Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Αχ κοριτσάκι μου ξέρω το έχεις ακούσει πολλές φορές αλλά μόνο υπομονή μπορώ να σου πω να κανείς.Παντως επειδή μου φαίνεται περίεργο το κομμάτι του τσουξιματος αν συνεχιστεί πάρε τον γιατρό σου ενα τηλέφωνο δεν είναι κακό να κανείς μια ερωτηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??? Για τις κοπελες που δεν με ξερουν εγραφα απο παλια αλλα απ'οταν καναμε την ομαδα στο fb σταματησα να γραφω εδω! Εγω ειμαι 25 εβδομαδων και 2 ημερων και εχω πολλη καλη εγκυμοσυνη μεχρι στιγμης! Α περιμενω κοριτσακι! Το μονο προβλημα απ'την αρχη της εγκυμοσυνης ειναι το τσουξιμο στις θηλες που δεν λεει να σταματησει... Το εχω καθημερινα... Αλλα τι να κανουμε υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου ξέρω το έχεις ακούσει πολλές φορές αλλά μόνο υπομονή μπορώ να σου πω να κανείς.Παντως επειδή μου φαίνεται περίεργο το κομμάτι του τσουξιματος αν συνεχιστεί πάρε τον γιατρό σου ενα τηλέφωνο δεν είναι κακό να κανείς μια ερωτηση

ναι υπομονη! οσο για τσουξιμο κ εγω φοβαμαι μην ειναι κατι κ αν ειναι ελπιζω να μην επηρεαζει εμβρυο! 

παρασκευη που θα παω θα του το πω! λεω να κανω λιγη υπομονη κ να το παρακολουθησω! 

σημερα μετα τη δουλεια θα παω κ για περπατημα μηπως κ βοηθησει στην αλλαγη θεσης !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maraki!Tk είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??? Για τις κοπελες που δεν με ξερουν εγραφα απο παλια αλλα απ'οταν καναμε την ομαδα στο fb σταματησα να γραφω εδω! Εγω ειμαι 25 εβδομαδων και 2 ημερων και εχω πολλη καλη εγκυμοσυνη μεχρι στιγμης! Α περιμενω κοριτσακι! Το μονο προβλημα απ'την αρχη της εγκυμοσυνης ειναι το τσουξιμο στις θηλες που δεν λεει να σταματησει... Το εχω καθημερινα... Αλλα τι να κανουμε υπομονη...

Μαράκι μου καλώς ήρθες και πάλι.Ειδες που σου είπα ότι ξαναπήρε μπρος το θεματάκι μας;Καλα ακόμα με τις θηλές έχεις θέμα;Θυμάμαι που το έλεγες απο την αρχή αυτό.Εγω παλι εχω φοβερή φαγούρα σε όλο το στήθος γύρω γύρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τσουζει μονο οταν με κλωτσαει εκει! αλλιως οχι! 

ΜΑΡΑΚΙ με τις θηλες κ εγω το ειχα παθει! με ετσουζαν παρα πολυ... ουτε να ακουμπησω μπορουσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mommy 5 είπε:

Μαράκι μου καλώς ήρθες και πάλι.Ειδες που σου είπα ότι ξαναπήρε μπρος το θεματάκι μας;Καλα ακόμα με τις θηλές έχεις θέμα;Θυμάμαι που το έλεγες απο την αρχή αυτό.Εγω παλι εχω φοβερή φαγούρα σε όλο το στήθος γύρω γύρω 

Ναι πολυ προβλημα εχω ασε! Βαζω αμυγδαλελαιο και βαλσαμολαδο και περναει... Αλλα αν με πιασει το τσουξιμο αστα να πανε... Ειδικα με κρυο καιρο... Ουφ! Ευτυχως που μπαινουμε ανοιξη σιγα σιγα να μην ποναω τοσο! Ολο το χειμωνα μαρτυρισα... Δεν ξερω γιατι ποναω ετσι! Μου ειπαν λογω ορμονων ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι οι ορμονες ειναι! τι εβδομαδα εισαι? γτ εγω αυτο το ειχα μονο το πρωτο διμηνο! μετα δε με ξαναενοχλησε το στηθος εως κ τωρα στον 8ο! ουτε καν πρηστηκε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σου είχα πει αν θυμάσαι ότι το πάθαινα και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη απο το κρύο.Τωρα που ζεσταίνει ο καιρός θα είσαι καλύτερα θα το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25 εβδομαδων και 2 ημερων ειμαι! Εγω το εχω απ'την αρχη της εγκυμοσυνης αυτο με τις θηλες και δεν λεει να περασει... Εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι livel??/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α κ κραταει ακομη ε? πωπω κουραγιο κ υπομονη! μηπως να βαλεις καμια κρεμα? ρωτα τη μαια του γιατρου σου η τη παιδιατρο! 

εγω διανυω την 33! πλησιαζει ο καιρος ! χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η livel είπε:

α κ κραταει ακομη ε? πωπω κουραγιο κ υπομονη! μηπως να βαλεις καμια κρεμα? ρωτα τη μαια του γιατρου σου η τη παιδιατρο! 

εγω διανυω την 33! πλησιαζει ο καιρος ! χιχι

Βαζω βαλσαμολαδο και αμυγδαλελαιο! Εβαζα και την Purelan της Medela να φανταστεις που βαζουν κατα το θηλασμο σε πληγωμενες θηλες αλλα τιποτα! Αν κρυωσω τελος! Για κανα μισαωρο θα ποναω και τα πεταω ολα απο πανω μου(ΣΟΥΤΙΕΝ,ΜΠΛΟΥΖΑ) να μην ακουμπαει τπτ το στηθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η livel είπε:

α κ κραταει ακομη ε? πωπω κουραγιο κ υπομονη! μηπως να βαλεις καμια κρεμα? ρωτα τη μαια του γιατρου σου η τη παιδιατρο! 

εγω διανυω την 33! πλησιαζει ο καιρος ! χιχι

Κοντευεις παντως ναιιι~ που θα γεννησεις με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α στο ελενα γεννησε τη προηγουμενη εβδομαδα η ξαδελφη μου! 

εγω δε πηγα αλλα η μαμα μου μου ειπε πως για δημοσιο ηταν χλιδα! ειχαν κλεισει ομως στα καλα δωματια! κατι τετοιο τεσπα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η livel είπε:

α στο ελενα γεννησε τη προηγουμενη εβδομαδα η ξαδελφη μου! 

εγω δε πηγα αλλα η μαμα μου μου ειπε πως για δημοσιο ηταν χλιδα! ειχαν κλεισει ομως στα καλα δωματια! κατι τετοιο τεσπα! 

Με ποιο γιατρο γεννησε αν επιτρεπετε? Ναι ειναι πολυ καλο για δημοσιο! Και εγω σε μονοκλινο λουξ θα παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα MARAKI! απλα να εχεις οπωσδηποτε καποιον εκει συνεχεια γτ θα εχεις κ το μωρο ..

η ξαδελφη μου γεννησε φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο ..πονουσε κ δε μπορουσε ουτε να το αλλαξει ουτε τπτ! χρειαζοταν βοηθεια!

αχ το ονομα δε το θυμαμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η livel είπε:

μια χαρα MARAKI! απλα να εχεις οπωσδηποτε καποιον εκει συνεχεια γτ θα εχεις κ το μωρο ..

η ξαδελφη μου γεννησε φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο ..πονουσε κ δε μπορουσε ουτε να το αλλαξει ουτε τπτ! χρειαζοταν βοηθεια!

αχ το ονομα δε το θυμαμαι! 

Γεννησε φυσιολογικα και πονουσε μετα τη γεννα??? Περιεργο μου ακουγεται... Νομιζα οτι αν γεννησεις φυσιολογικα δεν πονας μετα...   Εννοειται θα εχω μαζι μου καποιον! Πρωτα απ'ολα τον πατερα! Αγρυπνο φρουρο! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fine μου καλυτερα η μικρη αλλα δν θα τη στειλω ουτε αυριο σχολειο να την πιασει η αντιβιωση..

Εγω δυστυχως παραμενω αδυναμη.. αν κ εφαγα αλμυρα ηπια κ φουλ νερο κ χυμο τπτ.. τωρα θα πιω καφε μπας κ συνελθω. Λαιτ θα τον κανω. Δειγμα καφε αχαχαχ. Ακομα ξαπλα ειμαι αλλα θα σηκωθω να φτιαξω κεικ γτ το εζω λιγουρα. Ο σύζυγος μου ζυμωνει ψωμάκι με μαυρο αλευρι!!! Αυτααα τα νεα μου.. πολυ ξαπλα γμτ.. fine σου κάνω συμπαράσταση!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αχ ωραια... !!! Κριμα ειναι να γεμισουμε αφου υπαρχουν λυσεις!!! 

Και απο ποτε την περνει εγω π μπαινω σε δυο μερες στην 22εβδ δε κανει κατι κακο ετσι;;;

?????⛅⛅⛅

Απο το ιντερνετ την παραγγελνει πιο φθηνή κατα πολυ!!! Κι εγω απο το ιντερνετ θα την παρω!!!?

Οχι πουλακι μου δεν παθαινεις τιποτα απολύτως και στο στηθος να βαζεις!!!??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Απο το ιντερνετ την παραγγελνει πιο φθηνή κατα πολυ!!! Κι εγω απο το ιντερνετ θα την παρω!!!?

Οχι πουλακι μου δεν παθαινεις τιποτα απολύτως και στο στηθος να βαζεις!!!??

 

Ωραια θα αρχισω αυτη τ βδομαδα γτ εχω παρει λιγουλακι... Καιρος ηταν βεβαια χαχαχα!!!

Απο το ιντερντ με την καρτα;;; Η με τηλ...

;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

 

Για τν prevenstria ειχα διαβασει Τα καΛυτερα κ την αγορασα απο σκρουτζ 5ε φθηνοτερα απο οτΙ μου την εδινε η φαρμακοποιος.δεν ΕνθοΥσιαστηκα .θελει πολυ ποσοτητα Να βαζεις κ παλι Δεν ειΝαι τοσο ενυδατικη.εχεΙ ομως ωραιΑ μυρωδια.μισο να στειλω απο λαπτοπ.δεν ξερω τι επαθ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Ωραια θα αρχισω αυτη τ βδομαδα γτ εχω παρει λιγουλακι... Καιρος ηταν βεβαια χαχαχα!!!

Απο το ιντερντ με την καρτα;;; Η με τηλ...

;

Εχει και τηλ.. εγω θα το κανω αντικαταβολη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...