Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

Διώνη μου είναι και για το pc.

Αντζελα μου να την χαιρεστε!!

Νίκη μου ή φιλη σου με τόσους που πήγαινε λογικό ηταν κάποια στιγμη να γίνει κάτι τετοιο.. μακάρι να είναι σωστή κ να ειναα το παιδι καλά..

Απο ότι μίλησα δεν μου φαίνεται. Τέλος πάντων παντός είναι άδικο.. εμείς να προσπαθούμε χρόνια και αυτή να της έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια μου τι κάνετε;  Εγώ πήγα παντρεύτηκα και ήρθα. Σας βρήκα ευτυχώς. Πως τα περνάτε;  Αρχίσαμε πάλι τις προσπάθειες είμαι στην τελευταία γονιμη μέρα. Ελπίζω να τα καταφέρουμε. Νιώθω όμως εδώ και κάποιες μέρες κάτι πόνους όχι εντονους λέτε να είναι από την ωορυξια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, να μαι παλι!! Όλο αυτο τον καιρο κανω εξετασεις και θεραπείες... Και όλες χάλια και για όλες θεραπείες και και και..... Μεσα σε αυτές λοιπόν κάναμε και αντίπατρικά αντισώματα με αποτέλεσμα συμβατότητας 12%......που σημαίνει εμβόλιο...... Δεν θελω να το κανω, δεν το εμπιστεύομαι.... Εχω διαβάσει στο Ίντερνετ οτι στην Αμερική απαγορεύτηκε, οτι πολλοί γιατροί δεν το εμπιστεύονται... Πείτε μου μια γνώμη, γιατι θα τρελαθώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kanela mou iremise! oti k na einai xalia an exei therapeia tha to palepseis k me is eimaste edw! Gia to emvolio den kserw alla o giatros s tha kserei. Mia fili m eixe kati patomoio k evaze oro kathe mina.Ta katafere k twra einai 5 minwn egkyos. ola kala tha pane koritsi mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Monday, March 28, 2016 at 10:01 ΜΜ, ο/η Kanela είπε:

Κορίτσια μου, να μαι παλι!! Όλο αυτο τον καιρο κανω εξετασεις και θεραπείες... Και όλες χάλια και για όλες θεραπείες και και και..... Μεσα σε αυτές λοιπόν κάναμε και αντίπατρικά αντισώματα με αποτέλεσμα συμβατότητας 12%......που σημαίνει εμβόλιο...... Δεν θελω να το κανω, δεν το εμπιστεύομαι.... Εχω διαβάσει στο Ίντερνετ οτι στην Αμερική απαγορεύτηκε, οτι πολλοί γιατροί δεν το εμπιστεύονται... Πείτε μου μια γνώμη, γιατι θα τρελαθώ......

Γιατί είναι αυτό το εμβόλιο.;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...