Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Ελα ρε.....ποσο κριμα..ελπιζω τουλ να το πηρε καποιος και να μην επαθε κακο..το λατρευω..γενικα με τα ζωα εχω τεραστια αδυναμια..ειδικα στα σκυλια..εχω μαζεψει εγω σκυλια..ουουου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Ναι λογικο ειναι αυτο..αυριο θα σαι κομπλε!!γυρω στις 45 σελιδες μαλλον θα ξαναμπλοκαριστουμε απο οτι βλεπω...

Μην τα λέμε αυτά καλά είμαστε στο προηγούμενο στις 25 σελίδες μας μπλοκάρε ενώ στο προτο κάπου στης 200 μας μπλοκαρε. Καλό βράδυ...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

 Στέλλα το σκυλακι σου τι υπεροχη φάτσα είναι αυτή? Το βλέπω κ γελαω!

Tweema ποσό μηνών είναι το δικό σου το κουκλακι? Από που το πήρες? Ειναι πανεμορφο. Μωρέ σας κατουρησε για να έχει κ τη μυρουδιτσα του ο χώρος. Θα μάθει. Θυμάμαι το δικό μου... Μου έκανε καλύτερη παρέα κ από άνθρωπο . Τι ψυχουλες που είναι. Ποση αγαπη έχουν μέσα τους για μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!

Στέλλα μου αρέσουν πολύ τα γιορκσαιρ αλλά μου ηταν πολύ δύσκολο να βρω χωρίς να το πουλάνε.

Νίκη μου είναι 4 μηνών..στο fb είμαι σε παρα πολλές σελίδες και ομάδες με σκυλιά..κάποια στιγμη είδα αυτό οτι το χάριζαν.πήρα τηλ έκλεισαν ραντεβού και το είδαμε.αυτοι είχαν την μαμα και τα κουταβακια που γέννησε είχαν κανονίσει πριν τη γεννά που θα τα δώσουν..αυτό που πήρα το είχε πάρει ενα ζευγάρι που έλειπε πολλές ώρες απο το σπίτι κ το αφηναν στο μπαλκόνι κ έκλαιγε..τους έκαναν παραπονες οι γείτονες και το έδωσαν πίσω.όταν πήγαμε να το δουμε μας ειπαν έχουμε αλλά δυο ραντεβού να δουμε αν είναι αύριο θα σας παρουμε..εγώ απογοητευτηκα ήμουν και σίγουρη οτι δεν θα μας πάρουν..ε και την επόμενη χτύπησε το τηλ και μου λέει επιλέξαμε εσάς οι άλλοι δεν ηταν κατάλληλοι.. τρελάθηκα απο την χαρά μου.

Την πήγα βόλτα μέχρι την πεθερά μου και της εχεσε πανω στο χαλί..χαχαχαχα σε εμένα ευτυχώς τίποτε ακόμα!! Στάνταρ φρικαρε και δεν μου το έδειξε! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια σε ολες...πολυ ομορφα τα σκυλακια σας και κντως ειναι η καλυτερη παρεα...tweemaki xαχχαχαχαχαχ τυχαιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ή αλήθεια είμαι οτι ήθελα να βάλω τα γέλια αλλά κρατήθηκα!της έβαλα λίγο χερι αλλά εβαζα μπροστινό τον άντρα μου ότι υα την μαλώσει πολύ!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Μπορείς να μου την δανείσεις? να την πάω από την πεθερά μου μια βόλτα..? 

Χαχαχαχαχαχαχα

Νίκη ευχαρίστως!!κ οποια αλλη θελει !!τωρα που δεν εχει μαθρι κιολας αλλου!!αλλά θα σου κλαίει ηδη με συνηθίσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...