Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

Γεια σου Κυριακή!!!Πολυ συγκίνηση κ το δάκρυ κορόμηλο με το παραμικρό...να το χαίρεστε το νέο ανηψακι γερό κ καλοτυχο!!!Εγω παρά τα προβλήματα με την δυσκοιλιότητα κ την ναυτία που δεν με αφήνουν σε ησυχία αυριο εχω ραντεβού για αυχενική διαφάνεια...μεγαλώνουμε σιγά σιγά!!

Εχω λιγάκι άγχος,εύχομαι να πάνε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία καλή επιτυχία στην αυχενική διαφάνεια και εννοείται ότι περιμένουμε νέα.

Fine ναι μου έπεσε ο πυρετός και συνήλθα γενικά απο θέμα κρυωματος.Ελπιζω μόνο να μην την άρπαξα πάλι σημερα?Απο το πρωί βόλτα με φίλους και τα πιτσιρίκια στο ζωολογικό κήπο του Chester για να γιορταςουμε την γιορτή της μητέρας αλλά ενα κρύο απίστευτο κορίτσια.Μηδεν βαθμούς ακριβώς είχε και πόδια χέρια πονούσαν απο το τσουχτερό κρύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααααα!!!!!!!!![smilie=hello2.gif] 

Μαρια καλη επιτυχια!!!περιμενουμε νεαα!!!!

Μομμυυ ααχ με αυτο τ καιρο πως να μην αρρωστησεις!!!! 

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Καλημερα κι απο εμενα!!!

Αννα μου αυριο πας για β επιπεδου;;;?

:* 

Αχ οχι την τεταρτη!!! Και οσο πλησιαζ οι ωρες δε παιρνανε ευκολα χαχα!!!

Εσυ πως εισαι;;; 

Σημερα εχεις υπερηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

:* 

Αχ οχι την τεταρτη!!! Και οσο πλησιαζ οι ωρες δε παιρνανε ευκολα χαχα!!!

Εσυ πως εισαι;;; 

Σημερα εχεις υπερηχο;

Κανονικα ειχα το πρωι αλλα μου το πηγε απογευμα και κοντευω να σκασω απο την αγωνια μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Την προηγουμενη εβδομαδα μου το αλλαξε..

Μπορει να εχει γεννα ή κανενα χειρουργιο!!

Μπορει!!!!!

Αχ θα δεις το μωρακι σου σε λιγες ωριτσες ομως!!!!!!

Θελω νεα!!!!!! :* :* :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! εγω ενω ποτε δεν αντιμετωπιζα προβλημα με δυσκοιλιοτητα στο ά τριμηνο πεθανα στο πονο.. ειχα κ 5 μερες να παω τουαλετα! κ τελικα με εσωσαν τα ALL BRAN! 

επισης σαββατο θα μπω 34 εβδομαδα κ ο μπεμπης δε λεει να παρει θεση! κ απο δω κ περα μαλλον δυσκολο να αλλαξει! χτυπαει κ με τα ποδαρακια κατω.. ποναει πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μπορει!!!!!

Αχ θα δεις το μωρακι σου σε λιγες ωριτσες ομως!!!!!!

Θελω νεα!!!!!! :* :* :*

Εχω τρελαθει πιστεψε με!!!

Οκ θα σου στειλω μνμ!!??

Ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η livel είπε:

καλημερα! εγω ενω ποτε δεν αντιμετωπιζα προβλημα με δυσκοιλιοτητα στο ά τριμηνο πεθανα στο πονο.. ειχα κ 5 μερες να παω τουαλετα! κ τελικα με εσωσαν τα ALL BRAN! 

επισης σαββατο θα μπω 34 εβδομαδα κ ο μπεμπης δε λεει να παρει θεση! κ απο δω κ περα μαλλον δυσκολο να αλλαξει! χτυπαει κ με τα ποδαρακια κατω.. ποναει πολυ! 

Γεια σου λιβελ:* :*

Δε μπορεις να το αλλαξει λιγο θεση ο Γιατρος;;;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Εχω τρελαθει πιστεψε με!!!

Οκ θα σου στειλω μνμ!!??

Ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

:* ???ολα μια χαρουλα θα πανε !!!!!! Να εισαι αισιοδοξη!!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι γιατροι εδω ελλαδα δεν αλλαζουν θεση στο μωρο .. ειχα δει βιντεακι κ διαβαζα πως ειναι επωδυνο ! τι να πω δε ξερω κιολας! μακαρι να γυρισει! γτ μετα τη 34 ειναι δυσκολο! μας κοβω για καισαρικη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια κι απο εμένα!!!

Ημερα υπερήχων η σημερινή!!!

Ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες!!!

Η συγκίνηση μεγάλη κάθε φορά που αντικρίζεις το μικρό θαύματακι στην οθόνη του υπερήχου!!

Θα περιμενω να μοιραστούμε τα ευχάριστα ολες μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η livel είπε:

οι γιατροι εδω ελλαδα δεν αλλαζουν θεση στο μωρο .. ειχα δει βιντεακι κ διαβαζα πως ειναι επωδυνο ! τι να πω δε ξερω κιολας! μακαρι να γυρισει! γτ μετα τη 34 ειναι δυσκολο! μας κοβω για καισαρικη! 

Δε το ξερα!!! Μακαρι να γυρισει!!! Ο Γιατρος τι λεει!;;;:/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Δεύτερη φορά μανουλα είπε:

Καλημερα κορίτσια κι απο εμένα!!!

Ημερα υπερήχων η σημερινή!!!

Ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες!!!

Η συγκίνηση μεγάλη κάθε φορά που αντικρίζεις το μικρό θαύματακι στην οθόνη του υπερήχου!!

Θα περιμενω να μοιραστούμε τα ευχάριστα ολες μαζι!!!

Αχ για πες μ εμενα την ανυπομωνη χιχι!!

Πως πηγε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια που θα δεις το μωρακι! εμας μετα τη β επιπεδου επειδη μεγαλωνει δε μπορεις να καταλαβεις κ πολλα! δε φαινεται στον υπερηχο καλα! 

ο γιατρος μου ειπε πως καλο θα ηταν αν γυρισει τωρα που θα παω τη παρασκευη γτ μετα ειναι δυσκολο να παρει θεση! κ ακομη κ να παρει θα ναι δυσκολο να εμπεδωθει στη πυελο! θα δειξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις σημερα θα πάμε για αυχενική διαφάνεια!!Απογευμα έχουμε ραντεβού.

Γλυκια μου μην στεναχωριέσαι είτε γυρίσει είτε οχι αυτο που πραγματικά μετράει ειναι να γεννηθεί γερό!!!

Σιγουρα ολες θα θέλαμε έναν Φυσιολογικο τοκετό αλλα κι η καισαρική δεν μας κανει λιγότερο μανούλες!!!Τα παιδάκια μας να ειναι γερά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι ναι .. να γεννηθει γερο κ δυνατο κ ολα τα αλλα δε με νοιαζουν! 

καλη επιτυχια με την αυχενικη διαφανεια! τι ωραια που θα δειτε το μπεμπακι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινακι ελπιζω να πανε ολα καλα στν υπερηχο σημερα!!!να εισαι αισιοδοξη κ ολς θα γινουν...

Επισης καλως οριζω το νεο μελος μας μανουλα για δευτερη φορα..κανε υπομονη εγω μπορω να σ πω πως το 2016 παραλιγο να με βρει στην τουαλετα..ειχα να παω 7 μερες...κ εν το μεταξυ δεμ κινομουν ημουν σ ακινησια...αλλα επινα κ 6 7 λιτρα νερο την μερα μπας κ παω αλλα τπτ...υο μονο π καταφερνα ειναι συχνοουρια!!!!αννα μου κ εγω στην θεση σ δν θα κρατιομουν με τιποτα!!!σ ζηλευω π θα πας στ β επιπεδου!!!!θα δεις αναλυτικα ολο το κορμακι τ μωρου σου..κοντοφτανει η στιγμη π θα παω κ εγω!!!!σημερα ειμαι ακριβως 18 εβδομαδων!!!αυριο μπαινω στην 19ατη...ανυπομονω να φουσκωσει η κοιλιτσα...γερα να ειναι παντως!!σας διαβαζω να ξερετε απλα οσο ειμαι εδω δεν προλαβαινω να γραφω!!! ?ολο παω απ συγγενη σε συγγενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η livel είπε:

οι γιατροι εδω ελλαδα δεν αλλαζουν θεση στο μωρο .. ειχα δει βιντεακι κ διαβαζα πως ειναι επωδυνο ! τι να πω δε ξερω κιολας! μακαρι να γυρισει! γτ μετα τη 34 ειναι δυσκολο! μας κοβω για καισαρικη! 

Λιβελ μου δεν πειραζει γερο να ειναι το μωρακι σου και η καισαρικη δεν ειναι τιποτα!!!

Σκεψου πως δεν θα ζοριστει καθολου το μικρο σου μωρακι και θα βγει αφρατο αφρατο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη θελω ν τον δω χθες ειδα στον υπνο μ τον μπεμπη μου χαχα!!!! 

Αχ εμεις οι μανουλες,??

Γερα εννοειται !!!γερα δυνατα!!

Εχω κ.εξετασεις ουρων αυριο επαθα ουρολοιμωξη κ μου πε ο Γιατρος ν κανω γενικη ουρων!!! Αλλα επισης πολυυυυυ νερο κ κρανμπερι!!!! 

Αχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια?Τι ωραία!!!Και άλλος υπέρηχος σημερα.Μινακι καλή επιτυχία και σε σένα σημερα.Να μας πεις τι κάνει το μπεμπάκι σου.Αννα υπομονή και εσυ σε δυο μέρες θα δεις το νινί αναλυτικά όπως είπε και η Γωγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...