Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι απο εμένα!!!

Ολα καλα στην αυχενική διαφάνεια εκανα κ τις εξετάσεις αίματος κ περιμενω τελικά αποτελέσματα!!!

Προς το παρόν έχουμε χεράκια ποδαράκια κ κουνιομαστε συνεχεια!!

Επισης με την πρωτη κ με κάθε επιφύλαξη εκτίμηση  έχουμε κ τσου τσου!!!!Αυτο κι αν ηταν έκπληξη!!!

Κοριτσια μου μακάρι να ειχα κι εγω λιγόυρες κ να έβαζα κιλά..το βάζω κιλά σημαίνει υγιής εγκυμοσύνη για αυτο μην έχετε άγχος!!!

Εγω ακόμα χάνω κιλά...εφιαλτική ημέρα σημερα...όλη μερα ζαλάδα αναγούλα κ εμετό...με το ζόρι άντεξα όρθια στον υπέρηχο...

Υπομονη και ολα καλα θα πανε!!!

Θα ξυπνήσεις μια μερα και ολα θα ειναι τελεια θα εξαφανιστουν ζαλαδες εμετοι ολα!!!!

Κι αλλη τσου τσου στην παρεα μαςςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο βρε Μινακι.Μια χαρά ο γιοκας σου.Αντρας βαρβάτος παιδί μου.Χαχα τι μου ήρθε στο μυαλό τώρα.Θυμαμαι που όταν ήταν μικρός ο αδερφός μου και του άλλαζα την πάνα πάντα ετσι όρθια ήταν η τσουτσου του και κοιτάζαμε να φυλαχτουμε γιατί όλο μας κατουραγε????Και εσένα κάπως ετσι σε φαντάζομαι Μινα όταν με το καλό έρθει ο μικρος?.

Fine ναι όντως την πάτησα χθες με το κρύο.Χρειαζομουν και γάντια και σκούφο.Αλλα το μπουφάν που είδες ευτυχώς είναι πολύ ζεστό.Δεν καταλαβαίνεις τίποτα.Χερια και πρόσωπο ομως....❄️❄️❄️❄️πάγος 

Μαρια τσουτσου και εσυ;;;Πολυ ωραία με το καλό.Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι μου.Τοσα κιλά που έχεις χάσει και συνεχίζεις να χάνεις έχεις ακόμα απόθεμα;Εννοώ ποσά δηλαδή ξεκίνησες και ποσά έφτασες γιατί αν θυμάμαι καλα είπες πως έχεις χάσει πολλά ως τώρα.

Εγώ πάλι σημερα είχα ενα ατύχημα έξω που ήμουν με την μικρή.Καπου είχαμε πάει και η μικρή ήταν στο καρότσι της και σκαλώσαν οι μπροστινές ρόδες μάλλον σε λακκούβα στο δρόμο.Με αποτέλεσμα να γκρεμοτσακιστω και για να μην χτυπήσει η μικρή έβαλα πολύ ζόρι.Το δεξί πόδι μου χάλια απο το γόνατο και κάτω σε όλο το καλάμι.Κατευθειαν με έπιασε πόνος στην κοιλιά και αισθάνθηκα υγρά απο κάτω.Ευτυχως καλα είμαι τώρα αλλά δεν κλωτσάει όπως άλλες μέρες γμτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα υγρά απο κάτω;;Μηπως πρεπει να κανεις μια επίσκεψη σε γιατρό;;

Ξεκινησα 77κ τωρα ειμαι 68.5!!Κοντευω τα δέκα κιλά...για αυτο σας λέω οταν έχεις όρεξη ειναι υγεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μινακι κ μαρια! Μπράβο! 

Αχ Κυριακή προσεχε στο λεω συνέχεια. Την περασμένη βδομάδα μια φίλη λιποθύμησε ευτυχώς μόλις βγήκε από το μπάνιο κ την μαζεψε η μαμα της... Πρέπει λίγο να το δει σοβαρά ο γιατρός σου το θέμα της υποτασης!

Εγω κλασσικά σκασμενη.εφαγα στις 8 ένα σπιτικό κομμάτι σουφλέ σοκολάτα κ μετά παράτησα το κρεβάτι και γυριζα ολο το σαλόνι...

Καληνύχτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Μπράβο βρε Μινακι.Μια χαρά ο γιοκας σου.Αντρας βαρβάτος παιδί μου.Χαχα τι μου ήρθε στο μυαλό τώρα.Θυμαμαι που όταν ήταν μικρός ο αδερφός μου και του άλλαζα την πάνα πάντα ετσι όρθια ήταν η τσουτσου του και κοιτάζαμε να φυλαχτουμε γιατί όλο μας κατουραγε????Και εσένα κάπως ετσι σε φαντάζομαι Μινα όταν με το καλό έρθει ο μικρος?.

Fine ναι όντως την πάτησα χθες με το κρύο.Χρειαζομουν και γάντια και σκούφο.Αλλα το μπουφάν που είδες ευτυχώς είναι πολύ ζεστό.Δεν καταλαβαίνεις τίποτα.Χερια και πρόσωπο ομως....❄️❄️❄️❄️πάγος 

Μαρια τσουτσου και εσυ;;;Πολυ ωραία με το καλό.Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι μου.Τοσα κιλά που έχεις χάσει και συνεχίζεις να χάνεις έχεις ακόμα απόθεμα;Εννοώ ποσά δηλαδή ξεκίνησες και ποσά έφτασες γιατί αν θυμάμαι καλα είπες πως έχεις χάσει πολλά ως τώρα.

Εγώ πάλι σημερα είχα ενα ατύχημα έξω που ήμουν με την μικρή.Καπου είχαμε πάει και η μικρή ήταν στο καρότσι της και σκαλώσαν οι μπροστινές ρόδες μάλλον σε λακκούβα στο δρόμο.Με αποτέλεσμα να γκρεμοτσακιστω και για να μην χτυπήσει η μικρή έβαλα πολύ ζόρι.Το δεξί πόδι μου χάλια απο το γόνατο και κάτω σε όλο το καλάμι.Κατευθειαν με έπιασε πόνος στην κοιλιά και αισθάνθηκα υγρά απο κάτω.Ευτυχως καλα είμαι τώρα αλλά δεν κλωτσάει όπως άλλες μέρες γμτ.

Τι υγρα ΔηλΑδη??????

Οχι βλεννες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Πολλα υγρά απο κάτω;;Μηπως πρεπει να κανεις μια επίσκεψη σε γιατρό;;

Ξεκινησα 77κ τωρα ειμαι 68.5!!Κοντευω τα δέκα κιλά...για αυτο σας λέω οταν έχεις όρεξη ειναι υγεια!!

Ναι εκείνη την ώρα μούσκεμα έγινα και πήγα στην τουαλέτα ενός σούπερ να τσεκάρω.Ευτυχως ήταν παχυρευστα και τώρα είμαι νορμαλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Μπράβο βρε Μινακι.Μια χαρά ο γιοκας σου.Αντρας βαρβάτος παιδί μου.Χαχα τι μου ήρθε στο μυαλό τώρα.Θυμαμαι που όταν ήταν μικρός ο αδερφός μου και του άλλαζα την πάνα πάντα ετσι όρθια ήταν η τσουτσου του και κοιτάζαμε να φυλαχτουμε γιατί όλο μας κατουραγε????Και εσένα κάπως ετσι σε φαντάζομαι Μινα όταν με το καλό έρθει ο μικρος?.

Fine ναι όντως την πάτησα χθες με το κρύο.Χρειαζομουν και γάντια και σκούφο.Αλλα το μπουφάν που είδες ευτυχώς είναι πολύ ζεστό.Δεν καταλαβαίνεις τίποτα.Χερια και πρόσωπο ομως....❄️❄️❄️❄️πάγος 

Μαρια τσουτσου και εσυ;;;Πολυ ωραία με το καλό.Να σε ρωτήσω βρε κορίτσι μου.Τοσα κιλά που έχεις χάσει και συνεχίζεις να χάνεις έχεις ακόμα απόθεμα;Εννοώ ποσά δηλαδή ξεκίνησες και ποσά έφτασες γιατί αν θυμάμαι καλα είπες πως έχεις χάσει πολλά ως τώρα.

Εγώ πάλι σημερα είχα ενα ατύχημα έξω που ήμουν με την μικρή.Καπου είχαμε πάει και η μικρή ήταν στο καρότσι της και σκαλώσαν οι μπροστινές ρόδες μάλλον σε λακκούβα στο δρόμο.Με αποτέλεσμα να γκρεμοτσακιστω και για να μην χτυπήσει η μικρή έβαλα πολύ ζόρι.Το δεξί πόδι μου χάλια απο το γόνατο και κάτω σε όλο το καλάμι.Κατευθειαν με έπιασε πόνος στην κοιλιά και αισθάνθηκα υγρά απο κάτω.Ευτυχως καλα είμαι τώρα αλλά δεν κλωτσάει όπως άλλες μέρες γμτ.

Μαμμυ μου τρελαθηκα ερωτευομαι καθε μερα και περισσοτερο ???

Να προσεχεις παρα πολυ κοριτσακι μου και αν δεν το νιωσεις μεχρι αυριο να μιλησεις με την μαια οπως δηποτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βλέννες Fine παχυρευστα λευκά στο χρωμα.

Άννα περιμένω να την ακούσω απόψε και αφού δεν πονάω τώρα αν κουνιέται κιόλας φαντάζομαι όλα οκ.Δεν είναι ότι έχω τον δικό μου γιατρό όπως εσείς και μπορώ να τον πάρω.Εδω στα επείγοντα μόνο αν έπαιρνα και ξέρω τι θα μου πουν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίεργα συστήματά υγείας...να την νιώθεις την μικρή να κουνιέται!!!Ολα καλα θα πάνε κ να προσεχείς γλυκιά μου!!Αλλωστε οι γυναίκες ειναι σκληρά καρύδια...???

Το νινακι σου ειναι το μοναδικό κορίτσι της παρέας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια προσεχω οσο μπορω.. οταν λειπει ο συζυγος ειμαι μονινα ξαπλα.ας ειναι κ το παιδι εδω. Μπανιο οταν ειναι εκείνος εδω.. ακομα κ το μαγειρεμα. Το καλο ειναι οτι αυριο δν θα παω τη μικρη σχολειο γτ ειναι αδυναμη πολυ οπότε θα έχω παρεα να ειμαι κ λιγο ορθια.. αν κ σημερα θα εζω ασχημο υπνο γτ ανησυχώ για τη μικρη μου.. χτες τρεις φορες σηκωθηκα να την ελεγξω.. το καλο είναι οτι αν συμβει τπτ ξερει να παρει τηλ το μπαμπα κ να ερθει αμεσα.αχαχαα πολλοι αντρες μαζευτηκαν οντως..δν θα βρισκουμε νυφες αχαχαχαχα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Όχι βλέννες Fine παχυρευστα λευκά στο χρωμα.

Άννα περιμένω να την ακούσω απόψε και αφού δεν πονάω τώρα αν κουνιέται κιόλας φαντάζομαι όλα οκ.Δεν είναι ότι έχω τον δικό μου γιατρό όπως εσείς και μπορώ να τον πάρω.Εδω στα επείγοντα μόνο αν έπαιρνα και ξέρω τι θα μου πουν ???

Ναι γμτ δεν ειναι οπως εδω...Να ξεκουραστεις και χαλαρωσεις ισως γ αυτο δε κουνιεται... 

Ολα.καλα ειναι!!! Θα +φωνησω με τ μαρια οι γυναικες ειναι σκληρα καρυδια και η δικια σου μπεμπουλα ειναι πολυ δυνατη!!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε αισιοδοξία.Ολα καλα θα πάνε.Δεν μου έφτανε η σημερινή σαβούρα ομως εχω και την μικρή μου που με έχει μπερδέψει με τραμπολίνο και ανεβαίνει πάνω μου και χοροπηδαει???και άντε να της πεις όχι σε αυτή την ηλικία που αμέσως βάζει τα κλάμματα και νομιζει ότι την διώχνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mommy 5 είπε:

Ναι μωρε αισιοδοξία.Ολα καλα θα πάνε.Δεν μου έφτανε η σημερινή σαβούρα ομως εχω και την μικρή μου που με έχει μπερδέψει με τραμπολίνο και ανεβαίνει πάνω μου και χοροπηδαει???και άντε να της πεις όχι σε αυτή την ηλικία που αμέσως βάζει τα κλάμματα και νομιζει ότι την διώχνω.

Χαχααα πλακα εχεις!!!!

Τραμπολινο κανονικο σε εκανε η κορη σου!!!

Ετσι παιζει η ανιψια μου τον αντρα μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια παω νανακια εγω γτ θα πρεπει να ξυπνησω στις 8 να δωσω αντιβιωση στη μικρη μου κ εισπνοες.. κ μετα αφου θα ξυπνήσει.. θα μεινω αναγκαστικα κ εγω ξυπνια μαζι της.. οχι οτι με κουραζει αλλα ο σιδηρος το πρωι μου φερνει αναγουλες..

Τεσπα.. καλη ξεκουραση σε ολες.. κ καλο ξημέρωμα να εχουμε!!! Μιλαμε αύριο!!! Μουτς!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μολις την επεσα αλλα δεν νυσταζω ακομα ?

Καλο σας βραδυ μανουλες θα τα πουμε αυριοοο πρωτα ο θεος!!!!!!

????????????

Αννα μου καλη επιτυχία στις εξετασεις σου!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Χρονια πολλα σε ολες μας!!! 

Εμενα ξεκινησε χαλια η μερα μου.. εδωσα τα φαρμακα στη μικρη κ μετα εκανα κ εναν εμετο.. ετσι μωρέ να μην ξεχνιομαστε.. τη χολη μου εβγαλα φυσικα.. 15 μερες το περισσοτερο χωρις εμετο. Ευτυχώς καταλαβα οτο επροκειται για εμετο κ οχι αναγουλα κ ετρεξα στη λεκανη.. Τεσπα..

Εσεις τι κανετε;; πως ξυπνησατε....;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα κοριτσαρες μου!!!!!

Εγω σημερα απο το χαραμα παλευω μπας και ξανακοιμηθώ. ..

Χθες το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω απο την πεινα μου η αρκουδα αλλα στο τελος τα καταφερα!!

Εως 2 κιλα το μηνα ειπε ο γιατρος με τιποτα παραπανω!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Χρονια μας πολλα!!!!

Ξυπνησα κουρασμενη σαν να μην κοιμηθηκα καθολου!! Πφ.

Πηγα για τς εξετασεις εδω στ βιοιατρικη και ξαπλωσα παλι στο καναπε βεβαια!

Κοριτσια και εγω δε χορταινω με τιποτα τρωω πολυ !

Αλλα δε μ εχει πει κατι Γιατρο στα ποσα κιλα να παρω το μηνα !!!

Θα δω αυριο ποσο θα εψω παει αν εχω παρει βασικα ... Ξεκινησα 50,..53ημουν στην αυχενικη οποτε εδω και  1,5μηνα να δουμε χαχαχ..

Θα κανετε τιποτα σημερα;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! χρονια πολλα! 

κοριτσια καλο ειναι να προσεχουμε κιλα αλλα να θυμαστε εξαρταται κ με ποσα ξεκινησε καθε μια! 

μια παχουλη κοπελα θα βαλει λιγοτερα σε σχεση με μια αδυνατη!  ας απολαυσουμε εγκυμοσυνη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια κι απο εμένα!!Δυσκολη νυχτα η χθεσινή το ιδιο κ το πρωινό ξύπνημα...δεν με αφήνουν σε ησυχία οι ζαλάδες κι οι αναγούλες!!!πφφφφφ εχω κουραστεί...δεν μπορώ να κανω τίποτα...

Επιθυμησα να βγω μια βόλτα να πιω έναν καφέ,να παω μια βόλτα την κορούλα μου που νιώθω οτι την παραμελώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Καλημερα κορίτσια κι απο εμένα!!Δυσκολη νυχτα η χθεσινή το ιδιο κ το πρωινό ξύπνημα...δεν με αφήνουν σε ησυχία οι ζαλάδες κι οι αναγούλες!!!πφφφφφ εχω κουραστεί...δεν μπορώ να κανω τίποτα...

Επιθυμησα να βγω μια βόλτα να πιω έναν καφέ,να παω μια βόλτα την κορούλα μου που νιώθω οτι την παραμελώ...

σε λιγο καιρο θα φυγουν ολα αυτα! υπομονη λιγο ακομη με φρυγανιες κ ηπια φαγητα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ μουντος ο καιρος σημερα εδω κοριτσια!!! 

Φαινεται λες και ειναι 5το απογευμα χαχα αλλα δεεεν...

Πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...