααα ωραια ειναιιιιιιι κυριακη εκει;;;;;?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κυριακη μου!!!

Μηλοοοοοο φετος το καλοκαιρι λεγαμε να παμε ..

Η αδερφη μου πηγε και μου ειπε οτι ηταν μαγικά! !!!!

Οταν θα μεγαλωσει ο μπεμπης θα παμε σιγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

 Καλημερα και απο μενα!!!

Περαστικα μινακι μ!!! 

Εδω σημερα ηλιο μετα απο μια νυχτα και τρομερη βροχη και κεραυνους!!!.

 

Ααααα ωραια ειναιιιιιιι κυριακη εκει;;;;;?

 

Ευχαριστω αννα μου!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια να με κι εγω!!!!!!!

Πηρα τις εξετασεις μου και ο αιματοκρίτης μου επεσε 33 ειναι πολυ χαμηλος;

Καλημερουδια σε ολες τις μανουλες!

32 ειχα κ εγω αλλα πανω απο ενα σιδηρο τη μερα δεν αντεχω να  παρω με τοστομαχι μου.θα σας πω τον πονο μου.εγω κοριτσια δεν μπορω να φαω.εχω φοβερο προβλημα.συγνωμη κι ολας αλλα δεν χωνευω με τπτ.υποφερω.υποτιθεται οτι πρεπει να μενω συνεχεια περα απο τουαλετα ξαπλωμενη αλλα ολο σηκωνομαι καθιστη μηπως κ ρευτω οπου κ παλι δεν αλλαζει κατι ιδιαιτερο.χθες αυτο μου πιεζε ολο τοδιαφραμα κ νομιζα θα σκασω...κ θετε να μαθετε τι ειχα φαει ολη μερα;

λιγο γαλα μεδημ/κα

ενα μικρο κρουασανακι

μοσχαρακι με μπαμιες κ φετα τυρι  με μια φετα ψωμι

1 τοστακι

2νερατζακια

ε δε το λες κ πολυ φαι εεε?

επειτα υποφερω με την αλλεργικη ρινιτιδα που μου εχει εδω κ κανα2μηνο προκυψει.η θα ειμαι μες το μπουκωμα παλι να μην αναπνευω η θα φυσσαω ασταματητα μερα νυχτα κ θ αφτερνιζομαι 5-6 φορες συνεχομενα...

δευτερη φορα μανουλα γιατι θεωρειτε αν επιτρεπεται η κυηση σου υψ κινδ?

gvgv  ο τραχηλος της μητρας ειναι το κατωτερο σημειο της οπου κ συγκρατει το μωρο εντος.βεβαια ειναι παρα πολυ σημαντικος γι αυτο κ τον θελουμε κλειστο κ πανω απο 25χιλ στη β επιπεδου.

αννα λιλα στον ελεγξε ο ζ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εγω παντα ημουν 57-58 κιλα αλλα λογω καλοκαιριου που χλαπακιαζα ειχα παει 62.απο εκει ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου και εκει ειμαι ακομα αφου πρωτα με τους εμετους τα εχασα γυρισα στο 58 και παλι ειμαι 62 με υψος 169 νταν!χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η fine είπε:

Καλημερουδια σε ολες τις μανουλες!

32 ειχα κ εγω αλλα πανω απο ενα σιδηρο τη μερα δεν αντεχω να  παρω με τοστομαχι μου.θα σας πω τον πονο μου.εγω κοριτσια δεν μπορω να φαω.εχω φοβερο προβλημα.συγνωμη κι ολας αλλα δεν χωνευω με τπτ.υποφερω.υποτιθεται οτι πρεπει να μενω συνεχεια περα απο τουαλετα ξαπλωμενη αλλα ολο σηκωνομαι καθιστη μηπως κ ρευτω οπου κ παλι δεν αλλαζει κατι ιδιαιτερο.χθες αυτο μου πιεζε ολο τοδιαφραμα κ νομιζα θα σκασω...κ θετε να μαθετε τι ειχα φαει ολη μερα;

λιγο γαλα μεδημ/κα

ενα μικρο κρουασανακι

μοσχαρακι με μπαμιες κ φετα τυρι  με μια φετα ψωμι

1 τοστακι

2νερατζακια

ε δε το λες κ πολυ φαι εεε?

επειτα υποφερω με την αλλεργικη ρινιτιδα που μου εχει εδω κ κανα2μηνο προκυψει.η θα ειμαι μες το μπουκωμα παλι να μην αναπνευω η θα φυσσαω ασταματητα μερα νυχτα κ θ αφτερνιζομαι 5-6 φορες συνεχομενα...

δευτερη φορα μανουλα γιατι θεωρειτε αν επιτρεπεται η κυηση σου υψ κινδ?

gvgv  ο τραχηλος της μητρας ειναι το κατωτερο σημειο της οπου κ συγκρατει το μωρο εντος.βεβαια ειναι παρα πολυ σημαντικος γι αυτο κ τον θελουμε κλειστο κ πανω απο 25χιλ στη β επιπεδου.

αννα λιλα στον ελεγξε ο ζ?

Καλημερα φινε!!!!

Εγω παιρνω 3 την ημερα κ μετα τουαλετα δυσκολα... 

 

Το ειδε...32χιλι ειπε... Καλα ηταν!!!! 

Η αυχενικη πτυχη ηταν στο οριο παλι!!! Αλλα δε μας ειπε να κανουμε κατι παραπανωω! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια.. πραγματικα το θεμα φαγητο κ ξαπλα είναι χαλια. Κ εγω χτες που παραφαγα δν κοιμηθηκα ολη νυχτα.. μαρτυριο ηταν. Μια μερα ειπα να το ρίξω εξω κ αγανακτισα ολη νυχτα.. αφου ουτε το πρωι πεινουσα. Ούτε τωρα αν κ εφαγα αναγκαστικα γτ εδωσα αιμα.. καντε υπομονη.. κανουμε ολες υπομονη.. ατελειωτοι αυτοι οι μηνες πια... :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα αυτα τα κανουμε γ να εχουμε υγυη μωρακια!!!!

Κυριακη μ πως την παλευεις στη τριπολη απ θεμα καιρου;οσες φορες εχω παει κανειπολυ κρυο η βτεχειε!!!

Αυγουστο μηνα κ με ζακετα κρυωνα!!!!

Εδω ο καιρος ειναι μια χαρα ?

Φαιν εισαι τελεια τ κιλα σου..νειδατε καμια φορα π οι αναγουλες κ οι εμετοι κανουν καλο...?εγω π δεν ειχα εετρωγα οσο ηθελα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μαρεσει εδω. Επιλογη μας ηταν. Ευχαριστιεσαι καλοκαιρι. Δν ιδρωνεις ολη την ωρα κ απολαμβανεις βολτες...

Κορίτσια βγηκαν οι εξετάσεις μου.. 35.8 ο αιματοκριτης. Ξεκινησα με 40 τον προηγουμενο μηνα ηταν 37.1 κ τωρα εκει.. τι λέτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...